ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دام ،طیور و شیلات
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: جوان
آخرین ارسال: mohsen_gh1
پاسخ: 53
بازدید: 20447

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دام ،طیور و شیلات
04-01-2017, 04:43 PM
ارسال: #51
RE: دام ،طیور و شیلات
سلام دوستان.میبخشید من تازه به این جمع اضافه شدم.تمایل دارم بعنوان یه سرمایه گذار در زمینه پرورش گوسفند پرواری فعالیت کنم.میخوام نظرات شما عزیزان رو بدونم و اگه کسی تجربه یا ایده ای در این زمینه داره و به این کار علاقه داره خوشحال میشم همکاری کنم.مرسی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-02-2017, 08:49 PM
ارسال: #52
(04-01-2017 04:43 PM)mohsen_gh1 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.میبخشید من تازه به این جمع اضافه شدم.تمایل دارم بعنوان یه سرمایه گذار در زمینه پرورش گوسفند پرواری فعالیت کنم.میخوام نظرات شما عزیزان رو بدونم و اگه کسی تجربه یا ایده ای در این زمینه داره و به این کار علاقه داره خوشحال میشم همکاری کنم.مرسی

سلام
فکر خوبی هست ولی به نظر من اگر خواستین شروع کنید حتما صنعتی باشه و فکر دامپروری سنتی نباشین
04-03-2017, 05:19 PM
ارسال: #53
(04-02-2017 08:49 PM)م.ع نوشته شده توسط:  
(04-01-2017 04:43 PM)mohsen_gh1 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.میبخشید من تازه به این جمع اضافه شدم.تمایل دارم بعنوان یه سرمایه گذار در زمینه پرورش گوسفند پرواری فعالیت کنم.میخوام نظرات شما عزیزان رو بدونم و اگه کسی تجربه یا ایده ای در این زمینه داره و به این کار علاقه داره خوشحال میشم همکاری کنم.مرسی

سلام
فکر خوبی هست ولی به نظر من اگر خواستین شروع کنید حتما صنعتی باشه و فکر دامپروری سنتی نباشین

بله قطعا باید صنعتی باشه..این کار خیلی گسترده هست .هرچی ادم جلوتر میره و تحقیقات گسترده تر میشه با چالش های بیشتری روبرو میشه.بهرحال فعلا مدتی هست که دارم تحقیق میکنم در موردش.ممنونم از شما
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان کسی در سازمان شیلات ایران آشنا داره؟ نرگس فیاض 4 1,312 08-14-2013 06:08 PM
آخرین ارسال: mamata
  پرورش طیور و مسائل مرتبط mohamad javad 16 3,886 06-28-2013 12:09 AM
آخرین ارسال: rasoul.es1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS