ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک فیلم آموزشی تهیه کردم، برای فروشش باید چیکار بکنم؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سولمازقنبری
آخرین ارسال: سولمازقنبری
پاسخ: 14
بازدید: 2319

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک فیلم آموزشی تهیه کردم، برای فروشش باید چیکار بکنم؟
05-28-2016, 12:40 PM
ارسال: #11
RE: یک فیلم آموزشی تهیه کردم، برای فروشش باید چیکار بکنم؟
(05-28-2016 08:39 AM)clik8000 نوشته شده توسط:  به نظرم یه سایت می خواد
واستون می تونم با هزینه کم طراحی کنم
اگه حجم فیلم کم باشه دانلود به ازای پرداخت مبلغ می تونه باشه
یعنی کاربر فایل رو خریداری می کنه و بعد دانلود
ولی اگر حجم فیلم زیاده باشه می شه بعد از پرداخت به صورت پستی ارسال کنید
در صورت نیاز با بنده در تماس باشید
09141100344 عابدینی

متشکرم آقای عابدینی
حتما وقت باارزشتون رو خواهم گرفت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-29-2016, 04:27 PM
ارسال: #12
سلام دوست عزیز
بعد از مدت ها بالاخره دیدم یه نفر یه کاری انجام داده و به جای حرف به عمل رسیده
اولا به شما تبریک میگم.
خب مورد بعد.
ببینید دوست عزیز دوتا راه هست که باید ببینی قصدت انتخاب کدومه :
1. بری مجوز بگیری و سفارش بدی در تیراژ بالا برات بزنن و توی بازار پخشش کنی
2. این آموزش رو داخل اینترنت به صورت آموزشهای آنلاین ارائه کنی یا به صورت دانلودی و در کنارش اگر نیاز بود روش اول رو هم کار کنی

فرق این دوتا چیه. خب اولی یکم سنتی تر هستش و نیاز به سرمایه اولیه نسبتا بالاتر داره ولی مطمئن تره از لحاظ اختصاری بودن محصول نکته ای که هست اکثر مردم توی اینترنت دنبال این محصولات میگردن نه توی مغازه
دومی نیاز به سرمایه اولیه زیادی نداره و شیوه نوین تر هستش. البته اینطور نیست که سرمایه ای نیاز نباشه ولی نسبت به اولی ساده تره

باید خودت ببینی کدوم راه برات مناسب تره. من توی اولی تخصصی ندارم ولی دومی چون کار کردم راهنمایی میکنم.
1. سایت های زیادی هستن که محصول شما رو به صورت کلاس های آنلاین قرار میدن و از هر فروش تا 80 درصد هزینه رو به شما میدن.
2. میتونید خودتون سایتی با موضوع محصولتون داشته باشید و از اون طریق فروش رو انجام بدین. میشه توی سایت های آموزشی آرایشگری هم تبلیغ این محصول رو گذاشت
3. چنین مواردی در اینستا خیلی زیاد شده حتی با ایجاد پیج ویژه ای در این زمینه هم میشه در ادامه کار رو جدی تر کرد.
...

البته همه این توضیحات رو دادیم ولی فرض رو بر این گذاشتیم که محصول شما کیفیت مطلوبی داشته باشه. نه خیلی حرفه ای ولی باید از لحاظ کیفیت صدا و تصویر و آموزش جوابگوی نیازها باشه. و اینکه اگر پایگاهی برای این محصولتون ایجاد کنید شانس اینو دارید که در اون زمینه محصولات دیگری بسازید و در همون پایگاه که مشتریهایی پیدا کرده به فروش بزارید و یک روند ادامه دار خواهد بود که اینم مزیتی هست نسبت به روش سنتی پخش در بازار

موفق باشید.
سوالی بود در خدمتم

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
05-31-2016, 04:33 PM
ارسال: #13
(05-29-2016 04:27 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
بعد از مدت ها بالاخره دیدم یه نفر یه کاری انجام داده و به جای حرف به عمل رسیده
اولا به شما تبریک میگم.
خب مورد بعد.
ببینید دوست عزیز دوتا راه هست که باید ببینی قصدت انتخاب کدومه :
1. بری مجوز بگیری و سفارش بدی در تیراژ بالا برات بزنن و توی بازار پخشش کنی
2. این آموزش رو داخل اینترنت به صورت آموزشهای آنلاین ارائه کنی یا به صورت دانلودی و در کنارش اگر نیاز بود روش اول رو هم کار کنی

فرق این دوتا چیه. خب اولی یکم سنتی تر هستش و نیاز به سرمایه اولیه نسبتا بالاتر داره ولی مطمئن تره از لحاظ اختصاری بودن محصول نکته ای که هست اکثر مردم توی اینترنت دنبال این محصولات میگردن نه توی مغازه
دومی نیاز به سرمایه اولیه زیادی نداره و شیوه نوین تر هستش. البته اینطور نیست که سرمایه ای نیاز نباشه ولی نسبت به اولی ساده تره

باید خودت ببینی کدوم راه برات مناسب تره. من توی اولی تخصصی ندارم ولی دومی چون کار کردم راهنمایی میکنم.
1. سایت های زیادی هستن که محصول شما رو به صورت کلاس های آنلاین قرار میدن و از هر فروش تا 80 درصد هزینه رو به شما میدن.
2. میتونید خودتون سایتی با موضوع محصولتون داشته باشید و از اون طریق فروش رو انجام بدین. میشه توی سایت های آموزشی آرایشگری هم تبلیغ این محصول رو گذاشت
3. چنین مواردی در اینستا خیلی زیاد شده حتی با ایجاد پیج ویژه ای در این زمینه هم میشه در ادامه کار رو جدی تر کرد.
...

البته همه این توضیحات رو دادیم ولی فرض رو بر این گذاشتیم که محصول شما کیفیت مطلوبی داشته باشه. نه خیلی حرفه ای ولی باید از لحاظ کیفیت صدا و تصویر و آموزش جوابگوی نیازها باشه. و اینکه اگر پایگاهی برای این محصولتون ایجاد کنید شانس اینو دارید که در اون زمینه محصولات دیگری بسازید و در همون پایگاه که مشتریهایی پیدا کرده به فروش بزارید و یک روند ادامه دار خواهد بود که اینم مزیتی هست نسبت به روش سنتی پخش در بازار

موفق باشید.
سوالی بود در خدمتم

باسلام و درود خدمت شما دوست گرامی
ازتون ممنونم که با تایپک بنده سری زدید و من رو از پیشنهادات وراهنمایی های خوب و موثرتون بی بهره نگذاشتید.
ازتون بخاطر تشویقی که درشروع حرفاتون کردید واقعا ممنونم روحیه خوبی بهم دادید.
دررابطه باراهکارهاتون جاداره بگم هم کامل و هم هوشمندانه هست و همشون بسیار کارآمد هستند
خدارو سپاس میگم که من راهی برای چاپ و تکثیر و همچنین فروش محصولم پیدا کردم و اینها همه اول به کمک و یاری خدا بوده و بعد باکمک و همراهی شما دوستان عزیزم
از این سایت هم خیلی ممنونم عالی هست.
امصاتون هم فوق العادست دوست عزیز.
پاینده باشید
 تشکر شده توسط: MohamadMJ
05-09-2017, 03:08 AM
ارسال: #14
سلام به همه
من میخوام موضوع جدید بذارم هرکاری میکنم نمیشه
الان سه روزه همش دنبال ارسال موضوع حدیدم
یکی منو راهنمایی کنه لطفا :-(
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا برای خرید کارخانه آماده و یا مغازه وام میدهند؟ rezaeee 8 7,772 02-28-2019 02:58 AM
آخرین ارسال: Said.sarmast1992
  مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی saeid.123 3 2,758 05-09-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: نبی زاده
  بهترین بانک برای برداشتن وام با سپرده گذاری saeed74 11 27,779 08-30-2016 09:50 AM
آخرین ارسال: biozist95
  راهنمایی برای گرفتن وام 20-30 میلیونی راه اندازی سوپرمارکت saeid.123456789 9 14,602 05-24-2016 07:41 PM
آخرین ارسال: mseven
  شرایط اخذ وام برای پرورش قارچ Misam 14 45,681 05-04-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: business_nuts
  کوتاه ترین زمان برای دریافت وام با سپردی چقدره و کجاست؟ rezakhgh 5 5,313 04-25-2015 11:58 AM
آخرین ارسال: hexman
  فوری ==> وام برای سند قولنامه شاهکار طبیعت 1 3,576 04-13-2015 09:16 PM
آخرین ارسال: اميرعلي
  کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب omidsusa 2 1,811 02-28-2015 03:58 PM
آخرین ارسال: omidsusa
  کمک برای نوشتن طرح توجهی جهت ارائه به اداره کار و اخذ وام صندوق مهر امام رضا saeed74 9 2,693 02-08-2015 09:57 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  برداشتن وام اشتغال برای طراحی نرم افزار و سایت ؟! saeed74 3 1,498 10-11-2014 09:02 PM
آخرین ارسال: saeed74
  برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی ثبت نام کنید مهران 313 13 4,471 01-15-2014 11:33 AM
آخرین ارسال: afshin67
  وام بانکی برای احداث کارخونه 3ObHaN 25 8,132 10-07-2013 10:38 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ثبت‌نام صندوق مهررضا براي پرداخت وام اشتغال کدام بانک، کدام وام؟ :: برای ثبت نا بيلا بالا 7 5,329 05-16-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: bahador
  کمک فوری برای دریافت وام مهدی گل محمدی 2 5,204 03-18-2013 10:59 PM
آخرین ارسال: rezakhgh
  میخواهم برای سند مسکونی وام بگیرم چه پیشنهادی دارید؟ mosafere55 4 3,548 02-13-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  موسسه برای مشاوره وام؟ mojde 10 4,924 07-06-2012 10:41 PM
آخرین ارسال: سعید م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS