ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجربیات اعضا از کلاهبرداران!
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: mky
پاسخ: 8
بازدید: 5638

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-03-2012, 08:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-03-2012 01:06 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
چند هفته ای بود که مشغول یافتن مکانی برای دفتر و انجام امور این سایت و آموزش ها بصورت حرفه ای و متمرکز بودم که برخی از دوستان و اعضا در جریان هستند.

اتفاقاتی در این دو روز پیش آمد که ترجیح میدهم برای درس عبرت سایر اعضا و استفاده از تجربیات، عنوان کنم تا سایر اعضا نیز در صورت بروز این چنین پیش آمد هایی از این تجربیات استفاده ببرند.

از سایر عزیزان نیز می خواهم اگر تجربه ای این چنینی دارند و با این افراد ... ( فرد نادرست ) و کلاهبردار برخورد داشته اند، در این تاپیک بفرمایند تا همه از این تجربیات استفاده ببریم و در دام این افراد نیافتیم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , حامد , m_grate29 , M3HDI , jahanagahi , tirnam , mohammadshamosi , rahgozar , sarvari1 , makok
10-03-2012, 12:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-03-2012 01:02 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: تجربیات واقعی از کلاهبرداری!
مدتی بود به دنبال دفتری برای تمرکز بر آموزش و انجام امور سایت بودیم که طبق موقعیت مکانی و میزان اجاره، دو روزه قبل مکانی را در یکی از بهترین میدان های تهران پیدا کردیم و قرارداد بستیم و مقداری از رهن را نیز واریز کردیم.
البته نسبت به مکان، مبلغ رهن بسیار خوب بود اما فردی که از او اجاره کردیم گفت که ده روز دیگر دفتر را تحویل خواهد داد. که بنده حس خوبی نسبت به موضوع نداشتم (البته مطمئن هستم که هیچ وقت حسم اشتباه نمی گوید!) برای همین با ترفندی مقداری از پول را برای این فرد نریختم و زمان خواستم.
اتفاقا (و به باورم چون پولم حلال بود) حساب بانکی ام مسدود شد. اما چون کمی مشکوک بودم فردای روز قرار داد و قبل از واریز نصف رهن، با یکی دو نفر از دوستان تماس گرفتم وخواستم که به این فرد زنگ زده و جهت اجاره دفتر، سوال کنند که در کمال ناباوری مشاهده کردم که فرد قصد اجاره چندباره دفتر را دارد، برای همین و با مشورت دوستانم، قراری صوری با او توسط یکی از دوستانم گذاشته شد و ما نیز با مامور پلیس در خارج دفتر، منتظر ماندیم.
زمانی که دوستم به قرارداد رسید و مشاهده کرد که دقیقا واحد بنده را در حال معامله است به بنده پیغام داد و ما وارد محل شدیم و فرد را در حال ارتکاب جرم! (ببخشید، گویا خیلی جنایی شد!) گیر انداختیم.
گویا این جوان، که تازه کار هم بوده اند چندین باری اینکار را انجام داده اند البته چون سعی بنده این بود که سریع پول رهن را از ایشان پس بگیرم و قرارداد را فسخ کنم با کمک پلیس همان لحظه توانستم کار را به نفع خود پیش ببرم و شکایتی نکردم.
اما تاسف بنده برای این جوان است که چگونه و به هر طریقی قصد کسب ثروت دارد و از دانش خود در جهت خلاف بهره می برد.
ضمن آنکه افرادی که ایشان از آنها کلاهبرداری کرده اند، که با چه امیدی گول این افراد را می خورند و شاید بسیاری از آنها مانند بنده پیگیر موضوع نباشند.

و از آن مهم تر اینکه، حتی امروز در روزنامه همشهری بازهم آگهی ای داده اند وبنده سعی کردم با تماس با آژانش املاک و روزنامه ها و پلیس، مردم را از کلاهبرداری در حال انجام آگاه کنم.

این اتفاقا تجربیات خوبی با کلی استرس (و پلیس بازی!) برایم داشت اما در اینجا عرض کردم که شما دچار این تجربیات نشوید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , azunited , 3ObHaN , بهنام ذوالفقارزاده , مهدی گل محمدی , mehrdad062 , حامد , tondar12 , m_grate29 , dara , sajjad , M3HDI , مسعود کوچولو , P@RSA , vahid61 , ahmad rezaee , Delta.H , navidh8 , jahanagahi , mohamad021 , mehdi750 , tirnam , mohammadshamosi , reza_egbali , mosafere55 , gandalf , mohsen k1 , anoosh.ma , rahgozar , Fela.Want , مرتضی الهی , sarvari1 , makok , parsa_star , morning star , داوود , bastarkhaki
10-03-2012, 02:33 PM
ارسال: #3
RE: تجربیات اعضا از کلاهبرداران!
افرین کامیار جان.
از اینکه اینقدر زیرکانه عمل کردید بسیار لذت بردم.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , کامیار کاظمی , dara , Delta.H , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mosafere55 , M3HDI , rahgozar
10-03-2012, 02:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-03-2012 02:56 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #4
شنيدين ميگن وقتي شهر شلوغ بشه قورباغه هم هفتيركش ميشه!!!!!!
حالا شده اوضاع احوال مملكت ما
از موارد و امثال اين فراوان هست.و هر روز هم شيوه هاي جديدتري در پيش ميگيرن
فقط بعضي ها بيشتر مراقب هست و خيلي ها نه

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , dara , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , tirnam , m_grate29 , reza_egbali , mosafere55 , iran , sarvari1
11-01-2012, 07:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-01-2012 09:53 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
شماره مشابه ایرانسل با همراه اول
هفته قبل تهران بودم. به همراهم زنگ زدند.خط من 09127804639 - خانمی بود .گفت : خط 09307804639 را ما داریم و به قیمت 18 هزار تومان می توانیم برای شما بفرستیم.
گفتم بفرستید . آدرس دادم و خودم برگشتم قزوین . دیروز خط را گرفتم و رفتم فعال کنم دیدم خط 09305804639 را برای من فرستاده اند. عجیب عصبانی شدم. زنگ زدم گفتند آن خانم نیست.گفتم : بنظر شما این کلاهبرداری نیست؟ حتما تا کنون کار شما فقط همین بوده و کسی هم پیگیری نکرده و در نتیجه این رویه را ادامه داده اید.تلفن را قطع کردند.من قزوین بودم. کار مهمی هم داشتم که نرفتم کار را انجام دهم و اتفاقا ضرر زیادی هم کردم چون فردای آنروز خریدم کلی بابتش اضافه دادم.
به هرحال گفتم چندین برابر این پول را خرج کنم باید تنبیهشان بکنم. شماره آن خانم ........ بود.زنگ زدم. زنگ زدم . بحدی زنگ زدم که شارژ گوشی ام تمام شد. رفتم منزل دوباره شارژ کردم. از ترس گوشی را بر نمی داشتند. بالاخره مجبور شدند چون خط عمومی بود گوشی را بردارند. چه داد و بیدادی راه انداختم که بنده خدا کارگرها دست از کار کشیده و من را نگاه می کردند..گفت : آقا ببخشید , اشتباه کرده .ما الان او را بیرون کردیم.همین الان پیک می فرستیم کارت را بدهید و پولتان را پس بگیرید. گفتم من نیستم یکشنبه کارت را تهران می فرستم. گفت : ببخشید.چشم ما یکشنبه پیک را با پول می فرستیم. ناراحتیم بر طرف شد. فکر نکنم دیگر بخواهند این بلا را سر فرد دیگری پیاده کنند. حوصله برگرداندن خط را ندارم ولی ادب شدند.اگر چنین تقاضاهای بشما شد حتما دقت کنید.
چکار باید می کردم:
1- اول آدرس را می گرفتم چون من جز شماره تلفن چیزی نداشتم و اگر اصلا جواب نمی دادند حالت روحی بدی پیدا میکردم.(اصلا در فکر پول نبودم چون قابل توجه نبود.)
2- به شماره ای که بمن پیشنهاد دادند زنگ می زدم تا ببینم دست کسی نیست.(بعد از اینکه فهمیدم کلاه سرم رفته زنگ زدم که بنده خدا آقائی بود که دوباره مزاحمش شدم )

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , P@RSA , M3HDI , azunited , navidh8 , 3ObHaN , کامیار کاظمی , حامد , مهدی گل محمدی , mohamad021 , mehdi750 , tirnam , mohammadshamosi , m_grate29 , reza_egbali , mosafere55 , gandalf , iran , rahgozar , مرتضی الهی , sarvari1 , morning star
11-08-2012, 03:17 PM
ارسال: #6
یکی از آشنا ها شرکتی معرفی کرد . من رفتم اونجا باهام مصاحبه کردن و یه قرارداد استخدام 80 روزه بستیم .
یه ماه کار کردیم ولی حقوق رو بهمون ندادن و گفتن فعلا حساب شرکت خالیه و یکم صبر کن .
من هم باهاشون راه اومدم و به همین ترتیب دو ماه کار کردیم و هنوز حقوقی دریافت نکرده بودم .
آخر ماه دوم انقدر باهاش کلنجار رفتم و سیریش شدم ، یه چک حامل بهم داد که حقوق دو ماهم بود و تاریخ چک هم مال یک سال قبل بود و گفت نرو بانک تا هروقت پول رفت تو حساب خبرت کنم بری برداری .
من چند بار اتفاقی رفتم بانک تا اگه یه موقعی پول رفت تو حسابش من سریع برم بردارم . ولی هر موقع که رفتم حسابش خالی بود .
80 روز کار تموم شد و من هنوز هیچ پولی نگرفته بودم .
بهم گفت بیا دوباره قرارداد ببندیم و کار کنیم . من گفتم اول تا اینجا رو تصفیه حساب کن تا بعد قرار داد ببندیم و کار جدید رو شروع کنیم .
اون هم گفت باشه . بهت زنگ می زنم تا تصفیه حساب کنیم .
من یه مدت منتظر موندم . دیدم زنگ نمی زنه . چند بار بهش زنگ زدم امروز فردا کرد . چند بار رفتم شرکتش بازم امروز فردا کرد و ناله و زاری می کرد تا اینکه رفتم چکش رو برگشت زدم ولی شکایت نکردم .
یه روز رفتم شرکت داد و بیداد کردم و گفتم تا پول نگیرم از شرکت نمیرم بیرون . یه مقداری پول دادن و گفت تا هفته دیگه حتما بقیه پولو بهت میدیم .
من هم اون یه مقدارو گرفتم و رفتم . هفته بعد به شرکت زنگ زدم دیدم کسی گوشی رو برنمیداره . رفتم شرکت دیدم کسی درو باز نمی کنه . یه حراست گفتم اینا کجان ؟! - گفت : پنجشنبه اساس کشی کردن رفتن . منم کلی اعصابم به هم ریخته بود و اومدم خونه .
به 118 زنگ زدم شماره شرکت رو بگیرم نداشت . تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . اون آشنایی هم که اون رو بهم معرفی کرده بود گوشیش خاموش بود .
چک رو بردم کلانتری گفتن تاریخش خیلی قدیمیه . برو دادسرا پرونده درست کن . فعلا موندم . دنبال یه راه حلم که پیداش کنم .

[تصویر: 001.png]
 تشکر شده توسط: M3HDI , mohamad021 , حامد , jahanagahi , reza_egbali , gandalf , ehsannasri , rahgozar , ebrahim.ev , sarvari1 , morning star
11-08-2012, 03:28 PM
ارسال: #7
این قضیه برام تجربه شد که تو کار و تجارت و این حرفا با کسی مراعات نکنم .

[تصویر: 001.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , reza_egbali , M3HDI , sarvari1
12-11-2016, 12:20 PM
ارسال: #8
سلام دوستان موفق و ثروتمند
من یک سال پیش بود که از طریق سایت صابرفان با یه تبلیغ جم (jem ) رایگان ، برای بازی معروف کلش اف کلنز ( clash of clan ) برخورد کردم که توش ویدئو آنلاین گذاشته بود برای صحت کارکرد نرم افزار مربوطه ، قیمتش هم در حدود 10 هزار تومن بود و من وسوسه شدم و خریدم ولی متاسفانه نرم افزار کلاهبرداری بود و ورژنش روسی ، البته هر ورژنی باشه در کل نامعتبر چون به هروشی نمیشه این بازی رو به صورت آنلاین هک کرد .
هرچند خودم می دونستم ولی گفتم هم یکبار امتحان کنم و هم ده تومن چیزی نیست.
بعد از اینکه دیدم سرم کلاه رفته کلی اعصابم خورد شد . با ایمیلی که در سایت مورد نظر گذاشته بودند پیام رسانی کردم ولی اصلا خبری نشد.
بعد به سایت صابرفان که مجری تبلیغات سایت کلاهبردار بود پیام دادم و گفتم که اگه پولم رو برنگردونن به پلیس فتا شکایت می کنم. بنده خدا با کلی ترس بهم برگردوندند و پولم رو گرفتم ..
ولی می دونید جالبی کار کجاس ..
مسئول سایت صابرفان گفت که تا اون موقع که یک هفته از تبلیغ اون فایل گذاشته بود نزدیک 10000 هزار بار دانلود کردند و البته نزدیک 20 هزار بار بازدید داشته و هیچ کسی به جز من شکایت اینجوری نکرده . بعد باخودم احتساب کردم این کلاهبردار در عرض یک هفته از ده هزار نفر پول خورده یعنی در یک هفته ای 100000000 تومن پول بدستش رسیده فقط با فکر کنم سرمایه ای در حد 2 میلیون تومن .

می بینید مردم با چه روشهایی پول در میارند

...
منتظر نظرات شما عزیزان هستم

...

موفق و پولدار باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بزرگترین کلاهبرداران تاریخ mehdiseven 0 844 01-22-2013 12:58 AM
آخرین ارسال: mehdiseven
  ****سایت ایرانی کسب درآمد 100درصد مطمئن(همراه با نمایش فیش پراختی اعضا) *** TEO mosilini 2 2,434 04-09-2011 11:32 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS