ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان
زمان کنونی: 04-17-2024, 01:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مدیریت فروش سایت
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
پاسخ: 5
بازدید: 2206

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-28-2015, 10:51 PM
ارسال: #1
سلام

با توجه به روال بازارچه سایت که با کمک خدا و حمایت شما اعضا راه افتاده است, از تمامی تولیدکنندگان و واردکنندگان دست اول دعوت به همکاری میشود.

افرادی که توانایی تولید و واردات کالا و اجناس را دارند می توانند از پتانسیل چند ده هزار نفری انجمن برای پخش کالا و اجناس خود استفاده کنند.

قرار گیری و فروش محصولات شما و فروش آن در سراسر ایران رایگان بوده و تنها درصدی مشخص بعد از هر فروش کسر می شود.

برنامه های آتی:
برنامه های آینده سایت بر این است که این بخش بصورت مستقل و یک سیستم توزیع سراسری در کل ایران به فعالیت خود ادامه دهد و حتی هر استان دفتر نمایندگانی افتتاح و شروع به پخش محصولات نماید.

لطفا رزومه خود و محصولات و قیمت های عمده را به همراه عکس به آدرس rrrco.ir@Gmail.com ایمیل کنید و یا با دفتر سایت تماس بگیرید.
2188453811
02144296399

بخش محصولات سایت

فروشگاه محصولات سایت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: vfaghanii , hesaab , MARYAR , uniquemind , bastarkhaki , 3ObHaN , seyed mehdi hashemi tayeb , azim , samiar afshari , مهدی 1 , Donya Dide , goldokhtar2 , shurafarin , business_nuts , blacknight19 , MohamadMJ
01-10-2016, 11:44 PM
ارسال: #2
RE: دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان
نیاز به راهنمایی
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-14-2016, 05:26 PM
ارسال: #3
باسلام من وارد کننده فلش های فانتزی از چین هستم. میخاستم نحوه عملکرد و درصد بازاریابی شما رو بدونم با تشکر
04-14-2016, 08:47 PM
ارسال: #4
من تولید کننده گلیم و گلیم پادری و تولید کیف سنتی هستم
لطفا راهنمایی بفرمایید تا من چطوری با دوستان باید کار کنم مرسی

فروشگاه اینترنتی کادوس کالا

لذت خرید آنلاین انواع صنایع دستی و محصولات سنتی را در فروشگاه کادوس کالا تجربه کنید.

فروش اینترنتی انواع گلیم و پادری .کیف دوشی سنتی زنانه و کیف آرایش زنانه

انواع کوله پشتی و کیف پاسپورتی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-29-2016, 08:56 PM
ارسال: #5
سلام
آقا یکن بیشتر توضیخ بدید
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همکاری / افزایش نمایندگی های تهران / فوری پیچ 10 4,532 05-22-2015 04:03 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  پروژه خرید عمده محصولات کادویی و تزیینی به صورت مشارکتی مهدی 1 164 34,591 03-16-2015 05:02 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  مجله ايده يار-براي اولين بار در ايران- محصولي جديد-به زودي اقاي ايـــده 2 1,954 04-09-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  برنامه كتاب دنياي همراه-محصول جديد-به زودي اقاي ايـــده 14 3,573 04-02-2012 12:08 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  کیف راز موفقیت - محصول جدید انجمن،به زودی... کامیار کاظمی 54 22,191 01-12-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS