ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

میخام بفروشم اما نمیدونم چرا نمیشه،حتما بخونید
زمان کنونی: 04-25-2024, 07:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: engineer805
آخرین ارسال: yaser1
پاسخ: 8
بازدید: 1294

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-07-2017, 12:52 PM
ارسال: #1
دوستان سلام من میخام بازاریابی دستگاه خودپرداز همونATM رو شروع کنم.
این دستگاه رو ما به افراد دارای ملک تجاری یا اداری میفروشیم و بعد اون شخص میره بانک و دستگاه رو سوییچ میکنه یه یکی از بانک ها و متصل به ستاب میشه و در ماه بسته به تراکم جمعیت اون محل بین 4تا6میلیون درآمد کسب میکنه.(تضمینی از طریق برداشت،کارت به کارت،اعلام موجودی ،پرداخت قبض و خرید شارژ)
قیمت خرید دستگاه 28میلیون هستش و خریدار باید بین5تا10میلیون هم سرمایه اولیه بذاره داخل دستگاه و هردفعه که کسی با کارت خودش برداشت میکنه اون پول مجدد به حساب دارنده دستگاه برمیگرده و هرزمان دستگاه خالی شد مغازه دار مجدد باید اون شارژ کنه.
حالا من باید از کجا شروع کنم؟راستش رو بخاید تاحالا بازاریابی نکردم و انگیزه اش رو دارم چون پورسانت خوبی میگیرم.اما فکرش رو میکنم و یهو بادم خالی میشه و بی انگیزه میشم و نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
سر صحبت رو چطوری با افرادی باید قانعشون کنم بخرن،باز کنم؟
خواهشا کمک کنید...
ضمن اینکه خریدار یه قرارداد با فروشنده دستگاه میبنده بابت خرید و یه قرارداد هم با بانک عامل بایت سوییچ و سودکارمزد شبکه شتاب.کاملا رسمی با هر بانک عضو شتاب.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-07-2017, 07:53 PM
ارسال: #2
RE: میخام بفروشم اما نمیدونم چرا نمیشه،حتما بخونید
دوستان لطف میکنید راهنمایی کنید...
01-08-2017, 11:41 AM
ارسال: #3
ببخشید میشه بیشتذ توضیح بدین من خودم دنبال این موضوع بودم که برا شرکت ی ATM بخریم
سوال1)ی شرکت دکوراسیون داخلی داریم البته الان تو ی مغازه ساکن شدیم که اجاره ای هست آیا میتونیم برا اونجا بخریم ؟
سوال 2)حدود ی محله بالا پایینش هم نیست ، حدود ی محله بالاتر از ما ی بانک فک کنم تجارت هست که مردم میرن اونجا اطراف ما هم کلی مغازه هست بنظرتون خوب کار میکنه ؟
سوال3(روند کاریش چی هست؟باید با کیا صحبت کنیم ؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-08-2017, 11:53 AM
ارسال: #4
و در مورد بازاریابی خود شما اینجور بنظر من میرسه که خیلیا با این مساله آشنایی ندارن
میتونین برین جاهایی که پر رفت و آمد هست و یا بین چند تا محله که ATM نیست مثلا خیلی جاها هست آدم میره کلی میگرده که بلکه ی ATM پیدا بکنه . برید اونجاها و با طرف مقابلتون در مورد مزایا و سودش صحبت کنین.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-08-2017, 09:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2017 09:12 PM، توسط engineer805.)
ارسال: #5
(01-08-2017 11:41 AM)nshahriar نوشته شده توسط:  ببخشید میشه بیشتذ توضیح بدین من خودم دنبال این موضوع بودم که برا شرکت ی ATM بخریم
سوال1)ی شرکت دکوراسیون داخلی داریم البته الان تو ی مغازه ساکن شدیم که اجاره ای هست آیا میتونیم برا اونجا بخریم ؟
سوال 2)حدود ی محله بالا پایینش هم نیست ، حدود ی محله بالاتر از ما ی بانک فک کنم تجارت هست که مردم میرن اونجا اطراف ما هم کلی مغازه هست بنظرتون خوب کار میکنه ؟
سوال3(روند کاریش چی هست؟باید با کیا صحبت کنیم ؟
دوست عزیز سلام
ما خودپرداز مدل وینکور2150رو میفروشیم به قیمت28تومن،این دستگاه ها کارکرده هستن و اور هال شدن و در حال حاضر آماده بهره برداری بنا به بحث تحریم ها دستگاه نو وارد نمیشه و همگی دستگاه ها کارکرده هستن.ما وظیفه پشتیبانی شما هم به عهده میگیریم.هزینه حمل و نقل و نصب در تهران 300هزار تومان و در شهرستان ها500هزار تومان میباشد.وظیفه پول گذاری با شماست،حدود5تا10تومن شارژ میکنید و هرزمان کسی برداشت کنه بانک همان لحظه مقدار برداشت شده رو به حسابتون برمیگردونه.اگر اجاره ای باشید هم بانک قبول میکنه.درقبال این کارها شبکه شتاب به شما کارمزد میده:برداشت پول،کارت به کارت،خرید شارژ،اعلام موجودی و پرداخت قبوض در ماه چیزی بین4تا6میلیون شایدم بیشتر بسته به تراکم محله شما.
دستگاه رو هر زمان لازم نداشتید با کسر30درصد هزینه اولیه میتویند بفروشید.
شما پس از خرید دستگاه به بانک های شهر،آینده،موثر،رفاه مراجعه میکنید و درخواست سوییچ دستگاهتون به شبکه شتاب از طریق اونا رو میدید و پس از عقد قرارداد رسمی با بانک سوییچ میشید و دستگاهتون در شبکه شتاب قرار میگیره.
باتوجه به شرایط شما فکر کنم خوب بگیره هرچقدر بیشتر دستگاهتون کار کنه کارمزد بیشتری به شما تعلق میگیره.
خود بانک ها هم خودپرداز ارائه میدن اما با قیمتی به مراتب بیشتر.
از بانک اطلاعات بگیرید و من هم در خدمتم.
(01-08-2017 11:53 AM)nshahriar نوشته شده توسط:  و در مورد بازاریابی خود شما اینجور بنظر من میرسه که خیلیا با این مساله آشنایی ندارن
میتونین برین جاهایی که پر رفت و آمد هست و یا بین چند تا محله که ATM نیست مثلا خیلی جاها هست آدم میره کلی میگرده که بلکه ی ATM پیدا بکنه . برید اونجاها و با طرف مقابلتون در مورد مزایا و سودش صحبت کنین.
من با بحث بازاریابی زیاد آشنایی ندارم.
01-10-2017, 03:03 PM
ارسال: #6
این انجمن قبلا شلوغ تر بود.چرا اینقدر خلوته؟
06-23-2017, 09:33 AM
ارسال: #7
انجمن رو به موته. هر تاپیکی رو باز میکنیم مال سال 2012 هست.
اگه مدیرا یه دستی به سر و روی انجمن نکشن از بین میره. حیفه.
----------------------
خوب حالا استارتر عزیز،
شما نگفتی کدوم شهری. فرض رو میگیریم شما تهرانی.
چند هزار نفر هستند که شرایط خرید ATM رو دارن. فقط کافیه بری باهاشون صحبت کنی. گفتم چندهزار که بگم بری از اولی شروع کنی، بدون ترس، قبول کن که ممکنه ممکنه ممکنه تا نفر 100م ندونی چی باید بگی و نتونی اون ها رو راضی کنی. ولی از نفر 100م به بعد دیگه دستت میاد.
مردم الان حرص پول رو میزنند، باید بهشون بفهمونی که پولی که هزینه میکنند، بعد 6 ماه برمیگرده و بعد از اون درآمد خوبی داره و بدون دردسر.
یه مقدار هم مطالب مربوط به بازاریابی و .... بخون.
ولی اصل کار اینه که سماجت داشته باشی. به هیچ وجه پشیمون نشی.
یادمه چند وقت پیش توی همین فروم بود فکر کنم، یه نفر اومده بود گفته بود میخوام بازاریابی فلان کالا رو بکنم ولی هیشکی ازم نمیخره و خیلی دلسرد شدم و هر کاری میکنم نمیشه و........ ازش پرسیدیم پیش چند نفر رفتی. گفت 2تا !!!!!!!!
شما اینطوری نباش!!!

طراحی کسب و کارهای آنلاین - webtina.ir
06-23-2017, 06:53 PM
ارسال: #8
سلام
موضوع جالبیه چند روز پیش از خود پرداز بانک کوثر که جلوی خلیی از این مغازه ها هس 200 تومان پول برداشتم خودپرداز پولو موجودیم کسر کرد ولی پول نداد از اون ور هم رسید هم نداد زنگ زدم به شماره زده بود میگفت شمالم هیچی با هزار بدبختی پولو فرداش ازش گرفتم اینجور مسائل باید با پشتبانی قوی بانک و عواملش همراه باشه اگر طرف نمیداد دسم به کجا بند بود

راستی دوستان بنده هم دوس دارم وارد این بازیابی فروش ATM بشم شهر ما خلیی ها نصب کردن ولی خودش رفتن درخواست دادن اگه کسی باشه بره باشون صحبت کنه زود راضی میشن از خودپرداز های بانک ملت باشه عالیه از کوجاباید شروع کنم ؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لطفا بخونید و هرچی به نظرتون میرسه بگید ممنون mehrdad.fooladvand 3 890 08-20-2017 10:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) arshia001 1 2,442 12-18-2016 01:58 AM
آخرین ارسال: rahim-edison
  این سه کتابو دانشجوها حتما بخونن: بچه های نساجی دانشگاه یزد 1 404 02-11-2016 01:28 AM
آخرین ارسال: بچه های نساجی دانشگاه یزد
  چرا ایده هایمان منجر به کسب و کار نمیشود ؟ حامد یزدی 4 1,118 12-31-2015 11:23 PM
آخرین ارسال: shurafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS