ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک دست صدا ندارد
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim1990
آخرین ارسال: ebrahim1990
پاسخ: 1
بازدید: 674

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک دست صدا ندارد
12-17-2016, 08:24 PM
ارسال: #1
یک دست صدا ندارد
سلام دوستان.

از قدیم گفتن یک دست صدا ندارد...
و یا گفتن اگر شریک خوب بود خدا یکی داشت...

من با شعار اول بیشتر موافقم ولی دومی رو هم رد نمیکنم.

خیلی از ما یا سرمایه مون ناچیزه یا اصلا سرمایه ای نداریم که بخوایم کاری رو به تنهایی راه اندازی کنیم و لذت و شیرینی اون کارو بچشیم.

از بیکاری یا کارمند دیگران بودن و یه حقوق بخور نمیر داشتن راضی نیستیم( که به نظر من کارمند دیگران بودن هم نوعی بیکاری منتها یه درامدی هم داره ).

من مدرک فوق لیسانس دارم و کارمند یه شرکت خصوصی هستم.
اما دوست دارم کاری رو خودم راه اندازی کنم و براش تلاش کنم. در عین حال هم میتونم کار قبلی خودم را حفظ کنم.

کسانی که مثل من فکر میکنن میتونیم هم فکری کنیم و سرمایه های اندک و یا نداشتمونو رو هم بریزیم و یک کار پر سود راه اندازی کنیم.

من چنتا ایده دارم که خیلی هم درموردشون تحقیق و بررسی کردم .

اگر من این پیامو میدیدم شاید به خودم زحمت نمیدادم زنگ بزنم و مثل تمام روز های زندگیم تنبلی میکردم ولی لطفا شما تنبلی نکیند. حداقل میتوانیم با هم در مورد ایده های یکدیگر صحبت کنیم.

یا علی . به امید موفقیت.

ابراهیم
09354878841
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS