ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی خدامت کامپیوتری
زمان کنونی: 04-20-2024, 02:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sokoote mordab
آخرین ارسال: keramat.am
پاسخ: 4
بازدید: 1179

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-12-2016, 12:26 PM
ارسال: #1
سلام
بنده مهندس نرم افزار هستم ساکن اهواز تصمیم دارم یک خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم و تخصص اصلیم طراحی سایت هست و از اینترنت غیر از طراحی سایت یک بیزینس نسبتا خوبی دارم

میخواهم تو زمینه های زیر خدمات بدم به ملت

فروش قطعات و لوازم جانبی - تبلت - اسمبل سیستم و ارتقا - فروش سی دی - فروش لپ تاپ و تبلت - تایپ پرینت اسکن کپی فکس - طراحی سایت و اپلیکیشن - شبکه - دوربین مداربسته- برنامه نویسی - نمایندگی اینترنت - طراحی کارت ویزیت و بنر

یک چند تا ایده هم دارم تو زمینه وب برای شرکت ها و اصناف دارم که بعد از راه اندازی خدمات کامپیوتری عملیاتی کنم . می خواهم مکان داشته باشم برای اطمینان مشتری ها
همچنین اون بیزینس اینترنت که دارم یک جورهای رسمی تر کنم

و یکی از اهداف قیمت فوق العاده مناسب در کنار کیفیت بالا هست تو زمینه های مختلف خدماتی

نظر کلی دوستان با تجربه رو بدونم چیه ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-12-2016, 05:50 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی خدامت کامپیوتری
(12-12-2016 12:26 PM)sokoote mordab نوشته شده توسط:  سلامبنده مهندس نرم افزار هستم ساکن اهواز تصمیم دارم یک خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم وتخصص اصلیم طراحی سایت هست و از اینترنت غیر از طراحی سایت یک بیزینس نسبتا خوبی دارممیخواهم تو زمینه های زیر خدمات بدم به ملتفروش قطعات و لوازم جانبی - تبلت - اسمبل سیستم و ارتقا - فروش سی دی - فروش لپتاپ و تبلت - تایپ پرینت اسکن کپی فکس - طراحی سایت و اپلیکیشن - شبکه - دوربینمداربسته- برنامه نویسی - نمایندگی اینترنت - طراحی کارت ویزیت و بنریک چند تا ایده هم دارم تو زمینه وب برای شرکت ها و اصناف دارم که بعد تور کیش از راه اندازی خدماتکامپیوتری عملیاتی کنم . می خواهم مکان داشته باشم برای اطمینان مشتری ها همچنین اون بیزینس اینترنت که دارم یک جورهای رسمی تر کنمو یکی از اهداف قیمت فوق العاده مناسب در کنار کیفیت بالا هست تو زمینه های مختلف خدماتینظر کلی دوستان با تجربه رو بدونم چیه ؟سلامبنده مهندس نرم افزار هستم ساکن اهواز تصمیم دارم تور کیش یک خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم وتخصص اصلیم طراحی سایت هست و از اینترنت غیر از طراحی سایت یک بیزینس نسبتا خوبی دارممیخواهم تو زمینه های زیر خدمات بدم به ملتفروش قطعات و لوازم جانبی - تبلت - اسمبل سیستم و ارتقا - فروش سی دی - فروش لپتاپ و تبلت - تایپ پرینت اسکن کپی فکس - طراحی سایت و اپلیکیشن - شبکه - دوربینمداربسته- برنامه نویسی - نمایندگی اینترنت - طراحی کارت ویزیت و بنریک چند تا ایده هم دارم تو زمینه وب برای شرکت ها و اصناف دارم که بعد از راه اندازی خدماتکامپیوتری عملیاتی کنم . می خواهم مکان داشته باشم برای اطمینان مشتری ها همچنین اون بیزینس اینترنت که دارم یک جورهای رسمی تر کنمو یکی از اهداف قیمت فوق العاده مناسب در کنار کیفیت بالا هست تو زمینه های مختلف خدماتینظر کلی دوستان با تجربه رو بدونم چیه ؟
سلام
انشاالله به امید خدا موفق میشید اگر تلاشتون کافی و مستمر باشه

12-21-2016, 10:57 PM
ارسال: #3
(12-12-2016 05:50 PM)elco نوشته شده توسط:  
(12-12-2016 12:26 PM)sokoote mordab نوشته شده توسط:  سلامبنده مهندس نرم افزار هستم ساکن اهواز تصمیم دارم یک خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم وتخصص اصلیم طراحی سایت هست و از اینترنت غیر از طراحی سایت یک بیزینس نسبتا خوبی دارممیخواهم تو زمینه های زیر خدمات بدم به ملتفروش قطعات و لوازم جانبی - تبلت - اسمبل سیستم و ارتقا - فروش سی دی - فروش لپتاپ و تبلت - تایپ پرینت اسکن کپی فکس - طراحی سایت و اپلیکیشن - شبکه - دوربینمداربسته- برنامه نویسی - نمایندگی اینترنت - طراحی کارت ویزیت و بنریک چند تا ایده هم دارم تو زمینه وب برای شرکت ها و اصناف دارم که بعد تور کیش از راه اندازی خدماتکامپیوتری عملیاتی کنم . می خواهم مکان داشته باشم برای اطمینان مشتری ها همچنین اون بیزینس اینترنت که دارم یک جورهای رسمی تر کنمو یکی از اهداف قیمت فوق العاده مناسب در کنار کیفیت بالا هست تو زمینه های مختلف خدماتینظر کلی دوستان با تجربه رو بدونم چیه ؟سلامبنده مهندس نرم افزار هستم ساکن اهواز تصمیم دارم تور کیش یک خدمات کامپیوتری راه اندازی کنم وتخصص اصلیم طراحی سایت هست و از اینترنت غیر از طراحی سایت یک بیزینس نسبتا خوبی دارممیخواهم تو زمینه های زیر خدمات بدم به ملتفروش قطعات و لوازم جانبی - تبلت - اسمبل سیستم و ارتقا - فروش سی دی - فروش لپتاپ و تبلت - تایپ پرینت اسکن کپی فکس - طراحی سایت و اپلیکیشن - شبکه - دوربینمداربسته- برنامه نویسی - نمایندگی اینترنت - طراحی کارت ویزیت و بنریک چند تا ایده هم دارم تو زمینه وب برای شرکت ها و اصناف دارم که بعد از راه اندازی خدماتکامپیوتری عملیاتی کنم . می خواهم مکان داشته باشم برای اطمینان مشتری ها همچنین اون بیزینس اینترنت که دارم یک جورهای رسمی تر کنمو یکی از اهداف قیمت فوق العاده مناسب در کنار کیفیت بالا هست تو زمینه های مختلف خدماتینظر کلی دوستان با تجربه رو بدونم چیه ؟
سلام
12-21-2016, 11:04 PM
ارسال: #4
(12-12-2016 05:50 PM)elco نوشته شده توسط:  
سلام

با سلام. بنده هم ساکن شهرستان اهواز هستم و در مواردی که اعلام نموده‌اید تجارب بسیار زیادی دارم. (فروش قطعات و لوازم جانبی، ایپ پرینت اسکن کپی و صفحه‌آرایی کتاب، شبکه، ...)
ولی واقعیتش در شروع کار دچار مشکل هستم ولی توانایی راه‌اندازی اولیه را ندارم آن هم بخاطر ترس از کرایه محل و مالیات وعوارض و اینجور چیزها. ولی توانایی اداره کردن کسب و کاری که شروع شده است را با قدرت زیاد دارم. همیشه از شروع می‌ترسم. ولی اگر کسب و کاری شروع شده باشد را براحتی با کمک تجارب ارزشمندی که دارم می‌توانم به سوددهی بالا برسانم. در صورت تمایل به همکاری می‌توانید روی من حساب کنید. من دارای یک شغل اداری و رسمی هستم. 09359686804
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 51 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 88 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 785 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 207 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 360 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 149 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,974 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 513 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,066 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,436 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 989 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,748 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,891 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,843 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,776 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 927 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,774 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راه انداز پخش پوشک بهداشتی کودک Mehrvjb 2 642 09-04-2018 08:59 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با 25 میلیون چه کاری راه بندازم؟؟؟؟ lovely69 2 1,738 08-23-2018 09:40 AM
آخرین ارسال: محمد یوسفی
  نیازمند مشاوره جهت راه اندازی کسب کار اینترنتی rezakakaei12 0 1,379 07-24-2018 05:59 PM
آخرین ارسال: rezakakaei12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS