ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ادامه یا توقف بازرگانی و تولید پنجره
زمان کنونی: 04-24-2024, 02:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miti@moni
آخرین ارسال: kourosh_ma
پاسخ: 5
بازدید: 537

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-25-2016, 06:34 PM
ارسال: #1
دوستان عزیز درود بر شما
از سال 90 کار تولید در و پنجره های دوجداره upvc را شروع کردم و تا سال 92 اوضاع کسب و کار خوب بود اما متاسفانه وضعیت ساختمان از سال 93 کم کم وارد رکود شد و این در حالی بود که تعداد تولید کنندگان هم کم نبودند و لذا گرفتن پروژه و همچنین گرفتن پول از سازندگان عملا سخت و طاقت فرسا شده بود و به جایی رسید که مجبور شدم در سال 94 ماشین آلات را به قیمت پایینی بفروشم و از آن پس دائما پیگیر کار و ایده های جدید هستم که البته نتیجه تحقیقاتم با توجه به وضعیت بازار موفقیت آمیز نبوده . چند ماهی هم سالن بدنسازی راه اندازی کردم اما چون علاقه و جذابیتی برایم نداشت آن را نیز واگذار کردم . حالا در این فکر هستم با توجه به همه ایرادات و مشکلاتی که کار بازرگانی و فروش پنجره دارد این کار را دوباره از سر بگیرم .
لطفا از نظرات ارزشمندتان اینجانب را بهرمند سازید
شاد باشید

تنها چیزی که از فردا میدانم این است که خدا قبل از خورشید بیدار است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-26-2016, 08:50 PM
ارسال: #2
RE: ادامه یا توقف بازرگانی و تولید پنجره
کلیت بازار کشور الان به همین صورته که شما میگی و اکثر کسب و کار ها با مشکلات فراوانی روبرو هستند!

در کل بنده دو تا پیشنهاد دارم کلا دور کار های b2b رو خط بکشید و به مشتری های نهایی و خرده بیشتر تاکید کنید چون الان این قشر دستشون پرتره یا زیاد دروغ و دغل تو کارشون نیست!

دوم این که وقتی در حوزه ای وارد شدید و تجربه کسب کردید و بازارش رو شناختید و اعتبار کسب کردید فاصله گرفتن ازش و شروع کاری دیگه خیلی صحیح نیست بلکه اصلاح رویه های فعلی و ایجاد خلاقیت در کسب و کار تون ارجحیت داره به تغییر شغل!

ارتباط با من
HeartHeart
08-28-2016, 05:54 PM
ارسال: #3
(08-26-2016 08:50 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  کلیت بازار کشور الان به همین صورته که شما میگی و اکثر کسب و کار ها با مشکلات فراوانی روبرو هستند!

در کل بنده دو تا پیشنهاد دارم کلا دور کار های b2b رو خط بکشید و به مشتری های نهایی و خرده بیشتر تاکید کنید چون الان این قشر دستشون پرتره یا زیاد دروغ و دغل تو کارشون نیست!

دوم این که وقتی در حوزه ای وارد شدید و تجربه کسب کردید و بازارش رو شناختید و اعتبار کسب کردید فاصله گرفتن ازش و شروع کاری دیگه خیلی صحیح نیست بلکه اصلاح رویه های فعلی و ایجاد خلاقیت در کسب و کار تون ارجحیت داره به تغییر شغل!

08-28-2016, 05:55 PM
ارسال: #4
ممنون دوست عزیز
از راهنمایی شما بسیار ممنونم
دفتری اجاره کردم و قصد دارم فعلا همین داستان بازاریابی را از سر بگیرم
باز هم ممنون

09-06-2016, 02:38 PM
ارسال: #5
به نظر من روی بازارهایی مثل قزاقستان تحقیق کنید

فروش جواهرات لوکس نقره
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 634 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  تولید و پخش محصولات طب اسلامی ایرانی رنسانس فکر 4 702 06-07-2017 06:16 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  فروشگاه کفش (زنانه یا مردانه ) hasan-f 7 1,375 01-06-2016 01:59 AM
آخرین ارسال: lvlahyar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS