ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک نظر دارم میشه راهنماییم کنید
زمان کنونی: 04-18-2024, 08:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hrt1371
آخرین ارسال: hamedmoez
پاسخ: 4
بازدید: 513

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-11-2016, 10:56 PM
ارسال: #1
سلام دوستان بی صرف وقت میرم سر اصل مطلب
یکی از دوستان در بحثی به دیگری پیشنهاد داد که از محصولات شهرشون برای کسب درآمد استفاده کنه!
خب من میخوام ازین موضوع یه برداشتی کنم واون این که
بیام یه زمینه ایجاد کنم تا محصولات شهرم رو از استانای دیگر سفارش بگیرم و با پست براشون بفرستم و مقداری هم درقبال کارم سود بکشم روی قیمت.
بنظرتون این کار چه پیش زمینه ای میخواد؟
کسی تجربه داره؟
سود دهی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-26-2016, 01:40 PM
ارسال: #2
RE: یک نظر دارم میشه راهنماییم کنید
سلام
من هم میخوام همین کار رو انجام بدم
چون کار فعلی ام همین فروش سوغاتی های شهر خودمون ( تبریز ) تو مغازست و با تولید کنندگان و افراد این کار رابطه دارم میخوام برای فروش اونها در شهر های دیگه اقدام کنم
ولی اینکه چطور باید در شهر های دیگه برای محصولاتمون مشتری پیدا کنم و چطور این مسیر رو پیش برم نمیدونم .

از اساتید خواهش میکنم لطفا مارو از راهنمایی و نظراتشون بی بهره نذارن.
تشکر فراوان
08-26-2016, 02:41 PM
ارسال: #3
(08-11-2016 10:56 PM)hrt1371 نوشته شده توسط:  سلام دوستان بی صرف وقت میرم سر اصل مطلب
یکی از دوستان در بحثی به دیگری پیشنهاد داد که از محصولات شهرشون برای کسب درآمد استفاده کنه!
خب من میخوام ازین موضوع یه برداشتی کنم واون این که
بیام یه زمینه ایجاد کنم تا محصولات شهرم رو از استانای دیگر سفارش بگیرم و با پست براشون تور دبی بفرستم و مقداری هم درقبال کارم سود بکشم روی قیمت.
بنظرتون این کار چه پیش زمینه ای میخواد؟
کسی تجربه داره؟
سود دهی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

درود
خب در مرحله اول باید ببینید نیاز مردم منطقه شما چیه و تا چه حد میتونید سود بکشید روش
برای مثال شما یک کالا که مثلا با قیمت 10 تومن فروش میررو ببینید اگه سود بکشید روش میتونید مشتری داشته باشید یا نه

08-26-2016, 10:53 PM
ارسال: #4
درود.

بقول دوست عزیزمون که پاسخ دادن ، نیاز بر این هست که رنج قیمتی که میتونید محصول رو ارائه بدید در شهر های دیگه رو باید بررسی کنید ،

همچنین هزینه های ارسال در وزن های مختلف و اندازه بسته های مختلف رو بررسی کنید و ببینید رو چه قیمتی و با چه هزینه ارسالی میشه تا چه فاصله ای حساب باز کرد.

بعد از بررسی همه این موارد نوبت میرسه به بررسی میزان همکاری تولید کنندگان این سوغاتی ها ، و اینکه بدونید همیشه در دسترس هستند تا در ابتدای کار حداقل بتونید بعد از سفارش مشتری جنس رو تهیه کنید تا مبلغ سرمایه گذاری اولیه به کمترین میزان ممکن برسه.

بعد از اون میتونید با راه اندازی یه وب سایت فروشگاهی ساده و شیک ، اقدام به معرفی و در دسترس قراردادن محصولات بکنید.

موفق و سربلند باشید

سوالی بود در خدمتم

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لطفا کمک کنید Mamad-chobin 1 396 05-21-2016 09:44 PM
آخرین ارسال: tofigh
  دارم دیوونه میشم...یکی راهنمایی کنه neshaneakhar 10 2,288 03-07-2016 03:21 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  به یکی از اعضای سایت که با طراحی وب سایت و phpآشناست نیاز دارم Kaseb 3 455 01-09-2016 10:29 PM
آخرین ارسال: هورداد
  یک ایده جدید در حوزه IT ebrahim.ev 11 2,303 11-10-2013 06:05 PM
آخرین ارسال: hamedmoez

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS