ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده کسب وکار در پارکهای سطح شهر؟!!
زمان کنونی: 04-23-2024, 03:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ghaee
آخرین ارسال: AUSTIN
پاسخ: 4
بازدید: 971

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-15-2016, 08:04 PM
ارسال: #1
ضمن عرض سلام خدمت همه میلیاردرهای آینده ایران عزیز27

خدمتتون بگم که من به دلیل ارتباطاتی که در سازمان پارکهای شهرداری دارم می خوام یه کسب وکار در پارکهای سطح شهری که ساکن هستم ایجاد کنم.(لطفا نپرسید کدوم شهر!!! فقط بگم از شهرهای پر جمعیت هست و پارکهای بسیار زیاد و شلوغ وپلوغی داره38 ) دنبال یک ایده می گردم که چه کاری رو شروع کنم مشتری خوبی توی پارک خواهد داشت؟
مردم بیشتر چه محصولی رو می خرن و نیاز دارن؟چه فروشی توی پارک پر سوده؟
.
.
لطفا اگر ایده ارائه محصول جدیدی که تاحال کسی نداشته رو هم دارید بگید استقبال می کنم.
.
.
اگر از دوستان کسی هست که سابقه داره در این زمینه من حاضر به همکاری هم هستم. توافقات و تنظیم قرارداد با سازمان پارکهای شهرداری + مقداری سرمایه کار بامن،دستگاه و تجهیزات و ضمانت نامه های قرارداد+کار باشما.سر درصدش هم با هم مذاکره خواهیم کرد.

هرکس راغبه بهم پیام خصوصی بده باهم مذاکره کنیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-16-2016, 01:21 PM
ارسال: #2
RE: ایده کسب وکار در پارکهای سطح شهر؟!!
سلام.
تنها چیزی که میتونه توی پارک جواب بده خورد و خوراک هست.من نمیدونم دقیق تا چه اندازه اختیار کار رو دارین از طریق شهرداری ولی اگه بتونید تو سطح پارک ها یه قسمتی رو بگیرین و حالت بوفه درست کنین احتمالا کارتون میگیره.بخصوص اینکه توی پارک رقیبی ندارین.
توی بوفه هم میتونید همه چی بفروشین از تنقلات گرفته تا ساندویچ های سرد.و بستنی و ....
حتی میتوینن دستگاه های مخصوص بستنی ساز که بستی قیفی میدن یا شربت ساز هایی که تو ابمیوه گیری ها دیدین و یخدر بهشتو و ....میدن بگیرین که اینا تو پارک جواب میده بخصصوص اینکه پارک محل اصلی حضور کودکانه و حتما اگر همچین چیزی توی پارک باشه فروش اینجور چیزا بخاطر بچه ها زیاده.چایی و نسکافه و اینا هم میتونین بفروشین تو بوفه که خودش یه دخله.
در کنارشم میتونین چیزای متفرقه بفروشین توپ و بادکنکو و ...
پس نظر من مکانی توی پارک هاست که همه چی توش بفروشید از شربتو بستنی و چایی گرفته تا ساندویچو تنقلات مختلفو لوازم بازی و ....
برای مکان فروش هم من میتونم یسری از این کانکس های سیار کمکتون کنم که بگیرین که جون میده برای اینجور کار ها.در ضمن لوازم بستنی و شربت ساز و اینا در موردشون تجربه دارم اگه خواستین تو خصوصی بگین تا کمکتون کنم.
در موارد دیگه هم میتونم همکاری کنم باهاتون.

همیشه برد با قویتر ها نیست دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد
06-16-2016, 06:51 PM
ارسال: #3
(06-16-2016 01:21 PM)AUSTIN نوشته شده توسط:  سلام.
تنها چیزی که میتونه توی پارک جواب بده خورد و خوراک هست.من نمیدونم دقیق تا چه اندازه اختیار کار رو دارین از طریق شهرداری ولی اگه بتونید تو سطح پارک ها یه قسمتی رو بگیرین و حالت بوفه درست کنین احتمالا کارتون میگیره.بخصوص اینکه توی پارک رقیبی ندارین.
توی بوفه هم میتونید همه چی بفروشین از تنقلات گرفته تا ساندویچ های سرد.و بستنی و ....
حتی میتوینن دستگاه های مخصوص بستنی ساز که بستی قیفی میدن یا شربت ساز هایی که تو ابمیوه گیری ها دیدین و یخدر بهشتو و ....میدن بگیرین که اینا تو پارک جواب میده بخصصوص اینکه پارک محل اصلی حضور کودکانه و حتما اگر همچین چیزی توی پارک باشه فروش اینجور چیزا بخاطر بچه ها زیاده.چایی و نسکافه و اینا هم میتونین بفروشین تو بوفه که خودش یه دخله.
در کنارشم میتونین چیزای متفرقه بفروشین توپ و بادکنکو و ...
پس نظر من مکانی توی پارک هاست که همه چی توش بفروشید از شربتو بستنی و چایی گرفته تا ساندویچو تنقلات مختلفو لوازم بازی و ....
برای مکان فروش هم من میتونم یسری از این کانکس های سیار کمکتون کنم که بگیرین که جون میده برای اینجور کار ها.در ضمن لوازم بستنی و شربت ساز و اینا در موردشون تجربه دارم اگه خواستین تو خصوصی بگین تا کمکتون کنم.
در موارد دیگه هم میتونم همکاری کنم باهاتون.

تشکر از همفکریتون
با توجه به اینکه فصل گرما رو در پیش داریم بستنی و تنقلات به نظرخودمم خیلی خوب جواب میده ولی یه مقدار راجع به هزینه های شروعش سوال دارم،می تونید کمکم کنید که مثلا دستگاههای لازم برای شروع چقدر هست ،آیا مجوز هم می خواد یا نه؟برای عرضه بستنی و خوراکی جات و فست فود و ... رو منظورم هست؟
درضمن خود سازمان پارکها مکانهای مشخصی داره که دارای کانکس و ... هست فقط هزینه ثابت و متغیر ایده بستنی و تنقلات و... چقدره و چقدر سود توش هست،راهنمایی کنید ممنون میشم.
حتما به کمکتون احتیاج دارم.
06-16-2016, 08:18 PM
ارسال: #4
ممنونم.بله توضیحات یکم زیاد بود توی خصوصی کامل توضیح دادم.کمک دیگه خواستی در خدمتم.

همیشه برد با قویتر ها نیست دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 57 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 95 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  در امد تعویض روغنی jafar1394 3 12,411 03-01-2023 09:03 PM
آخرین ارسال: jack۸۷۸
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 796 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی cyprusrfi 0 146 09-06-2022 02:08 PM
آخرین ارسال: cyprusrfi
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,986 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 993 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  سوال در مورد تهیه مواد اولیه شیرینی پزی MOTH 0 437 04-14-2019 11:08 AM
آخرین ارسال: MOTH
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,781 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 931 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راهنمایی در مورد نحوه ی شراکت hadeeee 1 578 11-05-2018 11:01 PM
آخرین ارسال: hadeeee
  کسب و کار عطاری noshdaro 0 304 10-07-2018 07:20 PM
آخرین ارسال: noshdaro
Shocked ایده فوق العاده با 10 میلیون..!!!! Moalfo 3 2,981 09-06-2018 09:28 AM
آخرین ارسال: Moalfo
  عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل hadi_zpr 2 296 07-31-2018 03:51 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نیازمند مشاوره جهت راه اندازی کسب کار اینترنتی rezakakaei12 0 1,383 07-24-2018 05:59 PM
آخرین ارسال: rezakakaei12
  لطفا راهنمایی در مورده راه اندازیه لوازم ارایشی در شرایطه حاله حاضر اقتصاد xonaro 1 858 06-26-2018 06:54 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  دوستان ایده سرمایه گذاری با ۱۵۰میلیون Mory.sh 3 1,826 06-10-2018 12:10 AM
آخرین ارسال: mohsenhmt
  کسب اطلاعات برای راه اندازی فروشگاه اسباب بازی پسر جوان 0 1,811 05-24-2018 11:02 PM
آخرین ارسال: پسر جوان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS