ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کیا تو خونه درامدزایی میکنند
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 100
آخرین ارسال: hamed nazari
پاسخ: 6
بازدید: 2654

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-13-2016, 07:28 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان ایا کسب و کاری سراغ دارید که با سرمایه 500 هزار تومان بشه توی خونه درامدزای کرد یا خیر لطفا کسانی که تجربه کرده اند درامدش ماهانه چقدره
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-13-2016, 10:03 PM
ارسال: #2
RE: کیا تو خونه درامدزایی میکنند
درود ، منظورتون کسب و کارهای فیزیکی هست یا مجازی ؟
میخواهید عمده فروشی باشه یا خرده فروشی؟
چن نفر نیرو دارید؟
کدوم شهر ساکن هستید؟
و ...
08-19-2016, 10:30 PM
ارسال: #3
منم هم یه خونه 70متری خالی دارم هم یه پارکینگ 50متری ولی کسب وکاری به ذهنم نمیرسه البته توان ریسک ندارم دوستان ایده ای دارن بفرمایند
09-21-2016, 05:38 PM
ارسال: #4
سلام
به همه شما دوست عزیز
حتما که تی خونه هم میشه درآمد داشت
من برای شما پیشنهادی دارم
حتما در بین شما دانش جویان و یا کسانی هست ممه توی کامپیوتر خود تعداد فایل دارند که شاید ازش استفتده نکنند
پیشنهادی من اینه که میتونید این فایل رو ها روی ساتی که به شما معرفی می کنم فقط و فقط یکبار آپلود کنید و بارها و بارها بفروشید و به این ترتیب می تونید با گذاشتن وقت کمی درآمد تقریبا خوبی برای خودتون داشته باشید.
آدرس سایت:
http://daryafile.ir/
10-01-2016, 12:15 PM
ارسال: #5
(06-13-2016 07:28 PM)100 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان ایا کسب و کاری سراغ دارید که با سرمایه 500 هزار تومان بشه توی خونه درامدزای کرد یا خیر لطفا کسانی که تجربه کرده اند درامدش ماهانه چقدره

سلام اگه بخوای میتونم بیارم تو کار بازاریابی شبکه ای یه کار فوق العاده هست و با امنیت شعلی بالا و ساعت و کار دستت و درآمد خیلی بالاتر از اونی که تو دنبالش هستی خودت هست خواستی اطلاع بده
10-01-2016, 12:17 PM
ارسال: #6
(08-19-2016 10:30 PM)farahani نوشته شده توسط:  منم هم یه خونه 70متری خالی دارم هم یه پارکینگ 50متری ولی کسب وکاری به ذهنم نمیرسه البته توان ریسک ندارم دوستان ایده ای دارن بفرمایند

سلام اگه بخوای میتونم بیارم تو کار بازاریابی شبکه ای یه کار فوق العاده هست و با امنیت شعلی بالا و ساعت و کار دستت و درآمد خیلی بالاتر از اونی که تو دنبالش هستی خودت هست خواستی اطلاع بده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS