ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه ساده 2 برابر کردن پول
زمان کنونی: 04-16-2024, 06:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محمد رضا تورانی
آخرین ارسال: میلاد توکلی
پاسخ: 32
بازدید: 20279

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه ساده 2 برابر کردن پول
01-03-2012, 09:12 AM
ارسال: #1
Rainbow راه ساده 2 برابر کردن پول
سلام
چند روز پيش که مقاله کاميار عزيز را در مجله خلاقيت در باب دو برابر کردن پول مي خواندم، ذهنم را از آن موقع تا حالا به خود مشغول کرده بود که چگونه مي توان با راهي ساده و مستمر اين کار را انجام داد.
اينطور به نظر مي آمد که مثلاً راه دو برابر کردن 1000 به 2000 متفاوت از 1000000 به 2000000 باشد. اما با تفکر و جستجو راه آنرا پيدا کردم.
معاملات آتي سکه يا فيوچر سکه
منتهي براي شروع کار حداقل پول مورد نياز قيمت روز يک سکه است.
البته اين مسير شيوه خاص خودش را دارد و بايد با دانش کامل وارد شد. من در کلاس آن ثبت نام کردم و کساني که تمايل دارند و در تهران سکونت دارند مي توانند به سايت فرامرزعنبران دات کام مراجعه کنند و ثبت نام کنند. جلسه اول معارفه رايگان است و در صورت تمايل، افراد ميتوانند ثبت نام کنند و هزينه کامل دوره 130 هزار تومان است و زمان برگزاري در حال حاضر عصرها بعد از ساعات اداري روزهاي شنبه و دوشنبه است.

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
ارائه مشاوره رايگان تخصصي بيمه هاي عمر و زندگي
http://www.mrtourani.loxblog.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , aaftaab24 , mosafere55 , mjdehghani , مهتاب , مهدی گل محمدی , jahanagahi , REZA HAJISALIMI , hamed65 , sherafati , rajo , نرگس فیاض , minoo , Elixir , hz1363 , javamoh , odise , mrs.abbasi , iranboy , مسعود شکرانی , zahra_r , blacknight19 , vahid-1 , hesaab , kasra247 , hamid.h , مرتضی38 , سلطان ایده
01-03-2012, 09:16 AM
ارسال: #2
RE: راه ساده 2 برابر کردن پول
ممنون
فکر خوبی است.
شاید برای کارگاه آتی انجمن، آقای عنبران را دعوت کردم!
فعلا برنامه ها فشرده است مشخص نیست.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: aaftaab24 , mosafere55 , 3ObHaN , mjdehghani , مهتاب , mohamad javad , مهدی گل محمدی , arash67 , jahanagahi , REZA HAJISALIMI , banoo , hamed65 , نرگس فیاض , النا , javamoh , mrs.abbasi , مهرشاد میردائمی , zahra_r , blacknight19 , hesaab , kasra247
07-15-2012, 11:00 PM
ارسال: #3
یکی یه راهی بگه مثلا بشه 50 هزار رو 100 هزار کرد ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , نرگس فیاض , zahra_r , blacknight19 , hesaab , kasra247
07-16-2012, 07:30 AM
ارسال: #4
(01-03-2012 09:12 AM)mirzagholi نوشته شده توسط:  سلام
چند روز پيش که مقاله کاميار عزيز را در مجله خلاقيت در باب دو برابر کردن پول مي خواندم، ذهنم را از آن موقع تا حالا به خود مشغول کرده بود که چگونه مي توان با راهي ساده و مستمر اين کار را انجام داد.
اينطور به نظر مي آمد که مثلاً راه دو برابر کردن 1000 به 2000 متفاوت از 1000000 به 2000000 باشد. اما با تفکر و جستجو راه آنرا پيدا کردم.
البته اين مسير شيوه خاص خودش را دارد و بايد با دانش کامل وارد شد. من در کلاس آن ثبت نام کردم و کساني که تمايل دارند و در تهران سکونت دارند مي توانند به سايت فرامرزعنبران دات کام مراجعه کنند و ثبت نام کنند. جلسه اول معارفه رايگان است و در صورت تمايل، افراد ميتوانند ثبت نام کنند و هزينه کامل دوره 130 هزار تومان است و زمان برگزاري در حال حاضر عصرها بعد از ساعات اداري روزهاي شنبه و دوشنبه است.
سلام دوست عزیز شما خوب می دانید که به همین راحتی هم نیست که می فرمائید واقعا چند درصد توانستن ؟ چرا از کال مارجین ها گفته نمی شود ؟ فکرمی کنم واقعیت ها اگر گفته شود خیلی بهتر می باشد .موفق باشید
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , hamed65 , نرگس فیاض , مهدی 1 , blacknight19 , hesaab , rad_95 , arashro
07-16-2012, 09:38 AM
ارسال: #5
سلام
ببینید دوست من با توجه به مدتی که در یکی از کارگزاریها کار میکردم به جرات میتونم بگم که بیش از 60% افرادی که در بورس خودمون و بیش از 90% افرادی که در بازارهای مالی فعالیت میکنن شکست میخورن اما هستند افرادی که با داشتن دانش -مهارت و تخصص کافی زندگی بسیار خوبی برای خودشون از این راه درست کردن اما برای رسیدن به این پله باید چندین سال شبانه روز تلاش کرد.
منظور از موفقیت هم پیروزی های مقطعی نیست بلکه یه روند حداقل چند ساله رو به رشد منظورم هست.
اما در مورد سکه و طلا باید خدمتتون عرض کنم متاسفانه در کشور ما بسیار بسیار تحت تاثیر اخبار سیاسی و مسائل اقتصادی کشور هست تازه باید به اون مراسمات اعیاد و عزاداری داخلی رو هم اضافه کرد که تحلیل بسیار مشگل هست.
هر چند کلا روند طلا چه در داخل و چه در بازارهای بزرگ جهانی بیشتر تحت تاثیر اخبار و ...هست(بنیادی)اما در بازارهای بین المللی میشه روی تحلیلهای تکنیکال هم حساب کرد اما در داخل من هنوز کسی رو ندیدم که فقط با تکنیکال روند معاملاتش در سود باشد.
به هرحال تصمیم با خود شماست اما اگر این راه رو انتخاب کردید به هیچ وقت تا کسب دانش و مهارت کافی عجله ای برای ورود سرمایه به این میدان نداشته باشید.
موفق باشید

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

تشکر شده توسط: mosafer bedar , نرگس فیاض , blacknight19 , shamsa , kasra247
07-16-2012, 09:54 AM
ارسال: #6
(07-16-2012 07:30 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  
(01-03-2012 09:12 AM)mirzagholi نوشته شده توسط:  سلام
سلام دوست عزیز شما خوب می دانید که به همین راحتی هم نیست که می فرمائید واقعا چند درصد توانستن ؟ چرا از کال مارجین ها گفته نمی شود ؟ فکرمی کنم واقعیت ها اگر گفته شود خیلی بهتر می باشد .موفق باشید
سلام دوست محترم
اگر به قسمت آخر عرايضم خوب توجه کنيد نوشته ام که "اين مسير شيوه خاص خودش را دارد و بايد با دانش کامل وارد شد". وگرنه طبق گفته شما بله ضرر و زيانها خيلي هنگفت است و تقريبا 95 درصد افراد حاضر در بازار از کمترين دانش هم برخوردار نيستند.
شما ميتوانيد کتابي را که با عنوان فيوچرباز نوشته ام که يک داستان جذاب و فوق العاده آموزشي است تهيه کرده و بخوانيد و بهتر به عمق اين نوع بازار واقف شويد.
براي تماس با من روي اسم مستعار من کليک کنيد.

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
ارائه مشاوره رايگان تخصصي بيمه هاي عمر و زندگي
http://www.mrtourani.loxblog.com
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , blacknight19
07-16-2012, 12:02 PM
ارسال: #7
قاعده اي كه بشه پول را در كوتاه مدت دوبرابر كرد وجود نداره البته در كشور ما با داشتن پول كافي و ورود به بازار مواد غذايي ميشه در عرض كوتاه با توجه به نوسات شديد ي كه هر روز دامنه اون گسترده ميشه به حداقل آروزها دست يافت
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , نرگس فیاض , blacknight19 , hesaab , aminmh , لوییز
07-17-2012, 01:43 PM
ارسال: #8
من چیزهائی به صورت پراکنده در مورد بازار معاملات ارزی جهانی(بازار بین المللی خرید و فروش ارزهای معتبر به صورت آنلاین) شنیدم و کسانی را دیدم که ادعا میکردند تو بازار معاملات ارزی جهانی سرمایه شون چند برابر شده و به سودهای کلان رسیدن! اما باور کردنش کمی مشکله آنهم به این دلیل که این مؤسسات و اشخاصی که بازار معاملات ارزی جهانی آموزش میدن و وعده های میلیون دلاری به کاراموزاشون میدن چرا وضعشون همچین خوب نیست؟! خوب همون سرمایه ای که تو مؤسسه گذاشتن را بریزن تو بازار معاملات ارزی جهانی با توجه به اینکه خودشون استاد هستن میلیاردر بشن دیگه!! (البته عرض کردم اطلاعاتم در این زمینه محدود و پراکنده است) اگه دوستان در این زمینه اطلاعی دارن توضیح بدن لطفاً

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , mohammad62 , نرگس فیاض , amin2002hs , blacknight19 , shamsa , الهام .م , aminmh , mirza01
07-27-2012, 08:51 PM
ارسال: #9
(07-17-2012 01:43 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  من چیزهائی به صورت پراکنده در مورد بازار معاملات ارزی جهانی(بازار بین المللی خرید و فروش ارزهای معتبر به صورت آنلاین) شنیدم و کسانی را دیدم که ادعا میکردند تو بازار معاملات ارزی جهانی سرمایه شون چند برابر شده و به سودهای کلان رسیدن! اما باور کردنش کمی مشکله آنهم به این دلیل که این مؤسسات و اشخاصی که بازار معاملات ارزی جهانی آموزش میدن و وعده های میلیون دلاری به کاراموزاشون میدن چرا وضعشون همچین خوب نیست؟! خوب همون سرمایه ای که تو مؤسسه گذاشتن را بریزن تو بازار معاملات ارزی جهانی با توجه به اینکه خودشون استاد هستن میلیاردر بشن دیگه!! (البته عرض کردم اطلاعاتم در این زمینه محدود و پراکنده است) اگه دوستان در این زمینه اطلاعی دارن توضیح بدن لطفاً

سلام خوبی
ما رو هم بی خبر نزار
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , arashro
07-28-2012, 03:56 AM
ارسال: #10
به نظر من معاملات ارزی جهانی‌ و بازار‌های بین‌المللی همگی‌ تابع یک سری معادلات ریاضی‌ هست و مطمئناً یک سری سیاست‌های دیگه هست که در ایده ال‌ترین حالت‌های ممکن می‌شه به سود‌های کلان هم رسید اما این که می‌بینید تعدادی از این استاد‌ها هم وضع خیلی‌ خاصی‌ ندارن دلیل بر غلط بودن این معادلات نیست ،یکی‌ دیگه از مهم‌ترین دلایل دیگه هم این هست که در یه جاهایی وسوسه سود‌های کلان در عرض تنها یک معامله باعث بر باد رفتن کلی‌ سرمایه می‌شه که این به استاد بودن یا نبودن زیاد مربوط نیست اینجوری می‌شه که پولها خیلی‌ وقتها از دست میره به جای زیاد تر شدن روز افزون

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: Delta.H , soltan_sal , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,185 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,878 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  درخواست کمک با 5 میلیون پول چیکار کنم؟ sa ray 23 16,138 01-11-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: رضا سلطانی
  روش کسب درآمد بدون پول Patil 13 3,469 08-24-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: Kamranmilan
  دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند arash-microb 150 60,005 02-02-2017 02:01 AM
آخرین ارسال: behnam123
  میخوام مدتی سخت برای پول کار کنم ک حدودا 30 .40 میلیون گیرم بیاد . کامل بخونین miladtop74 0 1,175 11-28-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: miladtop74
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,168 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  چرا دو برابر؟؟؟ من میگم چند برابر!!! لوییز 9 3,518 01-31-2016 11:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
Rainbow دو برابر کردن پول با برنامه نویسی موبایل l3est 7 5,791 01-28-2016 08:12 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
  شش راه برای کسب نتیجه ای بیش از آنچه خواسته اید! DinaGRP 1 982 12-05-2015 11:53 PM
آخرین ارسال: آرمین
  اساس دو برابر كردن پول اقاي ايـــده 8 5,142 09-07-2015 08:23 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  دو برابر کردن پول saeedalghazi 1 2,181 07-11-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع دو برابر کردن پول (بدون تجربه) secret.t9 18 6,429 06-22-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول Iraj_27 16 6,683 05-24-2015 05:22 PM
آخرین ارسال: kourosh49
  دوره دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 26 10,933 03-06-2015 08:39 PM
آخرین ارسال: sepidehs
  دوبرابر کردن ۲۵۰ میلیون تومن amiradam 4 3,430 12-18-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: ریحانه 32
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,597 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد nehzat 4 4,506 11-01-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  با پول خود چه کنیم kianik 1 923 07-03-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: kianik
  روش دو برابر کردن پول از طریق تری دی مکس salavat 17 12,024 01-28-2014 04:43 PM
آخرین ارسال: tan-graphic

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS