ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیگه مخم نمیکشه
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezac
آخرین ارسال: امیررضا ابراهیمی
پاسخ: 16
بازدید: 1998

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیگه مخم نمیکشه
05-10-2016, 11:45 AM
ارسال: #11
RE: دیگه مخم نمیکشه
سلام
دوست عزیز اول بگم شما در سنی هستید که اول راه هستید پس هنوز برای استارت زدن محکم دیر نیست

همه ما در زندگی سرمون کلاه رفته حتی همون هایی که خودشون را ختم روزگار می دونند .هر موقع هم سرتون کلاه رفت راهش زنجیر و اسید این کارها نیست که یکی از کاربرا پیشنهاد دادند!!!! (این نوع رفتارهای خشن نمونه هم زدن چاه توالت است اگر هرچی هم بزنید بیشتر بوش اذیت میکنه ببخشید یک مقدار بی ادبی مثال زدم اما واقعیت همینه) اگر امکانش بود از راه قانون پی گیری کنید راهش نبود واگذار کنید به خدا

اما راه حل حال شما اینه که اصلا و ابدا به فکر پول خرج کردن دوباره نباشید که نوشتید من یک میلیون سرمایه دارم .صبح اول وقت بزنید از خونه بیرون چند ورق نیازمندی روزنامه بخرید در لیست کاریابی دنبال کاری باشید که بهش علاقه دارید بروید چند سال حتی با حقوق 400تومن شاگردی کنید و روزی که اون کاره شدید موقع شروع کار مستقل است نه الان .در حال حاضر که به نظر میاد در وضعیت روحی خیلی خوبی هم نیستید بهترین کار همون فعالیت در بیرون خونه است نه پشت کامپیوتر و سایت و....حتی اگر قراره برنامه نویسی یاد بگیرید لپ تاپ بردارید بروید تو کتابخانه خلاصه اینکه از خونه بیایید بیرون خیلی آینده بهتری خواهید داشت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , Fery Farrokhzad , business_nuts
05-10-2016, 12:10 PM
ارسال: #12
(05-10-2016 11:45 AM)moele نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز اول بگم شما در سنی هستید که اول راه هستید پس هنوز برای استارت زدن محکم دیر نیست

همه ما در زندگی سرمون کلاه رفته حتی همون هایی که خودشون را ختم روزگار می دونند .هر موقع هم سرتون کلاه رفت راهش زنجیر و اسید این کارها نیست که یکی از کاربرا پیشنهاد دادند!!!! (این نوع رفتارهای خشن نمونه هم زدن چاه توالت است اگر هرچی هم بزنید بیشتر بوش اذیت میکنه ببخشید یک مقدار بی ادبی مثال زدم اما واقعیت همینه) اگر امکانش بود از راه قانون پی گیری کنید راهش نبود واگذار کنید به خدا

اما راه حل حال شما اینه که اصلا و ابدا به فکر پول خرج کردن دوباره نباشید که نوشتید من یک میلیون سرمایه دارم .صبح اول وقت بزنید از خونه بیرون چند ورق نیازمندی روزنامه بخرید در لیست کاریابی دنبال کاری باشید که بهش علاقه دارید بروید چند سال حتی با حقوق 400تومن شاگردی کنید و روزی که اون کاره شدید موقع شروع کار مستقل است نه الان .در حال حاضر که به نظر میاد در وضعیت روحی خیلی خوبی هم نیستید بهترین کار همون فعالیت در بیرون خونه است نه پشت کامپیوتر و سایت و....حتی اگر قراره برنامه نویسی یاد بگیرید لپ تاپ بردارید بروید تو کتابخانه خلاصه اینکه از خونه بیایید بیرون خیلی آینده بهتری خواهید داشت
ممنون که اهمیت دادین. گفتین به دنبال کاری باشم که بهش علاقه دارم و حتی شده شاگردی کنم با حقوق 400تومن. من حسابداری بلدم که مدرک من بدرد این کار نمیخوره. فتوشاپ بلدم اما به اندازه دلخوش کردن خودم نه به اندازه جواب گویی مشتری. میتونم خدمات کامپیوتری رو اداره کنم ولی برای شاگردی جایی نیست چند جا رفتم یکی میگه نمیخوایم یکی میگه هیچی پول نمیدم. من حاظرم پول هیچی نده اما کاری یاد بده اما وقتی خودم میتونم خدمات کامپیوتری اداره کنم (چون کار کردم تو خدمات کامپیوتری و بلدم در حدی که کار بیشتر مشتری ها رو را بندازم) و چون بلدم چرا مجانی؟. و چون بازار خرابه کسی منو نمیخواد خدمات کامپیوتری خیلی زیاد اشباع شده و دیگه خیلی بازاراشون خرابه.بخدا حاظرم برم شاگردی اصلا با حقوق 200 تومن نه 400تومن ولی یاد بدن
 تشکر شده توسط: business_nuts
05-10-2016, 12:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2016 12:48 PM، توسط moele.)
ارسال: #13
(05-10-2016 12:10 PM)rezac نوشته شده توسط:  
(05-10-2016 11:45 AM)moele نوشته شده توسط:  سلام

ممنون که اهمیت دادین. گفتین به دنبال کاری باشم که بهش علاقه دارم و حتی شده شاگردی کنم با حقوق 400تومن. من حسابداری بلدم که مدرک من بدرد این کار نمیخوره. فتوشاپ بلدم اما به اندازه دلخوش کردن خودم نه به اندازه جواب گویی مشتری. میتونم خدمات کامپیوتری رو اداره کنم ولی برای شاگردی جایی نیست چند جا رفتم یکی میگه نمیخوایم یکی میگه هیچی پول نمیدم. من حاظرم پول هیچی نده اما کاری یاد بده اما وقتی خودم میتونم خدمات کامپیوتری اداره کنم (چون کار کردم تو خدمات کامپیوتری و بلدم در حدی که کار بیشتر مشتری ها رو را بندازم) و چون بلدم چرا مجانی؟. و چون بازار خرابه کسی منو نمیخواد خدمات کامپیوتری خیلی زیاد اشباع شده و دیگه خیلی بازاراشون خرابه.بخدا حاظرم برم شاگردی اصلا با حقوق 200 تومن نه 400تومن ولی یاد بدن
برای این گفتم از تو نیازمندی دنبال علاقه خودتون باشید که دقیقا نیایید بگید کار نیست ده روز نیازمندی ها را از داخل همین نت و روزنامه و ....بررسی کنید متوجه میشوید الان بازار کار کدوم سمت است و کدوم به علاقه شما نزدیکتره .مثلا من می دونم خدمات کامپیوتری دیگه به غیر از شرایط خاص، کاری با بازده مناسب نیست

مثلا شما که فتوشاپ کار کردید احتمالا ذوق هنری بدی ندارید الان هم زیاد آگهی استخدام در صنعت mdfمن می بینم پس می تونید به عنوان کارگر ساده مونتاژکار mdfوارد کار بشوید و بعد کم کم پیشرفت کنید و طراحی کنید و خودتون بسازید این صرفا یک مثال بود

همون حسابداری بازار کار خوبی داره خیلی جاها کاری به مدرک شما ندارند یک نفر کاربلد می خواهند اگر واقعا کاربلد هستید به 20جا مراجعه می کنید بالاخره 21امین جا استخدام می شوید

بالاخره باید حرکت عقلانی انجام بدهید تا خدا هم برکت بده این که من خدمات کامپیوتر بلدم کار نیست پس دیگه هیچ کاری نمی کنم راهش نیست

همین خدمات کامپیوتر اگر بازم واقعا خبره هستید می تونید آگهی و کارت ویزیت چاپ کنید در تعداد کم و بین مغازه ها و شرکتهای اطرافتون و خانه ها پخش کنید و خدمات در محل انجام بدهید .در مورد خدمات نرم افزاری موبایل هم کار کنید و یاد بگیرید و به همین صورت در محل مشکل موبایل افراد هم حل کنید قطعا ریسک چاپ کردن کارت و آگهی خیلی خیلی کمتر از زدن سایت و ف/ی/ل/ت/ر هوا و بسته کسب و درآمد و...است نهایت نهایت براتون چاپ آگهی 100تومن خرج داشته باشه تازه اونم با 20-30تومن شروع کنید و از درآمد حاصل بازم آگهی چاپ و پخش کنید بازم میگم راه نجات شما فقط و فقط تلاش عقلانی اونم به نظر من بیرون خانه
 تشکر شده توسط: rezac , soheyl_ir89 , mosafer bedar , محمد یوسفی , business_nuts
05-11-2016, 01:22 AM
ارسال: #14
آموزش برنامه نویسی اندروید یا وب قیمتی نداره. 150-200 هزار تومن. اساس کارو یاد میده. و بقیه قسمت ها رو باید از طریق سرچ کدهاشو پیدا کنی و استفاده کنی.
ولی زودبازده فکر نکنم باشه. به نظرم 1 سال تمرین و ممارست لازمه تا برنامه نویس متوسطی بشه آدم. پشتکار و علاقه زیاد هم شرط لازم کار تو این رشتست.
 تشکر شده توسط: business_nuts , rezac
05-11-2016, 07:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-14-2016 02:40 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #15
خیلی ها شرایطی مثل شما دارند، به نظر من هم تو این شرایط باید دنبال کار باشید و یکجایی مدتی خودتون رو بند کنید. در حین کار شبها به علاقتون که برنامه نویسی یا هر چیز دیگری هست برسید. واقعیت اینه که راه اندازی یک کسب و کار جدید با شرایط فعلی ایران کار سختی هست

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: business_nuts , rezac
01-13-2017, 03:33 PM
ارسال: #16
فقط میتونم بگم دیدتو به زندگی عوض کن ...از کارهایی که دنبالش رفتی معلومه که میخوای یه شبه و بدون زحمت پولدار بشی ... یه حساب سر انگشتی بکن ببین اگه این همه وقت و سرمایه رو روی یه کار معقول میذاشتی الان کجا بودی؟ الان هم دیر نشده .شروع کن ...اگه سرمایه نداری نمیتونی از اول برای خودت کار کنی یه مدت برای کسی دیگه کار کن و سرمایه جمع کن بعد واسه خودت کار کن ...والا حسابداری که بلدی نهایت 500/600 بده یه دوره امادگی برای بازار کار برو و شروع کن .یا برو فروشندگی .اونو که دیگه میتونی .کارم فروشندگی هم که فراوان
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS