ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن
زمان کنونی: 04-25-2024, 04:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
پاسخ: 11
بازدید: 5064

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-07-2016, 01:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-07-2016 01:56 AM، توسط azim.)
ارسال: #1
عرض سلام خدمت همه ی دوستان.

من برای گسترش شبکه بازاریابی تبلیغاتیم نیاز به تعدادی همکار با اولویت تهران و شهرهای بزرگ مثل مشهد ، اصفهان و ... دارم.

کار من مشاوره به کسب و کارهای آنلاین هستش و در حال حاضر هم در یکی از معروف ترین خبرگزاری های ایران ، به عنوان مدیر تبلیغات یکی از سایتهاشون فعال هستم و کارای تبلیغاتشون رو انجام میدم . از اونجایی که همکاری و مشاوره چندتا مجموعه دیگه رو هم شروع کردم ، مقداری سرم شلوغ شده و برای توسعه کارم به همکار نیاز دارم.
اول براتون بگم دقیقا چه کاری هست :
توی فاز اول همکار برای جذب بنر تبلیغاتی نیاز دارم . سایتی که قراره براش کار کنید ، زیر مجموعه یک خبرگزاری معروفه و رتبه الکساش محدوده 180 تا 210 متفیره . یعنی سفارش تبلیغات گرفتن کار سختی نیست براش و بنا به اعتباری که داره عموما مشتری ها جذبش میشن . بدون تعارف به کسی نیاز دارم که اهل بازاریابی باشه و ازین کار خوشش بیاد . از نظر درآمدی فوق العاده شیرینه کارش .
من تقریبا روزی 3 تا 4 ساعت براش وقت میذارم ماهیانه بین 2 تا 3 میلیون ازش در میارم . شاید بپرسین روزی 4 ساعت که وقت زیادی نیس ، پس چرا خودم این کار رو انجام نمیدم . اولین دلیلش اینه ان شاالله قراره همکاریم رو با این مجموعه توسعه بدم و براشون کار برندینگ سایتشون رو شروع کنم و خود این موضوع زمانبره . دلیل بعدیش اینه که من هم دانشجو ارشد هستم ، هم دوره های آموزشی برندینگ میرم که تقریبا هفته ای 1 روز کامل رو ازم میگیره و هم به شرکت های مختلف مشاوره میدم .به همین دلیل واقعا وقت کم میارم و دلم نمیخواد اعتبار کاریم مخدوش بشه.
- کسی که قراره با من کار کنه ، اول از همه باید توانایی بازازیابی و فروش داشته باشه . 3ماه اول حقوق نمیدم به کسی و 15% پورسانت از فروش رو میگیره. اما بعد از 3ماه وقتی دیدیم باهم میتونیم کار کنیم ، میتونم حقوق پایه وزارت کار بهش بدم + درصدی پورسانت ( اونم به شرطی که افت نکنه توی کارش)
- مهم نیست این کار قراره شغل چندمت باشه ، اما مهمه که روزهایی رو که واسه کارت مشخص میکنی هر شب برای من گزارش کار ارسال کنی و بگی با کجاها تماس گرفتی و چیکار کردی . حداقل ازت انتظار دارم هفته ای حدود 16تا 20 ساعت برای این کار اختصاص بدی .
- اگر خوب کار کنی فکر میکنم ماهیانه بین 600 تا 1میلیون تومن راحت بتونی در بیاری . اگر حرفه ای کار کنی تا 1.5 یا 2 هم شیرین میتونی روش حساب کنی چون کشش داره.
بازم تاکید میکنم من به یک نفر که اهل کار باشه و عاشق بازاریابی باشه نیاز دارم ، نه کسی که فکر کنه با روزی 3 ساعت کار کردن قراره 1 تومن مفت در بیاره. آدم دلسوز میخوام .

ابزار کار شما :
1- اتاق خلوت برای تمرکز
2- یک خط موبایل جهت تماس .

قابل توجهتون اینکه من این کار رو از توی خونه انجام میدم و دفتر کار ندارم.

همکاری نوع دوم :
برای این قسمت به افرادی نیاز دارم تا بتونن با جاهای مختلف مذاکره کنند و بهشون خدمات فیلمبرداری
360 درجه تعاملی بفروشن . شاید گزارش این تکنولوژی رو توی بی بی سی فارسی همین چند وقت پیش دیده باشین.
این مدل فیلم برداری یک کار جذاب و جدیده برای مراسم های عروسی ، تالارها ، مکان های گردشگری و ...
در این مدل ویدئو شما در لحظه کل نمای 360 رو دارید و میتونید با چرخوندن تصویر به صورت زنده هر نقطه دلخواهتون رو ببینید.
مثلا اگر شما یک فیلم سینمایی رو با دوربین 360 درجه فیلم برداری کنین در آن واحد که میتونین بازیگران رو ببینید با چرخوندن تصویر میتونین عوامل پشت صحنه رو هم ببینید.

هرکدوم از دوستان که احساس کردند میتونن با من همکاری داشته باشن ، برای کسب اطلاعات تکمیلی به شماره 09124543996در تلگرام پیام بدن تا باهم بیشتر صحبت کنیم .

من به امید خدا قراره کارم رو توسعه زیادی بدم و باز هم به نیروهای فروشنده نیاز دارم . اگر کسی نمیتونست برای این دوتا پروژه کار کنه اما تمایل داشت از پروژه های بعدیم اطلاع داشته باشه ، بهم پیام بده تا شمارشو ذخیره کنم و بعدا در اولویت اطلاع رسانی باشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-07-2016, 06:01 AM
ارسال: #2
RE: دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن
ظاهرا که نه، مطمئنا فضایی فکر میکنین واسه خودتون! شک نکنین با این شرایطی که گفتین کسی باهاتون همکاری نمیکنه.
 تشکر شده توسط: azim
05-07-2016, 10:43 AM
ارسال: #3
(05-07-2016 06:01 AM)fallenangel نوشته شده توسط:  ظاهرا که نه، مطمئنا فضایی فکر میکنین واسه خودتون! شک نکنین با این شرایطی که گفتین کسی باهاتون همکاری نمیکنه.

ممنونم که نظرت رو اعلام کردی 10_004

منظورتو نفهمیدم از اینکه میگی فضایی فکر میکنم . اما مدل فکر کردنم هرچی که هست مهم اینه که الان ازش نتیجه گرفتم 5_004

روز خوش Smile

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
05-20-2016, 12:29 AM
ارسال: #4
با سلام

اگه امکان داره درمورد دوربین فیلمبرداریتون بیشتر توضیح بدید
منظورتون چیه یعنی کسی رو میخاین که برای شما فیلمبرداری کنه یا اینکه مشتری براتون پیدا کنن تا بخان از این مدل فیلمبرداری برای مراسمش استفاده بکنه؟
05-20-2016, 08:03 PM
ارسال: #5
آخرشی بابا اندشی
کلاه برداری ب تمام معنا
شماره مشتریازو بدیم ب خودت
بعد 3 ماه هم چیزی ندی
برو بابا
05-28-2016, 04:42 PM
ارسال: #6
(05-07-2016 01:39 AM)azim نوشته شده توسط:  عرض سلام خدمت همه ی دوستان.

من برای گسترش شبکه بازاریابی تبلیغاتیم نیاز به تعدادی همکار با اولویت تهران و شهرهای بزرگ مثل مشهد ، اصفهان و ... دارم.

کار من مشاوره به کسب و کارهای آنلاین هستش و در حال حاضر هم در یکی از معروف ترین خبرگزاری های ایران ، به عنوان مدیر تبلیغات یکی از سایتهاشون فعال هستم و کارای تبلیغاتشون رو انجام میدم . از اونجایی که همکاری و مشاوره چندتا مجموعه دیگه رو هم شروع کردم ، مقداری سرم شلوغ شده و برای توسعه کارم به همکار نیاز دارم.
توی فاز اول همکار برای جذب بنر تبلیغاتی نیاز دارم . سایتی که قراره براش کار کنید ، زیر مجموعه یک خبرگزاری معروفه و رتبه الکساش محدوده 180 تا 210 متفیره . یعنی سفارش تبلیغات گرفتن کار سختی نیست براش و بنا به اعتباری که داره عموما مشتری ها جذبش میشن . بدون تعارف به کسی نیاز دارم که اهل بازاریابی باشه و ازین کار خوشش بیاد . از نظر درآمدی فوق العاده شیرینه کارش .
من تقریبا روزی 3 تا 4 ساعت براش وقت میذارم ماهیانه بین 2 تا 3 میلیون ازش در میارم . شاید بپرسین روزی 4 ساعت که وقت زیادی نیس ، پس چرا خودم این کار رو انجام نمیدم . اولین دلیلش اینه ان شاالله قراره همکاریم رو با این مجموعه توسعه بدم و براشون کار برندینگ سایتشون رو شروع کنم و خود این موضوع زمانبره . دلیل بعدیش اینه که من هم دانشجو ارشد هستم ، هم دوره های آموزشی برندینگ میرم که تقریبا هفته ای 1 روز کامل رو ازم میگیره و هم به شرکت های مختلف مشاوره میدم .به همین دلیل واقعا وقت کم میارم و دلم نمیخواد اعتبار کاریم مخدوش بشه.
- کسی که قراره با من کار کنه ، اول از همه باید توانایی بازازیابی و فروش داشته باشه . 3ماه اول حقوق نمیدم به کسی و 15% پورسانت از فروش رو میگیره. اما بعد از 3ماه وقتی دیدیم باهم میتونیم کار کنیم ، میتونم حقوق پایه وزارت کار بهش بدم + درصدی پورسانت ( اونم به شرطی که افت نکنه توی کارش)
- مهم نیست این کار قراره شغل چندمت باشه ، اما مهمه که روزهایی رو که واسه کارت مشخص میکنی هر شب برای من گزارش کار ارسال کنی و بگی با کجاها تماس گرفتی و چیکار کردی . حداقل ازت انتظار دارم هفته ای حدود 16تا 20 ساعت برای این کار اختصاص بدی .
- اگر خوب کار کنی فکر میکنم ماهیانه بین 600 تا 1میلیون تومن راحت بتونی در بیاری . اگر حرفه ای کار کنی تا 1.5 یا 2 هم شیرین میتونی روش حساب کنی چون کشش داره.
بازم تاکید میکنم من به یک نفر که اهل کار باشه و عاشق بازاریابی باشه نیاز دارم ، نه کسی که فکر کنه با روزی 3 ساعت کار کردن قراره 1 تومن مفت در بیاره. آدم دلسوز میخوام .

ابزار کار شما :
1- اتاق خلوت برای تمرکز

همکاری نوع دوم :
برای این قسمت به افرادی نیاز دارم تا بتونن با جاهای مختلف مذاکره کنند و بهشون خدمات فیلمبرداری
360 درجه تعاملی بفروشن . شاید گزارش این تکنولوژی رو توی بی بی سی فارسی همین چند وقت پیش دیده باشین.
این مدل فیلم برداری یک کار جذاب و جدیده برای مراسم های عروسی ، تالارها ، مکان های گردشگری و ...
در این مدل ویدئو شما در لحظه کل نمای 360 رو دارید و میتونید با چرخوندن تصویر به صورت زنده هر نقطه دلخواهتون رو ببینید.
مثلا اگر شما یک فیلم سینمایی رو با دوربین 360 درجه فیلم برداری کنین در آن واحد که میتونین بازیگران رو ببینید با چرخوندن تصویر میتونین عوامل پشت صحنه رو هم ببینید.

هرکدوم از دوستان که احساس کردند میتونن با من همکاری داشته باشن ، برای کسب اطلاعات تکمیلی به شماره 09124543996در تلگرام پیام بدن تا باهم بیشتر صحبت کنیم .

من به امید خدا قراره کارم رو توسعه زیادی بدم و باز هم به نیروهای فروشنده نیاز دارم . اگر کسی نمیتونست برای این دوتا پروژه کار کنه اما تمایل داشت از پروژه های بعدیم اطلاع داشته باشه ، بهم پیام بده تا شمارشو ذخیره کنم و بعدا در اولویت اطلاع رسانی باشه.
لینک سایت چیه ؟
07-18-2016, 01:48 AM
ارسال: #7
مدیریت سایت لطفا جلوی سو استفاده ها ر و هم بگیرید
کسانیکه به این سایت مراجعه میکنند یابیکارند یا سرمایه ایی اندکی دارند که نمیدانند چکار کنند
به عبارتی دیگر کم تجربه اند و خیلی سریع فریب میخورند این پیشنهاد کار 99 در صد دروغی و ... ( فرد نادرست )ی هستش
که بعد از چند ماه معلوم نیست چیزی دست این بیکار ها برسه در ضمن حتی درست باشه هم پولی نمیده که تبلیغ چی رو
میکنن اصلا تبلیغ ، تبلیغ رو میکنن 15 در صد از چه چیزی چیزی که معلوم نیست عایدی چقدر هست بابا کلاهبرداری هم میکنی باز عاقلانه ,,,!!!!
 تشکر شده توسط: رویا2017
07-18-2016, 02:09 AM
ارسال: #8
Tongue RE: دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن
بابا مدیریت سایت جلوی کلاهبردای ها رو بگیرید بیشتر مراجعه کنند گان به سایت خیلی جوان و بی تجربه اند
یکی نیست بگه آخه تبلیغ چه چیزی .، تبلیغ کنند که شما تبلیغ میکنید یعنی در آخر نه معلومه چه قدر فروخته شده
نه چیزی 15 در صد از چه چیزی میدید مثلا یک خانه یک میلیاردی 15 در صدش چقدر میشه بعد از تبلیغ شما حاشیه سودش چقدره یا یک ماشین 100 میلیون ارزشش هستش یعنی سودش 15 میلیونه !! مغازه نیست که به سودش درصد
میدی بنگاه تولیدی نیست که اگرم باشه بازم اینقدر سود معنی نمیده.
یا مگر اینکه به قول خودت مثلا 3 میلیون در میاری 15 در صدش رو میدی به این کسی که برات کار میکنه ! چیزی نمیشه
که تو با این همه تجربه با این جاهای معروف 4 ساعته روزانه 3 تومن میندازه برات این بدبخت که جایی استخدام نیست
هیچ تضمینی به بقاش نیست چیز قابل قبولی نمیمونه همون 600 تومن اونم اگر تو حال کنی بهش بدی که نمیدی ...Dodgy
02-04-2018, 05:14 PM
ارسال: #9
(05-07-2016 01:39 AM)azim نوشته شده توسط:  عرض سلام خدمت همه ی دوستان.

ابزار کار شما :
1- اتاق خلوت برای تمرکز

همکاری نوع دوم :

02-04-2018, 05:16 PM
ارسال: #10
دستمریزاد بابا این چ کاری بعد ۳ ماه حقوق براش مشخص میکنی اگر خوشت نیامد چی پول خبری نیست رهروت کیه ی کم بیشتر دقت کن ی موقع سرت کلاه نذارن
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟ programmer1 18 6,711 05-25-2023 07:31 PM
آخرین ارسال: samfaqihy
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,883 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,436 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  شروع با 200 میلیون تومان _m_ 19 14,073 06-21-2020 08:11 AM
  1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد somesarah018 28 26,453 06-21-2020 08:03 AM
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,195 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,330 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  فروش خانه به خانه MOTH 2 560 09-11-2018 09:58 AM
آخرین ارسال: MOTH
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,445 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 3,912 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,706 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 13,831 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,570 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,343 12-25-2017 02:10 AM
  چطور میشه درآمد ماهیانه یک میلیون تومان با سرمایه 5 میلیون تومان بدست آورد؟ jamalshahla 18 17,796 12-25-2017 02:03 AM
Photo کسب درآمد با 3 میلیون تومان؟ pinkdreammss 7 4,643 12-25-2017 02:01 AM
  با یک میلیارد تومن چه میشود کرد؟ ali007 9 22,499 12-15-2017 07:15 PM
آخرین ارسال: meysam23
  با 10 تومن چه شغلی ؟ فلافلی ؟ pedram9 0 2,043 12-07-2017 01:41 PM
آخرین ارسال: pedram9
  انواع دلالی با ۵ میلیون تومن؟ محمد یوسفی 12 86,982 10-08-2017 08:38 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  نظرسنجی در مورد سیرشدن با 1000 تومن !!! somesarah018 42 9,165 10-08-2017 08:32 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS