ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آگهی در شبکه های م-ا-ه-و-ا-ر-ه
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: elmvile
آخرین ارسال: هورداد
پاسخ: 8
بازدید: 718

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-29-2016, 01:10 PM
ارسال: #1
سلام
اگه امکان آگهی تو این شبکه ها رو داشته باشین(با هزینه خیلی کم) و با یه سرمایه حدود 50 تا 100 میلیون چه کسب و کاری راه میندازین؟

مرا، رنگ به‌چه‌کار آید، وقتی نمی‌دانم چه‌چیزی را نقاشی کنم.
میشل دو مونتینی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-29-2016, 01:17 PM
ارسال: #2
RE: آگهی در شبکه های م-ا-ه-و-ا-ر-ه
(04-29-2016 01:10 PM)elmvile نوشته شده توسط:  سلام
اگه امکان آگهی تو این شبکه ها رو داشته باشین(با هزینه خیلی کم) و با یه سرمایه حدود 50 تا 100 میلیون چه کسب و کاری راه میندازین؟

به نظر من تبلیغات توی م/ا/ه/و/ا/ر/ه مزخرفه و هیچ کدوم به درد نمیخورن و اگر واقعا میخواهید کالایی تولید کنید یا نمایندگی کالایی رو بگیرید بهتره روی تولیدات ملی اتکا کنید. منظورم از تولیدات ملی تولیدات صنعتی نیست. ما واقعا در صنعت خیلی عقبیم. ما باید به خود وجودی ایران و ایرانی بودن برگردیم. پتانسیل های قدیمی خودمون رو فراموش کردیم و جایگاه محصولات سابق ایران رو پاک از یاد برده ایم. محصولات کشاورزی یا دامی ای که هزینه خیلی کمی دارن و کاربرد وحشتناک زیاد مخصوصا در خارج از کشورمون
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , business_nuts
04-29-2016, 01:46 PM
ارسال: #3
من نمیخوام از محصولاتی که تبلیغ میشه بخرم یا نمایندگی بگیرم، میخوام یه کسب و کار راه بندازم و تو این شبکه ها تبلیغ کنم مثلا دو تا کانال تلگرام دیدم تو این شبکه ها تبلیغ میشه و هر کردوم بالای 1 میلیون ممبر دارند

میشل دو مونتینی
04-29-2016, 02:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-29-2016 02:56 PM، توسط هورداد.)
ارسال: #4
(04-29-2016 01:46 PM)elmvile نوشته شده توسط:  من نمیخوام از محصولاتی که تبلیغ میشه بخرم یا نمایندگی بگیرم، میخوام یه کسب و کار راه بندازم و تو این شبکه ها تبلیغ کنم مثلا دو تا کانال تلگرام دیدم تو این شبکه ها تبلیغ میشه و هر کردوم بالای 1 میلیون ممبر دارند
دقیقا منظورتون رو متوجه شدم. منشورم اینکه کالای با کیفیت ایرانی توشون نیست. یا طرف جنس بنجول چینی داره مثل گوشیهای شبیه اس 6 و میخواد بفروشه و یا نمایندگی یکسری جنس آشغال رو گرفته و میخواد آب کنه. تنها این مدل تبلیغات توی م/ا/ه/و/ا/ر/ه جا دارن

خریداران هم هم حاضر نیستن وجه برای جنس با کیفیت بدن. خریداران اجناس م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای افرادی هستند که کلا بالای سرشون نوشته ...

اگر قصد راه اندازی تولیدی اجناس با کیفیت دارید پیشنهاد میکنم به هیچ وجه در م/ا/ه/و/ا/ر/ه تبلیغ نکنید
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-29-2016, 10:51 PM
ارسال: #5
یعنی شما اگه امکان تبلیغ تو یه شبکه مثل G-e-m رو داشته باشین این کار و انجام نمیدین؟ الان یه کمپانی مثل سامسونگ و شرکت های دیگه که دارن انجام میدن اشتباه دارن میکنن؟

میشل دو مونتینی
 تشکر شده توسط: هورداد
04-30-2016, 01:19 AM
ارسال: #6
(04-29-2016 10:51 PM)elmvile نوشته شده توسط:  یعنی شما اگه امکان تبلیغ تو یه شبکه مثل G-e-m رو داشته باشین این کار و انجام نمیدین؟ الان یه کمپانی مثل سامسونگ و شرکت های دیگه که دارن انجام میدن اشتباه دارن میکنن؟

اتفاقا نکته به جایی بود...
یا محصولاتی که به اسم سامسونگ تبلیغ میشه دروغی هستش و کپیه
یا به دلیل تحریم تبلیغ کالای خارجی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی مجبورن از شبکه های م/ا/ه/و/ا/ر/ه ای استفاده کنن

اگر شما هم میخواهید با تبلیغ کانال تلگرام و یا فروش کالای بنجل به سود برسید بهترین گزینه م/ا/ه/و/ا/ر/ه هستش وگرنه جنس خوب مشتری خودش رو داره.
همین الان کفش تبریز که قیمتش نسبت به کیفیتش خوب باشه بهترین بازار ممکن رو داره و اصلا بازارش خراب نیست.

همین الان بازار لوازم آرایشی با کیفیت ایرانی خیلی خوبه و کالای مزخرف و قاچاق آرایشی اصلا نتونسته تاثیری روی بازار کالای آرایشی با کیفیت داخلی بذاره

همین امروز هم در مورد بازار چای ایرانی تحقیق میکردم و فهمیدم بازارش خیلی خوبه و فقط چای نامرغوب ایرانیه که جلوی چایی های تماما رنگ و عطر خارجی کم میاره

حتی برنج با کیفیت ایرانی هم اصلا کف مغازه ها نمیمونه و برنج هندی فقط تهدیدی برای برنج های بی کیفیت و یا تقلبی ایرانی هستش و مشتری برنج شناس در ایران کم نیست و اگر کشاورز ایرانی میناله دلیلش عدم کیفیت کالا هستش

برنج ایرانی بی کیفیت در م/ا/ه/و/ا/ر/ه به عنوان برنج صادراتی تبلیغ میشه و مردم هم میخرن....
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-30-2016, 09:30 PM
ارسال: #7
دوست عزیز تبلیغات سامسونگ و دنت و ... و خیلی تبلیغای دیگه تو این شبکه ها داره میشه که هیچ کدوم فیک نیستن یه سری شبکه های بنجل هستن که تبلیغات فیک دارن
در هر صورت ممنون از راهنمایی شما...

میشل دو مونتینی
04-30-2016, 11:04 PM
ارسال: #8
(04-30-2016 09:30 PM)elmvile نوشته شده توسط:  دوست عزیز تبلیغات سامسونگ و دنت و ... و خیلی تبلیغای دیگه تو این شبکه ها داره میشه که هیچ کدوم فیک نیستن یه سری شبکه های بنجل هستن که تبلیغات فیک دارن
در هر صورت ممنون از راهنمایی شما...

نسخه های اصلی رو شبکه های خیلی گرون تبلیغ میکنن و دلیلش هم عدم تبلیغ کالای خارجی در رسانه های ملی و عدم امکان ثبت بیلبورد در سطح شهر هستش و فقط یکسری هواوی موفق به تبلیغ شد که اون هم به پشتوانه دیجی کالا بود و بس.
تبلیغات گوشی های سامسونگ در مترو وحشتناک برای نمایندشون گرون تموم شد

کالای با کیفیت نیازی به تبلیغ نداره... مثل لپ تاپ و تبلت لنوو. یه گوشی 285 تومنی لنوو خریدم که ده برابر گرند پرایم سامسونگ ارزش خرید داره و قیمتش نصفه اونه و هیچ جا هم تبلیغش رو ندیدم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد بازاریابی شبکه ای mortaza_max 20 3,357 04-13-2017 09:14 AM
آخرین ارسال: سپهر ملیاردر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS