ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟
زمان کنونی: 04-24-2024, 05:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: programmer1
آخرین ارسال: samfaqihy
پاسخ: 19
بازدید: 6709

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟
04-11-2016, 09:37 AM
ارسال: #11
RE: 20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟
ممنون ولی واقعیتش حرفهای انرژی دهنده پول نمیشه.
قبول دارم که برنامه نویسی پول خوبی توش هست ولی تخصص میخواد منم دارم کسب تخصص میکنم ولی دیگه نه تو خونه، با 29 سال سن دیگه نمیتونم یکی دو سال دیگه به همین صورت ادامه بدم. احساس بی مصرف بودن میکنم. من شده خودمو تو تایپ و تکثیر مشغول میکنم ولی دیگه خونه به این کار ادامه نمیدم. دنبال یک کار دوم هستم که مبلغی رو سریعتر به دست بیارم و در کنارش برنامه نویسی هم ادامه بدم. چشم انداز من راه اندازی شرکتی نرم افزاری است که دفتری هم در دبی یا افغانستان بزنم برای فعالیتهای بین المللی ولی حتی برای شروعش پول زیادی میخواد (حقوق اعضای تیم، اجاره دفتر برای شرکت، هزینه های برق، نرم افزارهای نسخه ارجینال، رعایت قوانین کپی رایت و ...)، و چون صنعت نرم افزار توی ایران ریسک بسیار بالایی داره نمیشه سرمایه زیادی پاش ریخت، بیشتر خوبه برای زمانی که حداقل 4 برابرش سرمایه داشتی باشی که باختی زمین نخوری. پس این گزینه که فعلا منتفیه.

زمین و باغ هم خوبه ولی در این وسعت درآمدش حتی برای نون خورن هم کمه، بله همین الانم باغ و زمین رو گندم کاشتم ولی چون دیمه زیاد درآمدی نداره که روش حساب باز کنم.

پول نقدم الان دارم فکر میکنم چیکارش کنم.
رفتیم دفتر قیمت کردیم برای اجاره. 5 میلیون. 1.500 اجاره. واقعا در نمی آد. (حاشیه هم موقعیت نامناسبه باید پشه بپرونی)
بغالی سرمایه خیلی زیادی میخواد و ضمنا هر دو قدم یک بغالی هست.
خدمات کامپیوتری هم چنداشو خودم دیدم بعد از یک سال بستن تو بهترین موقعیت. در نمی آد دیگه.

بیشتر هدفم از مشاوره بررسی موردی است که دوستان نظراتشون رو بگن.

الان این دو تا به ذهنم رسیده:

1- مغازه فروش محصولات غذایی روستایی در مشهد - تو مشهد از این مغازه ها کمه و این محصولات هم طرف ما زیاده (کشمش، کشک، سمنو، روغن زرد، کره و پنیر محلی و ...)
2- اجاره زمین آبی و کشت گندم یا سیب زمینی (حالا در مورد محصولش زیاد فکر نکردم)
3- ؟

نظرتون چیه دوستان؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89
04-11-2016, 09:53 AM
ارسال: #12
موفق باشی دوست گرامی
در مورد قیمت اجاره ی دفتر اینو بگم که گفتی 5م و 1.5 اجاره.
حتما می تونی با اجاره ی کمتر پیدا کنی.

ضمنا همین دفتر و ... رو شریکی کار کن. همه ی داری به سرمایه های خودت تکیه می کنی و روی همینا حساب می کنی. فکر کن یکی رو بیاری کنارت، هم کار مرتبط باهات داشته باشه، هم سرمایه مالیش رو هم بیاره که کمکت باشه که هم تو بهتر نتیجه بگیری، هم اون.

برای زمین خودت هم مشورت کن و تحقیق کن که چه کاری می تونی بکنی که بیشتر ازش سود داشته باشی.

درکت می کنم؛ گفتی سنت بالا رفته و می خوای یه کاره ای باشی. من و تو و خیلی ها به این مساله خوردیم. ان شاالله موفق باشی. خدا به زندگیت برکت بده. همین طور که پله هارو بالا میری، دست کسایی که می تونی رو هم بگیر. ان شاالله موفق تر از حالا ببینیمت درآینده ای نزدیک.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-11-2016, 10:01 AM
ارسال: #13
من و برادرم هستیم. واقعا یه نفر دیگه بیاد هیچی نمیمونه اصلا یه چیز خنده داری میشه. اجاره کمتر بله عرض کردم هست ولی پولی توش نیست حاشیه خیابون فرعی و اینهاست که به درد کار دفتر فنی مثلا نمیخوره.

آره اتفاقا گله ای که خودم از بیزنسهای ایرانی دارم مخصوصا شرکتهای نرم افزاری اینه که چرا فقط دنبال نیروهای آماده به کار هستند، کلی نیروی مستعد هست که بیکار هستند که با یک دوره آموزشی توسط افراد حرفه ای اون حوزه میتونن آینده خوبی برای تجارتشون رقم بزنن. من خودم صد در صد این کارو میکنم اگه دستم به جایی بند شد. یعنی هیچی لذت بخش تر از این نیست که دست چند نفر دیگه مثل خودت رو بتونی بگیری. خیلی ها به راحتی دارن این فرصتها رو از دست میدن.
ناامید نیستم ولی ان شاء ا... هر چه سریعتر بازار از این رکود بیاد بیرون، واقعا کار پیدا کردن نباید اینقدر سخت باشه برای کسی که تلاش میکنه.
شما هم موفق باشید.
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , business_nuts
04-11-2016, 03:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-11-2016 03:05 PM، توسط business_nuts.)
ارسال: #14
سلام دوست عزیز
دغدغه بنده هم همینه چرا این همه تحصیل کرده و نخبه و انسان کاری در ایران هست اما مسولین ازشون حمایت نمیکنند و کسانی استخدام میشن که لایق اون اداره نیستند !
نکته مهمتر از همه اینجا ایران اسلامی هست ولی کسی نه به حق الناس توجه میکنه و نه حرف و انتقاد و پیشنهاد جوانان رو بررسی کنه !
بنظر من شما موقعیتی که دارید باید با جهادکشاورزی استانتون و همچنین استانداری مکاتبه کنید وامی در خور زمین و امکاناتی که دارین بهتون تعلق بگیره،حالا چرا وام ،چون مطالب شما رو خوندم و اینگار شما هر راهی بوده رفتین و یه جورایی به بن بست خوردین ، خیلی از کسانی که پیشرفت کردند با همین وام های خوب تونستند ایده شون رو اجرایی کنند و موفق بشند.
این وام ها رو شما میتونید هم با بهره 4 درصد و هم بلاعوض ( بشرطی که مکاتبات جدی و طرح توجیهی بدین )
نکته بعدی اینکه شما گفتین ایده دارین ، چرا ایده تون رو ثبت نمیکنید و دنبال سرمایه گذارش نمی رید ؟!
شما حتی با اون پول 20 میلیون که میشه تو بانک گذاشت حداقل از سودش میشه بعنوان تبلیغات اون ایده سرمایه گذار رو جذب کرد !
شما زمین های هکتاری دارین،میتونید با این زمین کشت صنعتی و تجاری گیاهان دارویی انجام بدید(یا گلخانه) و همچنین کشورهای همسایه ایران هم نزدیک و میتونید صادر کنید.
خودتون رو با تایپ و کافی نت محدود نکنید!
بنده هم تحصیلکرده هستم و استخدام یه ارگان دولتی شدم و چون نظامی بود و شرایط سختی داشت انصراف دادم و رفتم دنبال کار کشاورزی و کارآفرینی و در زمینه شغلم دارم ایده هام رو پیاده سازی میکنم.
شما حتی میتونید با شرکتهایی که در زمینه تولید نرم افزار هستند مکاتبه کنید و درخواست همکاری بدید بالاخره تیری هست در تاریکی.
ما هم چندسال پیش کشت گندم بصورت دیم داشتیم اما بصرفه نبود و مثه برنج کاری می مونه و صرف اقتصادی نداره و یه جورایی مایه در مایه هستش !
بازم نظری به ذهنم رسید خدمتتون ارائه میدم
شاد باشین.

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , iranboy , programmer1
06-21-2016, 05:43 PM
ارسال: #15
سلام برای پست :بیست تومن پول چه کار کنیم؟ ما تو کار خرید و فروش و تعمیر موبایل هستیم. به یک ماشین پراید قسطی نیازمندیم چهارتا چک میدیم هرکدام سه تومان . یا شرایط دیگه هم قابل مذاکره است. اگر خواستید شما برای ما ماشین تهیه کنید ما قسطی سود خوبی بهتون میدیدم.
یا میتونید با ما شریک بشید و سرمایه گذاری کنید فقط دامنه کارهای ما پراکنده است دیگه هرموقع ی چیزی مناسب باشه میخریم میفروشیم. از تهران موبایل میاریم گاهی . تا زعفران و.... ولی شراکت ضرر هم داره .
در هر دو حالت در خدمتیم یا اگر پیشنهاد سومی داشتی بهتر
06-22-2016, 03:12 PM
ارسال: #16
داداش زمینی ک داری رو گلرنگ بکار هیچ آبی هم نمیخواد نهایت آبش 2 بار بیشتر نیست ک با چندتا قطره باران درست میشه ولی زمینتو نفروش
حاال بهت میگم توی منطقه کلوار فارس خوشکسالی بدی هست همه ب کاشت گلرنگ روی آوردن تو میتونی دو تا برداشت از این کشت کنی یکی گله هم محصول ک کیلیویی 50 هزارتومن میخرن و خود بزرش هست ک کیلیویی دوهزار500 میخرن و میتونی برای درو کردنش از کوباین کاه کوب استفاده کنی ک کاه اون محصول هم ب دام دار بفروشی توی هر هکتار بین 10 تا 15 کیلو بذر میخوایی ک توی یک هکتار میتونی بالای 5 میلیون فقط گل جمع کنی این محصول نیاز ب آب نداره.......
.........................
برای اون زمین 8 هکتار هم اگه آب داره بکن درخت گردو پوست کاغذی بادام پوست کاغذی و پسته الان خوشکبار سود خوبی داره...... سیفی جات ریسک داره ولی این درخت ها ن حتی میتونی درخت انار هم بزنی و هم انارش بفروشی و هم رب البته زیاد تعریفی نیست ولی میتونی با تبلیغات دهن ب دهن جابیوفتی ......
................
روستاتون چقدره و جمعیتش چقدره ؟آیا افراد هاش ب نت و واتس آپ و برنامه های مسنجری علاقه ای دارن؟؟؟ فاصله روستا تا شهر چقدر هست؟
من بهت پینهاد میکنم نمایندیگی یکی از isp های اینترنتی را بگیری شاتل یا سرعت گستر چون این دوتا تعرفه هاشون خوبه و سرعتشون هم عالیه میتونی دکل بزنی روی پشت بام خونتون و توی شهر مغازه بزنی همه وسایل های اینترنتی از نظیر کابل مدم انتن و چیزا هایی دیگه بیاری حتی میتونم ب جایی معرفیت کنم با هزینه مناسب لپ تاپ صنعتی بیاری کار کنی و لوازم جانبی بزنی کامپیوتر بزنی و دوتا منشی خانم هم بگیر با حقوق بین 200تا300 برای کارهای کافی نتی و تایپ این چیزا و خودت تخصصت یزاری روی نصب دکل و پشتیبانی و فروش.....
امیدوارم کمکت کرده باشم
............................
12-25-2017, 02:06 AM
ارسال: #17
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺼﺪ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ ﺩاﺭﻧﺪ ﺟﻬﺖ ﺧﺮﻳﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻟﺒﺎﺱ ,ﻣﺰﻭﻥ ,ﻟﺒﺎﺱ ﻋﺮﻭﺱ و اﻛﺴﺴﻮﺭﻳﺰ ﻫﺎﻱ ﻋﺮﻭﺱ ﻣﺜﻞ ﺗﺎﺝ و....و ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﻱ ﺷﺐ ,ﺳﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺗﺨﺘﻲ و ﺭﺧﺘﺨﻮاﺏ ﻫﻤﻪ اﺯ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻣﺎﺭﻛﻬﺎﻱ ﺗﺮﻙ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻋﻤﺪﻩ و ﺗﻚ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ اﺯ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺑﺎ اﺭﺳﺎﻝ ﺭاﺣﺖ ﺑﻪ ﻛﻠﻴﻪ ﺷﻬﺮﻫﺎﻱ اﻳﺮاﻥ,ﻣﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﻳﻚ ﻟﻴﻨﻚ ﻓﻌﺎﻝ ﺩﺭ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﺟﻬﺖ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺎ ﺗﻠﻔﻦ 00905515535952 ﻭاﺗﺲ ﺁﭖ و ﺗﻠﮕﺮاﻡ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ ,ﺑﺎ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻛﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﺣﺎﻻ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴن
اﻳﻨﻴﺴﺘﺎﮔﺮاﻡ ﻣﺎ streetmodernmoda#
01-07-2020, 02:56 AM
ارسال: #18
(04-09-2016 03:50 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام

کسی که پول نداره، ایده داره که با 1 میلیون هم می شه راهش انداخت
کسی که 1 میلیون داره دنبال 5 میلیونه
و کسی که 5 میلیون داره دنبال 10 م و ...

چه قدر برنامه نویسی بلدی؟
می تونی چند تا سفارش برنامه نویسی بگیری و انجامش بدی کامل؟

علاقه ت چیه؟
استعداد و مهارت هاتو بگو.

من بهت ایده می دم که با همین 20 تومان راه اندازیش کنی و 50 و 100 میلیون رو کسب کنی خودت.
میشه من رو راهنمایی کنید اگر امکانش هست شماره تماس ب این شماره ای ک میذارم پیامک کنید تا تماس بگیرم خدمتتون ممنون
05-25-2023, 07:31 PM
ارسال: #19
(01-07-2020 02:56 AM)Sob72han نوشته شده توسط:  
(04-09-2016 03:50 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام

کسی که پول نداره، ایده داره که با 1 میلیون هم می شه راهش انداخت
کسی که 1 میلیون داره دنبال 5 میلیونه
و کسی که 5 میلیون داره دنبال 10 م و ...

چه قدر برنامه نویسی بلدی؟
می تونی چند تا سفارش برنامه نویسی بگیری و انجامش بدی کامل؟

علاقه ت چیه؟
استعداد و مهارت هاتو بگو.

من بهت ایده می دم که با همین 20 تومان راه اندازیش کنی و 50 و 100 میلیون رو کسب کنی خودت.
میشه من رو راهنمایی کنید اگر امکانش هست شماره تماس ب این شماره ای ک میذارم پیامک کنید تا تماس بگیرم خدمتتون ممنون

سلام،
نمیدونم تو این سالها چیکار کردی و نتیجه گرفتی یا نه
خوشحال میشم بدونم چه نتیجه ای گرفتی احتمالاً خیلی مهیج10_004

ورمی کمپوست رویال کشت
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن azim 10 5,046 04-25-2022 07:24 AM
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
  چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم lvlahyar 4 3,433 06-21-2020 08:14 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد somesarah018 28 26,451 06-21-2020 08:03 AM
آخرین ارسال: Amiriran
Exclamation مشورت بسیار مهم ! چه سایتی و برای چه یوزرهایی راه اندازی کنم ؟ Ariya 0 320 02-14-2020 09:34 PM
آخرین ارسال: Ariya
  تهیه سرمایه sajadiri 0 361 07-08-2019 10:45 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,435 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  با 50 میلیون چه کاری میتونم راه اندازی کنم Bahram200 3 3,330 11-09-2018 12:18 AM
آخرین ارسال: irandac
  سرمایه کم سود زیاد kataro 5 1,840 07-04-2018 12:10 PM
آخرین ارسال: ariston
  ایجاد کسب و کار با سرمایه 60-70 میلیون pedram68 15 81,440 06-20-2018 03:35 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  با ۵ میلیون تومن چه کاری انجام بدم سود خوب بگیرم؟ MagiMan 4 3,907 04-19-2018 10:06 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  ****ایده و نظرات برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۳۰‌میلیون ***** sa13 2 2,703 03-12-2018 11:42 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 13,829 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,567 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,342 12-25-2017 02:10 AM
  چطور میشه درآمد ماهیانه یک میلیون تومان با سرمایه 5 میلیون تومان بدست آورد؟ jamalshahla 18 17,794 12-25-2017 02:03 AM
  با یک میلیارد تومن چه میشود کرد؟ ali007 9 22,498 12-15-2017 07:15 PM
آخرین ارسال: meysam23
  با 10 تومن چه شغلی ؟ فلافلی ؟ pedram9 0 2,043 12-07-2017 01:41 PM
آخرین ارسال: pedram9
  کلید کسب و کار arash.alirezaei 0 240 10-25-2017 11:42 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  خواهش می کنم جهانی فکر کنید!!! پول سرازیر می شود. محمد پارسا 10 3,648 10-08-2017 09:03 PM
  انواع دلالی با ۵ میلیون تومن؟ محمد یوسفی 12 86,961 10-08-2017 08:38 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS