ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن
زمان کنونی: 04-20-2024, 12:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: bmw27
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت
پاسخ: 8
بازدید: 2211

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-07-2016, 11:38 PM
ارسال: #1
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام برای همسرم یک فروشگاه اینترنتی عطر راه اندازی کنم بنده در شهرستان زندگی میکنم باید از کجا شروع کنم ؟؟؟ تامین جنس بهتره از بازار تهران باشه یا بندر چون من نزدیک دیلم و گناوه هستم بازده این کار چطوریه سودش چند درصده چقدر زمان میبره تا سایت راه بیوفته خواهش منو راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-08-2016, 08:48 AM
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن
سلام
من کمی فقط میتونم درباره فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت راهنمایت کنم و چه کار باید بکنی و اما بزا از دوستان و اساتید دیگر امار بگیر

1- جقدر از طراحی یا فروشگاه اینترنتی اطلاعات داری
2چقدر میخوای برای سایت هزینه کنی
3- چقئر میخوای برای تبلیغات هزینه کنی
4- ایا میخوایفروشگاه عطر باز کنی ایامجوز داری اگر میخوای تو فروشگاه اینترنتی بمونب باید برای وسایل ارایش و یا عطر فکر کنم باید مجوز بگیری تا بهت درگاه بانک ملت یا غیره بدن

فروشگاه اینترنتی کادوس کالا

لذت خرید آنلاین انواع صنایع دستی و محصولات سنتی را در فروشگاه کادوس کالا تجربه کنید.

فروش اینترنتی انواع گلیم و پادری .کیف دوشی سنتی زنانه و کیف آرایش زنانه

انواع کوله پشتی و کیف پاسپورتی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bmw27
04-08-2016, 09:56 AM
ارسال: #3
فروشگاه اینترنتی حداقل یک سال زمان لازمه و اصلا توصیه نمیشه سرمایه سنگینی برای خرید محصول صرف بشه.ضمن اینکه فروشگاه اینترنتی باید تخصصی باشه و یک ایده جدید باشه.عطر و لوازم ارایشی و لباس و ... خیلی زیاد شدن.احتمال موفقیتش کمتره.هرچقدر سرمایه برای جنس استفاده کردید حداقل دوبرابرش باید تبلیغ کنین.عاقلانه تصمیم بگیرین
04-08-2016, 11:09 AM
ارسال: #4
(04-07-2016 11:38 PM)bmw27 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام برای همسرم یک فروشگاه اینترنتی عطر راه اندازی کنم بنده در شهرستان زندگی میکنم باید از کجا شروع کنم ؟؟؟ تامین جنس بهتره از بازار تهران باشه یا بندر چون من نزدیک دیلم و گناوه هستم بازده این کار چطوریه سودش چند درصده چقدر زمان میبره تا سایت راه بیوفته خواهش منو راهنمایی کنید

سلامی بهاری تقدیم شما دوست گرامی
می دونید چه محصولاتی در فروشگاه های اینترنتی خوب به فروش می رن؟
محصولاتی که کاربران یا قبلا استفاده کرده باشن، یا دقیقا بدونن چیه.
خرید عطر نیاز به این داره که بوشو حس کنیم.
پیشنهاد من به شما اینه که عطرهای شناخته شده رو برای فروش اینترنتی انتخاب کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.
راه هایی برای شناسوندن عطرهای کمتر شناخته شده و جدید هم وجود داره؛ به شرطی که تسترشونو داشته باشید.
بنده برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می تونم در خدمتتون باشم. ضمن این که برای بازاریابی و تبلیغات هم در کنارتون خواهم بود.
پیام خصوصی بدید

hemmat110.com
04-08-2016, 12:43 PM
ارسال: #5
از دوستان تشکر میکنم برای راهنمایهاشون به نظرتون تو بازار عطر چطوری میشه درامد خوبی داشت حالا چه فروشگاه باشه چ مغازه و کارایی دیگه با نظراتی که دوستان دادن موافقم هستم
04-08-2016, 01:07 PM
ارسال: #6
(04-08-2016 12:43 PM)bmw27 نوشته شده توسط:  از دوستان تشکر میکنم برای راهنمایهاشون به نظرتون تو بازار عطر چطوری میشه درامد خوبی داشت حالا چه فروشگاه باشه چ مغازه و کارایی دیگه با نظراتی که دوستان دادن موافقم هستم

کیفیت خوب عطرها
ارتباط خوب با مشتری
و هوای مشتری قدیمی رو داشته باشید (هزینه ی نگه داشتن مشتری های قدیمی خیلی کمتر از پیدا کردن مشتری های جدیده).
ضمن این که می شه هر یک از مشتری هارو تبدیل به یک موتور تبلیغاتی کرد، وقتی کارتون خوب باشه.
در یکی از انجمن ها مطلبی می نوشتم در مورد افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی؛ جایی نوشتم که به همراه هر سفارشی که ارسال می شه، کارت تخفیف خرید بعدی رو بفرستید تا دوباره مشتری به فروشگاه بیاد.
همچنین برای فروشگاه عطر می شه تِستِرهای رایگان سایر عطرها را به همراه یک سفارش فرستاد. مثلا مشتری ای از شما خرید اینترنتی می کنه و می خواید سفارششو براش ارسال کنید. یک تستر عطر مردانه و یکی زنانه (یا کمتر یا بیشتر) به همراه سفارشش براش ارسال کنید رایگان. و باهاش تماس تلفنی برقرار کنید و بهش بگید که اونارو تست کنه و به خانواده و دوستانش بده تا در صورت تمایل، اصل عطر همون تسترهارو براش ارسال کنید.
هدایا و جشنواره های تخفیف و تخفیف روی خریدهای بعدی و ... باعث محبوبیت شما در ذهن مشتری و خاطره سازی می شه.
همچنین سایت های بانوان روز به روز در حال افزایش هستن که خانم ها هم فعال هستن و می شه تبلیغ کرد در اون سایت ها.
همچنین تخفیف عطرهای مردانه در روز مرد و تخفیف عطرهای زنانه در روز زن و مادر و ... از روش های افزایش محبوبیت و فروش هستند.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-08-2016, 01:23 PM
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
وقت بخیر و به آرامش
دوست خوبم همیشه برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قبلش تحقیق کاملی به عمل بیارید که محصولتون از طریق اینترنت فروش میره یا نه.از خانواده ، دوستان و ... سوال کنید که ایا حاضرند چنین محصولی رو اینترنتی خرید کنند؟ و اگر حاضرند اینکارو کنند با چه شرایط و خدماتی ؟
دوستان هم راهنمایی های خوبی کردن استفاده بردیم
در پناه خدا ارام و سلامت باشید

احسان کیانی،مشاور ارشد بازاریابی،بازاریابی اینترنتی و فروش
04-09-2016, 11:36 PM
ارسال: #8
به قول دوستمون سایت اینترنتی 1 سال زمان می بره تا به درامد بیافته. اونم سایتی که روش کاربشه.
ولی برای یک مغازه محلی، یک کانال تلگرام یا اینستاگرام به نظر من خیلی می تونه مفید باشه و می تونه مغازه شما رو که حتی توی گذر فرعی هست پر رونق کنه.
بعضی ها تو کانالشون فقط تبلیغ کارشون هست مثلا فقط معرفی انواع لباس بچه. من به نظرم اشتباهه. من میگم آدم باید ببینه مشتری هاش کیان؟ مثلا فقط مادرا هستن. حالا من باید یک کانال بزنم که مادران بیشترین علاقه رو به مطالبش داشته باشن. بعد در کنار پرداختن به موضوعات جذاب مادران بیام و تبلیغ محصولاتم رو هم بذارم.
شما می تونی با تبلیغات تراکتی "مستمر" نه مقطعی، و معرفی کار خودتون توی اون به همراه معرفی کانال و دعوت به عضو شدن در آن باعث بشید تعداد زیادی از افراد محلتون عضو کانال شما شن و بتونید مثل یک دوست کنارشون باشید هر روز و در کنار دوستی کالاهای مناسب و با کیفیت خودتونو بهشون پیشنهاد بدید.
 تشکر شده توسط: business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 51 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,713 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 88 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  در امد تعویض روغنی jafar1394 3 12,407 03-01-2023 09:03 PM
آخرین ارسال: jack۸۷۸
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 785 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 207 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 360 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 149 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی cyprusrfi 0 146 09-06-2022 02:08 PM
آخرین ارسال: cyprusrfi
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,974 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 556 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 513 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,066 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,434 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 989 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,748 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,891 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,843 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  سوال در مورد تهیه مواد اولیه شیرینی پزی MOTH 0 434 04-14-2019 11:08 AM
آخرین ارسال: MOTH
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,776 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS