ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کلوب شامل پی اس 3 لطفا اطلاع دارید کمک کنید
زمان کنونی: 04-24-2024, 03:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alirezakhaki
آخرین ارسال: business_nuts
پاسخ: 7
بازدید: 1785

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-14-2016, 12:01 AM
ارسال: #1
سلام خدمت همه دوستان بنده با وامی که میخام بگیرم حدود 10 تا 11 تومن سرمایه میشه برام با کمی دو دو تا چار تا کردن فکر زدن کلوب رو به سرم زد منتها اطلاعاتی تو ذهن در باره برخی مسائل ندارم ازتون سوال میپرسم اگه واردید حتما جواب بدید .
با توجه به براورد هزینه میتونم 3 تا پی اس 3 کپی خور + 3 تا تی وی سامی 40 اینچ فول اچ دی تهیه کنم به نظرتون خوب هس ؟
جا رو مطمئنن میتونم زیر زمین اجاره کنم منتها واسه تبلیغش چاپ پوستر شبا کفایت میکنه ؟
مشکل اصلیم با جوازه ... . چطور میتونم جواز بگیرم با کمترین هزینه و کمترین درد سر که مشکلی واسم پیش نیاد ؟
واسه اجاره زیر زمین 50 60 متری هم کفایته دیگه درسته ؟ برا اجارش 5 تومن پیش و ماهی 500 رو باید در نظر داشته باشم به نظرتون کم نمیارم ؟
کلا با توجه به بودجم این فکر رو خوب میدونید ؟ ساری زندگی میکنم شهر پر جمعیتیه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-14-2016, 09:15 AM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کلوب شامل پی اس 3 لطفا اطلاع دارید کمک کنید
سلام دوست گرامی

1:با توجه به براورد هزینه میتونم 3 تا پی اس 3 کپی خور + 3 تا تی وی سامی 40 اینچ فول اچ دی تهیه کنم به نظرتون خوب هس ؟

ج... آره از نظر من که خوبه چون تجربه کار رو دارم اما نه برای پی اس برای PC تجربه دارم.

2:جا رو مطمئنن میتونم زیر زمین اجاره کنم منتها واسه تبلیغش چاپ پوستر شبا کفایت میکنه ؟

ج> منظور از چاپ پستر شبا چیه؟

3:مشکل اصلیم با جوازه ... . چطور میتونم جواز بگیرم با کمترین هزینه و کمترین درد سر که مشکلی واسم پیش نیاد ؟

ج>واسه گیم نت باید بری اتحادیه محصولات فرهنگی

4:واسه اجاره زیر زمین 50 60 متری هم کفایته دیگه درسته ؟ برا اجارش 5 تومن پیش و ماهی 500 رو باید در نظر داشته باشم به نظرتون کم نمیارم ؟

ج> نه کم نمیاری اگه 60 متری گیرت بیاد با این قیمت خیلی عالیه اما فک نکنم گیرت بیاد اگه اومد نه نگران نباش کم نمیاد چن تعداد سیستم ها کم هست.

5:کلا با توجه به بودجم این فکر رو خوب میدونید ؟ ساری زندگی میکنم شهر پر جمعیتیه؟

ج> آره فکر خوبیه چرا نباشه همین که شما استرارت کار رو بزنی به یاری خدا انشالله میگیره و سر سال سیستم هات دوبرابر میشه انشالله.
نگران نباش دوست گرامی کار رو شرو کن اما همه جوانب رو درنظر بگیر.

من فقط خواستم راهنمایی کنم تا موفق بشید دوست گرامی.

موفق///تاجگردون

گاه جـــــمـلـه ای از تو … حـــــمـلـه ای میشود به او !

واژگانت را سازگار کن !
 تشکر شده توسط: alirezakhaki
02-14-2016, 10:08 AM
ارسال: #3
گیم نت زدن اولا اعصاب پولادین میخواد بعدش تعطیلی نداری و رعایت نظم و حق حساب مشکل ترین بخش اداره مغازه هست . اگه این توان رو تو خودت داری استارت بزن موفق میشی
اینم توصیه من :
دوست عزیز اول از همه برو خوب تحقیق کن هر مغازه ای پیدا کردی دو سه روز از صبح تاشب تو همون محله پرسه بزن آمار جمع کن ببین چقدرش قشر جوان و پسر هستش
یعنی جامعه هدفت رو خوب مشخص کن
ببین اصلا این محله مورد نظرت کشش رو داره ؟؟؟
اگه یک رقیب هم داری دیگه کارت سخت میشه باید یک خلاقیتی داشته باشی
اگه همه کارات درست پیش رفت سعی کن اولین فرصت یک پی اس 4 بگیر ماهی هم به طور منظم بسته به بودجت یکی دو تا بازی جدید و پرطرفدار به مجموعت اضافه کن و خوب واسش تبلیغ کن
سال اول که این کار رو مکنی هدفت باید تامین هزینه ها و وام و در صورت امکان افزودن دستگاه باشه سود اوری سال اول چندان نباید واست اهمیت داشه باشه
02-14-2016, 10:45 AM
ارسال: #4
ممنون از دوستان منظور من از کم بودن کم بودن پولم هس نه کم بودن جا !!! وگرنه کلوب با 40 متر هم میشه راحت راه بیوفته
پوستر منظورم این بنر هایی هس که با سیریش میچسبونن
والا باز ممیگم گیم نت پی سی نیس ... پی سی واقعا اعصاب خوردی داره و داستان ... . فقط پی اس 3 هس با تی وی 40 اینچ که طرف حداقل محو تی وی بشه ...
والا برا اضافه کردن پی اس 4 من هنوز پول پی اس 3 رو بزور باید جور کنم با این وام
در مورد این جواز یکم بیشتر توضیح بدین من معافیت که ندارم باید به اسم پدر یا مادرم بگیرم ؟ هزینه خاصی داره جواز ؟ کار خاصی باید بکنم برای کلوب که جواز بدن یا گیرشون به پوله ؟ (مثلا نگن باید این جا رو دیزاینشو اینطوری کنی یا اون طوریک ه کلی هزینه گردنم بیوفته)؟
02-14-2016, 01:09 PM
ارسال: #5
(02-14-2016 10:45 AM)alirezakhaki نوشته شده توسط:  ممنون از دوستان منظور من از کم بودن کم بودن پولم هس نه کم بودن جا !!! وگرنه کلوب با 40 متر هم میشه راحت راه بیوفته
پوستر منظورم این بنر هایی هس که با سیریش میچسبونن
والا باز ممیگم گیم نت پی سی نیس ... پی سی واقعا اعصاب خوردی داره و داستان ... . فقط پی اس 3 هس با تی وی 40 اینچ که طرف حداقل محو تی وی بشه ...
والا برا اضافه کردن پی اس 4 من هنوز پول پی اس 3 رو بزور باید جور کنم با این وام
در مورد این جواز یکم بیشتر توضیح بدین من معافیت که ندارم باید به اسم پدر یا مادرم بگیرم ؟ هزینه خاصی داره جواز ؟ کار خاصی باید بکنم برای کلوب که جواز بدن یا گیرشون به پوله ؟ (مثلا نگن باید این جا رو دیزاینشو اینطوری کنی یا اون طوریک ه کلی هزینه گردنم بیوفته)؟

دوست عزیز چه گیم نت باشه چه کلوب سروکارت با آدم نرمال نیست با یک سری نوجوان و جوان هست که مدیریتشون خیلی کار تخصصیه اعصاب پولادین میخاد

پی اس 4 رو الان اضافه نکن وقتی به یک درامد رسیدی حتما حتما با یک پی اس 4 ادامه بده بعدش به مرور رشد کن
پی اس 4 مشتری خاص خودش رو داره و میتونه سود خوبی واست داشته باشه

واسه جواز اولا به خودت نمی دن پایان خدمت میخاد باید به اسم بابا یا داداشو ... بگیری
دوما شما راه بنداز اول مغازت رو بعدش یکی دوماه بعد بسته به شانست و خبرچین های محل اتحادیه میاد دنبالیت یک فرصت بهت میده بری کارای اولیه رو بکنی که جواز گرفتنت بهترین حالت شش ماه طول میکشه
قبل اجاره مغازه اول کشش و پتانسیل محل رو رصد کن بعد در مورد شرایط مغازه تحقیق کن ببین به اون مغازه مجور میدن یا نه باید تحقیق کنی اول بعدش هزینه کن مهم ترین بخش این کار پیدا کردن مغازه هست
02-14-2016, 01:42 PM
ارسال: #6
ینی امکان داره مجوزم ندن ؟ از کجا باید بفهمم مجوز نمیدن ؟
02-14-2016, 03:23 PM
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
نظرم خودم رو میگم هیچ تحمیلی هم در کار نیست
شما چند جور وام گرفتین حالا نمیدونم چند درصد بعد میخواین قسطش هم در ماه پرداخت کنید از اون ور هم میخوای مکانی رو اجاره کنی و 5 میلیون هم اونجا میخوای بدی ..
بعدش این کافی نت و گیم نت و کلوب هم خز شده هم دست زیاد شده و بازی های رایانه ای هم دیگه نمیصرفه چرا چون 1 - فصلی هست 2- الان تو هرخونه ای کامپیوتر هس خودشون بازی میخرن نصب میکنن یا بصورت آنلاین بازی میکنن و ماشالله گوشی هم که دست بچه 1 ساله هم میشه دید !!!
بازم مشکلات زیاد داره ها خلاصه گفتم ، من توصیه نمیکنم این شغل رو.
شما پول وامت رو بذاری بانک سود بگیری و قسط هات رو پرداخت کنی فک کنم بصرفه باشه خیلی ها هم اینکار رو میکنن بعد که قسط وام تموم شد شروع به تصمیم گیری به سرمایه گذاری یا ایجاد شغل میکنند.

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی کسب و کار در گرجستان ناصر صادقی 1 6,134 01-27-2019 01:57 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه sinior 33 97,255 03-25-2017 09:37 AM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  راه اندازی کسب و کار طراحی و چاپ بنر و... sanaz777 3 1,725 02-25-2017 07:43 AM
آخرین ارسال: souraia
  هزینه راه اندازی کافی شاپ toofan245 8 28,580 10-15-2015 06:53 PM
آخرین ارسال: Sabamahi
  مجبور به شروع کار در شهرستان هستم،لطفا راهنماییم کنید مصطفی ترابی 1 938 09-28-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: مصطفی ترابی
  مشاوره در مورد راه اندازی مغازی ابزار آلات k.hajivand 2 11,086 05-31-2015 12:10 AM
آخرین ارسال: k.hajivand
  بیکارم و دنبال کار هستم . اگه میتونید کمک کنید. aks 1 3,347 05-05-2015 06:22 AM
آخرین ارسال: kochiloo
  راه ندازی فست فود Arash_CA 1 677 03-24-2015 03:06 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  نحوه راه اندازی تولیدی ترشیجات toofan245 6 27,152 02-17-2015 06:42 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  نظرتون در مورد راه اندازی تولیدی پوشاک بدون کارخونه چیه؟ webmilyard 15 11,535 10-13-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: 00098
  برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید مهرشاد میردائمی 6 3,157 08-08-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  کمک در مورد راه اندازی فروشگاه کامپیوتر niksoft 2 2,436 04-26-2013 11:55 PM
آخرین ارسال: niksoft
  راهنمای گام به گام برای ایجاد کسب و کار بخش اول: کارآفرین درون خود را فعال کنید. karafarin 0 1,667 03-19-2013 01:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  راه‌اندازی فروشگاههای زنجیره‌ای با مشارکت خارجی‌ها در ایران کامیار کاظمی 0 1,495 09-05-2012 09:58 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  تهرانیها با هلی کوپتر سفر کنید mehdi098 3 1,501 09-19-2011 04:22 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS