ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من و این ویژگی ها کدام شغل برایم مناسب است
زمان کنونی: 04-25-2024, 08:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aligharagezlou
آخرین ارسال: K4Z3M
پاسخ: 4
بازدید: 802

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-13-2016, 04:26 PM
ارسال: #1
با سلام و خسته نباشید چند ماهی هست که با این انجمن آشنا شدم و واقعا انجمنی است که باید باشد و نیاز افراد جامعه است
من علی قراگوزلو 18 ساله پیش دانشگاهی تجربی با درسی ضعیف و با رویاهایی بی انتها ولی شدنی در حال نوشتن این متن هستم
برای شروع کمی از خودم بگویم
من فردی هستم که متاسفانه هنوز جایگاه خودم را پیدا نکردم تمام ورزش های موجود و بسیاری از کار هار را در این 18 سال انجام داده ام با افراد سالم و خراب از هر لحاظ نشست و برخواست داشتم ولی چیزی که حدودا تا اینجا تغییر نکرده علاقه ی من به کسب درامد و سینما بوده و الان به تدوین فیلم کوتاه به صورت نمیشه حرفه ای انجام میدهم
موقعیتم در تدوین خوب است زیرا در منطقه ای که هستم کسی در بخش تدوین کار نمیکند جز چند نفر
مادرم آموزشگاه کوچک فرش تابلو فرش و گلیم دارد
پدرم کارمند و فروشگاه کوچک صنایع دستی دارد
من از این موقعیت استفاده کردم و یک وبسایت برای فروش محصولات راه انداخته ام ولی هنوز به بهره برداری نرساندمش
چندین بار پیش چند مشاور رفتم ولی جوابی درست ندادند متاسفانه فقط مبخواستند پول ویزیت بگیرند آنقدرها هم پول نداشتم که پیش مشاوران خوب بروم
چند سوال و درخواست کمک دارم
1.چگونه شخصیت خود را بشناسم و بهترین مشاغلی که با شخصیت من سازگار هستند را پیدا کنم؟
2. من باید وضع مالی روبه راهی داشته باشم و باید بدست بیاورم از چه طریقی میتوانم ؟؟
3.فروشگاه اینترنتی صنایع دستی راه اندازیش خوب است؟
از انجایی که علاقه من به هنر و به خصوص سینما جاودانه ترین علاقه من در این سن کم بوده چگونه از این بخش پول بدست بیاورم ؟
و من سر در گمم چه کتم
درحال انفجار است مغزم
نمیدانم چه کنم چه میخواهم چه باید بکنم فقط پول و هنر را میدانم ولی در حد یک اسم میدانم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-13-2016, 06:49 PM
ارسال: #2
RE: من و این ویژگی ها کدام شغل برایم مناسب است
قلم زیبا و نحوه نوشتن شما نشان از صداقتی هست که با خودت داری
این اولین مرحله آغاز موفقیت است
که توانایی های خودت رو بشناسی و تو رویا نباشی
شروع به مطالعه کتاب های اقتصادی معروف جهان کن تا بتونی بهترین تصمیم رو بگیری
آدرس تلگرام من @didydy میتونی توضیحات تکمیلی رو دریافت کنی
موفق باشی

یک قدم تا خوشبختی

نیما روشنگر : فارغ التحصیل دکتری اقتصاد خرد از دانشگاه آزاد شیراز
 تشکر شده توسط: aligharagezlou
02-13-2016, 09:55 PM
ارسال: #3
سلام و درود

الکی اعصاب خودتونو بهم نریزید و با آرامش کامل نسبت به جمع آوری اطلاعاتی که منجر به خودآگاهی شما بشه اقدام کنید علاقه مندیها،تواناییها،مهارت ها و بعد پالایش اطلاعات و رسیدن به نتیجه دلخواه(خوشبختانه شما در سن پایینی بفکر افتادین/خیلی ها از جمله خودم متاسفانه دیر بفکر افتادیم هر چند تا زمانی که نفس میکشیم می شود هرکاری کرد)

یه لینک میزارم امیدوارم کمکتون بکنه

رغبت سنجی شغلی

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: aligharagezlou
02-13-2016, 11:19 PM
ارسال: #4
درود دوست عزیزم...
منم 18 سالمه اما خیلی وقته که میدونم چی هستم و چی میخوام بشم بهت پیشنهاد میکنم کتاب زیاد بخونی مخصوصا کتاب هایی تو حوضه موفقیت من خودم چندتا خریدم دارم میخونم...
از انتونی رابینز،مارک فیشر،کورت تپرواین و خصوصا برایان تریسی.
من سعی میکنم پامو بزارم جا پای افراد موفق و بزرگ دنیا پس برو ببین بزرگان چیکار کردن وقتی بیوگرافی شونو بخونی میبینی اکثرا از هیچی به همه چی رسیدن نمونه بارزش استیو جابز هرکسی تو زندگیش باید از ی نفر الگو برداری کنه که من عاشق استیو جابزم.
کتابهای میلیونر یک دقیقه ای،ذهن خلاق،باز افرینی از برایان تریسی،نامه هایی از یک دوست(انتونی رابینز) و خیلی کتابهای دیگه درباره موفقیت که بهت پیشنهاد میکنم بخونیشون.
اینو همیشه به خودم میگم که مهم نیست الان کجام چون تو ی خانواده نسبتا ضعیف هستم اما به این حد از خودباوری رسیدم که میدونم 5 سال دیگه مازراتی دارم...
تو ایران همه چی سخته اما یادت نره بزرگترین شرکتهای دنیا تو بدترین شرایط و رکود اقتصادی بالا اومدن و ناامید نشدن نمونش مایکروسافت
موفق باشی
 تشکر شده توسط: adel28 , aligharagezlou
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه نوع تبلیغی رو بدای این کار پربازده تر میدونید،؟ Goldsiteclick 0 217 08-04-2019 02:26 PM
آخرین ارسال: Goldsiteclick
  هر کس ايده‌هايي متناسب با وضعيت من دارد پيام بدهد javani 0 305 05-16-2019 01:47 AM
آخرین ارسال: javani
  راه حل قطعی برا کاری مطمئن با سرمایه 10 تومن با شرایط من alirezakhaki 17 3,829 12-01-2017 08:27 PM
آخرین ارسال: abozar
  مشاور املاک به سبک من و تو neshaneakhar 6 1,471 07-29-2016 05:12 PM
آخرین ارسال: 1992
Star [size=xx-large]باور ها از آرزو تا عمل[/size] نیما روشنگر1 0 385 02-16-2016 02:09 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  ایده های خود را درمورد این شرایط ذکر کنید Ramin89 4 1,119 11-16-2015 12:07 AM
آخرین ارسال: Ramin89
Wink راهنمایی در مورد شغل پاره وقت مناسب دانش آموز دبیرستانی سپهر ملیاردر 13 10,134 07-26-2015 10:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS