ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معایب ایمیل مارکتینک نسبت به سایر ابزارهای متداول مانند شبکه‌های اجتماعی
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: business_nuts
آخرین ارسال: 8611670474
پاسخ: 14
بازدید: 1962

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-25-2016, 01:23 PM
ارسال: #1
Exclamation معایب ایمیل مارکتینک نسبت به سایر ابزارهای متداول مانند شبکه‌های اجتماعی

1- هزینه: ارسال ایمیل گروهی رایگان نیست اما شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی رایگان هستند. ارسال ایمیل گروهی رایگان بسیار محدود است و برای ارسال به جامعه بزرگ چندهزارتایی باید هزینه کنید.
2- نیاز به مهارت نسبی: برای استفاده و ارسال ایمیل گروهی نیاز به حداقل آشنایی با اصول طراحی وب و تولید محتوای خاص ایمیل است. حتی برای سامانه‌های پیشرفته.
3- عدم سهولت و جذابیت: اپلیکیشن‌های تلفن همراه ایمیل، نسبت به برنامه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام جذاب نیستند. بسیاری از کاربران عادی اپلیکیشن‌های ایمیل را استفاده نمی‌کنند و هرگز روی موبایل خود نصب نکرده‌اند.
4- سرعت رشد مخاطب: سرعت پیوستن و عضویت در کانال، گروه و صفحات شبکه‌‌های اجتماعی قابل مقایسه با خبرنامه‌ها نیست. خودتان به عنوان یک کاربر می‌توانید این میزان عضویت را در میان خانواده و دوستان مقایسه کنید.
5- تعامل بهتر و جذاب‌تر: لایت کردن، کامنت گذاشتن و منشن کردن قابلیت‌های بسیار جذابی است که ایمیل‌ها آن را ندارند، چون برای این کار طراحی نشده‌اند.
6- سرعت تحریر و تدوین: یک متن یا معرفی در شبکه‌های ارتباطی و اجتماعی به سرعت و در لحظه قابل تحریر و ارسال است، اما آماده کرده یک خبرنامه خوب، حداقل یکی دو ساعت زمان نیاز دارد.
7- اعتماد پائین به ایمیل مارکتینگ: متاسفانه تبلیغات ایمیلی به دلیل اسپم فراوان به حال روز تبلیغات پیامکی دچار شده و این شدت مزاحمت باعث بی‌اعتمادی عمومی به این رسانه شده است.

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-14-2016, 12:03 PM
ارسال: #2
RE: معایب ایمیل مارکتینک نسبت به سایر ابزارهای متداول مانند شبکه‌های اجتماعی
با احترام به مطالب شما
اما نظر بنده متفاوته. ایمیل مارکتینگ هنوز هم مهم ترین و موثر ترین راه بازاریابی اینترنتی است.
- هزینه این روش نسبت به پاسخ گویی بسیار کم است. در واقع نرخ تبدیل ایمیل مارکتینگ بسیار زیاد است.
- با ظهور سرویس های ایمیل مارکتینگ افراد نیازی به طراحی سایت و ... ندارند و اگر هم باشد با سرویس هایی نظیر wordpress باز هم به تخصص بالا نیاز ندارند.
- اتفاقا به دلیل اینکه سرویس های ایمیل امکان ارسال مطلب در قالب html را به ما میدهد میتوانیم با طراحی (در همان سرویس های ایمیل مارکتینگ و بدون نیاز به تخصص) ایمیل های جذابی طراحی و ارسال کنیم.
- این مورد را اینطور بررسی میکنم : به جای اینکه 100000 هزار نفر مرا دنبال کنند و هیچ خریدی نداشته باشم (حباب) بر روی 1000 مشتری مشتاق سرمایه گذاری میکنم (زمانی) و فروش خوبی خواهم داشت.
- اساسا ماهیت ایمیل مارکتینگ با بازاریابی در شبکه های اجتماعی تفاوت دارد. در واقع نمیتوان این موارد را با هم مقایسه کرد.
- هر که طاووس خواهد ...
- اصلا این طور نیست. با رعایت نکات بسیار ریز و مهم، میتوان ایمیل های تدوین کرد که مستقیما به صندوق پستی شخص بروند.

از آنجا که هر چیزی در دنیا نسبی است، پس نمی توان ایمیل مارکتینگ را رد یا تایید کرد.
کلا قیاس ایمیل مارکتینگ و بازاریابی در شبکه های اجتماعی قیاس خوبی نیست. با این حال خواستم خودم و بقیه دوستان گمراه نشیم.البته جسارت نباشه.
ایمیل مارکتینگ یه علمه که اگه درست انجام بشه بسیار موثر خواهد بود.

با تشکر
خلیلی آذر

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
02-14-2016, 03:16 PM
ارسال: #3
باسلام
با احترام به نظر شما
بنده کاملا" با نظرتون مخالفم! حالا چرا؟
اول اینکه من از کجا بدونم ایمیل هایی که ارسال میشه معتبر هست !؟ شما میگین بجای 1000000 تا مشتری بزن دررویی ( حباب و آمارگیر ) 1000 تا مشتری واقعی پیدا کنم ،اگه قرار باشه من مشتریهای واقعیم رو از ایمیل پیدا کنم که باید 100 سال صبر کنم تا منو پیدا کنن بجاش میرم روزنامه تبلیغ میکنم با هزینه اندک که میلیون ها نفر هم منو میبین و 100000 تا حباب رو خودم گلچین میکنم.
نکته بعدی شما فقط دارید تبلیغ خودتون رو میکنید ، بعدش اینکه خودم و دوستانم و همکارانم از ایمیل مارکتینگ استفاده کردند حتی از بهترین فرد هم که ارسال کننده بود انجام دادند اما جواب نگرفتن!
اتفاقا" ایمیل مارکتینگ چون هزینه ش کم هست مردم رو فریب میده و آمار افراد بالا میره و چون پولش کم هست اون کسی که فرستنده هست کلی سود میکنه و به نوعی بی کیفیت هست
اتفاقا" شبکه های اجتماعی بسیار عالی هست هم میتونی رایگان استفاده کنی هم میتونی با هزینه خوبی تبلیغ کنی بزنی به هدف!
شما هر روشی که بگی از بازاریابی بنده کار کردم حتی تبلیغ تلویزیونی
ایمیل مارکتینگ به قول گفتنی خز شده است!
یه مدت پیامک انبوه به بازار اومد که واقعا" بی فایده بود چرا چون مردم آزاری میشد و خود مخابرات اومد مسدود کرد خیلی از این پیامک ها رو ... هم هزینه بالا بود هم اینکه ممکن بود پیامک به مقصد نرسه و خیلی مشکلات دیگر..
موفق باشی دوست عزیز

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
02-14-2016, 04:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2016 04:11 PM، توسط 8611670474.)
ارسال: #4
تمامی مشکلاتی که شما ذکر کردید ناشی از نداشتن اطلاعات کافی است.البته من قصد جسارت ندارم و فقط چهت روشن شدن قضیه بحث میکنم و کاملا دوستانه.
الان زمانی میست که شما بنشینید تا مشتری به سراغ شما بیاد.شما باید به سمت مشتری برید.
من سایتهایی نظیر digikala ، bamilo ، modise و ... را سایتهای موفقی و بروزی میدانم.وقتی این افراد از ایمیل مارکتینگ استفاده میکنند پس چطور خز شده؟؟
دوست من من فکر میکنم هر ابزاری را برای کار خاصی ساختند.همین پیامکی که میفرمایید هم ابدا قرار نیست جای ایمیل مارکتینگ و شبکه های اجتماعی و تراکت و بیلبردهای تبلیغاتیو و بگیره. هر کدومشون ابزار و رسانهها یبازاریابی هستند که به موقع باید از همشون استفاده کرد.

شما کافیه یه صفحه فرود ایجاد کنید و اطلاعات مشتریانتون را دریافت کنید.مشتریانی که از همون شبکه های اجتماعی میان. بعد از دریافت اطلاعات میتوانید با یک ایمیل مارکتینگ خوب فروش خوبی هم داشته باشید.

البته اساتید هستند. اگه نظری بدند من هم استفاده میکنم.
نظر شما چیه آقای کاظمی؟

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
02-14-2016, 06:47 PM
ارسال: #5
دیگه بیشتر از جسارت هم میشه باشه مفهوم و نظر شما ؟!Huh
شما میگید بنده نادان هستم غیر از اینه !؟
اگه اسم digikala ، bamilo ، modise میارید منم تا دلت بخواد اسم بیارم که هیچ نفعی از ایمیل مارکتینگ نبردند !!!
الان دوره ای هستش همه میخوان زود به نتیجه برسن و به هدفشون برسون !
اگه قرار باشه من صفتهای صبر و اعتقادات رو بیارم که 100 سال هم نمیشه با این وضع اقتصادی پیشرفت کرد !
شما که مدعی هستین در زمینه ایمیل مارکتینگ شماره تماستون رو برام پ . خ کنید باهاتون تماس بگیریم ببینم چطوری بنده رو مشاوره میدین در زمینه بازاریابی و فروش محصولات و به توافق برسیم از شما به عنوان مدیریت فروش در قسمت ایمیل مارکتینگ استفاده کنیم.

02-15-2016, 01:15 AM
ارسال: #6
یک مثال میزنم که ملموس بشه مفهومم...
بیل هم یک وسیله و ابزاری هست برای کشاورزی ، کسی که میخواد باغش رو شخم بزنه و یک محصول استراتژیک داره نمیره دنبال هزاران بیل و کارگر و کلی هزینه کنه ،میره دنبال تراکتور و یا یک وسیله پیشرفته تر که زود بازده داشته باشه و سریع تر به هدف و مقصدش برسه ( منظور از سریع تر کار تند نیست یا عجله ای نیست منظور زمان هست! )
ایمیل مارکتینگ هم حکایت بیل رو داره Exclamation
بنده یکی از معایب رو گفتم و این مطلب معایب ایمیل مارکتینگ نسبت به سایر ابزارها هم از سایت نت استارت که مجله خبری،تحلیلی کسب و کار اینترنتی هست تاپیک زدم!!
اگه خیلی گرون تموم شده براتون میتونید یقه اون سایت رو بگیرید!!!
بیشتر ازین ادامه نمیدم اگه صحبت خصوصی دارید پ.خ به خودم اعلام کنید والسلام.

02-15-2016, 09:57 AM
ارسال: #7
من نمیدونم شما چرا اینقدر تندی برادر.

نه ایمیل مارکتینگ شما به من سود میرسونه، نه تبلیغات در شبکه های اجتماعی که واسه من گرون تموم شه.
عرض کردم قصد جسارت ندارم و برداشت خودتون از گفاه های من اون بوده. وگرنه خدایی نکرده اصلا اون معنا و مفهوم قصد گفته هام نبوده.
مثال شما هم جامعیت کافی رو نداره دوست عزیز. مهمترین ابزار تو باغبانی همون بیله. اگر به بخشی که تو گفته هام توضیح داده بودم بیشتر از بخش انتقادیش توجه میکردید ، نوشته بودم که هر ابزاری را برای کار خاصی طراحی کردند.
این که بیایم ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ و با هم مقایسه کنیم درسته به نظر شما؟؟
در ضمن اگه قرار به صرف من باشه باید بازاریابی پیامکی و تبلیغ میکردم. چون یکی از حوزه های کاری ما پیامک تبلیغاتیه.
شما آزادی برادر من از هر راهی که میتونید به پول برسید. اصل هم همینه همه واسه رسیدن به پول تلاش میکنند و غیر از این تلاش بیهوده است.

حالا ما حرفیم هم نمیزنیم که شما اینقدر حرص میخوری دوست عزیز.اصلا بی خیال. یجوری میگی پ. خ کن یاد زنگ آخر مدرسه اوفتادم.دو گروه میشدیم همو میزدیم.
در هر حال من فکر میکنم فروم ها برای همین بحث ها ساخته شدن.
حالا اگه فکر میکنین من باعث ناآرامی فروم شدم عذر میخوام.
راستی شمارمم پ.خ کردم.

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
02-15-2016, 02:22 PM
ارسال: #8
Exclamation RE: معایب ایمیل مارکتینک نسبت به سایر ابزارهای متداول مانند شبکه‌های اجتماعی
اول اینکه بنده تند نیستم خودتون تند فکر میکنید!
ثانیا" هرچی دلتون میخواد حرف میزنید آخر هم حرفتون رو میخواین یه جوری به کرسی بنشونید !!
ثالثا" بله شما باعث ناراحتی بنده شدید حرص هم نمیخورم شما کی باشید من حرص بخورم !!
ههههه خنده داره شما میخواین بامن دعوا کنید !؟
جسارت میکنی بعد میگی جسارت نکردم اول برو نحوه صحبت کردن رو یاد بگیر
اول اینکه بنده اهل دعوا نیستم ، هیچ کاری هم نمیتونی با درگیری انجام بدید
والسلام

02-15-2016, 02:23 PM
ارسال: #9
در ضمن شماره تون هم پ . خ نشد ، و نیازی هم به شما و شمارتون هم ندارم !
فقط بلدی جو تاپیک ها متشنج کنید.
بای

02-27-2016, 11:38 AM
ارسال: #10
دوست عزیزم ، من که نمیخوام جو تاپیک رو متشنج کنم ، فقط داریم راجع به دوتا ابزار وب صحبت میکنیم.

اگه ناراحتتون کردم منو ببخشید.

یادم رفت پِ.خِ کنم Smile) انشالله سر یه تاپیک و یه بحث دیگه Wink

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تکنیک‌های برتر در فروش تلفنی r2013.samadi 1 568 01-24-2018 03:17 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Wink راهنمایی در موردبازار کیف های چرمی دست دوز HAMID.IE 9 1,916 09-04-2016 04:42 PM
آخرین ارسال: طراحی سایت حرفه ای
  توضیحاتی کاربردی در باب بازاریابی شبکه ای ناصر صادقی 3 2,290 01-25-2016 02:28 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  آموزش ایمیل مارکتینگ با استراتژی اسپم مارکتینگ keshavarz 0 659 12-07-2015 08:04 PM
آخرین ارسال: keshavarz
  به دنبال بازاریابی کارخانه مواد غذایی تازه تاسیس هستم hadi2050 1 1,757 11-23-2015 02:50 PM
آخرین ارسال: depelink
  بانک ایمیل رایگان برای بازاریابی arash1367 22 4,968 11-22-2015 03:43 PM
آخرین ارسال: ghomeishi
  20تکنیک بازاریابی برای افزایش فروش فروشگاه های خورده فروشی و کسب و کار های کوچک mbaland 11 6,554 09-04-2015 06:53 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  ایده های جمع آوری کمک برای مبتلایان به سرطان esmaeili_co 0 649 03-01-2015 09:21 AM
آخرین ارسال: esmaeili_co
  آمیخته بازاریابی اجتماعی esmaeili_co 0 928 02-28-2015 10:42 AM
آخرین ارسال: esmaeili_co
  آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی artacloud 0 1,339 10-13-2014 03:18 PM
آخرین ارسال: artacloud
  تبلیغات جالب پپسی و کوکا کولا به مناسبت هالووین! مهدی 1 2 1,262 02-07-2014 04:37 PM
آخرین ارسال: unc officer
  به ده دليل مردم از شما خريد نمي کنند keshavarz 0 767 01-08-2014 02:05 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  پست های منتخب پیج بازاریابی و مدیریت در سال 2013 Ali 59 0 1,261 01-01-2014 01:56 PM
آخرین ارسال: Ali 59
  شرکت های تحقیقی Saeed.MD 5 1,355 11-30-2013 08:44 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ایا کسی فیلم های اموزش بازاریابی و فروش دارد؟ davaran 7 2,417 09-28-2013 09:33 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ایده های جدید برای بازاریابی اینترنتی pesar368 11 4,743 09-14-2013 03:57 PM
آخرین ارسال: hamid.h
  بازاریابی پوسته های لپ تاپ مدرسی 2 1,173 05-29-2013 12:17 PM
آخرین ارسال: msa_sadegh
  روش‌های موفق بازاریابی در شرکت های کوچک mallarme 0 853 05-20-2013 11:13 PM
آخرین ارسال: mallarme
  ایمیل مارکتینگ، روش ها و نکته ها soltan_sal 0 768 01-30-2013 09:42 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  اهمیت توجه به بخش بندی بازار در بازاریابی mbaland 1 1,150 01-30-2013 09:02 AM
آخرین ارسال: soltan_sal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS