ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کار بدون تجربه
زمان کنونی: 03-29-2024, 03:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Shadiii
آخرین ارسال: behzad27
پاسخ: 6
بازدید: 1426

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-29-2015, 12:42 PM
ارسال: #1
سلام هلاله عزیز
یه خانوم 33 ساله هستم لیسانس کامپیوتر دارم. منبع درآمدی ندارم و به شدت نگران آینده ای که به تنهایی باید از پسش بر بیام. متاسفانه کارهایی که یاد گرفتم و انجام دادم پتانسیل لازم برای راه اندازی یک شغل رو ندارند.
مدتی تو انجمن مطالب رو دنبال کردم و جستجو کردم تا کار مناسب خودم رو پیدا کنم اما متاسفانه هر چه زدم به در بسته خوردم
کارهایی که انجام دادم تدریس ICDL توی آموزشگاه بوده بعلاوه ی انجام یه سری کارهای صنایع دستی و برپایی نمایشگاه های نقاشی روی شیشه و چرم دوزی کیف پول. که اتفاقا در مورد این چرم دوزی هم با چند نفر مشورت کردم که حتی اگه بشه صنعتی یا دست دوز کار کنم ولی نظرشون این بود که به خاطر ورود بی رویه جنس های چینی این کار به بن بست می رسه و سود چندانی عایدم نمیشه.
حدود یک سال و نیم هم فروشگاه اینترنتی فروش کیف و کوله جاجیمی و گلیمی داشتم که با توجه به تبلیغاتی که داشتم اصلا راضیم نکرد و مقدار سود بسیار پایین بود. حتی با شخصی در کانادا زندگی می کنه در زمینه صنایع دستی مراوده داشتم ولی ایشون هم نتونستن کاری پیش ببرند و سود چندانی نداشتند و بعد از یک دوره همکاری از این کار صرفنظر کردند.
حالا من موندم با آینده ای مبهم با تجربه ای که باید طی سال های گذشته کسب می کردم و نکردم. حس می کنم تمام کارهایی که انجام دادم بیهوده بوده الان به بن بست خوردم . خواهش می کنم راهنماییم کنید.

و من دوباره به خورشید لبخند می زنم....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-29-2015, 03:56 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کار بدون تجربه
سلام

شما که کار می کردید
نگاهتون رو عوض کنید
خیلی ها شرایط مالی و امکانات و فرصت های شما رو نداشتند
خیلی ها سواد شما رو نداشتن
خیلی ها همین قدر که شما کار کردید و ارتباطات داشتید، نداشتند
اما شروع کردند و موفق شدند
شما که نیاز به شروع ندارید، چون شروع کردید
شما سرمایه (نه صرفا مالی) دارید که بقیه ندارن.
چند کاغذ بردارید و همه چی رو بنویسید :
پولی که دارید، سرمایه اجتماعی که دارید، فرصت هایی که دارید و فرصت هایی که می تونید بسازید
کمی جستجو کنید در اینترنت و کتب و روزنامه ها تا فرصت ها رو پیدا کنید؛ منظورم کاریابی نیست، فقط دیدن فرصت ها و ... باعث می شه فرصت ها رو بیابید.
کمی در بازار قدم بزنید و هر چی به ذهنتون می رسه رو یادداشت کنید. حتما بنویسید
و بعد از چند روز یادداشت هارو کنار هم بذارید تا بتونید تصمیمی بگیرید.
ان شاالله موفق باشید

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: Shadiii , javad am
12-29-2015, 08:13 PM
ارسال: #3
سلام. ببینید الان خیلی از افراد برای پیشرفت کارشون نیاز به سایت هم دارن. مثلا یک موسسه تدریس خصوصی برای پیشرفت خودش نیاز به حضور جدی توی نت داره. یا یک شرکت مثلا ساخت آسانسور یا یک گروه آموزش فنی و حرفه ای.
الان همه برای پیشرفت در شغل و درآمدشون نیاز به حضور و تبلیغ در نت رو دارن.
شما این کارو کن: یک وب مستر حرفه ای باش برای این ها. شما می تونی برای چند شرکت مثلا 5 تا یک سیستم اینترنتی قوی شامل سایت - اپلیکیشن اختصاصی - تبلیغات اینترنتی - کانال تلگرام و اینستاگرام و هرچیز دیگه ای که برای حضور این 5 شرکت در نت لازم هست رو راه اندازی کنی.
اولش سخته ولی در ادامه شما فقط باید این ها رو به روز نگه داری و بیشتر کار شما میشه مطلب گذاشتن. اگر از هر کدام یک ملیون بگیرید میشه ماهی 5 ملیون تومان.
حتما و حتما هستن کسایی که حاضرن برای یک چنین سیستم حرفه ای و جامع اینترنتی شون ماهی یک ملیون به شما بدن. فقط باید بدونن که شما یک حرفه ای هستی.
و یک حرفه ای و کسی که با کیفیت کار میکنه هیچ وقت بیکار نمی مونه.
اما شما دانشت کافی نیست. شما نیاز داری وب مستر حرفه ای بشی. چه طور؟
شما باید سئو رو بلد باشی. باید کار با وردپرس و احیانا سیستم مدیریت محتواهای دیگه رو بلد باشی. باید بهبود تجربه کاربری رو بشناسی. با تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی آشنا باشی.
و به نظر من می تونی خودت با سرچ اینا رو یاد بگیری ولی بهتر و سریع تر اینه که از بسته های آموزشی که در سایت های معتبر آموزشی ارائه میشه استفاده کنی.
مثلا همیار وردپرس - یا مدیر سبز که خود همیار وردپرس در دوره های همین مدیر سبز شرکت کرده و همچنین چند وبمستر حرفه ای دیگه - وان کلیک که اصلا مدعی آموزش وب مستری هست و آدم های فعالی هستن - آترین وب و ...
 تشکر شده توسط: Shadiii
12-29-2015, 09:40 PM
ارسال: #4
(12-29-2015 08:13 PM)tataloo نوشته شده توسط:  سلام. ببینید الان خیلی از افراد برای پیشرفت کارشون نیاز به سایت هم دارن. مثلا یک موسسه تدریس خصوصی برای پیشرفت خودش نیاز به حضور جدی توی نت داره. یا یک شرکت مثلا ساخت آسانسور یا یک گروه آموزش فنی و حرفه ای.
شما این کارو کن: یک وب مستر حرفه ای باش برای این ها. شما می تونی برای چند شرکت مثلا 5 تا یک سیستم اینترنتی قوی شامل سایت - اپلیکیشن اختصاصی - تبلیغات اینترنتی - کانال تلگرام و اینستاگرام و هرچیز دیگه ای که برای حضور این 5 شرکت در نت لازم هست رو راه اندازی کنی.
اولش سخته ولی در ادامه شما فقط باید این ها رو به روز نگه داری و بیشتر کار شما میشه مطلب گذاشتن. اگر از هر کدام یک ملیون بگیرید میشه ماهی 5 ملیون تومان.
حتما و حتما هستن کسایی که حاضرن برای یک چنین سیستم حرفه ای و جامع اینترنتی شون ماهی یک ملیون به شما بدن. فقط باید بدونن که شما یک حرفه ای هستی.
شما باید سئو رو بلد باشی. باید کار با وردپرس و احیانا سیستم مدیریت محتواهای دیگه رو بلد باشی. باید بهبود تجربه کاربری رو بشناسی. با تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی آشنا باشی.
و به نظر من می تونی خودت با سرچ اینا رو یاد بگیری ولی بهتر و سریع تر اینه که از بسته های آموزشی که در سایت های معتبر آموزشی ارائه میشه استفاده کنی.
مثلا همیار وردپرس - یا مدیر سبز که خود همیار وردپرس در دوره های همین مدیر سبز شرکت کرده و همچنین چند وبمستر حرفه ای دیگه - وان کلیک که اصلا مدعی آموزش وب مستری هست و آدم های فعالی هستن - آترین وب و ...
یا می شه افرادی رو استخدام کرد برای این کارها

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: Shadiii
12-30-2015, 05:38 PM
ارسال: #5
(12-29-2015 09:40 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  
(12-29-2015 08:13 PM)tataloo نوشته شده توسط:  سلام. ببینید الان خیلی از افراد برای پیشرفت کارشون نیاز به سایت هم دارن. مثلا یک موسسه تدریس خصوصی برای پیشرفت خودش نیاز به حضور جدی توی نت داره. یا یک شرکت مثلا ساخت آسانسور یا یک گروه آموزش فنی و حرفه ای.
یا می شه افرادی رو استخدام کرد برای این کارها
ممنون دوستان عزیز
حقیقتش خودم تا به حال به همچین کاری فکر نکرده بودم. در شروع باید یه شرکت ثبت کنم یا میشه از طریق اینترنت هم فعال بود. حالا اگه یه شرکت باشه چطور می شه توی بازار این شرکت رو معرفی کرد و اعتماد سازی کرد

و من دوباره به خورشید لبخند می زنم....
12-31-2015, 04:09 AM
ارسال: #6
با سلام وقت بخیر

میخواستم بگم با توجه به تاریخچه ای که گفتید بنده یه چیز خیلی جالب رو در شما دیدم و اون تنوع گرایی و تمایل به پیشرفت , خوب همونطور که میدونید برای پیشرفت فقط تخصص و حرفه و سابقه لازم نیست بلکه اولین گزینه پول هستش و شما به نظرم بخاطر نبود منبع درآمد خوب کارهاتون رو ول کردید وگرنه اگه کارتون خوب سود میکرد امکان نداشت ولش کنید و ...

اینجا دوستان راه کارهایی خوبی نشون میدن ولی متاسفانه جامعه ما در پذیرفتن پیشنهادهای کار مجازی و تبلیغ و سایت و ... مقاومت نشون میدن و ....

کاش میگفتید کدام شهر هستید تا بتوانم راهنماییتون کنم

مشاوره در
زمینه راه اندازی کسب و کار شما از صفر تا صد بصورت رایگان
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,476 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,697 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,728 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,380 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,483 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,562 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,229 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,085 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,602 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,491 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  راه اندازی شهر بازی nader3925 11 13,244 01-27-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: Hsmhesam
  راه اندازی کارواش بخار منصور مصطفی زاده 6 3,595 08-23-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: rsngh
  راه اندازی مغازه لوازم قلیون saeedslow 5 16,958 07-12-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: saeedslow
  راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین) rahim68 8 3,576 07-11-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: rad86
  راه اندازی ارزان سرا winston198 9 12,144 07-10-2017 12:44 PM
آخرین ارسال: Nafas71
  راه اندازی پوشاک بچگانه در بازار alireza67 10 3,551 07-01-2017 06:01 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  بدون سرمایه ولی با مکان FarshadN 3 1,512 04-11-2017 07:52 PM
آخرین ارسال: parynaz
  کمک و مشاوره برای راه اندازی سوپر مارکت royalmilad 6 4,441 01-03-2017 08:36 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  راه اندازی کلوچه پزی صادق خان 0 1,475 11-23-2016 01:42 PM
آخرین ارسال: صادق خان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS