ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aliashraf94
آخرین ارسال: mttm
پاسخ: 8
بازدید: 1548

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار
12-16-2015, 01:05 AM
ارسال: #1
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار
سلام خدمت دوستان
تو این قسمت میخوام در مورد تجربیات کارآفرین های برتر و افرادی که کسب و کاری موفق دارند رو معرفی کنیم
کسانی که افراد خیلی عادی بودن نه سرمایه ای داشتن ، نه آشنا و کسی رو داشتن
در مورد کسانی که از زیر صفر شروع کردند و الان برای خودشون به قول معروف کسی شدن .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: matarodi , bazarganbnd , tetra
12-17-2015, 02:21 PM
ارسال: #2
RE: تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار
خیلی خوبه این تاپیک اگه راه بیوفته!!!!!

میدونید چرا استقبال میشه از این تاپیک بخاطر اینکه خیلی از انسان هایی که موفق شدن از صفر شرو کردن و خیلی از این آدما تو این انجمن منتظر یک تلنگر هستن.
من که طرفدار این تاپیک میشم خخخخخ

گاه جـــــمـلـه ای از تو … حـــــمـلـه ای میشود به او !

واژگانت را سازگار کن !
06-08-2016, 09:41 PM
ارسال: #3
چقد تحویل؟ خیل ی جالبه هاااااا

گاه جـــــمـلـه ای از تو … حـــــمـلـه ای میشود به او !

واژگانت را سازگار کن !
06-08-2016, 11:10 PM
ارسال: #4
من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید
 تشکر شده توسط: bazarganbnd , yaser1 , tetra
06-19-2017, 08:25 AM
ارسال: #5
(06-08-2016 11:10 PM)lvlahyar نوشته شده توسط:  من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید

من دوستم ازین کارواش خانگی ها گرفت، ارزونم گرفت، بعد تو یه جای پرت شروع کرد ماشین شستن
خدا میدونه الان چقدرررررر مایه دار شده!
خودمم که نون ابزارای نظافت شیشه رو میخورم Smile))
کلا کارای نظافتی پول توشه و واسه از صفر شروع کردن خوبه
 تشکر شده توسط: tetra
02-28-2018, 09:28 AM
ارسال: #6
(06-19-2017 08:25 AM)unicorn1993 نوشته شده توسط:  
(06-08-2016 11:10 PM)lvlahyar نوشته شده توسط:  من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید

من دوستم ازین کارواش خانگی ها گرفت، ارزونم گرفت، بعد تو یه جای پرت شروع کرد ماشین شستن
02-28-2018, 09:36 AM
ارسال: #7
[/quote]

[/quote]

اوه ببخشین من اومدم اینو بنویسم کامنت قبلیم پست شد بلدم نیستم پاک کنم Smile)
میخواستم اینو بگم
من مثلا گفتم که با ابزار های نظافت شیشه خوب میشه پول دراورد. یا کلا دستگاه های نظافتی دیگه مثه این شرکتای فروشنده تجهیزات نظافت یا حتی من دیدم که این شرکتای خدمات نظافتی هم اصن فوق العاده پول درمیارن
البته که فروش چیزایی مثه پولیشر یا نماشو یا جاروبرقی خیلی کار سخت و حرفه ایه.
03-14-2018, 09:46 PM
ارسال: #8
دوستان عزیز و اساتید طی مطالعاتی که داشتم اگر همه ما بتونیم چهار راه کسب و کار را درک کنیم جایگاه خودمون را در عرصه تجارت خواهیم یافت من به دوستان پیشنهاد میدم که کتاب گرانبهای چهار راه کسب و کار آقای رابرت کیوساکی را حتما مطالعه کنند دیدگاه و نگرش افراد را در مورد داشتن یه کسب و کار بزرگ تغییر خواهد داد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت آگهی رایگان راهی نوین برای ارتقای تبلیغات sellfree 0 119 05-27-2023 02:39 PM
آخرین ارسال: sellfree
  تجربیات درآمد از کانال تلگرام کامیار کاظمی 22 3,886 09-11-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 507 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 641 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  هشدار جدی برای جونان جویای کار! فریب nuheights را نخورید odise 9 3,140 05-10-2014 04:53 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 950 03-17-2013 08:08 PM
آخرین ارسال: karafarin
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 916 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,066 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  کمک فکری به مسئولین برای بهبود اوضاع اقتصادی mjdehghani 92 10,860 01-24-2013 02:39 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,253 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS