ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد همکاری برای راه اندازی یک مجموعه تولیدی
زمان کنونی: 04-24-2024, 03:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Shahramnon
آخرین ارسال: Shahramnon
پاسخ: 19
بازدید: 5718

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-18-2015, 04:26 PM
ارسال: #1
Rainbow پیشنهاد همکاری برای راه اندازی یک مجموعه تولیدی
سلام به تمام دوستان خوبم
در این تاپیک قصد دارم تا پیشنهاد یک همکاری برای راه اندازی مجموعه ای تولیدی در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون ساختمان از قبیل تجهیزات آنتن مرکزی ، درب بازکنهای تصویری (آیفون تصویری) ، تجهیزات درب کنترلی پارکینگ و لامپهای فوق کم مصرف و... را ارائه بدم. خیلی خوشحال میشم تا پس از مطالعه این مطلب نظرات و پیشنهادات خودتون رو ارائه بدین.
قبل از هر چیزی خودم رو معرفی میکنم :
بنده نصیری متولد 1355 در تهران و ساکن کرج هستم . مدرک تحصیلیم دیپلم ریاضیه و از دوران مدرسه همیشه عاشق ساختن و تولید کردن بودم و هستم . از سال 1378 تا سال 1387 در شرکت توزین سنجش که تولید کننده ترازوهای دیجیتال فروشگاهی با نام تجاری محک هست مشغول به کار در بخشهای مختلف بودم . از سال 1387 تا سال 1389 اولین نماینده فروش و نصب محصولات شرکت تکنما در تهران بودم. این شرکت درب بازکنهای تصویری (آیفون تصویری) تولید میکنه. در نهایت بعد از سالها کار در زمینه تولید و فروش به این نتیجه رسیدم که باید برای راه اندازی یک مجموعه تولیدی دست بکار بشم . از ابتدا میدونستم که قراره قدم در مسیری دشوار و طاقت فرسا بذارم مسیری که ممکنه همه سرمایه و عمرمو در اون از دست بدم و به نتیجه ای نرسم. با توجه به تجربیاتی که بواسطه کار در مجموعه ای تولیدی (از زمانی که یه کارگاه کوچک زیرزمینی بود تا زمانی که صاحب یک کارخانه بزرگ در شهرک صنعتی شد) و همچنین تجربیاتی که در زمینه فروش و نصب تجهیزات اتوماسیون ساختمان بدست آورده بودم تصمیم گرفتم که در این حیطه فعالیت خودم رو شروع کنم و از سال 1389 دست بکار شدم. تحقیقات خودم رو از بازار شروع کردم و با توجه به محدود بودن سرمایه من و همچنین سرمایه زیادی که بعضی از بخش های این حیطه نیاز داشت مجبور شدم از بخش تجهیزات آنتن مرکزی و تولید آمپلی فایرهای آنتن مرکزی شروع کنم. چند نمونه خارجی و ایرانی گرفتم و شروع به بررسی اونا کردم. بعد از آماده شدن طرحهای اولیه و نمونه سازیهای اولیه شروع به تولید محدود در خونه و فروش آزمایشی آنها کردم و دو سال طول کشید تا تونستم کارگاهی کوچیک اجاره کنم و تولید با تیراژ بالاتر رو شروع کنم اون هم در بدترین شرایط بازاری که ایران تا به حال به خودش دیده بود در دورانی که اقتصاد ایران با بحران شدیدی مواجهه شده بود و بازار ایران دچار رکود شدید شده بود. به لطف خدا همیشه در حال یادگیری بودم و هستم و تا به امروز علاوه بر تجربیاتی که در زمینه تولید و فروش و نصب تجهیزات اتوماسیون ساختمان داشتم در زمینه های دیگه ای از جمله طراحی با نرم افزارهای گرافیک، طراحی با نرم افزارهای طراحی صنعتی، طراحی با نرم افزاهای الکترونیک دارای تجربه هستم به طوری که تمام این کارها رو خودم انجام دادم. البته کاملا واقف هستم که برای به پیش بردن یک کشتی بزرگ نباید یک تنه تمام مسئولیتها رو به عهده گرفت.
تا به امروز :
که شرکت زانوگه بعد از سه سال فعالیت دارای نمایندگی فروش در چند شهر هست و اگه در گوگل واژه " آنتن مرکزی" رو جستجو کنید سایت اطلاع رسانی شرکت زانوگه جزء سه تا لینک اول هست و همچنان داریم ادامه میدیم. به لطف خدا از روزی که قدم در این مسیر گذاشتم تا به امروز حرکت رو به جلو داشتم و تونستم چند پله ای هر چند کم از نردبون بزرگی که در ذهنم ساختم رو طی کنم ولی این اندازه پیشرفت برای من راضی کننده نیست و مهمترین عامل اون کم بودن سرمایه و کمبود نقدینگی بوده و اگر چنین مشکلی نداشتم حتی در این بازار راکد هم میشد بیشتر از اینها پله های نردبون رو طی کرد. تلاشهای من هم برای گرفتن وام از بانک بی نتیجه بود چون مهمترین چیزی که برای اعطای وامهای چند صد میلیونی میخوان سند ملکیه که بنده نداشتم.
به هر حال :
تصمیم گرفتم برای ادامه کار و راه اندازی یک مجموعه بزرگتر با دوستی که توانایی تامین وامی سه ساله به مبلغ 400 میلیون تومان با سود سالیانه 24 درصد رو داشته باشد همکاری کنم به امید خدا
نکاتی در مورد نحوه همکاری :
- اگر دوستی توانایی فراهم کردن وامی سه ساله به مبلغ 400 میلیون تومان با سود سالیانه 24 درصد رو داشته باشند 49 درصد از سهام مجموعه جدید به ایشون واگذار میشود.
- تامین ضمانتهای لازم برای دریافت وام به عهده سهامدار جدید است و تنها ضمانتهایی که شرکت میتواند به مالک ضمانت نامه ها بدهد چک و سفته است.
- این مبلغ و مبالغ حاصل از فروش مجموعه به حساب شرکت واریز میشود و برداشت از آن با اطلاع و اجازه سهامداران ( بنده و ایشون) انجام میگیرد.
- پرداخت سود سالیانه و بازپرداخت وام به عهده شرکت میباشد و طبعا" سهامداران به اندازه سهمشان مسئولیت خواهند داشت.
- طرح توسعه به صورت فاز به فاز اجرا میشود و سرمایه اولیه برای اجرای فاز اول هزینه میشود. برای اجرای فازهای بعدی شرکت نیاز به افزایش سرمایه میباشد که از طریق سود سالیانه فعالیت شرکت تامین میگردد.
- در برنامه طراحی شده در فاز اول، تولید تمامی تجهیزات آنتن مرکزی و چند مدل از لامپهای فوق کم مصرف ( ال ای دی ) گنجانده شده و برای فازهای بعدی تولید تجهیزات درب کنترلی پارکینگ و درب بازکنهای تصویری بنا به شرایط شرکت و توانایی افزایش سرمایه شرکت، به فعالیتهای مجموعه اضافه خواهد شد.
- تمام اموال حال حاضر مجموعه بر اساس قیمت منطقی به مجموعه جدید منتقل میشود.

نکته مهم :
اگر وضعیت بد این برنامه رو در نظر بگیریم و منتظر عواقب بد این برنامه هم باشیم باید بگم در بدترین وضعیت ممکن این مجموعه حداقل توانایی پرداخت سود سالیانه وام و بازپرداخت وام پس از سه سال را خواهد داشت و از این بابت نگرانی نیست.

در پایان شاید بعضی دوستان بابت نگارش ابتدایی این مطلب ایراد بگیرند که من از این بابت از دوستان پوزش میخوام و اینکه سعی کردم مطلب رو خیلی ساده بیان کنم و سپاسگذارم بابت وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتین .... بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهاد شما دوستان هستم .
به امید خدا که دوست داشتنی ترین دوست بوده و هست هر غیر ممکنی ممکن خواهد شد

به کمک خدایی که دوست داشتنی ترین دوست بوده و هست هر غیر ممکنی ممکن خواهد شد
وبگاه اطلاع رسانی شرکت زانوگه با عنوان "آنتن-مرکزی" (com.)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: م.ع
11-19-2015, 10:28 AM
ارسال: #2
RE: پیشنهاد همکاری برای راه اندازی یک مجموعه تولیدی
سلام .رفتید موسسه کارافرینی امید؟

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
 تشکر شده توسط: Shahramnon
11-19-2015, 11:19 AM
ارسال: #3
(11-19-2015 10:28 AM)sorin نوشته شده توسط:  سلام .رفتید موسسه کارافرینی امید؟

-----------------------------------------------------
سلام - نه همچین موسسه ای رو نمیشناختم - البته الان که شما این موسسه رو معرفی کردین تونستم سایت موسسه رو پیدا کنم - بررسی کنم ببینم کمکی میتونن بکنن - ممنون از راهنمایی شما دوست خوبم10_004

11-19-2015, 05:55 PM
ارسال: #4
سلامی دوباره
فکر کنم بتونین سهام شرکتتونو تو بورس عرضه کنین .اون هم یه تحقیقی راجع بهش بکننین

11-19-2015, 08:35 PM
ارسال: #5
(11-19-2015 05:55 PM)sorin نوشته شده توسط:  سلامی دوباره
فکر کنم بتونین سهام شرکتتونو تو بورس عرضه کنین .اون هم یه تحقیقی راجع بهش بکننین
10_004

سلام خیلی ممنون از راهنماییهای شما ، فکر نکنم بشه چون شرکت باید سهامی عام بشه و در ضمن شرکتهای بزرگتر از ما نمیتونن وارد بورس بشن ما رو چه به بورس - با این حال به توصیه شما گوش میکنم و یه تحقیقی میکنم حداقلش اینه که اطلاعاتم بیشتر میشه 10_004

11-19-2015, 09:24 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز چندین کار تولید انجام دادم در حد بزرگ .. تو ایران تولید کردن عین خودکشیه ... برو یه جا رو پیدا کن که این محصولات رو داشته باشه .. شروع کن به بازاریابیشون .. ببین چند مرده حلاجی .. وقتی بازارت رو پیدا کردی اون وقت تولید کن .. تازه وقتی بازار پیدا کردی می بینی که تولید کننده ها حاضرند با سود خیلی بهتر از تولید خودت جنسشون بهت بدن .. تازه راحت می تونی خیلی ها رو وارد کنی ... بازم به صرفه است ...
11-19-2015, 09:47 PM
ارسال: #7
سلام دوست من ، ما سه ساله که تولید میکنیم و میفروشیم و خوشبختانه و به لطف خدا هم نماینده هامون و هم خریداران محصولاتمون رو تونستیم راضی کنیم و در ضمن جنس چینی موجود در بازار نتونسته با ما بر سر قیمت رقابت کنه ،،، هدف من از جذب سرمایه بزرگ کردن مجموعه هست در واقع من دنبال یه جهش بزرگ در زمان سه ساله هستم راهی که خودم به همین شکل که دارم طی میکنم میشه ادامه داد اما زمان خیلی بیشتری رو باید بذارم ،،، با تمام احترامی که برای شما قایلم باید بگم که من با حرف نظر شما که میگین تولید در ایران خودکشیه کاملا مخالفم تولید هم مثل هر کار دیگه ای یک سری اصول و قوائد داره که اگه اونا رو رعایت کنی موفقیت بزرگی کسب میکنی و اگه رعایت نکنی شکست میخوری مثل هر کار دیگه ای ،،، اتفاقا به نظر من در ایران تولید راه خوبی برای پولدار شدنه اطراف من آدمای زیادی هستن که من از زمانهای دور میشناسمشون و باهاشون کار کردم و الان از راه تولید از صفر به میلیاردها رسیدن ،،، مالک ترازوی محک سال ۷۵ نصاب دزدگیر بود و فقط یه دوچرخه داشت الان میلیاردره و مالک شرکت تکنما هم هست و من کارمن ایشون بودم ،،، مالک لپ لپ یه معلم دینی بود الان اینقد پول داره که دیگه که حد وحساب نداره و مالک فروشگاههای خانه و کاشانه هم هست بنده افتخار کار با ایشون رو هم داشتم

11-21-2015, 01:30 AM
ارسال: #8
خدا به شما برکت بده، تولیدکننده متوسط که با این بازار هنوز تولید میکنه واقعا یک میلیاردره! حتی اگه یه ملیون هم تو حسابش نباشه!
موفق و پیروز باشی دوست من
11-21-2015, 11:51 AM
ارسال: #9
(11-21-2015 01:30 AM)آرمین نوشته شده توسط:  خدا به شما برکت بده، تولیدکننده متوسط که با این بازار هنوز تولید میکنه واقعا یک میلیاردره! حتی اگه یه ملیون هم تو حسابش نباشه!

----------------------------------------------
سلام - خیلی ممنون
کشور ما انباشته از ثروته - پول، دانش، منابع طبیعی و زیر زمینی، نیروی انسانی
تنها چیزی که باعث شده از این همه ثروت استفاده درست نشه استفاده نکردن از مدیران شایسته است و بس
اگر مدیریت کشور به شکلی بود که همه این امکانات در کنار هم و متناسب با هم حرکت کنن کشور ما جز 5 کشور اول دنیاست

11-21-2015, 02:10 PM
ارسال: #10
(11-21-2015 11:51 AM)Shahramnon نوشته شده توسط:  
(11-21-2015 01:30 AM)آرمین نوشته شده توسط:  خدا به شما برکت بده، تولیدکننده متوسط که با این بازار هنوز تولید میکنه واقعا یک میلیاردره! حتی اگه یه ملیون هم تو حسابش نباشه!

----------------------------------------------
سلام - خیلی ممنون
کشور ما انباشته از ثروته - پول، دانش، منابع طبیعی و زیر زمینی، نیروی انسانی
تنها چیزی که باعث شده از این همه ثروت استفاده درست نشه استفاده نکردن از مدیران شایسته است و بس
اگر مدیریت کشور به شکلی بود که همه این امکانات در کنار هم و متناسب با هم حرکت کنن کشور ما جز 5 کشور اول دنیاست
منم با نظر شما کاملا موافقم حاضرم به جرئت بگم هیچ کشوری تو دنیا به اندازه ایران ثروت نداره ثروت فقط نفت نیست خیلی چیزای دیگس

موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 57 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,824 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 95 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  توی اصفهان برای شروع کارم از کجا ماگ خام بخرم؟ Shadiii 3 985 10-31-2023 10:06 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 796 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 373 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 154 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,987 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 670 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 517 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,074 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
  همکاری برای فروش محصولات sina hami 0 438 02-28-2020 12:48 AM
آخرین ارسال: sina hami
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,466 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  برای تاسیس دفترخدمات گردشگری سرمایه گذارمیخوام سعیدمحمدی 0 602 10-19-2019 07:48 PM
آخرین ارسال: سعیدمحمدی
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 993 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,801 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 832 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,911 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS