ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نیازمند اسپانسر مالی هستم
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سولمازقنبری
آخرین ارسال: سولمازقنبری
پاسخ: 20
بازدید: 2305

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند اسپانسر مالی هستم
11-11-2015, 10:25 PM
ارسال: #11
RE: نیازمند اسپانسر مالی هستم
(11-11-2015 10:16 PM)سولمازقنبری نوشته شده توسط:  
(11-11-2015 10:28 AM)mohandes-j نوشته شده توسط:  سری به سایت دونیت هم بزنید

سلام. ممنون از اینکه به تایپ منم سر زدید.
اتفاقا دیروز از طریق همین سایت، سایت دونیت روشناختم ثبت نام کردم کاربر ویژه شدم کمپین هم ساختم اما فقط موندم چطوری تبلیغ کنم کمپینم رو خیلی سخته. البته بلاخره باکمک خدا از پسش برمیام ها اما فعلا که درگیرم و سخته برام.

اینم لینک کمپین من در سایت دونیت
10_004
http://epilasiyon.2nate.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-13-2015, 11:35 AM
ارسال: #12
شما در واقع برای شروع کار سرمایه و سرمایه گذار نیاز ندارین،فقط میخواین از طریق جذب اسپانسر دو سر سود کنین،هم از فروش dvd ها ،هم از طریق پولی که اسپانسر میده تا تبلیغاتش توی Dvd ها باشه
درسته؟؟
11-13-2015, 07:38 PM
ارسال: #13
(11-13-2015 11:35 AM)*sinuhe* نوشته شده توسط:  شما در واقع برای شروع کار سرمایه و سرمایه گذار نیاز ندارین،فقط میخواین از طریق جذب اسپانسر دو سر سود کنین،هم از فروش dvd ها ،هم از طریق پولی که اسپانسر میده تا تبلیغاتش توی Dvd ها باشه
درسته؟؟

ببینید توالان من درحدود هفت میلیون هزینه کردم تاکار رو به این مرحله رسوندم. توی این مرحله واقعا دیگه اون مبلغی که بتونم کار رو پیش ببرم ندارم. و کار به طور کامل راکد مونده وهنوز که هنوزه کارآموزان زیادی دارن با مبالغ شهریه های هنگفتی آموزش میبینن وخیلی از اونها هم اصلا نمیتونن طرف این آموزش برن.
من هم تااینجای کار رو فقط تونستم پیش برم. الان دنبال یه سرمایه گذاری هستم که سرمایه بگذاره هزینه بگذاره تا بتونیم دی وی دی ها رو چاپ و تکثیر بکنیم و برسونیم دست متقاضی.
اما برای این منظور میشه چندین راه رو انتخاب کرد
1 - اسپانسر هزینه رو به گردن بگیره و دی وی دی ها چاپ بشن، درقبال این هزینه میتونه تبلیغ کارخودش رو بکنه
2-اسپانسر هزینه بگذاره و توی سودش هم درصدی باهمدیگه کار کنیم
3- کسانی باشن که هزینه چاپ و تکثیر این دی وی دی ها رو دراختیار من بگذارن ومن بتونم این دی وی دی های رو با قیمتی خیلی خیلی کم دراختیار کارآموز قرار بدم.
وووو راه های دیگه
اما من درهرحالت دنبال سود دوسره یا کلان نیستم.
ممنون از توجهتون
11-14-2015, 03:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-14-2015 03:31 AM، توسط sinap.)
ارسال: #14
برای من خیلی عجیبه چه جوری مجوز ساخت فیلم آموزش اپیلاسیون گرفتید!
چرا سایت نمی زنید و از طریق سایت دوره رو نمی فروشید؟
اگر هنوز میخواید برای پروژه هزینه کنید با تبلیغات هدفمند توی سایت های مرتبط میتونید نتیجه خوبی بگیرید
مثلا توی سایت هایی تبلیغ کنید که آرایشگرها بیشتر سر میزنن
اگر هم دیگه نمیخواید هزینه کنید روشهای تبلیغ رایگان زیاد هست. مثلا میتونید فیلم معرفی دوره بزارید توی آپارات
برای شروع نیاز نیست دی وی دی اورجینال بدید دست مردم. فعلا یه مقدار سرمایه رو برگشت بدید بعد کار زیاد میشه کرد
یکی دیگه از مزایای سایت زدن اینه که میتونید به مشتری هاتون بعدا مواد اولیه و تجهیزات هم بفروشید
ببینید الان خیلی ها دارن از طریق فروش دوره های آموزشی توی اینترنت پول خوبی در میارن

در ضمن وقتتون رو با دونیت تلف نکنید. اینجور روش هایی سرمایه گذاری طول میکشه تا توی ایران جا بیافته
11-15-2015, 01:02 AM
ارسال: #15
(11-14-2015 03:27 AM)sinap نوشته شده توسط:  برای من خیلی عجیبه چه جوری مجوز ساخت فیلم آموزش اپیلاسیون گرفتید!
چرا سایت نمی زنید و از طریق سایت دوره رو نمی فروشید؟
اگر هنوز میخواید برای پروژه هزینه کنید با تبلیغات هدفمند توی سایت های مرتبط میتونید نتیجه خوبی بگیرید
مثلا توی سایت هایی تبلیغ کنید که آرایشگرها بیشتر سر میزنن
اگر هم دیگه نمیخواید هزینه کنید روشهای تبلیغ رایگان زیاد هست. مثلا میتونید فیلم معرفی دوره بزارید توی آپارات
برای شروع نیاز نیست دی وی دی اورجینال بدید دست مردم. فعلا یه مقدار سرمایه رو برگشت بدید بعد کار زیاد میشه کرد
یکی دیگه از مزایای سایت زدن اینه که میتونید به مشتری هاتون بعدا مواد اولیه و تجهیزات هم بفروشید
ببینید الان خیلی ها دارن از طریق فروش دوره های آموزشی توی اینترنت پول خوبی در میارن

در ضمن وقتتون رو با دونیت تلف نکنید. اینجور روش هایی سرمایه گذاری طول میکشه تا توی ایران جا بیافته

سلام و ممنونم از نظر و راهنمایی خیلی خوبتون
بارعایت تمام قوانین مرتبط تونستم مجوز بگیرم اونهم برای اولین بار در ایران.
بله خودم هم چندان به سایت دونیت امیدی ندارم ولی خب دریچه ای هست هرچند کوچیک
دررابطه با سرمایه گذاری بسیار برام اهمیت داره و میخوام اسپانسری باشه که بتونه چنین کمکی رو بهم بکنه.
دررابطه با تبلیغ توی سایت های آرایشگری هم حتما اقدام خواهم کرد بسیار بسیار ایده و روش خوبی هست ممنونم ازتون.
فقط منظورتون رو از آموزش دوره متوجه نشدم.
راستش توی آپارات هم مدتی هست گوشه هایی از این فیلم آموزشی رو گذاشتم و آگهی در این خصوص هم زیرش گذاشتم. تاخدا چی بخواد
انشاالله که خدا هم کمکم کنه تا بتونم حاصل کارم رو به زودی دریافت بکنم.
ازتون بینهایت سپاس گذارم.
 تشکر شده توسط: sinap
11-15-2015, 03:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2015 03:30 AM، توسط sinap.)
ارسال: #16
(11-15-2015 01:02 AM)سولمازقنبری نوشته شده توسط:  
(11-14-2015 03:27 AM)sinap نوشته شده توسط:  

آموزش دوره نگفتم! این محصول شما یک دوره ی آموزشی هست دیگه! اگر اشتباه نکنم

بگذریم

اول باید ببینید که اسپانسر میخواید یا سرمایه گذار!
همونطور که میدونید این دو تا کاملا تفاوت دارند باهم

اگر اسپانسر میخواید که فک میکنم منظورتون اینه که یک برندی میاد پولی رو بابت درج تبلیغ در ویدئوهای شما یا درج آرمش روی دی وی دی ها و بسته بندی محصول پرداخت میکنه
برای این قضیه باید شخصا به دفتر شرکت هایی که مرتبط هستند (هرچیزی که به زیبایی پوست و صورت و اندام و ... ربط داره ) مراجعه کنید یا اینکه بهشون ایمیل بزنید. حتی اگر خودتون نمیتونید ، بسپرید به یک نفر که توانایی مذاکره با اونا رو داره و بهش قول درصدی از پول رو بدید
بگید که یه مجموعه ای تهیه شده با این ویژگی ها و مجوز و ...
مخاطبان این ویدئو میتونن مشتری های آینده اونا باشن و این یک تبلیغ هدف مند برای اونها خواهد بود( روی موضوع تبلیغات هدفمند تاکید کنید)
و برای جذب تبلیغ حتما مبلغ مشخصی رو در نظر بگیرید. به ازای ثانیه ، دقیقه یا زیر نویس یا ثبت آرم برند یا شرکت روی دی وی دی ها یا حالا هر چیزی که توی ذهنتونه

اما سرمایه گذار داستانش جداست
سرمایه گذار میاد هزینه میکنه واسه تکثیر دی وی دی ها و بعدش در سود با شما شریک میشه
با سرمایه گذار باید با عدد و رقم صحبت کنید
چقدر سرمایه نیازه؟
کی اصل سرمایه بر میگرده؟
چقدر سود بهشون میرسه؟
پیش بینی میکنید چه تعدادی در 3 ماه مثلا فروش بره؟
روش فروش و کانال توزیع به چه صورت هست؟
برای جذب سرمایه گذار بهتره از ارتباطات و آشنایانتون استفاده کنید
سرمایه گذار معمولا نمیاد هزینه ای که شما قبلا انجام دادید رو به شما بپردازه و فقط میاد که به ادامه کار کمک کنه و با شما شریک بشه
هر چند میتونید با دریافت مبلغ بیشتر درصد سود بیشتری رو بهش پیشنهاد بدید

با همه ی این تفاسیر اگر باز هم موفق نشدید
همون حرفی که قبلا زدم
سایت بزنید برای خودتون و دی وی دی ها رو خودتون مستقیم از طریق سایت بفروشید
11-15-2015, 12:03 PM
ارسال: #17
(11-15-2015 03:28 AM)sinap نوشته شده توسط:  
(11-15-2015 01:02 AM)سولمازقنبری نوشته شده توسط:  
(11-14-2015 03:27 AM)sinap نوشته شده توسط:  

آموزش دوره نگفتم! این محصول شما یک دوره ی آموزشی هست دیگه! اگر اشتباه نکنم

بگذریم

اول باید ببینید که اسپانسر میخواید یا سرمایه گذار!
همونطور که میدونید این دو تا کاملا تفاوت دارند باهم

اگر اسپانسر میخواید که فک میکنم منظورتون اینه که یک برندی میاد پولی رو بابت درج تبلیغ در ویدئوهای شما یا درج آرمش روی دی وی دی ها و بسته بندی محصول پرداخت میکنه
برای این قضیه باید شخصا به دفتر شرکت هایی که مرتبط هستند (هرچیزی که به زیبایی پوست و صورت و اندام و ... ربط داره ) مراجعه کنید یا اینکه بهشون ایمیل بزنید. حتی اگر خودتون نمیتونید ، بسپرید به یک نفر که توانایی مذاکره با اونا رو داره و بهش قول درصدی از پول رو بدید
بگید که یه مجموعه ای تهیه شده با این ویژگی ها و مجوز و ...
مخاطبان این ویدئو میتونن مشتری های آینده اونا باشن و این یک تبلیغ هدف مند برای اونها خواهد بود( روی موضوع تبلیغات هدفمند تاکید کنید)
و برای جذب تبلیغ حتما مبلغ مشخصی رو در نظر بگیرید. به ازای ثانیه ، دقیقه یا زیر نویس یا ثبت آرم برند یا شرکت روی دی وی دی ها یا حالا هر چیزی که توی ذهنتونه

اما سرمایه گذار داستانش جداست
سرمایه گذار میاد هزینه میکنه واسه تکثیر دی وی دی ها و بعدش در سود با شما شریک میشه
با سرمایه گذار باید با عدد و رقم صحبت کنید
چقدر سرمایه نیازه؟
کی اصل سرمایه بر میگرده؟
چقدر سود بهشون میرسه؟
پیش بینی میکنید چه تعدادی در 3 ماه مثلا فروش بره؟
روش فروش و کانال توزیع به چه صورت هست؟
برای جذب سرمایه گذار بهتره از ارتباطات و آشنایانتون استفاده کنید
سرمایه گذار معمولا نمیاد هزینه ای که شما قبلا انجام دادید رو به شما بپردازه و فقط میاد که به ادامه کار کمک کنه و با شما شریک بشه
هر چند میتونید با دریافت مبلغ بیشتر درصد سود بیشتری رو بهش پیشنهاد بدید

با همه ی این تفاسیر اگر باز هم موفق نشدید
همون حرفی که قبلا زدم
سایت بزنید برای خودتون و دی وی دی ها رو خودتون مستقیم از طریق سایت بفروشید

خیلی خیلی سپاسگذارم ازتون بابت وقتی که گذاشتید...
بسیار راهنمایی هاتون دقیق موثر هستند. وخیلی توی پیشرفت کارم بهم کمک خواهند کرد
هدفمند بودن واین که واقعا بدونم چیکار باید بکنم خیلی مهمه واهمیت زیادی داره
بازهم ازتون بینهایت ممنونم. زنده باشید 10_004
05-23-2016, 07:30 PM
ارسال: #18
سلام به همه
یکی منو راهنمایی بکنه لطفا
من برای فروش فیلمی که تولید کردم باید چیکار بکنم؟
05-25-2016, 11:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-25-2016 11:18 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #19
1-یکی از دوستان گفتند که قبل از اینکه تولید کنید بفروشید. به نظر من ایده خوبیه اما چطور. یه راهش اینه که شما در پیج های اینسنا یا تلگرام بزرگ که مخاطبان اون دهها هزار خانم هستند آگهی بدید و وقتی مشتری پیدا شد سی دی رو با کامپیوتر خودتون رایت کنید و براش بفرستید.
ممکنه بگید آگهی دادن تو این پیجا هزینه داره، اما می تونید به ادمین صفحه مورد نظر پیشتهاد بدید که در صورت گرفتن مشتری مثلا سی درصد از درامد رو به ایشون میدید. برای اینکه ادمین به شما اعتماد کنه در آگهی که در پیج یا کانالش منتشر می کنه شماره تلفن خودش رو ثبت کنه و در واقع بشه بازاریاب شما. با این روش شما می تونید در چندین پیج پرمخاطب به صورت رایگان آگهی بدید. در واقع با این روش شما به جای اینکه سی دی آماده با کلی هزینه رو به فروشگاههای فیزیکی بسپارید ، کالاتون رو به صورت پیش فروش به فروشگاههای مجازی می سپارید.
2-راه دوم اینه که از طریق سایتهای واسطه آموزش دورتون رو بفروشید.
3- از سایت مشهور آپارات هم می تونید برای فروش دورتون استفاده کنید، یه کانال تو این سایت با عنوان آموزش آرایشگری درست کنید، قسمتهای کوتاهی از فیلم اموزشی تون رو تو اون آپلود کنید، تا خریدار یه پیش نمایشی از نحوه تدریس شما رو ببینه، بعد زیرش قید کنید که برای تهیه سی دی کامل با این شماره تماس بگیرید. قدرت آپارات در اینه که وقتی یک کلمه کلیدی مثل آموزش آرایشگری سرچ میشه ، این سایت معمولا جز اولینها در گوگل هست. می تونید امتجان کنید. همچنین غیر از آپارات آگهی فروش خودتون رو در چندین سایت آگهی مشهور مانند ایستگاه هم ثبت کنید. مطمعن باشید کم کم مشتریها سرو کلشون پیدا می شه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-26-2016, 12:01 AM
ارسال: #20
(05-25-2016 11:02 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  1-یکی از دوستان گفتند که قبل از اینکه تولید کنید بفروشید. به نظر من ایده خوبیه اما چطور. یه راهش اینه که شما در پیج های اینسنا یا تلگرام بزرگ که مخاطبان اون دهها هزار خانم هستند آگهی بدید و وقتی مشتری پیدا شد سی دی رو با کامپیوتر خودتون رایت کنید و براش بفرستید.
ممکنه بگید آگهی دادن تو این پیجا هزینه داره، اما می تونید به ادمین صفحه مورد نظر پیشتهاد بدید که در صورت گرفتن مشتری مثلا سی درصد از درامد رو به ایشون میدید. برای اینکه ادمین به شما اعتماد کنه در آگهی که در پیج یا کانالش منتشر می کنه شماره تلفن خودش رو ثبت کنه و در واقع بشه بازاریاب شما. با این روش شما می تونید در چندین پیج پرمخاطب به صورت رایگان آگهی بدید. در واقع با این روش شما به جای اینکه سی دی آماده با کلی هزینه رو به فروشگاههای فیزیکی بسپارید ، کالاتون رو به صورت پیش فروش به فروشگاههای مجازی می سپارید.
2-راه دوم اینه که از طریق سایتهای واسطه آموزش دورتون رو بفروشید.
3- از سایت مشهور آپارات هم می تونید برای فروش دورتون استفاده کنید، یه کانال تو این سایت با عنوان آموزش آرایشگری درست کنید، قسمتهای کوتاهی از فیلم اموزشی تون رو تو اون آپلود کنید، تا خریدار یه پیش نمایشی از نحوه تدریس شما رو ببینه، بعد زیرش قید کنید که برای تهیه سی دی کامل با این شماره تماس بگیرید. قدرت آپارات در اینه که وقتی یک کلمه کلیدی مثل آموزش آرایشگری سرچ میشه ، این سایت معمولا جز اولینها در گوگل هست. می تونید امتجان کنید. همچنین غیر از آپارات آگهی فروش خودتون رو در چندین سایت آگهی مشهور مانند ایستگاه هم ثبت کنید. مطمعن باشید کم کم مشتریها سرو کلشون پیدا می شه.

عااااااالی بود راه حلتون عالی
واقعا استفاده میکنم از این راه حل جاداره ازتون تشکر ویزه بکنم بخاطر طرز فکر عالی تون
راستش من آپارات آگهی دادم منتها نه به روش شما.
فقط سوالی که دارم اینه که اولا من اسامی سایت های واسطه رو ندارم چطور باید باهاشون اشنا بشم؟ چطوری اسامیشون رو پیدا بکنم ؟
دوم اینکه من در تلگرام و اینستا گرام این کانال ها گروه ها و پیج های پربازدید رو چطور باید پیدا بکنم به نطرتون؟
میشه دراین باره هم یک راهنمایی بکنید من رو؟
بازم ازتون ممنونم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند فوری 20 میلیون تومان puyamh 12 8,049 10-12-2015 04:01 AM
آخرین ارسال: puyamh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS