ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

15 سال تجربه من برای درآمد شما!
زمان کنونی: 04-25-2024, 01:34 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 99
بازدید: 53991

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 سال تجربه من برای درآمد شما!
10-28-2015, 11:18 PM
ارسال: #21
RE: 15 سال تجربه من برای درآمد شما!
(10-28-2015 10:20 PM)صدفی نوشته شده توسط:  پس من چی داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟

به به آبجی گلم
شاهد از غیب رسید
خدا را شکر خانم صدفی مدتی در خدمتشان بودیم و از روال و جریان فروش شرکت مطلع هستند که تا چه حد بنده درست عرض کردم
خواهش میکنم نفرمایید قابل شما را نداره 10_004
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , jahanagahi
10-29-2015, 08:48 PM
ارسال: #22
ممنون از پاسختون جناب کاظمی
می خواستم نظرتون رو در مورد دوره عرفانی زاده بدونم ...این دوره شما چه تفاوتی با این دوره داره....ایشون در فایل ویدیویی زیر می گن که تمام فوت و فن و ریزه کاری های کسب در امد از نت رو از راه اندازی سایت تا در امد زایی رو اموزش میدن و گارانتی بازگشت وحه گذاشتن...
می خواستم نظر شما رو هم بدونم
اینم لینک فایل ویدئویی*****
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-30-2015, 12:10 AM
ارسال: #23
(10-29-2015 08:48 PM)senator نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون جناب کاظمی
می خواستم نظرتون رو در مورد دوره عرفانی زاده بدونم ...این دوره شما چه تفاوتی با این دوره داره....ایشون در فایل ویدیویی زیر می گن که تمام فوت و فن و ریزه کاری های کسب در امد از نت رو از راه اندازی سایت تا در امد زایی رو اموزش میدن و گارانتی بازگشت وحه گذاشتن...
می خواستم نظر شما رو هم بدونم
اینم لینک فایل ویدئویی*****

دوره ما با کسی نه رقابت میکنه نه مقایسه میتونیم بکنیم مقایسه و پیدا کردن دلایل و انگیزه برای شرکت در دوره با خودتونه
ارزش هایی که تو دوره ما وجود داره را گفتیم حالا شما بررسی کنید ببینید چطور است
رزومه من و کارها و کسب هایم در نت هم مشخص هست
بنده دنبال پر کردن دوره نیستم بازهم مثل همیشه فکر میکنم کیفیت بهتر از کمیت هست وگرنه دوره را با نفرات محدود نمیبستیم و خدا را شکر که همیشه مورد استقبال قرار گرفته و انشااله دوستانی هم که در دوره شرکت کرده اند بهترین تبلیغ ما میشوند

تشکر شده توسط: senator , blacknight19 , jahanagahi
10-30-2015, 02:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2015 02:32 AM، توسط ali_mohammad1365.)
ارسال: #24
با سلام.
دو سوال:
اول اینکه من تا الان فقط با نت دنبال مطالب و تحقیق بودم و گهگاهی هم دانلود میکردم.به عمرم هم به جز چت قدیم یاهو وارد هیچ شبکه اجتماعی نشدم.
با این اوصاف میتونم برای اولین بار وارد اینستاگرام بشم و درامد هم داشته باشم؟

دوم اینکه اگر مو به مو دستورات و آموزش های شما رو انجام بدم در ماه چه درامدی برای من پیش بینی میکنید و اینکه این درامد از ماه اول شروع میشه و یا به قول معروف چوب خوری داره اولش؟

سوم اینکه چند ساعت در روز رو باید پشت کامپیوتر و انترنت باشیم تا به این درامد برسیم؟؟این شغل تنها شغل ما خواهد بود؟؟
بیمه هم داره!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشی بیشتر از دو سوال شد!!!!!!
 تشکر شده توسط: jahanagahi
10-30-2015, 11:19 AM
ارسال: #25
(10-30-2015 02:31 AM)ali_mohammad1365 نوشته شده توسط:  با سلام.
دو سوال:
اول اینکه من تا الان فقط با نت دنبال مطالب و تحقیق بودم و گهگاهی هم دانلود میکردم.به عمرم هم به جز چت قدیم یاهو وارد هیچ شبکه اجتماعی نشدم.
با این اوصاف میتونم برای اولین بار وارد اینستاگرام بشم و درامد هم داشته باشم؟

دوم اینکه اگر مو به مو دستورات و آموزش های شما رو انجام بدم در ماه چه درامدی برای من پیش بینی میکنید و اینکه این درامد از ماه اول شروع میشه و یا به قول معروف چوب خوری داره اولش؟

سوم اینکه چند ساعت در روز رو باید پشت کامپیوتر و انترنت باشیم تا به این درامد برسیم؟؟این شغل تنها شغل ما خواهد بود؟؟
بیمه هم داره!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشی بیشتر از دو سوال شد!!!!!!

سلام
یک سری اصول اولیه برای راه اندازی وحود داره که گام بگام آموزش داده میشه و بعد هم آموزش کسب درآمد و روش ها و راهکارهایی که ما از همین روش ها استفاده میکنیم
- پیش بینی ممکن نیست بستگی به موارد زیادی داره که تلاش شما و نوع خدمات و محصولات چند مورد هست هر کسی هم به شما تضمین میدهد تبلیغاتی هست و برای فروش بیشتر بسته خودش هست این اموزش روش کسب درامد کلیکی نیست که بشما بگوییم هزاربار کلیک کن و صد ساعت وقت بگذارد و 500 تومن برداشت کن
- شما حداقل باید برای شروع و ماه اول نصف وقت مفید خودتون را بگذارید و هر چی بیشتر وقت بگذارید موفق تر هستید چون برند خودتون را بزرگ کرده اید
البته کل کار هم پشت سیستم نشستن نیست
متاسفانه سوال های شما تماما جوری هست که گویا با سیستم های بازاریابی کلیکی و بازاریابی نتی مقایسه میکنید
برای مثال شما علاقه دارید و ماهم تایید میکنیم تا شما یک لباس فروشی در اینستاگرام براه می اندازید و این بسته و کمک ماهم میگوید شما چکاری باید انجام دهید تا فروش داشته باشید

بازهم عرض میکنم این دوره یک کمک برای ورود شما به دنیای انلاین و فروش و محصولات شما در نت با تجربه و پشتیبانی ما هست

نخیر هیچ کسی نمیتواند برای موفقیت شما به شما بیمه و تضمین بدهد وقتی که انگیزه ام داشته باشید و با تجربه و مشاوره ما تلاش کنید راهی که صدها نفر رفته اند را رفته ای و موفق خواهی بود

تشکر شده توسط: blacknight19 , jahanagahi
10-30-2015, 11:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2015 11:52 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #26
فکر میکنم یک توضیح در مورد کل دوره بگیم بهتره، گویا بعضی از عزیزان تصور نادرستی ازین دوره دارند

شما در دوره ثبت نام میکنید روال و پنل دوره چطور هست؟

ابتدا برای شما یک پرونده در دفتر شرکت تشکیل میشه و تمام اطلاعات اولیه از شما گرفته میشه مثل نام و نام خانوادگی و ایمیل و ...
تمام موارد و گزارش های شما در پرونده هر هفته و هر روز وارد میشه ( دقیقا مثل پرونده پزشکی یا پرونده مشاوره)

بعد یک وقت مشاوره تعیین میشه و یکساعت تلفنی یا حضوری شخصا از شما سوالاتی می پرسم تا مطمئن بشیم که چه شغلی در اینستا برای شما مفید هست این مورد هم بستگی به علاقه, تجربه و شرایط محیط و محل و موارد زیادی داره که ما همه را کنار هم گذاشته و میگیم نت جای کدوم کار برای شما هست

بعد هم یک بسته شامل سی دی و دفترچه و فلش کارت و برگه های برنامه ریزی ارسال میشه

شما شروع میکنید و طبق آموزش ها قدم به قدم پیش میروید و در ماه اول هفته ای دو بار و در ماه های بعدی هر هفته یکبار تمام گزارش کارهایی که کرده اید را برای ما ارسال میکنید
بازهم تاکید میکنم شما سه ماه زیر ذره بین هستید و من هم ادم سختگیری هستم ما برای بازی و سرگرمی دور هم جمع نشده ایم تجارت اصولی دارد که کاملا منطقی هست هر هفته بررسی میشوید تا از راهی که باید بروید خارج نشوید و مشاوره میشوید
هدف ماهم این است که یک مغازه با مشتری در اینترنت برای خودتان ایجاد و حتما به درآمد برسید و کم کم خودتان با انگیزه این درآمد را زیاد کنید

اگر تلاش کنید همان هفته اول به اولین درآمد میرسید و فروش محصولات و برند سازی شما شروع میشود و حتی ماه اول هر هزینه ای کرده اید از کار می آید و اگر تلاش نکنید و منتظر معجزه باشید هم هیچ اتفاقی برای شما نمی افتد

تا حالا شما با اصول خودتان پیش رفته اید حالا شما سه ماه وقت و فکرتان را در اختیار ما قرار بدهید همین، تا حداقل بعد از سه ماه چیزهای خوبی در کنار هم یاد بگیرید

این دوره هم اکنون استارت خورده و سه ماه تعیین شده
در قبل از عید هم بزرگ ترین آزمون شماست تا نقطه عطف و فروش کسب و کار شما باشه
سعیم میشه دوره بصورت رقابتی و تشویقی باشه تا در کنارهم رقابت سالمی همه اعضا داشته باشند

پایان دوره ام به فرد یا افرادی که بهترین بوده اند یک هدیه مناسب از طرف مجموعه تعلق میگیره که شامل پشتیبانی بیشتر و استفاده از مطالب پیشرفته برای پایان کار خواهد بود

ما در بین مشتریان دوره, دختر 18 ساله دانشجو داریم که اولین درآمدش دقیقا 24 ساعت بعد از بالا آمدن پیج بود و خدا را شکر الان هم بسیار بسیار عالی پیش میره
ایشون هم دقیقا نه میدونست نت چی هست و نه محصولی تولید میکرد نه تاحالا کالایی را فروخته بود

شعار این دوره این است, فقط صد میخواهیم و حتی 99 کم هست باید بهترین باشید

تشکر شده توسط: bazarganbnd , blacknight19 , mehrdad062 , jahanagahi
10-30-2015, 11:54 AM
ارسال: #27
سلام
جناب کاظمی یک سوال داشتم
من اون مثالی که زدین رو دیدم (ماگستان) آیا شما اون فروش ماهی 20ت رو فقط از طریق اینستاگرام داشتین یا اینکه از طریق نت برگت بامیلو و...؟؟!!؟؟
و توی این آموزش این نکات اعلام میشه؟! که با سایت های دیگه همکاری کنیم یا فقط کسب درآمد از طریق اینستاگرام؟!؟

اینجا بندرعباس پایتخت اقتصادی ایران
 تشکر شده توسط: blacknight19
10-30-2015, 12:27 PM
ارسال: #28
(10-30-2015 11:54 AM)bazarganbnd نوشته شده توسط:  سلام
جناب کاظمی یک سوال داشتم
من اون مثالی که زدین رو دیدم (ماگستان) آیا شما اون فروش ماهی 20ت رو فقط از طریق اینستاگرام داشتین یا اینکه از طریق نت برگت بامیلو و...؟؟!!؟؟
و توی این آموزش این نکات اعلام میشه؟! که با سایت های دیگه همکاری کنیم یا فقط کسب درآمد از طریق اینستاگرام؟!؟

سلام
سایت های دیگر فقط برای برندسازی هست و از من بشما نصیحت روی دیوار دیگری یادگاری ننویسید برند شما باید بر روی بستر شما فعال شود و تکیه کند
در بحث برندسازی در مورد همکاری با این گونه سایت ها صحبت میکنیم اما تمام کار و درآمد باید روی دوش سیستم خودتان باشد البته روش ماهم در مجموعه هایی که تشکیل میدهیم همین هست و عمده درآمد مجموعه های ما هم در ایسنتاگرام و پایه سیستم خودمان هست
موفق باشید

تشکر شده توسط: bazarganbnd , blacknight19 , jahanagahi
10-31-2015, 09:03 AM
ارسال: #29
آقای کاظمی من خودم گرفتاریهام زیاده آیا می تونم این بسته رو بخرم و بدم یکی از کارمندان مورد وثوقم تا دنبال کنه؟ اشکالی نداره؟! اینطوری جای پیشرفت داره کار؟! چون خودم هم خیلی علاقه داره راه بندازم اینستاگرامو!
چون اگه خودم بخوام این بسته رو کار کنم باید حداقل یک هفته هیچ کاری نکنم تا ذهنم خالی بشه و بتونم تمرکز کنم!!!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: jahanagahi , blacknight19 , کامیار کاظمی , MARYAR
10-31-2015, 03:21 PM
ارسال: #30
سلام به غیر از هزینه این مجموعه ما در این کار هزینه دیگه ای مثلا در تبلیغات و خرید اجناس یا همچین چیزایی باید انجام بدیم چون من فقط می تونم پول این مجموعه رو بزور جور کنم دیگه پول بیشتر ندارم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , blacknight19
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چهارمین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 21 6,969 03-13-2017 01:12 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  سومین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 20 6,322 03-17-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  حراج آخر سال, بدلیجات فوری پیچ 16 3,658 03-11-2015 04:17 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,817 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  نرم افزار اندروید برای شغل و ایده های شما کامیار کاظمی 10 19,962 12-04-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هدیه برای سال جدید کامیار کاظمی 7 3,931 02-29-2012 03:16 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS