ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه اعضا بیایید(کارگروهی)
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: general-smit
آخرین ارسال: kashef51
پاسخ: 9
بازدید: 759

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-14-2015, 11:16 PM
ارسال: #1
رفقا سلام

همه ما که در این سایت هستیم (غیر از مدیران و بیشتر کاربران نمونه و... به یک نحوی کسب و کاری دارند و یا... )شغل و کار نداریم و هدفمون از ثبت نام اینجا کارآفرینی یا پیدا کردن روشی برای درآمدن پول بخور و نمیر هست-
از توضیح بیشتر که بپرهیزیم می خواستم پیشنهاد بدم ههمون در هر شرایط و وضعیت و سنی که هستیم بیاییم اینجا با هم متحد بشیم و واقعا یک کار با هم راه بندازیم یا ایده ی انجام یک کاری باشه که اگر در شهر های مختلف ایران هستیم بتونیم روی هم حساب کنیم و به نحوی ایدمون رو شعبه ای کنیم و باور کنید با اینکار هم محبوبیت و جذب بیشتری داریم و هم درآینده تقدیرات و........

نمیدونم واقعا چجوری توضیح بدم چون اگر بخوام مطلب رو بشکافم خیلی طولانی میشه بحث و فکر میکنم با همین چند خط کوتاه صحبت درونیمو ابلاغ کردم-

نظر شما چیه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-15-2015, 10:26 AM
ارسال: #2
RE: همه اعضا بیایید(کارگروهی)
من هستم ژنرال
 تشکر شده توسط: general-smit
10-15-2015, 12:39 PM
ارسال: #3
منم هستم...

هر ثانیه فرصتی است برای دگرگون کردن زندگیتان.
10-15-2015, 09:17 PM
ارسال: #4
یک رهبر قوی می تونه از ساده ترین افراد یک تیم فوق حرفه ای درست کنه.
تیم تشکیل دادن مهم ترین جزء ش رهبر اونو و در کنارش معاونین تیم هستن که رهبرو پشتیبانی و حمایت می کنن.
برای تشکیل تیم باید دنبال رهبر قوی باشید.
همچنین میشه از کارهای کوچیک تر شروع کنید. تا رهبر و معاونین و اعضا محک بخورن.
حالا برای یک بیزینس و پول درآوردن اولش به چی نیاز هست؟
ایده. اول باید مشخص شه از چی می خواین پول دربیاریم؟
پس کار اول تیم و رهبر اون چیه؟ گروه تلگرام تشکیل بده و عضوگیری کنه. گروه تلگرام برای فقط ایده دادن. رهبر باید چون بی کار هست صبح تا شب تو گروه فعال باشه و اعضا رو تشویق کنه ایده بدن.
خصوصا خانم ها که همیشه پای این چیزا هستن و وقتشون آزاده چون معمولا بی کارن یا خانه دار و میشه از ایده هاشون استفاده کرد.
تیم فقط یک ماه باید این گروه تلگرامو هدایت کنه و ایده پشت ایده. ایده ها شکافته بشن.
بعد یک ماه شما یک بانک ایده بسیار با ارزش داری.
اگه تونستی تا اینجاشو بری مرحله 1 رهبری رو رفتی و می تونی مراحل دیگه رو هم بری.
رهبر بهتره شخص زیرک و با تجربه ای باشه.
10-16-2015, 06:11 PM
ارسال: #5
(10-15-2015 09:17 PM)tataloo نوشته شده توسط:  یک رهبر قوی می تونه از ساده ترین افراد یک تیم فوق حرفه ای درست کنه.
تیم تشکیل دادن مهم ترین جزء ش رهبر اونو و در کنارش معاونین تیم هستن که رهبرو پشتیبانی و حمایت می کنن.
برای تشکیل تیم باید دنبال رهبر قوی باشید.
همچنین میشه از کارهای کوچیک تر شروع کنید. تا رهبر و معاونین و اعضا محک بخورن.
حالا برای یک بیزینس و پول درآوردن اولش به چی نیاز هست؟
ایده. اول باید مشخص شه از چی می خواین پول دربیاریم؟
پس کار اول تیم و رهبر اون چیه؟ گروه تلگرام تشکیل بده و عضوگیری کنه. گروه تلگرام برای فقط ایده دادن. رهبر باید چون بی کار هست صبح تا شب تو گروه فعال باشه و اعضا رو تشویق کنه ایده بدن.
خصوصا خانم ها که همیشه پای این چیزا هستن و وقتشون آزاده چون معمولا بی کارن یا خانه دار و میشه از ایده هاشون استفاده کرد.
تیم فقط یک ماه باید این گروه تلگرامو هدایت کنه و ایده پشت ایده. ایده ها شکافته بشن.
بعد یک ماه شما یک بانک ایده بسیار با ارزش داری.
اگه تونستی تا اینجاشو بری مرحله 1 رهبری رو رفتی و می تونی مراحل دیگه رو هم بری.
رهبر بهتره شخص زیرک و با تجربه ای باشه.

صحبت خوبی بود و قابل قبول -واقعا بهتره گروهی تشکیل بشه تا دوستان بتونن به صورت آنلاین و سریع ایده هاشونو مطرح کنن و البته تبادل نظر داشته باشن!

بنظرم چون خودتون پیشنهاد دادید اگر براتون زحمتی نباشه کانال یا گروه رو ایجاد کنید و همینجا اعلام کنید تا دوستان هم بتونن عضو شن10_004
10-16-2015, 07:18 PM
ارسال: #6
انجام کار گروهی اونم ندیده و نشناخته و از شهرهای مختلف ایران بشتر از چیزی که فکر می کنید سخته. نمیگم امکانش نیست اما تلاش زیادی می خواد و بهتره بیشتر دربارش فکر کنید.

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: iran
10-16-2015, 07:35 PM
ارسال: #7
من نمی تونم. من سرکار میرم. تازه دارم رو این فکر میکنم چی کار کنم تا شب همش سر کار باشم.
تشکیل تیم تو چندتا چیز خوب جواب میده.
یکیش همین گروه فعال تلگرام هست. مدیر گروه باید مدام صبح تا شب فعال باشه و گرنه خیلی زود گروه سوت و کور میشه.
از همین جا کلی ایده میاد . کلی فکر میاد.
دومیش خرید محصولات آموزشی هست. فرض مثال خرید محصول آموزش ساخت تابلو. هزینه سرشکن میشه بین چند نفر و با هزینه کم یک آموزش خوب تهیه شده.
10-16-2015, 10:38 PM
ارسال: #8
(10-16-2015 07:18 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  انجام کار گروهی اونم ندیده و نشناخته و از شهرهای مختلف ایران بشتر از چیزی که فکر می کنید سخته. نمیگم امکانش نیست اما تلاش زیادی می خواد و بهتره بیشتر دربارش فکر کنید.

تا حدودی درسته اما بسته به نوع کار داره-گفتم دوستان بیان اینجا ایده هاشونو بگن+محل زندگی تا ببینیم چیکار میتونیم انجام بدیم!
10-17-2015, 12:28 AM
ارسال: #9
سلام من هم آماده یک کار تیمی موفق هستم .
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن yu3f 44 7,998 01-23-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: zhosseini81

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS