ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

.::محصل پولساز::.
زمان کنونی: 04-24-2024, 12:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: general-smit
آخرین ارسال: general-smit
پاسخ: 9
بازدید: 1332

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-02-2015, 01:45 PM
ارسال: #1
سلام خدمت دوستان عزیز .بنده حدود 10 روزی میشه این وب رو راه انداختم و هدفم آموزش هم رایگان و هم غیر رایگان هست-ایده ام هم اینه که آموزش کسب درآمد از اینترنت رو به طور کاملا جامع به صورت رایگان در اختیار دوستان بگذارم و از طرفی آموزش کسب درآمد بدون نیاز به رایانه و اینترنت یا حداقل با درصد استفاده زیر 20% از اینا رو به صورت غیر رایگان بگذارم و البته ایده اصلیم اینه برای غیر رایگان ها نرم افزار اندروید به صورت کتاب بسازم و با مبلغ1 هزار تا 2 هزار در بازار بگذارم برای فروش-برای تبلیغات هم جاها و کارهای خوبی مد نظرم هست که نسبتا رایگانه یا هزینش خیلی کمه و بازخورد خوبی رو داره
چون من تنها هستم و واقعا این کار زمانی بالغ بر حداقل بالای 5 ماه رو میبره که اونم تقریبی هست و امکان داره حتی بیشتر هم باشه میخواستم از افراد با تجربه و خلاق کمک بگیرم و میخواستم یک تیم بزنم در این رابطه-من خودم کارای فتوشاپ یکم بلدم و تقریبا میشه گفت بدک نیست و قابل قبوله و به افرادی که برنامه نویسی اندروید و مطلب نویسی رو خوب میتونن مانور بدن نیاز دارم تا با کمک هم بریم جلو و سود رو با هم داشته باشیم-البته هدف اصلیم اینه که 1-با این کار بتونیم بخشی از ریشه کلاهبردارایی که در قبال هزینه های گزافی بسته های آموزشی اونم فقط از اینترنت رو که واقعا پوچ و بی ارزش هستو میفروشن بخشکونیم2-راه های کسب درآمد واقعی رو بررسی و تحلیل کنیم که قشر محصل بتونن به راحتی در کنار ادامه تحصیلشون کار کنن

میدونید چرا من ایدمو گذاشتم سمت محصلین؟چون هم خودم محصل هستم و درک میکنم افراد مثل منی که واقعا درآمد نیاز دارن کم نیستن و البته اینکه این یک ایده بکره و فکر میکنم اولین باشه تو ایران-از سمتی هم بنظرم با این کار یک جور ثواب یا حالا یک جور کار معنی کردیم چر که میتونیم هم به افراد اینچنینی انگیزه بدیم و هم باعث بشیم قشر محصلین بی کار کمتر بشه و خیلی چیزای دیگه که صحبت کردنش در قالب نوشتاری کمی سخته

آدرس وبمم اینه:
*****.ir
دوستانی که مایلند در این امر ما رو یاری کنند چه در موارد ذکر شده و چه حتی در انگیزه و تشویق ما و یا راهنمایی ممنون میشیم و خواهشمندیم ازشون در این پست نظراتشونو بیان کنند.با سپاس فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-02-2015, 07:28 PM
ارسال: #2
RE: .::محصل پولساز::.
درود دوست عزیز...
فرمودین اولین توی ایران هستین...
بهتون پیشنهاد میکنم واژه "کسب درامد از اینترنت" رو توی گوگل سرچ کنین اتفاقا همه ی این سایت ها مدعی اولین و برترین هستن...
نمیخوام بهتون منفی بزنم اما شما که میخواین اموزش بدین خب از همین روش های کسب درامد برای خودتون استفاده کنین...
درهرحال اگه بتونین بیشتر هدفتون رو باز کنین و اون چیزی که شما رو نسبت به صدها سایت مشابه متمایز میکنه توضیح بدین خیلی ها حاظرن باهتون کار کنن از جمله خود من که محصل هستم و ی بار هم 40 هزار تومن سر همین قضیه سرم کلاه رفت...بگذریم.
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: business_nuts
10-02-2015, 11:08 PM
ارسال: #3
(10-02-2015 07:28 PM)K4Z3M نوشته شده توسط:  درود دوست عزیز...
فرمودین اولین توی ایران هستین...
بهتون پیشنهاد میکنم واژه "کسب درامد از اینترنت" رو توی گوگل سرچ کنین اتفاقا همه ی این سایت ها مدعی اولین و برترین هستن...
نمیخوام بهتون منفی بزنم اما شما که میخواین اموزش بدین خب از همین روش های کسب درامد برای خودتون استفاده کنین...
درهرحال اگه بتونین بیشتر هدفتون رو باز کنین و اون چیزی که شما رو نسبت به صدها سایت مشابه متمایز میکنه توضیح بدین خیلی ها حاظرن باهتون کار کنن از جمله خود من که محصل هستم و ی بار هم 40 هزار تومن سر همین قضیه سرم کلاه رفت...بگذریم.
موفق باشید.

سلام گمان میکنم توضیحات رو به دقت مطالعه نفرمودید یا شاید بنده اون طور که باید منظرمو نرسوندم-از نظر اولین به دلیل اینکه مخاطبم محصلین هستند و تمام آموزش ها(فقط قسمت کسب درآمد از اینترنت اونم به صورت جامع) رو به قلم خودم یا تیمی که قراره تشکیل بدم نوشته میشه و مانند پکیج های پوچ و بی محتوا منجمله محمد طلوعی و مونا افشار نیست

و راه های کسب درآمد در دنیای غیر مجازی(واقعی) رو که بدون سرمایه یا با حداقل سرمایه قابل انجام هست رو میخوام به صورت غیر رایگان و اونم در قالب نرم افزار اندروید ارائه بدم و ایده های دیگه که بنا به دلایلی نمی خوام تا عملی نشدن شرح بدم
10-03-2015, 11:23 AM
ارسال: #4
کسی نظری صحبتی راهنمایی چیزی نداره؟
10-04-2015, 01:14 PM
ارسال: #5
خیلی خوبه که دوست دارید در کارتون از افراد متخصص استفاده کنید اما به نظر بنده زمینه کاری شما چندان جالب نیست . اونقدر مطالب مرتبط با درامد اینترنتی زیاد هست که کمتر کسی دوس داره بابتش پول بده . در ضمن شما بجای اینکه وقت خودتون و تیمتون رو بخواید روی روشهای کسب درامد بزارید خب خودتون درامد کسب کنید از اینترنت.

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
10-04-2015, 03:16 PM
ارسال: #6
(10-04-2015 01:14 PM)مهدی ر نوشته شده توسط:  خیلی خوبه که دوست دارید در کارتون از افراد متخصص استفاده کنید اما به نظر بنده زمینه کاری شما چندان جالب نیست . اونقدر مطالب مرتبط با درامد اینترنتی زیاد هست که کمتر کسی دوس داره بابتش پول بده . در ضمن شما بجای اینکه وقت خودتون و تیمتون رو بخواید روی روشهای کسب درامد بزارید خب خودتون درامد کسب کنید از اینترنت.
ممنون از نظرتون ولی بخش آموزش های اینترنتی رایگان هست و میخواییم کاری کنیم با بقیه جاها فرق کنه فقط آموزش کار هایی که نیاز به اینترنت و رایانه نداره رو میخواییم هزینه دریافت کنیم
10-09-2015, 12:50 PM
ارسال: #7
کسی ایده ای نظری نداره؟
10-10-2015, 09:23 PM
ارسال: #8
دوست گرامی خوب ایدت خوبه. کسایی هم هستن که دارن از طریق آموزش پول درمیارن.
ولی باید بهت بگم باید خیلی صبور و مشتاق به این کار باشی. کار زمان بری هست تا مردم بهت اعتماد کنن.
الان ژان بقوسیان نمونه یک ادم موفق در زمینه آموزش هست. ولی 6 سال تو این کار بوده و الان برند شده. آموزش هایی که میده واقعا خوب هست (من کارخونشو دارم). جای دیگه نیست.
خودت چه ایده ای داری؟ مثلا چی می خوای یاد بدی؟
تخصصت چیه؟ وردپرس؟ سئو؟ برنامه نویسی اندروید؟
مثلا من یک ایده آموزشی دارم برای کسب درامد. فوت کوزه گری. مناسب برای اونا که تازه فارغ التحصیل شدن و تازه دنبال کارن. ولی می دونی کار با وردپرس و سئو و این جور چیزا خیلی واسم زمان بره و خسته میشم.
10-10-2015, 09:43 PM
ارسال: #9
ممنون از اینکه وارد بحث شدی-حقیقتش آموزش های من مختص به یک کتگوری نیست و در برگیرنده هر انچه هست که در اینترنت وجود داره رو میخوام رایگان در اختیار همگان قرار بدم و اون قسمتی که نیاز به اینترنت نداره رو نهایتا به صورت برنامه اندرویدی که بشه فروخت
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,019 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  یه پیشنهاد کاملا پولساز و بدون سرمایه اولیه ali6731 1 4,891 11-16-2015 02:33 AM
آخرین ارسال: سزار3
  ایده هایی برای ایجاد سایت پولساز takroz 1 3,575 02-20-2013 09:36 AM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS