ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اعضا
زمان کنونی: 04-25-2024, 04:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aaftaab24
آخرین ارسال: ahmad0611
پاسخ: 31
بازدید: 7472

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعضا
12-26-2011, 12:26 PM
ارسال: #11
RE: اعضا
اقا اجازه حاضر

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: aaftaab24 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , mir abbas
12-26-2011, 05:42 PM
ارسال: #12
من هم با توجه یه تجربیاتی که دارم اعلام آمادگی میکنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , aaftaab24 , mohammadshamosi , mir abbas
12-28-2011, 02:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2011 07:04 PM، توسط homer.)
ارسال: #13
با سلام و خسته نباشید من علاقمندم تو کارگروه فرهنگی عضو بشوم . سوابق بنده لیسانس ادبیات فارسی , روزنامه نگار , مدرس و فوق ممتاز انجمن خوشنویسان ایران, رییس انجمن شعر ایلام طی چند سال متوالی , نویسنده , شاعر و مولف و .... ایده های خوب و عملی جهت اجرا شدن دارم کسانیکه پشتیبانی کنند میتوانیم به بهترین نحو ممکن عملیاتی نماییم .
ارادتمند همه شما - علی اکرم خانه ای
09188433109
لازم به ذکر است بنده جزو نخبگان هنری کشور طی سالهای متوالی بوده و بارها از سوی مجامع فرهنگی کشور و مقامات متعدد کشوری مورد تقدیر قرار گرفته ام

از همه دوستان که تمایل به همکاری با بنده دارند تقاضا دارم با شماره همراهم تماس بگیرند . بجای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , pulaki , mohammadshamosi , mir abbas
12-28-2011, 04:39 PM
ارسال: #14
با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای شما.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , mohammadshamosi , mir abbas
12-29-2011, 07:28 PM
ارسال: #15
تاریخ را کسانی می سازند که همراهان کارآمدی داشته اند.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , pulaki , mohammadshamosi , mir abbas
12-29-2011, 10:14 PM
ارسال: #16
(12-28-2011 02:01 PM)homer نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید من علاقمندم تو کارگروه فرهنگی عضو بشوم . سوابق بنده لیسانس ادبیات فارسی , روزنامه نگار , مدرس و فوق ممتاز انجمن خوشنویسان ایران, رییس انجمن شعر ایلام طی چند سال متوالی , نویسنده , شاعر و مولف و .... ایده های خوب و عملی جهت اجرا شدن دارم کسانیکه پشتیبانی کنند میتوانیم به بهترین نحو ممکن عملیاتی نماییم .
ارادتمند همه شما - علی اکرم خانه ای
09188433109
لازم به ذکر است بنده جزو نخبگان هنری کشور طی سالهای متوالی بوده و بارها از سوی مجامع فرهنگی کشور و مقامات متعدد کشوری مورد تقدیر قرار گرفته ام

از همه دوستان که تمایل به همکاری با بنده دارند تقاضا دارم با شماره همراهم تماس بگیرند . بجای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید.
خوش آمدي كه خوش آمد مرا زآمدنت/هزار جان گرامي فداي هر قدمت
علي آقا جمع ما را مزين فرمودي من هم عاشق ادبياتم و تشريف فرمايي شمار را به فال نيك ميگيرم و دست دوستي بسويتان دراز ميكنم اميدوارم بتوانيم دوستان خوبي براي هم باشيم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas
01-01-2012, 05:43 PM
ارسال: #17
با سلام جناب آقای کاظمی
یک ایده :من اینجا با یکی از بهترین تولید کنندگان دفتر سازی دوستم و در سطح کشور کاراش تک هست و بی نظیر دوستان در شهرهای مختلف می تونن نماینده ما بشند یا اینکه بازاریابی کنند .
من خودم شخصا در هیچ جای دیگه نظیر اینا رو ندیدم .
با من تماس بیگیرند دوستان ارادتمند - خانه ای
- 09188433109
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas
01-01-2012, 06:51 PM
ارسال: #18
(01-01-2012 05:43 PM)homer نوشته شده توسط:  با سلام جناب آقای کاظمی
یک ایده :من اینجا با یکی از بهترین تولید کنندگان دفتر سازی دوستم و در سطح کشور کاراش تک هست و بی نظیر دوستان در شهرهای مختلف می تونن نماینده ما بشند یا اینکه بازاریابی کنند .
من خودم شخصا در هیچ جای دیگه نظیر اینا رو ندیدم .
با من تماس بیگیرند دوستان ارادتمند - خانه ای
- 09188433109

سلام جناب خانه ای
اتفاقا برای طرح یکی از دوستان انجمن ، نیاز به اجرای دفتری خاص داریم که در صورت موافقت و گرفتن مجوز لازم حتما از طریق شما اقدام خواهیم کرد.
برای همین بود که عرض کردم اگر ایده را بفرمائید، حتما کارهایی انجام خواهد شد.
ممنون از شما

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas
01-06-2012, 01:36 PM
ارسال: #19
سلام
آقا منم هستم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , mir abbas
01-15-2012, 06:28 PM
ارسال: #20
با سلام و عرض احترام خدمت تمامي دوستان من احمد اليازي هستم و معاون پرورشي مدارس تبريز . مدرك دانشگاهيم كارداني هست منتها از اول به مطاله ذوقي بيشتر از تحصيلات دانشگاهي پرداختم . از سال 65 كه كلاس سوم راهنمايي بودم به مطالعه كتب متافيزيكي و فراروانشناسي علاقه داشتم . سال 73 يه گروه بوديم كه كتابهاي به سوي كاميابي رابينز رو مي خونديم و همه امواج كتاب مثل دون خوان ، رامپا ، جيمز ردفيلد و ... رو ديديم و هميشه منتظر بوديم ببينيم از قراچه داغي و يا آل ياسين كتاب جديد چي ترجمه شده؟به هر حال آمادگي خودمو اعلام مي كنم جهت همكاري در تاليف و تجمه كتب موفقيت .در ضمن به شدت پيگير كتابهاي رابرت كيوساكي هستم و حتي ميتونم سيمنار هم برگزار كنم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS