ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟
زمان کنونی: 04-18-2024, 12:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ramin7
آخرین ارسال: aligoli
پاسخ: 7
بازدید: 1506

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-05-2015, 07:54 PM
ارسال: #1
سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

اگر میخواهی به دستاوردهایی برسی که قبلا"نداشتی
باید به انسانی تبدیل بشوی که قبلا" نبودی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-06-2015, 09:57 AM
ارسال: #2
RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟
(09-05-2015 07:54 PM)ramin7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

سلام بزرگوار.
خیلی کوتاه عرض میکنم. ولی یک فکر بلند میخواد که کار خوده خودته.
عیب هایی که تو داری، خیلی ها نیز دارند.
امتیازاتی که خیلی ها دارند، تو نیز داری.
پس دلیلی برای خود کوچک بینی نخواهد ماند.
موفق باشی
09-06-2015, 11:20 AM
ارسال: #3
سلام
دوست عزیز پیشنهادمیکنم که این سئوال خود را از انجمن گفت گو دینی اسک دین بپرسی که از کارشناسان کاربلدی میبره
موفق موید باشی
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , business_nuts
12-16-2015, 08:53 PM
ارسال: #4
(09-05-2015 07:54 PM)ramin7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

بخشنده باش
بسیاری از ثروت مندان دنیا بی دلیل میبخشند وجالبه بدونید که آنها با این که ثروت مند بودند
بیشترین بخشش ها را دارند مثل بیل گیتس و زاکر برگر
آنها خود را ناجی مردم می بینند و رفتار ها و افکار خدا گونه دارند به طوری که فکر میکنند و یک مشکل کلی را در تمام بشریت ازبین میبرند
مثل بیل گیتس که دوست داشت تمام مردم کامپیوتر داشته باشند
خود من همیشه به این فکر میکنم که چه طور میتونم کاری بکنم که خدم و مردم راحت تر زندگی کنند و دوست دارم کاری کنم که مردم پیشرفت داشته باشند
این طوری هم احساس گناهم از بین میره و هم احساس ارزشمندی میکنم تازه وقتی میبینم یک نفر با کمک من به جایی میرسه بسیار خوشحال میشوم
12-17-2015, 12:43 PM
ارسال: #5
کتاب های عزت نفس رو پیشنهاد میکنم که برندن نوشته
برندن خودش مبدع مفهوم عزت نفس هست

کتاب های بازاری رو نخون وقتت تلف میشه
یه فایل صوتی هست به اسم مسیر اصلی کار استاد خوبم آقای شعبانعلی
توی سایت خودش تراست زون میتونی دانلود کنی

تغییری که 1 روزه اتفاق بیافت 1 روزه از بین میره
پس اگه زود تغییر نکردی ناراحت نشو
ممکنه بین 2 ماه تا 2 سوال وقت ببره که عوض شی
مهم اینه که در مسیر تغییر بیافتی

موفق باشی عزیز
04-06-2016, 12:57 PM
ارسال: #6
(12-16-2015 08:53 PM)alirezabagheri نوشته شده توسط:  

بخشنده باش
بسیاری از ثروت مندان دنیا بی دلیل میبخشند وجالبه بدونید که آنها با این که ثروت مند بودند
بیشترین بخشش ها را دارند مثل بیل گیتس و زاکر برگر
آنها خود را ناجی مردم می بینند و رفتار ها و افکار خدا گونه دارند به طوری که فکر میکنند و یک مشکل کلی را در تمام بشریت ازبین میبرند
مثل بیل گیتس که دوست داشت تمام مردم کامپیوتر داشته باشند
خود من همیشه به این فکر میکنم که چه طور میتونم کاری بکنم که خدم و مردم راحت تر زندگی کنند و دوست دارم کاری کنم که مردم پیشرفت داشته باشند
این طوری هم احساس گناهم از بین میره و هم احساس ارزشمندی میکنم تازه وقتی میبینم یک نفر با کمک من به جایی میرسه بسیار خوشحال میشوم

4yajuyo بله درسته.
04-06-2016, 01:03 PM
ارسال: #7
بستگی داره گناهت چی باشه ؟
همسرتو میزنی ؟
کارای بد میکنی ؟
مشروب میخوری ؟
کفر میگی ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خانه من میلیاردر چگونه است؟ کامیار کاظمی 80 19,681 06-27-2019 12:14 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  چگونه میلیاردر بشم؟ shooshoo 11 2,018 05-22-2018 12:16 PM
آخرین ارسال: mohammad jarahi
  از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ بيلا بالا 118 19,963 08-22-2017 06:27 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,282 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اگه میلیاردر بشوید چند درصد از ثروت خود رابه امور خیریه تخصیص می دهید farzin54 31 5,667 05-03-2016 01:49 PM
آخرین ارسال: cwar
  چگونه بهمیم دقیقا" در مسیر هدفمون قرار داریم؟ ramin7 1 726 11-23-2015 06:42 AM
آخرین ارسال: taha22
  اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ dehkadeh ali 45 6,876 03-21-2015 01:35 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  تا حالا چقدر بدست اوردي؟ چرا؟؟ چگونه؟؟ اقاي ايـــده 6 2,090 08-18-2013 10:57 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  آب کم جو تشنگی آور بدست تا بجوشد آبت از بالا و پست سعید یوسفی 1 1,063 12-04-2012 08:51 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  تصاویر باورنکردنی از یک مجتمع لوکس در تهران کامیار کاظمی 12 3,130 08-16-2012 03:39 PM
آخرین ارسال: safari-cht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS