ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پخش تک محصول
زمان کنونی: 04-20-2024, 09:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeed.5570
آخرین ارسال: سپیده امانی
پاسخ: 27
بازدید: 3485

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پخش تک محصول
08-23-2015, 07:07 PM
ارسال: #11
RE: پخش تک محصول
وقتت رو توی کارهای خدماتی صرف کنی خیلی بهتره دوست عزیز
چون دیگه درصد سود کالا به شدت پایین اومده

((( عادت کنیم به کار تیمی برای موفقیت بیشتر )))
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-23-2015, 07:19 PM
ارسال: #12
درسته.ولی اعتقاد دارم هنوز جزو بهترین کارهاست.اکثر بزرگای این سایت شرکت پخش دارن.هرچند الان تاپیکو میخونن و از کنارش رد میشن بیتفاوت!!!ولی بازم دعا میکنیم یک نیم نگاهی هم این سمت بکنن
 تشکر شده توسط: Utab
08-24-2015, 04:59 PM
ارسال: #13
اساتید عزیز باور کنید فقط منتظر شمام تا نظرتونو بگبدو شروع کنم...
08-24-2015, 05:31 PM
ارسال: #14
سلام
به نظرم بدلیجات و نقره خوبه چند نفر میشناسم از ترکیه انگشتر نقره وارد میکنند و مشهد میبرند سودش باید خوب باشه تعدادی میشناسم ادویه برای فست فودها میبرند میگفتن از تهران بهتر هست مشهد فوق العاده خوبه اگه بتونی مسیر درستش پیدا کنی در مورد پوشاک ارزون حرفت درسته اما پوشاک گرون نه من بارها توی مشهد دیدم مثلا شلوار لی توی شهر ما 50-60 بود اونجا بالای 100 بود

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: saeed.5570
08-24-2015, 06:02 PM
ارسال: #15
داییم تو کار نقره جاتو اینا بود.جمع کرد.گف دیگه مث قدیم درامد نداره .فروش خیلی پایین اومده.ادویه هم قیلا خودم توی محصولاتم داشتم.پخشش ضعیف بود تقاضا بسیار پایین.پوشاک هم اگه تک برند از تولیدیای تهران کار کنم فک کنم بد نباشه.حقیقت دنبال کاری هستم بیشتر که دست توش کم باشه مث نایلکس.تنها بدیش اینه باید پخشش گرم باشه و قدرت مانوور نداره.کاغذ هم بنظرم خوبه چون پخش خیلی خیلی کمه.دنبال این تیپ اجناسم.از دوستان اگه کسی جنس خوبی داره واسه فروش نوی خراسان رضوی استقبال میکنم
08-24-2015, 10:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-24-2015 10:35 PM، توسط sedaybaran.)
ارسال: #16
دوست گرامی شما انتخابت کردی فقط میخوای یکنفر بهت قوت قلب بده با سرمایه کم شروع کن و به حرف هیچکس گوش نده از تو حرکت از خدا برکت
این حرف که بازار نیست رقابت سخته و .... مزخرف هست من اعتقادی ندارم اگه کارت درست باشه همیشه مشتری داری الان چند سال توی بازار هستم و به چشم خودم دیدم زمانی بود اصلا توی خیابان کسی فروش نداشت اما همسایه بغلی مون مشتری صف وایستاده بودن همیشه مشتری داره چون جنس خوب هست و پول خوبی میگیره خودم عسل طبیعی پخش میکنم درسته زیاد نیست مال چند تا از فامیلهامون هست و کارشون درسته الان حدود 30 کیلو پیش فروش کردم خیلی ها بیعانه دادن در صورتیکه شهر ما 20 درصد عسل تولید میکنه توی بازار وارد بشین از 5-6 تومان هست تا 100 تومان همه هم ناراضی هست و میگن بازار خرابه رکود هست فروش نداریم
اگه هر کاری میکنی فقط خودت علاقه داشته باش و هرگز سر مشتری کلاه نذار مشتری یعنی تامین کننده ازادی و رفاه و امنیت

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: mohsen k1
08-25-2015, 03:14 AM
ارسال: #17
(08-24-2015 10:33 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  دوست گرامی شما انتخابت کردی فقط میخوای یکنفر بهت قوت قلب بده با سرمایه کم شروع کن و به حرف هیچکس گوش نده از تو حرکت از خدا برکت
این حرف که بازار نیست رقابت سخته و .... مزخرف هست من اعتقادی ندارم اگه کارت درست باشه همیشه مشتری داری الان چند سال توی بازار هستم و به چشم خودم دیدم زمانی بود اصلا توی خیابان کسی فروش نداشت اما همسایه بغلی مون مشتری صف وایستاده بودن همیشه مشتری داره چون جنس خوب هست و پول خوبی میگیره خودم عسل طبیعی پخش میکنم درسته زیاد نیست مال چند تا از فامیلهامون هست و کارشون درسته الان حدود 30 کیلو پیش فروش کردم خیلی ها بیعانه دادن در صورتیکه شهر ما 20 درصد عسل تولید میکنه توی بازار وارد بشین از 5-6 تومان هست تا 100 تومان همه هم ناراضی هست و میگن بازار خرابه رکود هست فروش نداریم
اگه هر کاری میکنی فقط خودت علاقه داشته باش و هرگز سر مشتری کلاه نذار مشتری یعنی تامین کننده ازادی و رفاه و امنیت
البته حق با شماست مهم مشتری مداریه.ولی حقیقتا من انتخابی نکردم.لیسانسو گرفتم و یک هفتس خدمتم تموم شده فقط منتظرم ببینم دوستان چی میگن تا استارت بزنم
08-25-2015, 12:51 PM
ارسال: #18
هروقت امار پایین سایتو نگاه میکنم میبینم اکثر بزرگان سایت انلاین شدن 200 نفر هم تا الان تاپیکو بازدید کردن ولی چرا کسی جواب نمیده؟مگه سایت در همین راستا تشکیل نشده؟
10-05-2015, 12:18 PM
ارسال: #19
سلام اگه میتونی فروش برنج داشته باشی من میتونم به صورت عمده برنج بهت بدم که پخش کنی و بفروشی
سود خیلی خوبیم داره
اینم شمارم 09356549852
10-05-2015, 01:42 PM
ارسال: #20
شما که در پخش زشک کار می کردی از تجربیات خودتت از مواد غذایی هم بگو که چی کاری خوبه؟

هر چه دانایی، پرسان باش
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد پخش مواد غذایی اقا مهدی 1 2,479 06-19-2015 05:46 AM
آخرین ارسال: مهدی خان محمدی
  چگونگی شروع برای پخش کشوری یک محصول hamedmoez 6 1,554 05-28-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پخش پوشاک keihancpu 1 702 02-05-2015 11:58 PM
آخرین ارسال: keihancpu
  مشاوره درمورد پخش مواد غذایی saman12 2 3,321 12-09-2014 04:49 PM
آخرین ارسال: pooga
  پخش مواد غذایی saman12 3 1,917 10-24-2014 02:02 PM
آخرین ارسال: tondar12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS