ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: طرح توجیهی در چه ضمینه ای قرار داده شود (هر ماه یک طرح به دلیل مشغله کاری)
کامپیوتری و اینترنتی
خدماتی
تولیدی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
زمان کنونی: 04-24-2024, 01:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: Omid.nmz
پاسخ: 148
بازدید: 54807

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
08-16-2015, 01:00 PM
ارسال: #31
RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
(08-16-2015 10:29 AM)Radmanesh نوشته شده توسط:  سلام
من تو فکرمه که یه تولیدی لباس راه اندازی کنم، به نظر شما واسه شروع کار چقدر سرمایه نیازه؟
طبقه زیر همکف آپارتمان ما خالیه، می شه اونجا را کارگاه کرد یا مجوز می خواد؟
اگه بخوایم برند خودمونو بزنیم باید چه کنیم؟ثبت نیاز داره؟
کلا یه راهنمایی جامع کنید منون می شم

خیلی عالیه ولی باید شما با چند نفر که در زمینه فروش پوشاک هستند صحبت کنید
همون طور که قبلا هم گفتم شرط اصلی شروع یک کسب و کار توانایی فروش اون محصول هست
ببینید شما اول کار نیاز نیست که مجوز بگیرید تا چند ماه که کارتون رو به رشد شد اون موقع سراغ مجوز ها رو هم بگیرید برای برند هم حتما توی ادارای ثبت استعلام کنید شاید اون برندی که می خواید بزنید قبلا ثبت شده باشه ولی همون طور که گفتم دیگه خواهان جنس ایرانی خیلی کم شده متاسفانه تولید کننده های ما هم به دلیل اینکه مجبور هستند با برند های خارجی محصول رو به بازار ارائه می دهند
بینید 80 درصد پوشاکی که تو بازار هست و میگن ترک اصله و فلان برند خارجیه نه عزیزم چنین نیست همش تو ایران تولید میشه با اون برند های خارجی دقیقا کار ایران هم متاسفانه شده مثل چین چیکار کنیم کسی از ما تولید کننده ها حمایت نمی کنه پس باید از هر راهی برای افزایش فروش استفاده کنیم

(08-16-2015 10:30 AM)yousefi66 نوشته شده توسط:  پرورش گل و گیاهان زینتی

به نظرتون این کار برای افرادی مثل من که در شهرهای کوچک و کم رونق ساکنیم توجیه اقتصادی دارد؟ برای فروش چه راهکارهایی دارید؟

ببینید این حرفتون رو قبول ندارم گاهی اوقات همین شهر های کوچک باعث آبادانی یک کشور میشن
ما خودمون باید کاری کنیم که این شهر های کوچک کم رونق به رونق اقتصادی برسه با جذب سرمایه گذار ببینید شما فقط نباید که متمرکز فروش فقط در شهر خودتون باشید شهرهای اطافتون و شهر های بزرگ و حتی صادرات به کشور های دیگه

در موررد این طرح اگه دوستان تا یک هفته دیگه ربه هر کدام از طرح های رای بیشتری دادن اون طرح بررسی میشه و برای شما توضیح داده میشه اگر هم کسی تا یک هفته ی دیگه به هیچ یک از طرح های رای نداد و فقط رای شما بود در مورد همین زمینه به بحث می پردازیم

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yousefi66
08-17-2015, 11:26 PM
ارسال: #32
دوستان اگه تا چهارشنبه کسی در نظرسنجی شرکت نکنه من توضیحات رو برای این طرحی که این دوستمون انتخاب کردن شروع می کنم

08-18-2015, 02:41 PM
ارسال: #33
(08-16-2015 01:00 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
من تو فکرمه که یه تولیدی لباس راه اندازی کنم، به نظر شما واسه شروع کار چقدر سرمایه نیازه؟

ببینید شما اول کار نیاز نیست که مجوز بگیرید تا چند ماه که کارتون رو به رشد شد اون موقع سراغ مجوز ها رو هم بگیرید برای برند هم حتما توی ادارای ثبت استعلام کنید شاید اون برندی که می خواید بزنید قبلا ثبت شده باشه ولی همون طور که گفتم دیگه خواهان جنس ایرانی خیلی کم شده متاسفانه تولید کننده های ما هم به دلیل اینکه مجبور هستند با برند های خارجی محصول رو به بازار ارائه می دهند
بینید 80 درصد پوشاکی که تو بازار هست و میگن ترک اصله و فلان برند خارجیه نه عزیزم چنین نیست همش تو ایران تولید میشه با اون برند های خارجی دقیقا کار ایران هم متاسفانه شده مثل چین چیکار کنیم کسی از ما تولید کننده ها حمایت نمی کنه پس باید از هر راهی برای افزایش فروش استفاده کنیم

از قیمتهای چرخ خیاطی و ... خبر ندارید؟واسه استخدام باید بگم سری دوز یا خیاط؟

.تهیه و پخش لایسنس ، نرم افزار و آنتی ویروس اورجینال.
..مایکروسافت ، ادوبی ، ای ست ، کسپراسکی ، نورتون..
........................... به قیمت همکار ...........................
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-19-2015, 12:57 AM
ارسال: #34
(08-18-2015 02:41 PM)Radmanesh نوشته شده توسط:  
(08-16-2015 01:00 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  

از قیمتهای چرخ خیاطی و ... خبر ندارید؟واسه استخدام باید بگم سری دوز یا خیاط؟

نه ولی سعی کنید خرید وسالتون اگر زیاد هست از شهر های بزرگ بخرید و عمده فروش اون وسایل رو پیدا کنید اگر با قیمت های ارزان و تخفیف کالا ها رو تهیه کنید می بینید در آخر مقداری پول باقی می ماند
سعی کنید اگر دست دوم بود که ازش راضی بودن اون رو بخرید زیاد رو کالا دسته اول تمرکز نکنید چون شما در اول کار نباید هزینه زیاد بکنید با از درآمد کارتون براش وسایل بخرید

08-20-2015, 09:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2015 03:21 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #35
طرح توجیهی پرورش گل و گياهان زينتي

با ظرفيت توليد 900 هزار شاخه گل بريده
و 20 هزار گلدان گياه آپارتماني

خـلاصــه طــرح

موضوع طرح :پرورش گل و گياهان زينتي

ظرفيت : 900 هزار شاخه گل بريده و 20 هزار گلدان گياه آپارتماني

محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمايه گذاري كـل: 1000 الی 2500 ميليون ريال

سهم تسهيلات: 500 ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: 25 ماه
(در این طرح شما با تولید کمتر سرمایه گذاری کمتر نیاز دارید)

مقدمـه :

توجه و علاقه انسان ها به گل و نقش گياهان در زندگي بشر موضوعي كاملا شناخته شده است. گل از دير باز به عنوان نمادي براي ابراز عشق و محبت و همچنين ابزاري براي اداي احترام شناخته شده است. چنانكه در اوايل قرن بيستم ، بقاياي دسته اي از گل هاي بريده در مقبره فرعون كشف شد كه متعلق به هزار سال پيش از ميلاد مسيح بود.
هر بخش از اندام هاي مختلف گياهان زيبايي خاص خود را داراست . به اين جهت استفاده از گل هاي بريده به موازات توجه به انواع گياهان آپارتماني داراي رونق فراوان است. همچنين به دليل افزايش روزافزون شهر نشيني و خصوصا آپارتمان نشيني و دوري هر چه بيشتر افراد از طبيعت ، ميل به نگهداري از گياهان در محيط آپارتمان افزايش بيش از پيشي يافته است.
علاوه بر تقاضاي بازار داخلي براي انواع گل ها و گياهان زينتي با در نظر داشتن حجم زياد تقاضا در عرصه بين‌المللي و موقعيت جغرافيايي و اقليمي مناسب ايران براي كشت انواع گياهان ، پرورش و صادرات انواع گل و گياهان زينتي مي‌تواند سهم كشور را در بازار تجارت اين محصولات ارتقا بخشيده و موجب عايد شدن درآمد ارزي مناسبي براي اقتصاد كشور گردد.

* * *
اجراي اين طرح به عنوان يك فعاليت توليدي ، ضمن اينكه گامي به سوي افزايش توان توليــد ( و صادرات ) كشور در بخش محصولات كشاورزي به شمار مي‌رود، مي‌تواند بســــترساز اشتغال به كار نيروهاي متخصص ( خصوصا در علوم كشاورزي ) و فاقد تخصص گردد. ضمن اينكه بانوان كارآفرين نيز مي‌توانند با پياده سازي اين طرح، گامي در جهت توسعه ميهن بردارند.

ادامه دارد ...

08-20-2015, 01:47 PM
ارسال: #36
سلام من کارگاه تولیدی تو شهرک جوشکاران دارم میخواستم بدونم چه کارهایی میتونم انجام بدم تا کارآفرینی برای چندتا جوان انجام بدم کسایی که ریخته گری دارن یا جوشکاری بلدن یا قطعه سازها میتونن کمک کنن تا ذهنم بیشتر باز بشه
08-20-2015, 02:59 PM
ارسال: #37
(08-20-2015 01:47 PM)جواد 1371 نوشته شده توسط:  سلام من کارگاه تولیدی تو شهرک جوشکاران دارم میخواستم بدونم چه کارهایی میتونم انجام بدم تا کارآفرینی برای چندتا جوان انجام بدم کسایی که ریخته گری دارن یا جوشکاری بلدن یا قطعه سازها میتونن کمک کنن تا ذهنم بیشتر باز بشه

خوب شما باید با شرکت ها یا جاهایی که مربوط به شما میشن قرار داد ببندید و شروع به تولید قطعه های مورد نیاز آنها بکنید با این کار حداکثر 3 نفر و حداقل 20 نفر رو شاغل می کنید

08-20-2015, 03:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2015 03:22 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #38
طرح توجیهی پرورش گل و گياهان زينتي

( به دلیل اینکه فردا نمی تونم بیام امروز قسمت دوم رو هم از این طرح توجیهی میزارم )
(در هر مرحله اگه سوالی داشتید در خدمتم)

توجه داشته باشید این آموزش نحوه کاشت نیست فقط طرح توجیهی پرورش هست برای آموزش نحوه پرورش باید خودتان تجربه یا حداقل علاقه داشته باشید

الف – سرمايه گذاري ثابت :
الف – 1 ) زميـن :
متـراژ ( متر مربع ) : 20000
الف – 2 ) محوطه سازي :
محوطه سازي : 400 متر
حصاركشي : 600 متر
جدول كشي : -
الف – 3 ) ساختمانها:
انبار : 36
موتورخانه : 20
سرويس بهداشتي : 12
اداري و نگهباني : 40
گلخانه شيشه اي : 2000
الف – 4 ) ماشين‌آلات و تجهيزات:
سمپاش پشتي موتوري : 2 عدد
وسايل باغباني : 3 سری
فرغون : 8 عدد
هواكش : 12 عدد
وسايل ايمني : 1 سری
الف – 5 ) تاسيسات:
حق انشعاب برق سه فاز : -
كابل كشي ونصب تابلوي برق :
موتور پمپ آب و لوله كشي : 1 عدد
كوره هواي گرم و ضمايم : 6 عدد
تاسيسات حرارت مركزي : -
الف – 6 ) وسايل نقليه :
وانت نیسان : 1 عدد
الف – 7 ) تاسيسات اداري:
تلفـن : 3 عدد
ميز و صندلي اداري : 1
وسايل آشپزخانه : 1
وسايل رفاهي كاركنان : 2
کامپیوتر : 1
فکس : 1
الف – 8 ) هزينه‌هاي قبل از بهره‌برداري :
هزينه تهيه طرح، مشاوره : 2/5 میلیون تومان (که برای شما من رایگان قرار دادم )
آموزش پرورش گل و گیاه : 2 الی 3 میلیون تومان
الف - 9 ) جمع كل سرمايه گذاري ثابت :
هزینه پیش بنی شده : 80 الی 150 میلیون تومان ( این مبلغ در هر شهر متغییر است )

پایان قسمت دوم

ادامه دارد ...

08-21-2015, 09:23 PM
ارسال: #39
سلام
خیلی خیلی ازتون ممنونم که بطور مستمر و با اطلاعات جامع ای که دارید به همه آنهایی که نیاز به راهنمایی دارند کمک میکنید.
من تازه پست شما را دیدم میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه امکان داره
طرح توجیهی "تولیدی خانگی با سرمایه کم"
را هم توضیح دهید.
ممنون میشم
چون من در زمینه کارهای هنری(کیف چرمی دست دوز - جعبه کادو - گل های شاخه ای برای ولنتاین و...) در منزلم فعالیت میکنم اما محدود.به فکر یه کارگاه کوچک هستم.اول از همه نظرتون میخواستم و یا اگه ایده ای در این زمینه داشته باشید. و اگه ممکنه طرح توجیهی.متشکرم
 تشکر شده توسط: mehran121
08-22-2015, 02:00 AM
ارسال: #40
(08-21-2015 09:23 PM)tavanaa نوشته شده توسط:  سلام
خیلی خیلی ازتون ممنونم که بطور مستمر و با اطلاعات جامع ای که دارید به همه آنهایی که نیاز به راهنمایی دارند کمک میکنید.
من تازه پست شما را دیدم میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه امکان داره
طرح توجیهی "تولیدی خانگی با سرمایه کم"
را هم توضیح دهید.
ممنون میشم
چون من در زمینه کارهای هنری(کیف چرمی دست دوز - جعبه کادو - گل های شاخه ای برای ولنتاین و...) در منزلم فعالیت میکنم اما محدود.به فکر یه کارگاه کوچک هستم.اول از همه نظرتون میخواستم و یا اگه ایده ای در این زمینه داشته باشید. و اگه ممکنه طرح توجیهی.متشکرم

سلام
خواهش می کنم دوست عزیز وظیفه هست
چشم ولی باید اول این توضیحات در مورد طرح توجیهی گل و گیاهان تموم بشه انشالله سر فرصت اون رو هم توضیح خواهم داد

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,826 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 95 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 796 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 375 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 154 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,988 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 517 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,074 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,468 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 993 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 832 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,911 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,855 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 572 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,781 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 931 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,782 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راه انداز پخش پوشک بهداشتی کودک Mehrvjb 2 644 09-04-2018 08:59 PM
آخرین ارسال: trader4shiraz
  با 25 میلیون چه کاری راه بندازم؟؟؟؟ lovely69 2 1,742 08-23-2018 09:40 AM
آخرین ارسال: محمد یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS