ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: طرح توجیهی در چه ضمینه ای قرار داده شود (هر ماه یک طرح به دلیل مشغله کاری)
کامپیوتری و اینترنتی
خدماتی
تولیدی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: Omid.nmz
پاسخ: 148
بازدید: 54566

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
08-11-2015, 08:16 PM
ارسال: #21
RE: آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه
(08-11-2015 02:54 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(08-11-2015 01:24 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه تولیدی که مر بوط به مواد غذایی و ترجیحا مربوط به قشر کودک باشه جهت فروش بیشتر عرض کردم مربوط به این قشر باشه و بشه با سرمایه کم تولید کرد میتونید بنده رو راهنمایی بفرمایید؟

من متوجه سوالتون نشدم!!؟؟
من نمی تونم به کسی کاری پیشنهاد بدم این تایپیک فقط برای راهنمایی هست نه پیشنهاد شغل
هر شغلی نیاز به بازاریابی قوی داره اگر شما یک محصول به بازار ارائه بدید که شانخته شده ترین برند دنیا باشد ولی سواد فروش کالا رو نداشته باشید با مشکل مواجه میشید پس فروش محصول و بدست آوردن بازار برای خدمات شما در مرحله اول هست یعنی قبل از شروع هر کار بازار اون کار رو باید بررسی کنید

من هم راهنمایی میخام دیگه میخام بدونم کدوم تولیدی بیشترین فروش حتی بدون نیاز به بازار یابی داره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-11-2015, 10:22 PM
ارسال: #22
می خواستم یک کاری رو شروع کنم و احتیاج به کمک و راهنمایی شما دارم.
چون من در شهرستان هستم و اینجا هم باغ های میوه زیادی هست ، در نتیجه میوه با قیمت پایین و همچنین به وفور در دسترس هستش.(البته خودمونم یه باغی داریم)
حالا ایده کارم : می خوام اگه بشه تولید ترشک و لواشک کنم
بنظر شما اصلا کار خوبی هست؟
پیشنهادتون در این زمینه؟
08-11-2015, 10:59 PM
ارسال: #23
(08-11-2015 08:16 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  
(08-11-2015 02:54 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(08-11-2015 01:24 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه تولیدی که مر بوط به مواد غذایی و ترجیحا مربوط به قشر کودک باشه جهت فروش بیشتر عرض کردم مربوط به این قشر باشه و بشه با سرمایه کم تولید کرد میتونید بنده رو راهنمایی بفرمایید؟

من متوجه سوالتون نشدم!!؟؟
من نمی تونم به کسی کاری پیشنهاد بدم این تایپیک فقط برای راهنمایی هست نه پیشنهاد شغل
هر شغلی نیاز به بازاریابی قوی داره اگر شما یک محصول به بازار ارائه بدید که شانخته شده ترین برند دنیا باشد ولی سواد فروش کالا رو نداشته باشید با مشکل مواجه میشید پس فروش محصول و بدست آوردن بازار برای خدمات شما در مرحله اول هست یعنی قبل از شروع هر کار بازار اون کار رو باید بررسی کنید

من هم راهنمایی میخام دیگه میخام بدونم کدوم تولیدی بیشترین فروش حتی بدون نیاز به بازار یابی داره؟

ببینید مگر میشه شما تولید کنید و نفروشید هیچ موقع مشتری خودش نمیاد پیش شما شما باید برید پیش مشتری تا جا می افتید و همه شما رو میشناسن برای هر کاری حتما باید بازاریابی کنید وگرنه یک مدیر فروش وچند بازاریاب استخدام کنید
ببینید هر تولیدی می تونه بیشترین فروش رو داشته باشه اون هم بستگی به اون سرمایه ای که در کار می ندازید داره

(08-11-2015 10:22 PM)msk.1366 نوشته شده توسط:  می خواستم یک کاری رو شروع کنم و احتیاج به کمک و راهنمایی شما دارم.
چون من در شهرستان هستم و اینجا هم باغ های میوه زیادی هست ، در نتیجه میوه با قیمت پایین و همچنین به وفور در دسترس هستش.(البته خودمونم یه باغی داریم)
حالا ایده کارم : می خوام اگه بشه تولید ترشک و لواشک کنم
بنظر شما اصلا کار خوبی هست؟
پیشنهادتون در این زمینه؟

ببینید مگر شما به صورت غییر بهداشتی شروع کنید وگرنه اگه بهداشتی شروع کنید برای راه اندازی کارخونه لواشک سازی حداقل 400 میلیون پول لازم دارید
کدوم شهر هستید ؟
بعدشم بازار آلوچه و لواشک مثل دو سال پیش نیست حالا بازارش خیلی پایین هست باید مواظب باشید
ببینید 90 درصد لواشک و ترشک های در حال حاظر بازار به صورت غییر قانونی کار می کنند موفق هم هستند
ببینید حالا طعم اصلی لواشک ها فقط شده جوهر لیمو و خرما تاریخ گذشته و اسانس میوه که نمیزنن برادر من خیلی کم مگر برای چیز هایی مثل آلبالو خشک و بقیه این چیزا اون هم مجبور هستند که شکلش معلوم هست وگرنه در اون هم تقلب می کردند
ببینید پاییز و زمستون فصل خوبی برای فروش این جور چیز ها هستش اگه خودتون بتونید به فروش برسونید شاید در آمد عالی نسیبتون بشه ولی ریسکش زیاده از بهداشت میگم فقط بهداشت

با تشکر

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-12-2015, 05:28 PM
ارسال: #24
(08-11-2015 01:05 AM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(08-10-2015 11:16 PM)Shadiii نوشته شده توسط:  سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم و البته برنامه نویس خوبی هم نیستم
اما گاهی به فکرم می رسه چند تا برنامه نویس خوب دور هم جمع کنم و یه شرکت تولید نرم افزار بزنم اما خیلی تردید دارم و فکر می کنم نیاز به اطلاعات خیلی بالایی داره. لطفا راهنماییم کنید
سلام
خیلی هم عالی
ببینید شما نیاز به یک دفتر دارید که حداقل 30 متر باشد 20 متر برای قسمت تولید و برنامه نویسی و 10 متر برای دفتر فروش باشه
ببینید شما باید افرادی که در زمینه های زیر وارد هستند و سرمایه راه اندازی رو ندارند استخدام نمایید
1 : برنامه نویس html
2 : برنامه نویس #C و ++C
3 : برنامه نویس ویژوال بیسیک
4 : برنامه نویس php
6 : برنامه نویس برای برنامه های موبایل تعداد 2 نفر
7 : یک نفر هم منشی خانم با روابط عمومی بالا برای پاسخ گویی به مشتریان

شما یک سایت هم راه اندازی کنید و خدماتی از قبیل تولید انواع نرم افزار تحت وب، طراحی سایت ، نرم افزار های تحت ویندوز ، اسکریپت نویسی اختصاصی ، طراحی نرم افزار های موبایل ، فروش هاست و دامنه + خدمات پیامک و منشی تلفنی
ببینید با این کار شما یک شرکت بزرگ با سرمایه ی اندک راه اندازی کرده اید
شما حداقل 8 کامپیوتر احتیاج دارید که می تونید به برنامه نویس هایی که استخدام می کنید بگید هر کدوم سیستم خودش رو بیاره
با تبلیغ و بازاریابی میان شرکت ها صد درصد موفق میشید
خودم برنامه نویس هستم پروژه های زیادی برای دانشجو ها انجام دادم اگه در شغل فعلی نبودم باهاتون همکاری می کردم ولی جالب اینجاست من فقط چندتا دیپلم از فنی حرفه ای دارم ولی خودم به صورت عملی زیاد کار کردم شما هم موفق میشید این رو 100 درصد می دونم
من حالا جوری شده که وقت ندارم برای خودم کاری انجام بدم میدم دست دوستام
انشالله اگه شرکتتون رو زدید کارم رو میدم به شما
موفق و سربلند باشید
هر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

ممنون خیلی خوب توضیح دادید این باعث شد تردیدهام برای شروع کار از بین بره. با یکی از دوستانم هم مشورت کردم دقیقا نظر شما رو داشت ولی توضیحات شما جامع تره. ممنون بابت راهنمایی خوبتون10_004

و من دوباره به خورشید لبخند می زنم....
 تشکر شده توسط: mehran121
08-13-2015, 12:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2015 01:21 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #25
.Huh

08-13-2015, 12:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2015 01:22 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #26
.HuhHuh

08-13-2015, 01:00 AM
ارسال: #27
(08-13-2015 12:57 AM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(08-13-2015 12:56 AM)mehran121 نوشته شده توسط:  سلام
چند هفته پیش یک نفر بهم ایمیل داد که از شغلش راضی نیست (بازارش پایین بود ) و چون شغلش از پدر و پدر بزرگش براش مونده بود نمی خواست شغلش رو عوض کنه
فقط می خواست که در اون کار نوآوری ایجاد کنه ولی نمی دونست چیکار کنه از من خواست تا کمکش کنم. ایشون یک قصابی داخل شهر داشتن
گفت که خواستم تبلیغ کنم ولی گفتم توی هر منطقه قصابی هست کسی از اون ور شهر نمیاد قصابی من ارزش نداره تبلیغ کنم

بنده به این شیوه ایشون رو راهنمایی کردم فقط زیاد وارد جزئیات نمیشم

بنده بهش گفتم که اولا باید تو مغازت رو به یک سوپر پروتئینی تبدیل کنی شغلت همون سرجاش هست فقط همراه با گوشت گاو و گوسفندی گوشت های مرغ ، ماهی ، شترمرغ و... اضافه می کنی گوشت ها رو جدا می کنی هر قسمت گوشت رو در یک ظرف با وزن های مخطلف بریز و روی ظروف سلفون بکش یک لیبل خودتم روش بزن دو نفر متور سوار هم بگیر به عنوان پیک متوری و گوشت رو به رایگان تحویل منزل مردم بده
بهش گفتم اول از همین گوشت قرمز شروع کن تا کم کم محصول های جدید اضافه کن ولی قبل از هر چیز تراکت های تبلیغاتی چاپ کن و خودت شب ها بنداز توی صندوق های پستی مردم یا بنداز تو لابه لای در ورودی منزل ها
گفتم ببین که بازارت چطور میشه اگه خوب نشد ضرر زیادی نکردی فقط اون تراکت ها بوده ولی اگه از اول بخوای یک دفعه بکنیش سوپر پروتئینی ممکن هست ضرر خورده بشی ایشون قبول کرد ( لازم به توضیح هست که من اینجا دقیق توضیح ندادم فقط جزئیاتی بوده )
بعد از تماسی که امروز داشتیم به امید خدا موفق شده و مردم بهش زنگ زدن برای سفارش گوشت ،می گفت هر کسی یک دفعه خرید می کرد چون گوشتش رو از بهترین گوشت انتخاب می کردم دفعه دوم و سوم هم می خرید می گفت انشالله تا یک ماه دیگه سوپر گوشت رو راه اندازی می کنم

ببینید خیلی ساده هستش شما فقط باید یک خورده نو آوری به خرج بدید نه مثل بعضی از کارخونه ها (کارخونه که میگم از اون برند های معروف ) و شرکت ها که میرن از غربی ها تقلید می کنند و هیچ طراحی و نوآوری از خودشون نشون نمیدن
ببینید شما هیچ فرقی با اون همشهری تون که همکار شماست و بازارش خوبه ندارید بخدا شانس و این جور چیزا همش الکیه تا شما همت نکنید چیزی گیرتون نمیاد
حالا امکانش هست من بشینم توی خونه و بگم از اون بالا برام پول بباره نمیشه تا خودتون تلاش نکنید و استعدادتون رو تو کارتون خرج نکنید موفق نمیشید

08-16-2015, 09:45 AM
ارسال: #28
سلام
دوستان من چند طرح توجیهی نام می برم و شما باید یکی رو انتخاب کنید هر کدام بیشتر رای آورد در مورد اون توضیح میدم

پرورش بلدرچین

تولیدی خانگی با سرمایه کم ( این رو به انتخاب خودم چندتایی رو میگم )

راه اندازی هایپر مارکت اینترنتی (آنلاین )

پرورش گل و گياهان زينتي

تشکر شده توسط: yousefi66
08-16-2015, 10:29 AM
ارسال: #29
سلام
من تو فکرمه که یه تولیدی لباس راه اندازی کنم، به نظر شما واسه شروع کار چقدر سرمایه نیازه؟
طبقه زیر همکف آپارتمان ما خالیه، می شه اونجا را کارگاه کرد یا مجوز می خواد؟
اگه بخوایم برند خودمونو بزنیم باید چه کنیم؟ثبت نیاز داره؟
کلا یه راهنمایی جامع کنید منون می شم

.تهیه و پخش لایسنس ، نرم افزار و آنتی ویروس اورجینال.
..مایکروسافت ، ادوبی ، ای ست ، کسپراسکی ، نورتون..
........................... به قیمت همکار ...........................
08-16-2015, 10:30 AM
ارسال: #30
پرورش گل و گیاهان زینتی

به نظرتون این کار برای افرادی مثل من که در شهرهای کوچک و کم رونق ساکنیم توجیه اقتصادی دارد؟ برای فروش چه راهکارهایی دارید؟

ﻣﻦ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﻮﺍﻧﺎ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 34 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,470 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 774 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 202 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 327 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 146 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,939 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 509 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,043 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,328 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 985 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  تولیدی لباس بچگانه شایسته بانو 0 822 06-01-2019 02:34 AM
آخرین ارسال: شایسته بانو
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,850 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,777 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 556 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,757 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 914 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,763 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  نیازمند مشاوره جهت راه اندازی کسب کار اینترنتی rezakakaei12 0 1,363 07-24-2018 05:59 PM
آخرین ارسال: rezakakaei12
  راه اندازی خط تولید لبنیات sohrab.alef 4 4,895 07-21-2018 01:18 AM
آخرین ارسال: orgeneral

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS