ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

افزایش بهره وری کافی نت
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mowlana
آخرین ارسال: Danial_Javadi
پاسخ: 4
بازدید: 3457

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش بهره وری کافی نت
07-24-2015, 12:18 PM
ارسال: #1
افزایش بهره وری کافی نت
سلام به دوستان گرامی

من توی یک شهرستان کوچک (20هزار نفر مرکز شهر+50هزارنفر توابع تا فاصله 15 کیلومتری) ی کافی نت دارم که درآمد پایینی داره، غیر از ما 2تا کافی نت دیگه هست - متاسفانه تو مواقعی که کار خاص اینترنتی زیاد میشه(مثل یارانه و مالیات و ...) حتی تایپی ها و گاهی عکاسی ها هم کارای اینترنتی انجام می دن - جدیدا تقاضای نمایندگی ای دی اس ال کردیم ولی فعلا جوابش نیومده

پیشنهاداتی برای افزایش درآمد احتیاج دارم

مشخصات : 36 متر مغازه در زیرزمین پاساژ
در یکی از خیابان های شلوغ
- از سال 86 اینجا بودیم - البته از سال 90 که متاهل شدم کارم رو خیلی جدی تر گرفتم
- 4 تا سیستم داریم و دو تا میز و سیستم مدیریت
- خودم تقریبا روی تمام مباحث رایانه و اینترنت و شبکه تسلط دارم
- 34 سال سن دارم
- سرمایه اصلا ندارم ولی می تونم تلاش کنم و تا 5 میلیون وام بگیرم
- به دلیل شرایط خانمم نمی تونم از شهرستان دور بشم
- ی نفر همکار هم دارم که ی مدتیه برای اینکه روحیه موندن داشته باشه بهش درصدی حقوق می دم
- عملا برای کارهای بیرون از مغازه دستم بازه و به راحتی می تونم کافی نت رو به همکارم بسپارم
- پرینتر و دستگاه کپی و اسکنر و فضای اضافی در اختیار دارم
- به این هم علاقه دارم که به کارای دیگه هم فکر کنم
- چند ماهه که بعضی از کارهای با درآمد خوب مغازه (مثل درخواست سوخت گازوئیل کشاورزا رو انحصاری دادن دست خدمات ارتباطی) و افت زیادی از لحاظ درآمد داشتیم (حدود 500هزارتومن خالص برام میمونه)
- یه سری لوازم مازاد موجوده که البته مشتریش کمه (مودم پتون و رک و آنتن تلترونیکس دوربرد و میکروتیک و لوازم شبکه)

ببخشید که نامنظم نوشتم - اینقد تو اقساط و بدهی ها و هزینه های زندگیم موندم که حاضرم همه کاری انجام بدم

پیشاپیش از راهنمایی اساتید محترم متشکرم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-24-2015, 02:35 PM
ارسال: #2
RE: افزایش بهره وری کافی نت
افزایش بهروری میتونه کاهش هزینه هم باشه نمیدونم شما adslچه شرکتی دارید اما اگر مخابرات اونجا اینتریت و adsl میده برو مخابراتی بگیر بدون گیگ ماهی 16 تومن بعد به جای اینکه دنبال نمایندگی باشی بازاریاب همون مخابرات شو واسهadsl پورسانتی خوبم هست اینترنتش کدوم شهرهستید؟

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
07-25-2015, 04:40 PM
ارسال: #3
سلام دوست گراادمی
یه بار وضعیت مشابه شما رو سال 90 در یکی از دوستان دیدم.
یادمه به عنوان همکار رفتم که شروع کنم و مرداد سال 90 مبلغی که روز اول کسب کردم 7000تومن بود! به عبارتی کفاف حقوق خودم ور هم نمیداد!
25 روز بعد وقتی که کافی نت رو تحویل دوست عزیزم دادم دخل روزانه 45 هزارتومان بود حداقل!
اما چه کردم؟
1) نظم و انضباط! سر ساعت هشت مغازه اماده خدمات دهی بود و شب ها تا دیر وقت (بعضا تا ده شب ) حتی با وجود ماه رمضان هم بودم.
2) برای رقابت با کپی کاران قیمت رو پایین آوردم! (یک رقیبی در نزدیکی ما بود که با وجود این که بقال بود کپی هم میزد!) یک تابلو گنده جلوی در مغازه و سر خیابون گذاشتم که کپی ! با وجود ما خیلی از مشتریاش پریدن!
3) چوب لای چرخ مردم نکردم! سعی کردم نه به کسی نگم و تا جایی که از دستم برمیاد خدمات رایگان اضافی ارائه کنم. (یک مورد طرف ده هزار تومان دستمزد می داد هزار تومان بیشتر نگرفتم و طرف دایمی مشتری شد)
4) فهمیدم مشتری هام فیلم بازن و فیلم های جدید رو دانلود میکردم و هر فیلم رو پونصد تومن روی فلش بهشون تحویل میدادم! خیلی جواب داد

اما در نهایت..........
پس از یک سال قانونی ابلاغ شد که کافی نت ها فقط باید در ازای گرفتن کارت ملی خدمات ارائه کنن.....
وقتی این ماجرا پیش اومد پیشبینی کردم که عملا کافی نت ها ورشکست می شن و ناچارا تغییرات اساسی اعمال کنن!

همین اتفاق هم امروز افتاده!
به فکر این باشید که به سمت ارائه خدمات بازی های ویدئویی برین وگرنه در صنف کافی نت فقط دارید غرق شدن خود را به تعویق می اندازید و لاغیر! مگر این که مهارت های دیگری کسب کنید که معادلات تغییر کند یا مکان خود را تغییر دهید(هر چند در درازمدت تفاوت چندانی نخواهد داشت).

شاد باشید و سربلند

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: mowlana , Danial_Javadi
08-04-2015, 12:56 AM
ارسال: #4
سلام
پیشنهاد های آقای odise خیلی ارزنده و ارزشمند بودن.
من هم پیشنهاد میدم با توکل به خدا و همت و پشتکار و اخلاق در مشتری مداری میتونین پیشرفت زیادی کنین.
کاغذهای مختلفی به ویترین و در مغازه تون بچسبونین مثلن انجام انتخاب رشته کنکور، ثبت نام کنکور ارشد، دانش آموزان و دانشجویان مخاطبان اصلی کافی نت ها هستند.
از یه مترجم بخواین باهاتون همکاری کنه و بعد به خدمات کافی نت تون ترجمه متون رو هم اضافه کنین.
خیلی از کارها که بنظر ساده میان میتونه وضع کافی نت شما رو از این رو به اون رو کنه. مثلا نظافت و تمیزی سیستم ها و مغازه، اخلاق مداری و مشتری مداری شما.
شما گفتین که میتونین به راحتی کافی نت رو به همکارتون بسپرین پس به فکر شغل جدید هم باشین.
در ضمن میتونین به خانوم تون پیشنهاد بدین که خیاطی کنن و کمک خرج باشن.
البته جسارت نباشه، چون امروزه خانومای شاغل زیاد دیدم عرض کردم.
موفق باشید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  افزایش فروش مغازه نوشت افزار nshahriar 0 541 06-10-2020 12:32 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...) mhs.shm 5 3,469 12-09-2017 03:24 PM
آخرین ارسال: zohreh2211
  مهمترین نکات برای افزایش فروش اینترنتی چه هست؟ saeed74 0 1,131 09-13-2017 12:02 PM
آخرین ارسال: saeed74
  گرفتن وام کم بهره mmm61 0 1,158 05-29-2016 01:47 PM
آخرین ارسال: mmm61
  مشورت در مورد کافی شاپ Sabamahi 4 1,433 10-27-2015 12:03 AM
آخرین ارسال: Sabamahi
  لطفا راهنمایی کنید این کار چطوره؟؟ گیم نت javadnazary 2 1,203 04-12-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  هزینه برای راه اندازی کافی نت phoenix021 6 10,901 01-11-2014 09:08 PM
آخرین ارسال: Mr.Veghari
  کافی شاپ - مرکز تفریحی : لطفا راهنمایی کنید hamedmoez 2 1,114 09-28-2013 06:59 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
  کمک هزینه کافی شاپ چقدره؟فوری poldar 14 4,553 07-28-2013 04:19 PM
آخرین ارسال: poldar
  مشاوره در مورد کافی نت nader1095 2 1,469 07-12-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: pooga
  راهنمای برای افزایش درامد دفتر بیمه 2478 2 1,646 06-28-2013 05:58 PM
آخرین ارسال: apolomos
  راهنمایی جهت شرکت در مزایده بهره برداری پمپ گاز! tondar12 1 701 06-28-2013 10:11 AM
آخرین ارسال: tondar12
  18 میلیون رو چطور میشه افزایش داد؟ پرواز 17 3,968 03-11-2013 06:33 PM
آخرین ارسال: بهرام اکبری
  تاسیس کافی نت در شرایط فعلی اقتصادی آری/ خیر ؟! dvdghe 8 2,340 02-10-2013 10:06 AM
آخرین ارسال: ramezani.byte
  نحوه اخذ مجوز تأسیس کافی شاپ ساحلی amir_sky 1 3,003 09-10-2012 12:12 AM
آخرین ارسال: amir_sky

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS