ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برنامه ریزی دیجیتالی
زمان کنونی: 04-24-2024, 08:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: reza.rs
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 4
بازدید: 628

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی دیجیتالی
07-16-2015, 06:07 PM
ارسال: #1
برنامه ریزی دیجیتالی
من یک سری فکرهای کاری و ایده تو ذهنم بود.
دیدم باید کاغذ بیارم و ایده هامو به صورت متن و شکل دربیارم و بهشون نظم بدم.
چون می دیدم بدون یک طرح و پلن دارم تاوان می دم. مثلا اگر قرار بوده این هفته مثلا 400 تومن کار کنم به دلیل نداشتن برنامه و لیست شده مثلا 180 تومن.
پس دیدم نه نمی شه.
بعد که کاغذ ماغد آوردم دیدم این برنامه word به نظر بهتر میاد. می تونم خوشگل تر ایده هامو از مغزم بیارم جلو دید.
دنبال برنامه word بودم دیدم یک سری برنامه تحت نام مدیریت پروزه وجود داره. رفتم برنامه رو یک مرور کردم دیدم اصلا برنامه هایی هست دقیقا برای نیاز من. برنامه هایی که می تونی افکارتو به صورت چارت و نمودار و فلش بیاری بیرون و جلو دید و بهشون نظم بدی.
علاقه مند شدم و سرچ کردم در این مورد.
تا رسیدم به برنامه Onenote که به نظرم بهتر و معتبرتر بود چون جزء برنامه های آفیسه.
این برنامه یک دفترچه یادداشت دیجیتاله.
در واقع می شه پوشه تعریف کرد و برای هر پوشه چندین فصل و برای هر فصل چندین صفحه.
در هر صفحه می شه تایپ کرد. عکس گذاشت . صدا ضبط کرد و گذاشت یا حتی فیلم از خودت بگیری و بچسبونی رو صفحه.
یک تابلوی برنامه ریزی حرفه ای و با امکانات.
قابل سینک شدن بین PC و موبایل و تبلت هم هست. یعنی برنامه هات همیشه باهاته.
می تونی رمز بذاری.
می شه لیست های To Do یا لیست وظایف ایجاد کنی. قرار ملاقات ها رو تنظیم کنی.
اگر با اوت لوک هم کنارش کار کنی می تونی Reminder یا هشداردهنده صوتی هم بذاری.
می شه ایده هایی که به ذهنت می رسه رو سریع به صورت صدا و متن و تصویر ثبت کنی.
این طور بیان شده که حافظه خارجی و دوم ما می شه.

نظر شما چیه؟
کسی هست برنامه ریزیش این طور دیجیتال باشه؟
به نظرتون برنامه ریزی دیجیتال چه قدر می تونه باعث پیشرفت سریع تر و اتلاف وقت کمتر و افزایش انگیزه باشه؟
چه قدر می تونه در ثبت ایده ها و جلوگیری از فرار آنها موثر باشه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yousefi66 , rezax01
07-16-2015, 06:11 PM
ارسال: #2
RE: برنامه ریزی دیجیتالی
لینک معرفی برنامه Onenote در سایتی به اسم متمم که مقالات خوبی هم داشت:

وان نوت (OneNote) برای مدیریت درس، کار و زندگی
07-21-2015, 10:03 PM
ارسال: #3
من دارم کم و بیش از onenote استفاده میکنم.
یک استفاده کاربردی:
در onenote میشه مثل همه برنامه ها اندازه صفحه رو کوچیک کرد. همینطور میشه نوارابزار رو مخفی کرد تا فضای نوشتن بیشتر شه.
همین طور من یک برنامه دانلود کردم که با کمک اون میشه یک پنجره مثلا همین پنجره onenote رو همیشه در جلوی بقیه پنجره ها قرار داد.
حالا من چی کار میکنم. مثلا مقالات سئو می خونم قبلا خلاصه نکات جدید رو تو کاغذ می نوشتم. ولی الان میام پنجره oonenote رو کوچیک میکنم و به کمک اون نرم افزار کاری می کنم که همیشه جلو و گوشه سمت راست باشه. حالا هرچی نکته جدید می بینم تو اون یادداشت می کنم. مزیت این کار اینه که اگر بعدا خواستید کلیه نکات مربوط به مثلا گوگل آنالیتیکز رو دوباره یک مرور کنید کافیه در onenote گوگل آنالیتیکز رو سرچ کنید. یا وقتی می خواید نکات مربوط به هاست رو بدونید یا مربوط به دامنه یا محتوا یا تیتر یا redirect یا ... . در حالی که اگر من تو کاغذ می نوشتم باید کلی این کاغذا رو می گشتم.
07-22-2015, 11:04 PM
ارسال: #4
برایان تریسی در کتاب قدرت زمان یکی از بهترین راه های صرفه جویی در زمان رو استفاده از همین سازمان دهنده ها می دونه

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php hadaf1 11 5,061 10-05-2014 03:39 AM
آخرین ارسال: mohammad-alone
  یادگیری برنامه نویسی چه طوری؟ yunespc 5 1,059 05-25-2014 07:30 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  پیشنهاد اسمی با قابلیت برند شدن در زمینه موفقیت و برنامه ریزی MohamadMJ 13 3,510 10-31-2012 08:42 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS