ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.)
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: 214
پاسخ: 5
بازدید: 1952

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-07-2015, 09:13 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2015 10:33 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
سلام به دوستان عزیزم
شاید خیلی وقت است که یک زمان درست برای صحبت با شما خوبان نگذاشته ام و امروز یک فرصتی دست داد تا چند کلمه ای صحبت و بقولی دردودل کنم

در این حدود 5 سال که انجمن با کمک خدا و شما اعضا سرپاست فرازونشیب های بسیاری داشته است خیلی از اعضای قدیمی که سال های قبل با ما بوده اند حتما تک تک این ساعات پر از استرس را بیاد دارند البته شاید درصد روزهای خوش, صدها برابر این روزهای کمی تیره باشد اما امروز میخواهم در مورد برخی مسائلی با شما دردودل کنم و نظر بخواهم که در ته ذهن خودم و شاید شما مانده باشد

بیشتر بچه هایی که باهم در این سال ها از نزدیک و دور, کنار هم بوده ایم شاید به علاقه من و همسرم به انجمن که مانند پسر کوچکمان هست آگاه باشند پسری که به کمک شما اعضای خود, کم کم راه رفتن را آموخت و امروزه تعداد بحث ها و کاربرانش به چند صد هزار رسیده است
یاد آنروزها بخیر که آنقدر تعداد برادر و خواهر (خاله ها و عموهای انجمن) در انجمن کم بود که همه را به اسم می شناختیم اما امروزه همینکه خودمان را در این شلوغی گم نمیکنیم باید خدا را شکر کنیم

علاقه ما ( من و شما ) به سایت آنقدر است که نخواهیم کوچک ترین لطمه ای به این گروه برسد اما گاهی گاهی ...

اتفاقاتی در انجمن افتاد و مسکوت ماند که خیلی از اعضا دلگیر شدند وشاید دیگر کمتر بیایند و شاید هم پنهان بیایند اما این اتفاقات چه بود و چه شد؟

در ابتدا عرض کنم آن چیزی که بیشتر از همه باعث شد تا این تاپیک را باز کنم علاوه بر دلگیری عمیقی که از برخی اتفاقات در ته ذهن خود دارم متاسفانه برداشت نادرستی است که برخی اعضا از برخی اتفاقات داشته اند:

از شما میخواهم خودتان را جای من بگذارید, شما مسئولیت یک سایت چند هزار نفری را دارید که هر روز صد ها هزار بازدید از آدم های مختلف در صنف ها و گروه های مختلف میشود.
سایتی که در در همین چند سال پیش هم نامش شائبه کلاهبرداری فریب در ذهن مردمش بود!
سایتی که به لطف طرز تفکر افتضاحی که در جامعه درمورد ثروت وجود دارد بیشتر افراد راه انداختنش را نادانی و مسخره خاص و عام شدن می دانستند اما امروزه در جایگاهی هستیم که با هدف از بین بردن این تفکرات و جای انداختن این فکر که "فرد ثروتمند به هزاران دلیل فردی بسیار ارزشمندتر برای خود, اطرافیان و جامعه است." توانسته ایم با افتخار در مجامع عمومی تر خود را معرفی و افرادی که در ته دلشان پنهان, میخواستند را به سمت خود و حرکت در جهت تعالی فکر و اندیشه و از بین بردن باورها جلب کنیم.

اما گاهی در جمع ماهم کسانی پیدا میشوند که متاسفانه قصد سواستفاده دارند اما ابتدا با نشان دادن ظاهری خوب از خود, توانسته اند افرادی زیادی را به سمت خود جلب کنند و زمانی که بنده و همکارانم بر خلاف میل باطنی و بخاطر سالم نگه داشتن این فضا مجبور به مقابله با آنها میشویم با برخورد برد سایر اعضا مواجه میشویم.

- وقتی کاربری که خود را موجه جلوه داده است شروع میکند به اعضای خانم سایت پیغام های نامناسب ارسال کرده و موجب اعتراض آنها میشود؟
- کاربری که چون قلم بسیار توانایی دارد توانسته است ده ها نفر را به دور خود جمع کند اما در چشم بهم زدنی از لحاظ مالی و معنوی از آنها کلاهبرداری میکند؟
- کاربری که با وجود تذکر اینجانب, وارد یکی از تیم های انجمن شده و با چند نفر شروع به مراوده مالی کرده و حالا خبری از او نیست؟
- یا فردی که متاسفانه بسیار بسیار خود را در مسائل مالی و آموزشی توانمند نشان داد و اما قصد شیطنت مالی داشتند که خدا را شکر خبر کلاهبرداری مالی ایشان در یکی دوسال قبل,در همین اینترنت توسط یکی از اعضا برایمان ارسال و جلوی این کار گرفته شد.

اما در این میان وقتی یک تاپیک حذف یا با یک کاربر مقابله میشود اعضا آن را نشانه استبداد بنده و همکاران و یا حتی از آن بدتر ذی نفع نبودنم درمسائل مالی می دانند

عزیزان من, بنده فردی هستیم که در یک خانواده بسیار متوسط و مانند شما سالم, رشد یافته ام و خوشبختانه آبرو و انسانیت برایم هزاران هزار بار ارزشمند تر از همه چیز است حتی از سلامتی ام چون از کودکی فقط در گوش ما خوانده اند هیچ چیز ارزشمندتر از روح کار نیست مطمئن باشید و به بنده اطمینان داشته باشید که تاکنون اگر کاری کرده ایم فقط بخاطر مقابله و صیانت از شما در برابر افراد سودجو بوده است و در تمام موارد هم با مدارک مطمئن پیش رفته ایم اما چه کنم که نمیتوانم با جزئیات این کلاهبرداری ها را ذکر کنم چون بشدت معتقد هستم که "حرمت مومن از حرمت کعبه بالاتر است " و فقط میتوانم این فرد را بخدا بسپارم تا این خالق مطلق مهربان او را به راه راست هدایت کند.

چون دوست دشمنی کرد دیگر چه می توان گفت
با یار ناجوانمرد دیگر چه می توان گفت
با محرمان غمناک باهمرهان ناشاد
با همدمان دم سرد دیگر چه می توان گفت

حالا شما به بنده بگویید اگر جای بنده باشید چه میکنید؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , soshiant , seraj , MARYAR , iran , samiar afshari , 3ObHaN , مسعود کوچولو , bastarkhaki , radan , اَسکی , اقاي ايـــده , nira , hamidmh
06-07-2015, 09:58 AM
ارسال: #2
RE: بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.)
جناب کاظمی سلام
احساس شما رو درک می کنم ولی هیچ کس نمی تونه جای شما باشه.ولی چند نکته رو عرض می کنم.
بیشتر کسانیکه وارد سایت می شوند افراد جوان و جویای پول هستند و سریعتر جذب حرفای قشنگ برخی افراد می شوند .افرادیکه فقط از موفقیت و پول حرف میزنند و حتی برای خودشان هم اسم مستعار انتخاب می کنند . شما بعنوان مسول سایت حتما یک سری راهکارهایی برای آگاهی دادن به تمامی اعضا دارید چه بسا که در صفحه اول نیز آورده اید.
شما از اینکه برخی پستها رو مسدود می کنید نگران نباشید اگر اطمینان کامل دارید از اینکه ناسالم است و حتما باید به اطلاع اعضا برسانید که فلان شخص یا گروه بنا به این دلایل اعمال ...... انجام داده اند و باید مسدود شوند.
قانون بالاخره خشن است و همه از آن راضی نیستند ولی شما باید اجرا نمایید .اگر تعداد فسادهای مالی که برخی را عنوان نموده اید بیشتر شود ممکن است در آینده برای سایت مشکل ساز شود.
به نظر بنده هر گونه اظهار سرمایه گذاری و یا همکاری و غیره که در آن امکان سواستفاده های احتمالی می رود فقط و فقط در یک تاپیک عنوان شود. تا کنترل بیشتری اعمال گردد.
آقای کاظمی قانون را اجرا کنید ولی با شفافیت و نگران عده ای خاص نباشید. (نظر بنده)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , مسعود کوچولو , اَسکی , hamidmh
06-07-2015, 10:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2015 10:11 AM، توسط soshiant.)
ارسال: #3
سلام آقای کاظمی عزیز
قطعا مدیریت چنین مجموعه هایی کار بسیار سخت و گاهی خارج از طاقت اند.

من چند تا پیشنهاد دارم جهت مدیریت بهینه تر فروم
1-در صورت ارسال تاپیک تکراری که خیلی زیاد شده سریع با تاپیک اصلی ادغام شه
مثلا ما در مورد ایجاد سایت و کسب در امد از اون تاپیک زیاد داریم اما باز هم افرادی میان و دوباره می پرسن چگونه میشه با سایت کسب درامد کرد و متاسفانه جوابی هم حاصلشون نمیشه چرا که قبلا در موردش توضیحات زیادی وجود داره
2-متاسفانه خیلی از دوستان به گفته خودشون از مطالب موجود در سایت استفاده کردن و به نتیجه هم رسیدن اما دیگه گذاشتن و رفتن!
باید یکسری قوانین حول محور وجدان افراد اعمال بشه که در صورتی که مطالب و فضای سایت باعث پیشرفت شما شد حتما روند پیشرفتتونو بیان کنید تا هم دیگران امیدوارتر شن هم از روش شما استفاده کنند.
3-در صورت مشاهده هرگونه معامله (خارج از قوانین سایت) سریعا تاپیک بسته شه و چند روز بعد پاک شه
4-برای خرید و فروش و معامله حول محور سایت هم قوانین و هم محلی جداگانه اختصاص داده بشه خیلی بهتره
5-به کاربرها تاکید کنیم که قبلا از گذاشتن هر مطلب و سوالی حتما در انجمن سرچ کنن تا مطالب تکراری گذاشته نشه
muhammad *****

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , hamidmh
06-07-2015, 06:01 PM
ارسال: #4
درود بر مهندس کاظمی عزیز و همسر گرامیشون که بسیار دلسوزانه برای این خانواده ( انجمن ) زحمت میکشن.
در مورد مسائل مالی و خرید و فروش اجناس بین اعضا بهترین کار این است: بعد از سفارش محصولات توسط مشتری، ابتدا محصول به دفتر شما ارسال شود و وجه محصول هم به همین منوال؛ سپس شما محصول را به دست مشتری و وجه را به دست فروشنده برسانید. البته این کار مسلماً وقت و هزینه ای هم دارد.

این هم بدانید ما به شما و مدیریت شما اعتماد داریم و احترام می گذاریم.

شاد باشید

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , 3ObHaN , hamidmh
12-11-2017, 01:17 PM
ارسال: #5
سلام.
من تازه وارد شدم. اگه جامعه مون رو مثل خانواده دوست داشتيم و حرمتهايي رو كه در خانواده رعايت ميكرديم و اونارو در جامعه بسط ميداديم نميدونم چي ميشد. الاايحال در هر جمع و فرهنگي همه جور ادم هست بهتره موضوع رو به خاطره ها بسپريم و با تلاشي مضاعف رو به جلو بريم. يه دوستي داشتم ميگفت "ما خوب بمانيم"
منم ميگم: خدا كه هست.
شما هم بگيد: .....
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور اعتماد کنم؟ (لطفا شرکت کنید) mohammadshamosi 18 5,745 08-03-2017 06:23 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 309 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Information بخوانید و تعجب کنید ...! sadegh62 2 974 10-25-2015 12:07 PM
آخرین ارسال: matarodi
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,715 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟ جبرئیل 4 904 04-30-2015 02:25 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  زندگی عجیب (دوستان لطفا شرکت کنید( mrghafoory 1 846 12-15-2014 12:00 PM
آخرین ارسال: هورداد
  مردم چه طوری پولدار میشن! yunespc 14 3,329 11-07-2014 01:14 AM
آخرین ارسال: mehdi098
Heart لطفا همه شرکت کنید! Haavin 23 3,297 08-07-2013 05:28 PM
آخرین ارسال: پرنوش
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 922 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟ مــجــیــנ 23 9,385 02-03-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: farzin54
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 494 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,266 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,690 10-16-2012 02:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS