ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاور املاک به سبک من و تو
زمان کنونی: 04-19-2024, 08:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: neshaneakhar
آخرین ارسال: 1992
پاسخ: 7
بازدید: 1454

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-02-2015, 09:42 PM
ارسال: #1
اونایی که من و تو رو میبینن یه برنامه ای هست در مورد مشاورین املاک
اونجا مثل ایران نیست که همه برن به بنگاه سفارش بدن هم خریدا رو هم فروشنده....
اونجا خریدار یه مشاور خصوصی پیدا میکنه و اون مشاور میره همه جا و با همه چونه میزنه و کیس مناسبو پیدا می کنه و بعدش از طرف فقط کمسیون میگیره...
فروشنده هم همینطور.....
به نظرتون میشه اون سبک رو تو ایران و به صورت دفتر راه انداخت؟؟؟؟ هر نفر یه مشاور داشته باشه و مشاوره بره همه بنگاهها و همه جار وبگرده و با توجه به توان اون کیس مناسب رو پیدا کنه وچون طرف هم متخصص این کاره سرش کلک نمیره.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19
06-03-2015, 12:32 AM
ارسال: #2
RE: مشاور املاک به سبک من و تو
سلام دوست عزیز. خیلی وقت بود بنده از روی سریال Modern family به این فکر افتاده بودم. وقتی این صحبت رو با چند نفر پیش کشیدم اونها اشاره به این برنامه ای که شما میفرمایید کردن.

اینکار شدنیه اما زمان بر خواهد بود. شما باید اونقدری موفق باشید در کارتون که زبان به زبان شهرت پیدا کنید و مشتریانتون مشتری جذب کنن براتون.
برای شروع هم میتونید قبل از راه اندازی دفتر با چند نفر که ملک دارن و میخوان بفروشن صحبت کنید و سعی کنید براشون مشتری جور کنید و هنگام بازدید از ملک هم ، خودتون به مشتری توضیح بدید. در واقع کارشناس فروش باشید و به شیوه های مدرن فروش املاک عمل کنید.

موفق باشید

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: blacknight19
06-03-2015, 02:10 PM
ارسال: #3
ممنون از نظرتون....و اما....
ما خودمون (( خودم و پدرم و عموم ))تو کار ساخت و ساز بودیم و تا حد کمی هم الان هستیم که کم و زیاد تو کار فروش واحد با بنگاه در تماس بودیم....الان هم هر از گاهی .احد های عموم رو تو اینترنت و دیوار میذارم و با خریدارای زیادی در تماس هستم که فقط بیشتر نقش معرفی کننده رو دارم....به نظرم اگه دفتری بزنم دستم بازتر میشه...و مردم بیشتر بهم اعتماد میکنن ...
در ضمن اول هر کاری سخته...شاید من هم موفق نشم ولی احتمال داره چند سال بعد خیلی از املاک از این متدهای غربی استفاده کنن ...
 تشکر شده توسط: blacknight19 , hamedmoez
08-22-2015, 07:41 PM
ارسال: #4
به نظر من نشدنیه.چون فرهنگ ها فرق داره.خودم قبلا دفتر املاک بودم.خیلی وقتا واسه یک نفر یک ماه تموم دنبال خونه بودم بعد که موردی پیدا شده که اصلا مشتری نتونسته ایراد بگیره کاشف به عمل اومده که پول اقا اصلا نقد نبوده!!حالا توی این یک ماه روی چند مشتری دیگه کار کردم کناره و پولی به جیب زدم.ولی اگه تمام وقتمو رو واسه کسی میذاشتم که حتی پول نقد هم نداره فقط ضرره...
 تشکر شده توسط: blacknight19 , اقاي ايـــده , Fery Farrokhzad
11-30-2015, 02:15 PM
ارسال: #5
با سلام اگه هدفت رو مشخص کنی و با اتماد به نفس بالا پیگیری کنی حتما موفق میشی

اینده از آن توست[/font][/size]
 تشکر شده توسط: hamedmoez
05-14-2016, 11:59 PM
ارسال: #6
قوانين صنفي ايران اجازه ي چنين سيستم پورسانت گيري رو نميدن! صنف دهنتو إسفالت ميكنه اگر هر كدوم ازتون شكايت كنن!!!
07-29-2016, 05:12 PM
ارسال: #7
(05-14-2016 11:59 PM)Hex نوشته شده توسط:  قوانين صنفي ايران اجازه ي چنين سيستم پورسانت گيري رو نميدن! صنف دهنتو إسفالت ميكنه اگر هر كدوم ازتون شكايت كنن!!!

به صنف چه ربطی داره!!!این همه آدم دارن دلالی میکنن
مگه اینکه دلالی هم صنف داشته باشه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به مشورت و راهنمایی بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل reza.sepehri 1 1,617 02-26-2022 01:26 PM
آخرین ارسال: avideh
  هر کس ايده‌هايي متناسب با وضعيت من دارد پيام بدهد javani 0 299 05-16-2019 01:47 AM
آخرین ارسال: javani
  راه حل قطعی برا کاری مطمئن با سرمایه 10 تومن با شرایط من alirezakhaki 17 3,793 12-01-2017 08:27 PM
آخرین ارسال: abozar
Wink واردات و صادرات به کشور سوئد Mahyar.avd 4 852 08-05-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: Mahyar.avd
  اگر به جای یک ورشکسته بودید.برای میلیاردر شدن چگونه و از کجا شروع می کردید؟ .کیارش 0 580 05-31-2017 05:46 PM
آخرین ارسال: .کیارش
  راهنمایی در زمینه تبدیل بازی های اینترنتی به پول هورداد 1 842 03-08-2017 01:24 AM
آخرین ارسال: *sinuhe*
  راه اندازی رستوران با سبک خاص در تهران payamlover 3 1,046 09-26-2016 05:25 PM
آخرین ارسال: jenuse
  کمک به گذر از مرحله شک و ورود به بخش عمل Om1dkhan 4 548 09-16-2016 12:14 PM
آخرین ارسال: اسممو چی بزارم؟
  خودم جزیی فروش پارچه هستم کمک میخوام برم تو کلی فروشی تهران mehrdadmsh0 4 953 05-08-2016 02:57 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  من و این ویژگی ها کدام شغل برایم مناسب است aligharagezlou 3 799 02-13-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
  استدیو ضبط صدا تو تهران کسی سراغ داره؟ davaran 1 481 09-01-2015 10:03 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  خدمات به مشاورین املاک alibbest59 1 495 05-07-2015 11:25 PM
آخرین ارسال: soshiant

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS