ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: جبرئیل
پاسخ: 5
بازدید: 914

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-29-2015, 04:28 PM
ارسال: #1
دوستان عزیز ببخشید که اینقدر راحت باهاتون حرف میزنم ولی بخدا باید به یه چیزایی واقعا توجه کنیم و راحت از کنارشون نگذریم ،( مگه نه اینکه هر عملی در این عالم ،عکس العملی رو در پی داره ) و اون اینه که پول در آوردن راحته ، ولی به چه قیمتی ؟ ؟ ؟
به قیمت فقط پول درآوردن و میلیاردرشدن ؟
به قیمت ضایع کردن حق و مال دیگران ؟
به قیمت ضایع کردن رقیب ؟
به قیمت زیر پا گذاشتن خدا و اعتقادات و عاقبت ؟
به قیمت ضایع کردن بیت المال ؟
به قیمت خیانت ؟ پارتی بازی و زدن زیرآب دیگران ؟
به قیمت آزار و اذیت خانواده و اطرافیان و زدن از وقت و آرامش و رفاه اونها ؟
به قیمت ظلم و یا تعدی به سلامتی مصرف کنندگان محصول ؟
به قمیت صرفا دیدن منافع خود و عدم توجه به ضرر خریداران؟
و صدها به قیمت دیگه ... مابایددرهمه زمینه هابه هم کمک کنیم عزیران.مگرنه اینکه بایدخیر خواه هم باشیم و برای پولدار شدن به هم کمک کنیم؟ اینم یه بخش مهم این راهه . . . موفق باشید.

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-29-2015, 05:44 PM
ارسال: #2
RE: پول درآوردن راحته ولی به چه قیمتی ؟
دوست عزیز شما لازم نیست تلاش کنید
با این باورهایی که دارید تا آخر عمر هر چقدر که تلاش کنید باز هم ثروتمند نخواهید شد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-30-2015, 11:27 AM
ارسال: #3
(04-29-2015 05:44 PM)garshasp نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما لازم نیست تلاش کنید
با این باورهایی که دارید تا آخر عمر هر چقدر که تلاش کنید باز هم ثروتمند نخواهید شد .

سلام روزشما بخیر.
شما درست میگی این باورها میتونه مسخره آمیز ومتحجرانه باشه ولی وقتی وارد بن کار و سپس نهایت کار میشی که خوب ، ما پول دار شدیم اما به چه قمیتی ؟ وقتی بتونیم به همه این سوالات جواب بدیم اون وقت می بینم نه بابا اینقدرهاهم که فکر میکردیم ارزش نداشته اینهمه خودمون رو به این ور اونور بزنیم و اون پولها دیگه برامون لذتی نخواهند داشت ، حالا هی میگردیم دنبال راهی که جبران کنیم کارهایی رو که به خود ودیگران و عاقبت و زندگی مون صدمه زده ، ولی اگه دیر شده باشه چی ؟ و وقت جبرانی وجود نداشته باشه ، خدا وکیلی غیر از پولدارای با شرف و با وجدان ، یه نگاه به شرایط رشد وپولداری و ارتقاء مالی افراد بیاندازیم ببینیم واقعا چه چوری وبه چه قیمتی و از چه راهی به اینجارسیدن ؟ اصلا پولدار شدن بد نیست مخصوصا اگه دست خیر داشته باشی و از راه درست که خیلی از دوستان در اینجا شرح اون رو میدن باشه که دیگه محشره ... امیدوارم همه دوستان در این سایت جزو پولدارای باخیر وبرکت باشن ودست و دلشون باز .

04-30-2015, 01:53 PM
ارسال: #4
رفتم شهرداری پروانه ساخت مسکن بگیرم . میگه به زمین شما مجوز نمیدیم چون تراکم منطقه بالاست. گفتم چکار کنم گفت برو بساز بعد بیا جریمشو بده!!!! الان من باید چکار کنم ؟!! بسازم که خلاف کردم نسازم خونه ندارم. به نظر بنده خلاف کردن و دور زدن قانون و پول درآوردن غیر شرعی در ایران کاملا نهادینه شده . از سطح مردم عادی تا سران مملکت .. پس باخت با کسیه که نخواد با جریان حرکت کنه !!!!

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iran
04-30-2015, 02:25 PM
ارسال: #5
مهدی جان سلام
میدونم که نیاز میتونه تمام اعتقادات آدم رو به هم بریزه ولی این رو هم میدونیم که در شرایط سخته که پایداری و سلامت هر شخص مشخص میشه. باورت نمیشه اگه بگم ، خودم کارمند بانکم ولی بخاطر سودهای بانکی ، وام و تسهیلات بانکی برای خرید مسکن رو نگرفتم و نخواهم گرفت هر چند در سختی دارم زندگی میکنم البته این روهم بگم اگه این حرف رو زدم قصدم آب کشیدن جانماز نیست یه واقعیته که باید هرکس براساس اعتقاداتش زندگیش رو تنظیم کنه وگرنه در بی اعتقادی وبی خدایی هرکاری آزاده و حلال . . .
ببین دوست من توی شرایط حاد همه چی بهم میخوره حتی حلال وحرام خدا ، ولی آیا تشخیص این شرایط حاد واقعا راحته وبا کمترین سختی باید قانون خدارو زیر پابگذاریم ؟ یه سوال ساده آیا ما میتونیم روزه مون رو بین روز افطارکنیم ؟ آیا ما میتونیم گوش مردار رو بخوریم ؟ در شرایط عادی ابدا نمیتونیم چون صد در صد حرامه ولی ، ولی وقتی توی شراط خاص قرارگرفتیم مثلا داریم از فرط گرسنگی یا تشنگی در ماه رمضان جان خودمان را از دست میدهیم این جاست که فقط وفقط به اندازه ای که زنده بمانیم و خودمان را به افطار برسونیم میتونیم جرعه ای آب بخوریم . پس اینکه مردم خودشون رو قانع میکنن بخاطر مشکلات وام یا پول نزولی میگیرن ویا میدن ویا دزدی از کسی سر میزنه ویا هر خلافی این نمیتونه توجیه شرعی وقانونی داشته باشه .
فقط میتونم بگم توکل بخدا کن و باز هم صبورانه به دنبال راه دیگه ای برای تغییر در معیشت و ارتقاء سطح مادی زندگیتون باشید و مطمئن باشید که خدا هم راهگشاخواهد بود.سربلند باشید.

تشکر شده توسط: blacknight19 , radan
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.) کامیار کاظمی 4 1,964 12-11-2017 01:17 PM
آخرین ارسال: 214
  پست سریع به ایران mahdi6940 1 457 06-21-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: majidghaffari
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 648 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  مردم چه طوری پولدار میشن! yunespc 14 3,335 11-07-2014 01:14 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  كلاس كاري يا فقط پول درآوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Peyman AL 33 4,428 10-01-2013 12:37 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 922 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  به نظرتون مرحله دوم هدفمندی یارانه ها چجوری اجرا بشه بهتره؟ somaye92 1 389 03-04-2013 02:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Star مشكلات امروز ايران نسبت به كشورهاي ديگر جهان چيست mardanblog 14 2,067 02-23-2013 06:08 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  کمک فکری به مسئولین برای بهبود اوضاع اقتصادی mjdehghani 92 11,179 01-24-2013 02:39 PM
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,269 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تا چه اندازه به مباحث تفکر مثبت اعتقاد دارید؟ jahanagahi 10 1,694 10-16-2012 02:47 PM
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,639 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  ایراد به واردات nami 15 2,116 09-29-2012 01:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS