ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید
زمان کنونی: 04-19-2024, 04:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: جبرئیل
پاسخ: 11
بازدید: 1345

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید
06-22-2015, 08:27 AM
ارسال: #11
RE: تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید
سلام آقای خان محمدی
متشکرم که به موضوع توجه خاص کردید.باتوجه به نیاز بشر به ادامه زندگی برای پیشرفت وتکامل علمی و مادی ومعنوی نیاز هست که در بهترین وسلامت ترین حالت به کار خودش ادامه بده و با کمترین درگیری با بیماریهای جسمی وروحی به تکامل واقعی خودش رو برسونه. حالا برای سلامتی جسم و روحش نیاز هست که دستت به ابتکاری بزنه که موندگاره و موقتی نیست وبا بدن طبیعتش هم سازگاره و اون چیزی نیست جز اظلاح واقعی تغذیه که بار ها وبارها هم در آیات الهی وهم در احادیث و روایات وهم در توصیه های دانشمندان گفته شده به چیزی که میخورید توجه کنید ویا بیماریهای شما از چیزهایی است که میخوریدو یا خوراک خورد را اصلاح کنید تا بیمارنشوید و....
حالاوقتی یه توجه کوچک به جانداران دیگر به جز انسان میکنیم که تک خور هستند وطبیعی خور میبینید که اونها در جنگل هیچ احتیاجی به بیمارستان و دکتر وجراح و دارو وسایر تجهیزات درمانی ندارند و هیچ بیماری که گریبان انسان هار وگرفته هم مبتلانمیشوند. در صورتیکه که همه چیز میخوریم و دست آخر انواع بیماریهای شناخته شده و ناشناخته رو باهاش درگیریم و جالب انیکه باتمام این خوراکی ها باز وقتی میریم آزمایش میدیم بهمون میگن فلان ویتامین یا مواد معدنی بدنت کمه و با جثه ای نحیف و یا نا متقارن باید به زندگی میون ادامه بدیم و آخرش هم بایه بیماری از پادر بیاییم اونم در سنین بسیار پایین. ولی حیوانات چی باخوردن فقط یه علف مثلا یونجه هیکلی درشت وقوی و تنومند دارند و عمری طولانی و جالب اینکه بااینکه یه چیز خوردن هیچ کمبودی هم توی بدنش نیست تازه محصولاتی قوی و پر منفعتی هم به ما تحویل میدن. خوب خداوکیلی نباید به این چیزها بیشتر توجه کنیم ودرس بگیریم.
دوست من گفتیدذاعقه بله بدن و خلقت ما طوری ساخته شده که خودش رو با شرایط وفق میده پس نگران این نباید باشیم باید نگران سالمتی و کوتاهی عمر باشیم و مشکلتی که از عدم تغذیه صحیح عایدانسان میشه باشیم و در صدصد اصلاح هرچه سریعتر آن باشیم.
اگه بگم بنده 25 ساله قند وچای نمیخورم باورتون میشه. باور کنید آلان حدود دو ماهه توی منزل ما که پدرو مادرم هم با ماهستند، قند و چای و شکر و روغن جامد ومایع و علی الخصوص مرغ و گوشت گاو گوساله و کنسروی ها به کلی حذف شده و هیچ اتفاقی هم نیافته که هیچ تازه روز به روز حال پدرو مادرم که همش از درد بدن و پا و زانو و فشار خون و سایر دردهایی که مسن ها یکسره اذعان دارن دور شده و آرامتر به خواب میرن و چهره هاشون هم روشنتر و طبیعی تر شده. تازه هنوز همه چیز رو تغییر ندادیم. روغن دنبه رو گرفتیم و توی سرخ کرنیها و غذاها میریزیم تازه خیلی هم خوشمره تر م مقوی تر شده بعضی اوقات هم روغن زرد میگیرم ولی اونقدر نیاز نیست که مردم به خودشون فشار بیارن همون دروغن دنبه و پی گوسفند خیلی عالیه و بجای مرغ سمی و کورتونی و بیخواب و گوساله وگاوهای با گوشت سردو تغذهی های نامناسب رفتیم سراغ بوقلمون و گوشت شتر و گوشت گوسفندی ولی بازم بگم اونم نه زیاد که یکسره از این محصولات باشه بلکه سبزیجات و حبوبات جای خودش رو بیشتر در تغذه باز کرده انوم طبیعی و خامش نه پخته شده و همه هم راضی هستن حتی برا ی میهمانان هم همینکار ور میکنیم چون معتقدم وقتی چیزی برای خودمون بده برای دیگران هم بده. بجای چای و قند وشکر هم رفتم انواع جوشونده هارو مثل نعنای خشک و گل گاوزبان و پونه و دارچیمن وزنجبیل و خیلی چیزاهای دیگه طبیعی رو تهیه کردم ویا خودمون خشک میکنیم و با خرمای زاهدی ویا فله ای و کارتونی نوش جان میکنیم ویا انجیر و توت رو در کنارش داریم باور کنید خیلی هم ارزونت رو خوشمزه تر هم هستن.پس میشه فقط باید شروع کرد اونم از خودمون واز منزل خودمون.ببخشید که خیلی طولانی شد ولی چاره ای نداشتم بگم شدنیه وخیلی هم راحت تره .سربلندباشید.

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , radan
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star با سرمایه 60الی70 تومن چیکارکنم که ماهی دوتومن درآمد داشته باشه؟ Amir@asd 2 1,292 10-31-2020 12:43 AM
آخرین ارسال: سعید م
Shocked منم با نگاهی جدید شروع کردم(فروشگاه اینترنتی صنایع دستی) masoud_aliheidari 13 2,567 07-28-2015 09:29 AM
آخرین ارسال: zahra3392
Exclamation شروع کردم با رویکردی جدید رز سفید 14 2,792 06-06-2015 12:48 AM
آخرین ارسال: رز سفید
  تهیه ی لوسترهای منبت کاغذی fmkiani 8 2,022 04-14-2015 07:46 PM
آخرین ارسال: fmkiani
  خبرهای جدید من :) azim 1 670 01-04-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: tondar12
  ره اندازی مرکز دانلود کتاب و مقالات فارسی و انگلیسی جدید arsho 35 4,901 09-03-2014 07:29 PM
آخرین ارسال: M0TRIX
  من هم شروع کردم اما خدا میدونه نتیجه داره یا نه هومان هرمزدی 13 3,514 04-28-2014 11:07 AM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  اون 3 سال پیش شروع کرد و حالا ... mehdi62 2 975 04-10-2013 12:45 AM
آخرین ارسال: سعید یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS