ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه سختی‌های زندگی را تبدیل به بهترین اتفاقات کنیم/ یادداشت لس براون
زمان کنونی: 04-19-2024, 02:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samiar afshari
آخرین ارسال: samiar afshari
پاسخ: 1
بازدید: 1008

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه سختی‌های زندگی را تبدیل به بهترین اتفاقات کنیم/ یادداشت لس براون
02-24-2015, 03:24 AM
ارسال: #1
Star چگونه سختی‌های زندگی را تبدیل به بهترین اتفاقات کنیم/ یادداشت لس براون
زندگی برای همه ما هم اشک فراوان داشته و هم لبخند بسیار. از تک‌تک لحظه‌های خوب و شیرینش لذت برده‌ایم و آن‌ها را در ذهن‌مان ثبت کرده‌ایم. غم‌ها و ناراحتی‌هایش را هم با پوست و استخوان‌مان حس کرده‌ایم. میزان تحمل این دشواری‌ها مقیاسی‌ست برای سنجش قدرت فرد مقابل ناملایمات زندگی. اما کجا واقعا یاد می‌گیریم چطور در برابر این مشکلات و سختی‌ها بایستیم و پیروز میدان باشیم؟ مدرسه، جایی‌ست که خواندن و نوشتن یاد گرفته‌ایم.
پس کلیدهای زندگی کردن در این پستی و بلندی‌ها چه می‌شود؟ در کدام کلاس یاد می‌گیریم چطور با بیکاری کنار بیاییم، مرگ عزیزان‌مان را تاب بیاوریم یا از به هم خوردن روابط مهم زندگی‌مان نابود نشویم؟ متاسفانه آموختن این مسایل کار تجربه است و این درس‌ها را باید در مکتب مصائب زندگی یادگرفت. من در کتاب تا وقتی پیروز نشوید هیچ چیز تمام نشده قصد داشتم این پیام را برسانم که مهم نیست زندگی‌تان چقدر سخت می‌شود، مهم نیست دشواری‌هایش چقدر تحمل‌ناپذیر خواهند شد، همیشه دلیلی برای ادامه دادن راه وجود دارد چون شما می‌توانید از تمام این سختی‌ها بگذرید و کامیاب شوید.
پیشنهاد من این است که پس از هر بدبیاری و مشکلی خوب به آن فکر کنید. اگر حس کردید زندگی شما را پس زده و رو به افولید باید در گام نخست علت شکست را بفهمید، موشکافانه بررسی‌اش کنید، بفهمید که اصلا چرا این اتفاق افتاد و در نهایت خیز بردارید و با آگاهی کامل از موانع بپرید.

بعضی وقت‌ها مشکلات یکی پس از دیگری بر سرمان آوار می‌شوند
ما در دورانی زندگی می‌کنیم که رقابت و چالش بین تمام دنیا وجود دارد. سر کار تحت فشار و در منزل پر از تشویشیم. اما با این همه تمام مردم سعی می‌کنند به زندگی‌شان هدف و معنی خاصی بدهند. وقتی که زندگی بر وفق مرادتان نباشد چکار می‌کنید؟ وقتی همه‌چیز خوب است که شما هم خوبید، اما تکلیف روزهای بد چه می‌شود؟ وقتی اتفاق بدی در زندگی کسی می‌افتد همه‌چیز یک شکل دیگر است و آن روی تیره زندگی خودش را نشان می‌دهد:
• وقتی کسی را که دوستش دارید، از شما می‌گیرند.
• وقتی یک بیماری وحشتناک به سراغ خودتان یا خانواده‌تان بیاید.
• وقتی کارتان رو به پس‌رفت باشد.
• وقتی روابط عاطفی‌تان به هم می‌ریزد.
• وقتی دچار اندوه و بلاتکلیفی پس از طلاق بشوید.
• وقتی فرزندتان قصد بزرگ شدن نداشته باشد.
• وقتی فرزند نوجوان‌تان فکر می‌کند دیگر بزرگ شده است.
یک وقت‌هایی در زندگی وجود دارند که دوست دارید به مشکلات بگویید: «خواهش می‌کنم یک چند روزی ولم کن بگذار یک نفسی بکشم.» اما گوش شنوایی نیست. بعضی وقت‌ها هست که سرتان را برگردانید زیر پایتان را خالی می‌کنند. این زندگی‌ست. اما نه! این نوع نگرش فقط برای عده‌ای‌ست که نیمه خالی لیوان را می‌بینند و آن‌قدر ضعیفند که کوچکترین تلاشی برای درست کردن مشکلات نمی‌کنند.

قدرت در ایمان است
ایمان به خود نیازمند این است که بدانید زندگی ارزش مبارزه را دارد و همیشه امیدی هست. اصلا نیازی نیست حتما در قله باشید تا بتوانید همه چیز و همه جا را ببینید. فارغ از این‌که شرایط‌تان چگونه است، بدون شک دلیلی برای بودن‌تان وجود دارد. چطور می‌توانید خودتان را بیشتر باور کنید؟ یکی از راه‌هایش تشویق درونی‌ست. تمرکزتان را معطوف کارهای داوطلبانه، ورزش کردن و درس خواندن بکنید؛ هر کاری که باعث می‌شود حس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. عبارات مثبتی را که حال‌تان را بهتر می‌کنند پیدا کنید، آن‌ها را روی کاغذ بنویسید و جایی بگذاریدشان که در طول روز جلوی چشم‌تان باشند. این جمله مورد علاقه من است که از دوستم یاد گرفتم: «قرار است اتفاقات خوب برای من بیفتد.» این جمله را چند بار پشت سر هم بگویید اما هر بار تکیه را روی یک کلمه یا عبارت متفاوت بگذارید:

قرار است اتفاقات خوب برای من بیفتد

باید طوری زندگی کنیم که حتی یک ثانیه‌مان هم هدر نرود. شکست، مغلوب شدن و ضرر کردن همه‌مان را پریشان می‌کند، می‌دانم. بهتر است که همیشه انتظارش را داشته باشید و برای رو به رو شدن با آن آماده باشید. بعد هم خودتان با آرامش خیال به زندگی بازگردید چون اگر بخواهید خودتان را محو کنید هیچ‌کس برای‌تان دعوتنامه نمی‌فرستد. یکی از راه‌ها تقویت ایمان به قدرتی فراتر از خودتان است، قدرتی مطلق و یگانه. و این‌که باور داشته باشید اتفاقات خوبی در انتظارتان است. وقتی پس از هر ناامیدی از جای‌تان برخیزید درهای بسیاری به روی‌تان باز می‌شود و اتفاقات خوب برای‌تان می‌افتد. دستی به سر و روی‌تان بکشید و به زندگی بازگردید. باور کنید که همه‌چیز می‌تواند عالی شود اگر خودتان بخواهید.

منبع:
مجله خلاقیت
ترجمه: ... عاشورزاده

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iran , Lady
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. jahanagahi 47 7,785 09-19-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: javidan
  ××× مهارت های زندگی ××× samiar afshari 3 592 04-04-2015 02:41 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  راه رسیدن به شادی و موفقیت jahanagahi 2 696 02-20-2015 07:58 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  توصیه های افراد ثروتمندی که از ابتدا ثروتمند نبودند mehdi098 0 903 11-15-2014 11:01 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  خلاصه نکته های استاد قربانیان احمد فردی 3 1,453 05-02-2014 03:23 PM
آخرین ارسال: alirezaaa
  كمك به تولد دوباره محسن قلي زاده 15 1,974 11-28-2013 12:12 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  چطور کودکان خود را با مفهوم پس اندازو سرمایه آشنا کنیم؟ jahanagahi 7 1,406 11-16-2013 09:34 AM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  آفرین به اراده شما ... کامیار کاظمی 4 965 08-26-2013 01:51 AM
آخرین ارسال: GreatNavid
  راز مردم داری دریانی های موفق .... mallarme 3 1,658 08-07-2013 02:27 PM
آخرین ارسال: mrs.abbasi
  راز موفقیت شرکت های خصوصی چیست؟ mallarme 0 1,079 07-14-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: mallarme
  به شما میگویند چگونه با مشکلاتتان کنار بیایید..... mallarme 3 1,196 07-11-2013 01:35 PM
  فن مذاکره را از استیو جابز بیاموزید .... mallarme 0 482 07-10-2013 12:55 PM
  آدم های موفق این گونه اند! deh621 0 650 06-02-2013 04:25 PM
آخرین ارسال: deh621
  داستان های آموزنده افراد موفق iranboy 0 972 05-27-2013 01:44 AM
آخرین ارسال: iranboy
  اسرار موفقیت در کارها را اینجا بخوانید MARYAR 2 1,073 05-04-2013 12:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دستتان را مشت کنید تا حافظه بهتری داشته باشید! mallarme 7 1,706 04-27-2013 07:21 PM
Heart سرمایه زندگی..... mallarme 3 942 01-14-2013 08:56 PM
آخرین ارسال: goldmen
  راز های تصمیم گیری برای کسب موفقیت yu3f 24 3,284 01-03-2013 02:47 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  چقدر به اهداف خود ایمان داریم؟ کامیار کاظمی 12 1,332 12-19-2012 02:32 PM
آخرین ارسال: goldmen
  باور كنيد كه استحقاق بهترينها را داريد mehdi098 3 1,008 11-15-2012 10:48 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS