ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه چیز در مورد گروه تحقیقاتی تولید ثروت عباس منش
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mamo
آخرین ارسال: خیراندیش
پاسخ: 36
بازدید: 39866

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز در مورد گروه تحقیقاتی تولید ثروت عباس منش
04-22-2016, 12:27 PM
ارسال: #21
RE: همه چیز در مورد گروه تحقیقاتی تولید ثروت عباس منش
(04-15-2016 06:46 PM)deh621 نوشته شده توسط:  سلام،
میشه بیشتر در مورد این بسته ها ( روانشناسی ثروت 1 و 2 ) بیشتر توضیح بدید که برای موفقیت در این زمینه باید چکار بکنیم .
با تشکر - محمد دهستانی
كلا اول بايد ذهنتون آمادگيشو داشته باشه و تو فاز يادگرفتن قرار بگيريد و بعد تمرينات اين بسته رو خوب انجام دهيد و سر آخر هم هميشه و همه جا فايل صوتي اين دوره رو با هندزفري گوش بدين و هميشه مرورش كنيد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: business_nuts , deh621
04-22-2016, 04:32 PM
ارسال: #22
(04-22-2016 12:27 PM)Ali_954rr نوشته شده توسط:  
میشه بیشتر در مورد این بسته ها ( روانشناسی ثروت 1 و 2 ) بیشتر توضیح بدید که برای موفقیت در این زمینه باید چکار بکنیم .
با تشکر - محمد دهستانی
كلا اول بايد ذهنتون آمادگيشو داشته باشه و تو فاز يادگرفتن قرار بگيريد و بعد تمرينات اين بسته رو خوب انجام دهيد و سر آخر هم هميشه و همه جا فايل صوتي اين دوره رو با هندزفري گوش بدين و هميشه مرورش كنيد.

قیمت و روش تهیه بستش به چه صورته ؟
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-23-2016, 02:23 PM
ارسال: #23
(04-22-2016 04:32 PM)deh621 نوشته شده توسط:  
(04-22-2016 12:27 PM)Ali_954rr نوشته شده توسط:  
با تشکر - محمد دهستانی

قیمت و روش تهیه بستش به چه صورته ؟

با تشکر از راهنماییتون
 تشکر شده توسط: business_nuts
05-21-2016, 11:43 AM
ارسال: #24
(04-04-2016 12:00 PM)aryagio نوشته شده توسط:  
(11-02-2015 09:30 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبم
امروز این تاپیک را دیدم
ابتدا اینکه دوستان به هیچ وجه خرید و فروش انجام ندهید و حق مولف و کپی رایت را رعایت فرمایید.
بنده شخصا تقریبا از جزییات بیشتر دوره های موفق نت مانند دوره های آقای بقوسیان, عباس منش, دکتر آزمندیان, عرفانی زاده و دکتر فرهنگ و ده ها عزیز دیگر اطلاع دارم و یکی از مهم ترین کارهایم به عنوان یک مولف و محقق و علاقمند به این دوره ها جهت ارائه مطالب مفیدتر استفاده از این بسته ها و بررسی دقیق آنها هست.
در مورد محصولات جناب عباس منش هم بنده تقریبا از تمام دوره هایش بخصوص دوره های "دوره روانشناسی ثروت۱ استاد عباس منش" , "دوره روانشناسی ثروت۲، چگونه ثروتمند شویم" , " دوره قانون آفرینش" را استفاده کرده ام. بنظرم این دوره ها فوق العاده عالی بودند و حداقل محتوای دوره ارزشش ده ها برابر این مبلغ هست. نکات بسیار کلیدی و جالب هست و بله دوستانی که میفرمایند نکات همه جا و بخصوص در سایت انجمن گفته شده دقیقا درست هست و تنها مورد این است که ایشان چکیده همه این مطالب را با نظم و توضیحاتی جذاب ارائه میکنند البته توصیه به خرید نمیکنم چون باید ذهن آماده ای برای این هزینه و خرید داشته باشید و ذهن شما برای استفاده از این بسته ها اماده باشد.
پیروز باشید

بنده با جواب شما قاطعانه مخالفم . بنده هم سالهاست در کنار موسیقی تحقیق کردم راجع به این بحث ها .
این آقایون که هیچ چون همه کلاهبردار هستن . هر کدوم رو که اسم ببرین . تو دنیای بازار موفقیت و کارآفرینی همه دارن موفقیت و چگونه ثروتمند شویم میفروشن . بدون زحمت . همه از فروشندگی شروع کردن .
دوستان شما برای موفقیت که این روزها واقعا واژه حال به هم زنی هست نیاز به روابط و فکر خلاق دارید . این مطلب رو میتونید تو زندگینامه گاندی بخونید . یا نهج البلاغه یا گلستان و بوستان سعدی و مثنوی مولانا .
من با دکتر جهانگیری صحبت کردم و ایشون هم نظرشون همین بوده . وقتی رابینز بیاد ایران و دو روز بمونه هر چی قانون من درآوردی داره یادش میره .
همه اینها عباس منش که از قرآن سو استفاده میکنه و عرفانی زاده و غیره کلاش هستن و به هیچ عنوان پایه علمی و اصولی ندارن .
شما وقتی متوجه دغل بازی و حقه بازی اینا میشین که یک کتاب ساده فلسفی بخونین و تازه میفهمین زندگی روی زمین هست نه بردن به آسمون و کوبیدن به زمین . چقدر انسانها که با این مطالب افسرده شدن و خودباوری کاذب گرفتن .
شاید برای کسی خوب باشه مثلا کتاب راز ثروت در ایران با صد اسکناس هزار تومنی !!! که زمینی داره یا مغازه ای و صبح ها تا ساعت 12 خوابه و میخواد یه تکونی به خودش بده و بره مغازه رو ساعت 8 باز کنه . رابینز و بقیه هم در همین حد .
هیچ پرسیدین چرا بزرگانی که این آقایون تو کتابها اسم میبرن یا اشخاص مطرحی که میشناسید یا اصلا بزرگان هنر و ادب و بازار و ... هیچ نقشی تو کتابهای آقایون ندارن ؟
جدیدا هم دارن هاردی رو رو کردن . این قصه تمومی نداره . جدال سوفسطائیان با فلاسفه . فلاسفه زندگی رو معنی میکنن و میارن رو زمین شما رو ولی کسانی که نمیخوان واقعیت رو بپذیرن و دوست دارن در تخیل سیر کنن اسیر این بازی های موفقیت میشن .
یک کتاب کوچک و عالی توصیه میکنم بخونید : در باب حکمت زندگی : آرتور شوپنهاور
نمیدونم چجوری شما همه شون رو کلاه بردار میدونی.من کلاهبرداری از اقای بقوسیان ندیده ام شما یه سر به سایت مدیر سبز بزن متوجه میشی که چه مطالب مفیدی در سایت وجود داره
گاندی و سعدی و غیره تاجر و بازاریاب نبوده اند که شما به اینها ارجاع میدی خخخ
شما قادر نیستی مسایل مختلف رو از هم تفکیک کنی.فلسفه ربطی به بازاریابی نداره فیزیک ربطی به دلایل رفتار فردی نداره هر علمی در حیطه خودش بررسی میشه.
شوپنهاور هم که خیلی بدبین بوده و اونرو بدبین ترین فیلسوف تاریخ میدونن.کتاب در باب حکمت زندگی هم کتاب چندان بزرگی نیست من این کتاب رو تو نوجوانی خوندم و همون موقع هم این حس رو داشتم که مسایلی رو گفته که خودم تجربه کرده ام البته خوندنش ضرری نداره
یک فیلسوف بدبین چه نقشی در بهبود مسایل مالی،بازاریابی و کلا تجارت داره؟
 تشکر شده توسط: رها7
08-16-2016, 11:53 PM
ارسال: #25
من تا الان بیشتر از محصولات رایگان سایت عباسمنش استفاده کردم
اما دوستان هیچ استادی از جمله فرهنگ یا آزمندیان یا حورایی یا ژان بقوسیان یا علی اکبری (نویسنده راز جذب پول در ایران) که من در سمینارشون شرکت کردم یا فایلهاشونو زیاد گوش دادم نتونستن به اندازه استاد عباسمنش زندگی منو تغییر بدن چه مالی چه جنبه های دیگه ی زندگیمو
بعضی از دوستان متاسفانه خیلی بدبین هستن و واقعا جای تأسف داره که اینقده منفی فکر میکنن
بازم حرف دوستمون که گفت باد ذهنت آمادگی داشته باشه واسه فهمیدن رو تأیید میکنم چون به قول استاد عباسمنش تو مدار نیستن
11-02-2016, 03:59 PM
ارسال: #26
[quote='Ali_954rr' pid='163107' dateline='1460661472']
nfrohar@yahoo.com لطفا یک ایمیل به من بزنید
سوال داشتم البته اگر ممکن هست براتون
01-21-2017, 12:57 AM
ارسال: #27
سلام بر اساتید بزرگوار . من نمیگم "به نظر من این آدم ها کلاهبردار هستند و یا نه" اما شما دوستان عزیز رو دعوت میکنم به مطالعه کتاب علم و شبه علم یا اگه گیرتون نیومد چون کمیاب هست ، حداقل سمینار علم و شبه علم ودکتر هولاکویی رو از اینترنت دانلود بنمایید و گوش بدید و همچنین سخنان دکتر مظفر شریعتی رو بعد متوجه امور میشید که حقیقت چی هستو کی چی هست.
02-23-2017, 07:55 PM
ارسال: #28
سلام به همه دوستان

خو استم یه همیاری داشته باشیم
من دو تا از بسته های اموزشی اقای عباسمنش رو خریدم
دوستان اگر مایل باشن با هم تبادل کنیم بسته هایی که خریدیم و هم قیمت هستن
ای دی من در تلگرام و اینستاگرام venussbeauty هست
ممنونم❤
03-11-2017, 04:44 PM
ارسال: #29
این تایپیکو امروز دیدم .نکات جالبی داشت
نوشته جناب اقای مهندس کاظمی بزرگوار را دوباره مطالعه فرمایید :تا ذهن امادگی قبول موفقیت را نداشته باشد هیچ نوشته ای نمیواند تاثیرگذار باشد. مطالب زیادی در همین انجمن وجود دارد که عزیزان نوشته اند اگر فردی بخواهد جمع اوری و دسته بندی کند میلیونها تومان ارزش دارد. بارها شخصا عرض کرده ام در نوشتن اهداف باید با تجسم و تکرار جملات تاکیدی و ایمان و باور و در نهایت توکل ذهن را آماده برای قبول موفقیت کنید و بعد اهدافتان را بنویسید . و عاشقانه با ایمان و باور کامل پیگیر بدست آوردن آن باشید.
موفقتر باشید

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-03-2017, 01:25 PM
ارسال: #30
این کتابها بیشتر روی تغییر باور کار می کنند. باور به منزله پایه یک ساختمان هست و قطعا برای ساختن یک بنای عظیم به باورهای عظیم نیاز هست. اما نکته مهم اینه که، همانطور که پایه و فوندانسیون به تنهایی یک ساختمان رو ایجاد نمی کنه، باور تنها هم در حد بتون ریزی ساختمان خواهد ماند.
برای برپایی این ساختمان بزرگ یا کوچک یه چیزای دیگه هم لازمه
1-ایده خوب
2-برنامه ریزی درست
3-راهکارهای اجرایی مطابق با شرایط اجرا کننده
4-اجرای هوشمندانه

این آموزشها اکثر در حوزه تغییر باور یا همون پایه ساختمان کار می کنند و بقیه مسایل رو فراموش می کنند. بدیهیه که هر کدام از مراحل یک تا چهار هم نیاز به آموزشهای خوب دارند، حتی برای راه اندازی یک کسب و کار عادی مثلا ایجاد یک سوپرمارکت پررونق گرفته تا ایده راه اندازی سیر و سفر فضایی مثل ایده ایلان ماسک

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت3عباس منش bahram584 0 1,150 06-03-2017 01:42 PM
آخرین ارسال: bahram584
  اطلاعات در مورد سمینار آنتونی رابینز reza1 4 2,134 12-05-2014 02:15 PM
آخرین ارسال: neda21

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS