ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید.
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: bahar2014
آخرین ارسال: soni70
پاسخ: 10
بازدید: 2879

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-13-2015, 12:54 AM
ارسال: #1
سلام .. من دوست دارم در زمینه های مربوط به وب کسب درآمد کنم.برنامه نویسیم خوبه ولی تا به حال نمونه کار آنلاین نداشتم.بیشتر پروژه های دانشجویی با php نوشتم و با asp.net mvc اشنام.یه ایده راجع به ایجاد یک سایت به ذهنم رسیده.میخوام با mvc پیاده سازی کنم.هدف اولم داشتن یه نمونه کار هست و هدف بعدی کسب درآمد.
html و Jquery بلدم .css هم متوسطم.تنها مشکلم کمال گراییمه ! میخوام از صفر شروع کنم و این ایده رو پیاده سازی کنم.یعنی بشینم تحلیل کنم uml بکشم (زیاد بلد نیستم) فرم بکشم و ..همین باعث شده کارو همش عقب بندازم ! چون تنهام هستم.و میخوام حتما" تا بعد از عید یه نمونه کار داشته باشم.نمیتونمم از مرحله تحلیل بگذرم چون مرحله مهمیه.تجریه ای اگه دارید ممنون میشم دراختیارم بذارید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hesaab , mardin-b
02-13-2015, 12:56 AM
ارسال: #2
RE: مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید.
درواقع میخوام بدونم مرحله تحلیل رو تا چه حد پیش ببرم.که هم طولانی نشه و هم کافی باشه.
به شدت میترسم از اینکه اشتباه کنم !
 تشکر شده توسط: hesaab , mardin-b
02-13-2015, 03:32 AM
ارسال: #3
بحث شما خیلی تخصصیه و من یکی که سررشته ندارم
ولی اگر منظورتون خوندم کدهای قالب های معروفه و فهمیدنش و بعدش تغییر دادنش، کار خیلی خوبیه! چون جدیدا کسب و کار اینترنتی رونق گرفته و مشتری ها هم چیزای جدیدی میاد تو ذهنشون که شاید آماده اش موجود نباشه یا نیاز به تغییرات داشته باشه!

یه ایده کاری هم میتونم بدم. اونم اینکه یه پروژه تعریف کنید واسه یک شرکت یا یک صنف خاص که میدونید احتیاج به وب سایت های پیشرفته دارن، و یا با یک سایت پیشرفته خیلی کاراشون راه میفته و حاظرن واسش پول بدن و کامل براشون بسازید و بعد ببرید نشون بدید و هرچقدر خریدن بفروشید. اما بعدش تو پشتیبانی ارزش اصلی رو ازشون پس میگیرید!

همچنین اگر اون ارگان که سایت رو واسش زدید هرچی بزرگتر و معروفتر باشه، شما هم همونقدر بزرگ و معروف میشید و مطمئنا اگر کارتون شاخص باشه سفارشات بعدی هم به زودی خواهد رسید. منتهی اینبار شمایید که قیمت تعیین میکنید (حالا شاید بار دوم اینطور نشه ولی بعد از چنتا کار خوب حتما به این مرحله خواهید رسید)
 تشکر شده توسط: mardin-b , پارمیدا وحیدی
02-13-2015, 09:56 AM
ارسال: #4
با سلام خدمت دوستان گرامی
من به تازگی بعد از 1 سال برنامه ریزی و زحمت فراوان تونستم یه سایت فروشگاهی راه اندازی کنم. طراح آن چندین بار قالب را عوض کردن.ولی در بحث ماژول و اسکریپت ها و مراحل خرید مشکلات زیادی هنوز وجود داره. 2 دامنه com و ir هم دارم.اگه کسی بتونه کمک کنه و برای دامنه ir یه سایت حرفه ای با asp.net طراحی کنه و بتونیم جایگزین کنیم.از خجالتش در میام و در آینده هم به همکاری ادامه بدیم.نماد اعتماد هم گرفتم.
در ضمن به یه گرافیست با تخصص طراحی لوگو ،انواع بنر،مخصوصا" بنر گیف،تهیه تبلیغات اینترنتی،کار با فتوشاپ نیازمندم.
و این هم آدرس سایت فروشگاهی سفتاح http://www.seftah.com

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
02-15-2015, 02:48 PM
ارسال: #5
نوپای ناب میگه : در دنیای امروز هر چه در فکرتان میگذرد را می تونید بسازید، اما این دلیل نمیشه سریعا اون رو ساخت، اول باید دید دیگران طالب چنین محصولی هستند، برای این کار ابتدا یک نسخه حداقلی از محصولتون رو آماده کنید و ببینید چه میزان با استقبال مشتریان روبرو می شوید، در صورتی که استقبال مناسب بود می توانید در فازهای بعدی به توسعه و پشتیبانی محصولتون بپردازید، کمالگرایی رو کنار بگذارید که باعث شکست خواهد شد، کمتر سختگیری کنید و محصول حداقلی خودتون رو با حداقل امکانات ضروری بسازید.
موفق و پیروز باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mardin-b
02-15-2015, 03:02 PM
ارسال: #6
(02-13-2015 09:56 AM)mardin-b نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گرامی
من به تازگی بعد از 1 سال برنامه ریزی و زحمت فراوان تونستم یه سایت فروشگاهی راه اندازی کنم. طراح آن چندین بار قالب را عوض کردن.ولی در بحث ماژول و اسکریپت ها و مراحل خرید مشکلات زیادی هنوز وجود داره. 2 دامنه com و ir هم دارم.اگه کسی بتونه کمک کنه و برای دامنه ir یه سایت حرفه ای با asp.net طراحی کنه و بتونیم جایگزین کنیم.از خجالتش در میام و در آینده هم به همکاری ادامه بدیم.نماد اعتماد هم گرفتم.
در ضمن به یه گرافیست با تخصص طراحی لوگو ،انواع بنر،مخصوصا" بنر گیف،تهیه تبلیغات اینترنتی،کار با فتوشاپ نیازمندم.

درود بر شما دوست عزیز
وب سایت شما زیبا هست، اما متاسفانه اصول کسب و کار اینترنتی رو نداره، اگر می خواهید موفقتر شوید و به فروش واقعی دست پیدا کنید، کمی درباره کسب و کار اینترنتی تحقیق کنید، البته در وب سایت من می تونید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
با تشکر

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , mardin-b
02-15-2015, 07:44 PM
ارسال: #7

سایت قشنگی دارید ولی از نظر من مردم علی الخصوص ایران برای خرید لوازم برقی از اینترنت نمیخرن
چون از مغازه میخرن سرماه نشده خرابه اینترنت البته غیر از شما که دیگه.....
من اگر جای شما بودم حداقل توی برنامه دیوار می زدم یا تبلیغات وایبری راه می انداختم مثل سایت50-40و..که فروشم حداقل بیشتر باشه

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
02-16-2015, 12:02 PM
ارسال: #8
(02-13-2015 12:54 AM)bahar2014 نوشته شده توسط:  سلام .. من دوست دارم در زمینه های مربوط به وب کسب درآمد کنم.برنامه نویسیم خوبه ولی تا به حال نمونه کار آنلاین نداشتم.بیشتر پروژه های دانشجویی با php نوشتم و با asp.net mvc اشنام.یه ایده راجع به ایجاد یک سایت به ذهنم رسیده.میخوام با mvc پیاده سازی کنم.هدف اولم داشتن یه نمونه کار هست و هدف بعدی کسب درآمد.
html و Jquery بلدم .css هم متوسطم.تنها مشکلم کمال گراییمه ! میخوام از صفر شروع کنم و این ایده رو پیاده سازی کنم.یعنی بشینم تحلیل کنم uml بکشم (زیاد بلد نیستم) فرم بکشم و ..همین باعث شده کارو همش عقب بندازم ! چون تنهام هستم.و میخوام حتما" تا بعد از عید یه نمونه کار داشته باشم.نمیتونمم از مرحله تحلیل بگذرم چون مرحله مهمیه.تجریه ای اگه دارید ممنون میشم دراختیارم بذارید.

سلام دوست عزیز
من هم 10 سال پیش زمانی که میخواستم وارد کسب و کار اینترنتی و طراحی برم دغدغه شما رو داشتم و این امر یک موردی هست که با کمی درایت هوشمندانه و داشتن صبر و پشتکار قابل حل هست.
پیشنهاد من به شما:
برای داشتن نمونه کار ، مخصوصا دز زمان فعلی شما که در ابتدای کار هستید ، حتما احتیاج نیست که این نمونه کار از طریق گرفتن یک سفارش از یک شرکت یا یک فرد خاص انجام بگیره! شما باید کمی ایده پردازی کنید و خودتون نمونه کار آماده کنید.
به عنوان مثال پنج یا شش عدد دامین مناسب که ثبت نشده باشه را خریداری کنید ، و برای اونها شروع به طراحی و برنامه نویسی سایت کنید. و همیشه در نظر داشته باشید که این چند تا سایت رو حفظ کنید. البته به مرور زمان باید اینکار رو نسبت به تجربه و ایده هایی که دارید بیشتر کنید و نمونه کارهای بیشتری آماده کنید.
بعد از ایجاد چند نمونه کار ، اقدام به ایجاد یک وب سایت برای شخص خودتون بکنید و نمونه هایی که آماده کردید رو اونجا معرفی کنید و سعی در معرفی خودتون و تبلیغات بکنید.
مشتری در نگاه اولی که به نمونه کارهای شما و سایت هایی که طراحی کردید میکنه ، به این فکر نمیکنه که آیا اینها واقعی هستند یا خیر. برای مشتری مهم نوع کار شما هست.
به مرور زمان سفارش های جدید هم دریافت خواهید کرد.
سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.
موفق باشید.

سلام دوست عزیز
بنده در خدمت هستم.
گالری من در سایت پرشین گرافیک
http://graphic.ir/component/comprofiler/...gallerytab
موفق باشید

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
05-17-2020, 06:06 PM
ارسال: #9
(02-13-2015 12:56 AM)bahar2014 نوشته شده توسط:  درواقع میخوام بدونم مرحله تحلیل رو تا چه حد پیش ببرم.که هم طولانی نشه و هم کافی باشه.
به شدت میترسم از اینکه اشتباه کنم !

باسلام لطفا واتس اپ پیام بدین
10-30-2022, 08:44 PM
ارسال: #10
من شهامت راه اندازی کسب و کار خودم ندارم میشه راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم بهتره؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین miladho 4 1,204 07-10-2021 02:39 PM
آخرین ارسال: mr_.web
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید a_rastgar 6 1,844 05-17-2020 06:02 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 423 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,264 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,350 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,039 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,627 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,539 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,068 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 591 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 783 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 818 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  لطفا بهم ایده بدید allli07 0 964 12-09-2015 11:59 AM
آخرین ارسال: allli07
  ایده, دنبال همکارم [b] MILADASHRAFI 1 750 08-26-2015 10:53 PM
آخرین ارسال: yoyo
  مشورت برای ایده سوپرمارکت اینترنتی m38 11 4,597 06-24-2015 11:25 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 756 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,091 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی arm84 9 3,399 04-07-2015 04:27 AM
آخرین ارسال: pooga
  ایده برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی aff70 5 1,542 04-05-2015 06:22 PM
آخرین ارسال: هورداد
  راهنمایی یرای شروع یک انفجار ! (نیاز به جواب فوری) psycho 8 2,096 02-06-2015 12:14 PM
آخرین ارسال: psycho

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS