ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاسیس کلینیک لاغری
زمان کنونی: 04-20-2024, 10:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahsa-b
آخرین ارسال: rezaeee
پاسخ: 4
بازدید: 8603

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسیس کلینیک لاغری
02-08-2015, 05:27 PM
ارسال: #1
تاسیس کلینیک لاغری
سلام دوستان

بنده یه ایده دارم در زمینه تاسیس یه کلینیک لاغری، میخوام این کلینیک خدمات لاغری و تناسب اندام را برای خانوم ها و اقایان با استفاده از دستگاه بده. در کنار اون هم در این مرکز خدمات زیبایی مثل ماسک و خدمات ناخن و فروش لباس زیر های فانتزی زنانه به صورت اینترنتی انجام بشه.

میشه بهم کمک کنید و ایده بدید که چه مجوزهایی نیاز دارم ؟ ایا به نظرتون این کسب و کار سود آوره؟چقدر سرمایه اولیه نیاز داره؟

با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-08-2015, 05:33 PM
ارسال: #2
RE: تاسیس کلینیک لاغری
ایده تون یکمی گنگ هست(حداقل برای من). متوجه اینکه خدمات لاغری با استفاده از دستگاه بده نشدم؟ تا جایی که میدونم دستگاه لاغری نداریم، و اگر منظورتون تردمیل و الپتیکال و .... است که میشه باشگاه ورزشی!
از طرفی اگر بخواید اسم کلینیک روش بذارید و مشاوره تخصصی لاغری بدید فکر میکنم باید فوق لیسانس یا دکترای تغذیه یا پزشکی داشته باشید که بهتون جواز بدن(یا یکی رو که داره استخدام کنید).

از نظر سوددهی اینجور کارها سودش بالاست ولی بشرطی که جا بیفتید و مشتری زیاد پیدا کنید که رسیدن به اون مرحله با اینهمه باشگاه و مطب لاغری کمی سخته ولی کار نشد نداره
 تشکر شده توسط: mahsa-b
02-08-2015, 05:58 PM
ارسال: #3
(02-08-2015 05:33 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  ایده تون یکمی گنگ هست(حداقل برای من). متوجه اینکه خدمات لاغری با استفاده از دستگاه بده نشدم؟ تا جایی که میدونم دستگاه لاغری نداریم، و اگر منظورتون تردمیل و الپتیکال و .... است که میشه باشگاه ورزشی!
از طرفی اگر بخواید اسم کلینیک روش بذارید و مشاوره تخصصی لاغری بدید فکر میکنم باید فوق لیسانس یا دکترای تغذیه یا پزشکی داشته باشید که بهتون جواز بدن(یا یکی رو که داره استخدام کنید).

از نظر سوددهی اینجور کارها سودش بالاست ولی بشرطی که جا بیفتید و مشتری زیاد پیدا کنید که رسیدن به اون مرحله با اینهمه باشگاه و مطب لاغری کمی سخته ولی کار نشد نداره

سلام
دوست عزیز منظورم دستگاه های لاغری مثل LPG . RF. کویتیشن و ... هست
استفاده از این دستگاه ها نیاز نداره که پزشک باشی و شرکت هایی که دستگاه را وارد میکنن آموزشش را هم میدن.برای رژیمخ لاغری هم میخوام از یکی از دوستان که تغذیه خونده کمک بگیرم.
02-08-2015, 10:09 PM
ارسال: #4
آهان...ببخشید اصلا فکرم به اون نرسید
ولی یادمه چند بار تلوزیون از تخلف آرایشگاه ها و جاهای دیگه که دستگاه لاغری و لیزر پوست و ... میذارن گزارش تو اخبار نشون داده و میگه استفاده افراد غیر پزشک مجاز نیست

ولی نمیدونم شاید دستگاه با دستگاه فرق کنه و به برخیشون مجوز بدن. فکر میکنم باید از وزارت بهداشت و سازمان های تابعش سوال کنید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 399 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 631 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  راهنمایی در مورد تاسیس آشپزخانه arenas21 7 32,331 07-01-2016 12:54 PM
آخرین ارسال: alirz
  تاسیس شرکت تولید مسواک !!! MMPN 1 3,531 07-29-2015 07:14 PM
آخرین ارسال: odise
  کلینیک پوست-خشک شویی در منزل محمدرضا ٩٣ 1 553 04-10-2015 12:40 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  تاسیس نهالستان agora 4 1,305 03-31-2014 01:34 AM
آخرین ارسال: aminjan
  کلینیک مشاوره (کسب وکار .صادرات . واردات.سرمایه گذاری) تنگسیر 12 3,097 02-23-2014 10:50 PM
آخرین ارسال: godfather
  تاسیس شرکت خدماتی (راهنمایی بفرمائید) pooga 5 1,185 09-17-2013 08:26 PM
آخرین ارسال: mehdi62
  تاسیس کافی نت در شرایط فعلی اقتصادی آری/ خیر ؟! dvdghe 8 2,343 02-10-2013 10:06 AM
آخرین ارسال: ramezani.byte

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS