ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

:: کسب درآمد ازیوتیوب :: و بررسی راههای بومی سازی
زمان کنونی: 04-25-2024, 02:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: shirazi021
آخرین ارسال: sinap
پاسخ: 5
بازدید: 4817

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-08-2015, 10:04 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
به دلایل زیر این تاپیک در بخش راههای کسب درآمد در دنیا راه اندازی شد که
1. در کشورهای دیگر بسیاری هستند که از این سایت درآمد زائی می کنند
2. به دلیل مشکلات زیاد از قبیل ف / ی / ل / ت / ر بودن یوتیوب دسترسی ایرانیان به این سایت محدود است
3. با توجه به تحریمها و مشکلاتی مانند نداشتن حسابهای مستر ، ویزا و پی پال برای ایرانیان سخت است که فعالیت کنند
هدف 1 : معرفی راهکارهایی که ساکنان کشورهای دیگر برای کسب درآمد از یوتیوب دارند

هدف 2 : بررسی راههایی بومی سازی این راهکارها . با توجه به اینکه چند سایت داخلی مشابعه یوتیوب داریم و فعالیت در آنها مجاز است
پست 2 : کمی درباره ی راههای مستقیم کسب درآمد از این سایت می نویسم
پست 3 : کمی درباره ی راههای غیر مستقیم کسب درآمد از این سایت می نویسم
پست 4 : بر اساس دیده هایم کمی درباره ی ترفندی ترکیبی می نویسم
پست 5 : کمی درباره ی راههای بومی سازی این نوع کار می نویسم

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: moele , mohammad.b , Mohsen1988 , مهدی 1 , hamedmoez , Ali_954rr , user20 , iranboy
01-09-2015, 02:40 AM
ارسال: #2
RE: :: کسب درآمد ازیوتیوب :: و بررسی راههای بومی سازی
پست 2 : درباره ی راههای مستقیم کسب درآمد از یوتیوب
سلام دوستان
با سایت یوتیوب که آشنا هستید . اشتراک گذاری ویدئوها
من خودم تا سال پیش فکر می کردم از یوتیوب تنها برای اشتراک گذاری ویدئو ها استفاده می شه اما پارسال با داستان پول در آوردن از این سایت از نزدیک آشنا شدم . پارسال به منوال این چند ساله که تقریبا هرسال چند ماهی خارج از ایران زندگی می کنم در خارج از ایران با دوستی نیجره ای آشنا شدم که منبع درآمدش همین سایت بود . آشنایی و دوستی نزدیک حدود 6 ماهه با این دوست نازنین سیاه پوست اما سپید دل که میشل نام داشت دریچه ی جدیدی به رویم گشود . البته در پستهای بعدی از ترفند این دوست بیشتر می نویسم .
فعلا در این پست درباره ی راههای مستقیم درآمد از یوتیوب می نویسم .
شما ابتدا با اکانت جیمیل وارد یوتیوب می شوید . با همان اکانت می توانید لاگین کنید . سپس برای خود یک کانال یوتیوب می سازید و نامی برای آن انتخاب می کنید . حالا هر ویدئویی که بذارید در کانالتان در دسترس است . حتی می تونید پلی لیست درست کنید و خیلی امکانات دیگه .
حالا فرض کنیم شما ویدئویی دارید که بازدید کننده ی بالایی دارد (اگر اشتباه نکنم 100 هزار بازدید . اگر دوستان اطلاعات دقیق تری دارند تصجیج کنند ) در هر صورت اگر شما چنین ویدئویی داشته باشید خود یوتیوب برایتان ایمیلی می فرستد و یه شما پیشنهاد می دهد .
البته عددی که برای بازدید پرداخت می شود پایین است اما برای کسانی که توانایی تولید ویدئوی بازدید دار داشته باشند درآمدهای خوبی دارد .
(دوستان ببخشید من در حال حاضر اینترنت پرسرعت و ... شکن ندارم وگرنه این اطلاعات رو با ارقام دقیق می دادم . پس لطفا دوستانی که امکان دارند سرچ کنند و اعداد و رقمهای حقیقی را بدهند )
خب دوستان برای اینکه با کسانی که از این راه درآمدهای آنچنانی دارند و همچنین کانالهایشان آشنا شوید کافی است سرچ کنید .
حتی در میان این افراد نوجوانان کم سن و سالی را می بینید که با خلاقیت توانسته اند ویدئوهای پر بازدید خلق کنند . مثلا تا آنجایی که به یاد دارم یکی دوتا از اینها در کانالشان برنامه استند آپ کمدی روتین داشتند . یعنی طرف دوربین را روبرویش گذاشته بود و حرفهای بامزه می زد و مانند یک برنامه ی تلوزیونی هر هفته در روز مشخص یک ویدئو می داد و جالب بود در همان ساعات نخست این ویدئو به چند ده هزار بازدید می رسید .
و یا چند کانال جالب دوربین مخفی بودند . مثلا فردی بود که گروهی داشت و هر هفته در یک مکان عمومی مثل فروشگاههای زنجیره ای حرکتی می کردند که خیلی جالب بود . مثلا همین گروه در یکی از ویدئوها در فروشگاه Gap لباسها را می پوشیدند و خود را مانکن جا می زدند و با غافلگیری مشتری ها لحظات جالبی رو رقم می زدند . و یا گروه دیگری بود که کارش گول زدن پلیس بود . مثلا در یکی از ویدئوها این گروه وانمود می کرد در حال خرید و فروش مصرف مواد است و زمانی که پلیس سر می رسید می دید همه چیز سرکاری است . یا دختر نوجوانی بود که در کانالش ویدئوهایی می گذاشت و در آن پسرها را سرکار می گذاشت و ....
خلاصه مطلب اینکه این نوجوانان و جوانان با کمترین امکانات (گاهی تنها با یک دوربین هندی کم ) اما با خلاقیتشان ویدئوهای سرگرم کننده می ساختند و بازدیدهای آنچنانی و درآمدهای خوبی داشتند
باز هم عرض می کنم با توجه به اینکه دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم و نام این کانالها را فراموش کرده ام از دوستانی که امکان دارد تقاضا می کنم سرچی بزنند و چند کانالی را معرفی کنند تا دوستان دیگر بیشتر آشنا شوند
_________
خلاصه ی مطلب اینکه اگر توانایی تولید ویدئوی پر بازدید داشته باشید می توانید روی درآمد آن حساب کنید . ضمنا تفاوتی که تولید اینگونه محتوا با متن دارد این است که مثلا اگر شما یک مطلب پربازدید در سایتتان بگذارید با یک کپی کردن شخص دیگری آن را در سایتش می گذارد . به گونه ای که نمی توان تشخیص داد نخستین بار چه کسی نویسنده بوده . اما در این مورد تازه شما از خودتان است که یک نفر ویدئوی شما را باز نشر کند .
_______
و اما امکاناتی که می توانید روی آن حساب کنید
1. امکان تبادل تبلیغ چند ثانیه ای با دیگر کانالها به گونه ای که شما برای تبلیغ کانالتان نیازی به تبلیغ ندارید
2. اگر نیاز به موسیقی و افکت داشته باشید خود یوتیوب تعداد زیادی به شما معرفی می کند که نیازی به کپی رایت ندارد
3.می توانید از گوگل ادسنس در ابتدا ، انتها و هرجای دیگرویدئویتان که مایل بودید استفاده کنید
4. امکان قرار دادن لینک به هر سایتی که خواستید را در ویدئوها به سادگی دارید
1. ویدئوهایی که جنبه ی دوربین مخفی داشتند
2.ویدئوهای خیابانی (حتی کسانی هستند که صبح تا شب در خیابان ها می چرخند و از اتفاقات جالب فیلم می گیرند)
3. کانالهای تیزر فیلم (این کانالها که تعدادشان هم زیاد است تیزر فیلمها را منتشر می کنند و جالب اینکه هم این تیزرها بازدید بالایی دارند و هم اینکه صاحبان کمپانی فیلم نه تنها اعتراضی ندارند که خوشحال هم می شوند )
4. کانالهای تیزر بازی (این کانالها که تعدادشان هم زیاد است تیزر بازی ها و انیمیشن های را منتشر می کنند و جالب اینکه هم این تیزرها بازدید بالایی دارند و هم اینکه صاحبان کمپانی نه تنها اعتراضی ندارند که خوشحال هم می شوند )
5. کانالهای گیم بازها (این کانالها خیلی جالب و پر طرفدار هستند .صاحب کانال یک گیم باز حرفه ای است و از مراحل بازی اش فیلمبرداری می کند و در این بین تمام ری اکشنها و حرفهایش هم ضبط می شود )
6. کانالهای مستند ماجراجویانه (معمولا صاحبان این ویدئوها خود را در شرایط دشواری مانند کویر ، آتشفشان و .. قرار می دهند و از ماجرا جویی شان فیلم می سازند )
7.کانالهای استند آپ کمدی (معمولا یک نفر روبروی دوربین نشسته و حرفهای بامزه می زند و یا کارهای بامزه می کند )
8 . و هر نوع محتوای خلاقانه ی دیگری که سبب افزایش بازدید شود
________
در پایان باز هم از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند خواهش می کنم کمک کنند
با ارزوی بهترینها برای همگی

تشکر شده توسط: alireza091111 , hamedmoez , مهندس روح الله زاهد , Ali_954rr , user20 , esijm
01-09-2015, 03:12 AM
ارسال: #3
دوستان دوباره سلام
گویی در این شب برفی مرا سر پر سودایی است . آری خواب از چشمانم گریزان و من قلندر
پس حالا که بناست بیدار باشم براتون می نویسم
البته برای این شیوه نیاز است که شما کمی با فیلمسازی و مونتاژ آشنا باشید
1. ایجاد کانال و تولید محتوای تجاری برای شرکتها
خب حتما بارها دیده اید که می خواهید محصولی را خرید کنید و شرکت مربوطه برای آشنایی بیشتر شما یک ویدئو از محصولش به شما نشان می دهد .
الان کسانی هستند که در زمینه تبلیغات فعالند و برای شرکتها این ویدئو ها را می سازند و بابت ساخت آن پول می گیرند و این ویدئو ها در یوتیوب و جاهای دیگر منتشر می شود
پس برای این شیوه مسلما نیاز است که شما کمی با فیلمسازی و مونتاژ آشنا باشید

2.تولید محتوا برای ارگانها و شخصیتها
در این مورد هم شما سفارش تولید ویدئو را از ارگان و یا شخصیت مورد نظر می گیرید و پس از ساخت آن را منتشر می کنید
مثلا سمینارها و یا جلسات آموزشی . حتی برای فعالان مد و ...

3. ویدئوهای آموزشی - تبلیغاتی
این گونه ویدئوها کمی با ویدئوهای آموزشی متعارف متفاوت است . مثلا کانالی است که صاحبش جوانی مجار است و کارش مقایسه پوشاک است . صاحب کانال مثلا با چند تولید کننده کفش قرارداد می بندد و بابت تبلیغ کالای آنها پول می گیرد . حالا او در یک ویدئو این کفشها را در آزمونهای مختلف با هم می سنجد تا شما ببینید کیفیت کدامیک بالاتر است . صاحب این کانال از دو سه راه پول در می آورد 1. از صاحبان کمپانی ها برای اینکه جنسشان را معرفی کند 2 . از ادسنس بابت تبلیغاتی که روی ویدئویش منتشر می شود . 3 و یا اگر بازدید بالایی داشته باشد از یوتیوب بابت داشتن کانال پر بازدید
4.پاپاراتزی ها . اینگونه افراد با تعقیب افراد مشهور از آنها فیلم می گیرند و منتشر می کنند . نمونه اش کانالی است که روی بازیکنان فوتبال انگلیس کار می کند . همین کانال بود که ماجرای جان تری را لو داد و یا آن پاتوق کوهستانی را کشف کرد که در آن فوتبالیستها مواد مخدر مصرف می کردند

5. تبلیغات توریستی
مثلا کانالهایی هستند که به مناطق توریستی سفر می کنند و شما را در تجربیاتشان سهیم می کنند .
صاحبان اینها معمولا از صاحبان اماکن توریستی بابت ویدئوها پول می گیرند .
(در یکی از پست های آینده در این باره بیشتر می نویسم . چون میشل در این زمینه فعالیت می کرد و کمی با چند و چون آن آشنا هستم )

6. و بسیار راههای دیگر
خلاصه مطلب در این شیوه شما کمی نیاز به آشنایی با فرایند فیلمسازی دارید و در اصل از کسانی کسب درامد می کنید که برای آنها ویدئو را می سازید . البته چنانچه ویدئوهایتان پربازدید باشد می توانید روی شیوه های دیگر درامد زایی حساب کنید

تشکر شده توسط: Ali_954rr , user20 , iranboy
01-09-2015, 04:04 AM
ارسال: #4
دوستان دوباره سلام
در این شبی برفی ، با لیوان چای داغ پست دیگری می نویسم
و اما در این پست آنچه که از نزدیک دیدم را برایتان می نویسم شاید راهگشا باشد
راستی پیش از اینکه به اصل مطلب بپردازم داستان زندگی این دوست نازنین رو براتون می گم جالبه . بیشتر شبیه فیلمفارسی های خودمونه . این آقای میشل که زاده ی نیجریه و بزرگ شده ی امریکاست به عشق اینکه تمام بندرهای دنیا رو ببینه در یک شرکت کشتیرانی انگلیسی استخدام می شه . اما جالب اینجاست هنوز 4 یا بندر رو ندیده کشتی شون به بندر باتومی می رسه و این آقا در این بندر چنان شیفته ی یک دختر خانوم می شه که کار روی کشتی و آرزوی دور دنیا رو رها می کنه و با این خانم ازدواج می کنه . حالا بعد از چند سال یه پسر 5-6 ساله داره و در باتومی زمینگیر شده . البته با راه جدیدی که پیدا کرده امکان این فراهم شده تا دوباره دنیا رو بگرده
این آقا با گروه هتلهای رادیسون که یکی از مجلل ترین و بهترین هتلهای زنجیره ای در سراسر دنیا است قرارداد بسته . او متعهده که در هر ماه یک هفته در هتلهای رادیسون زندگی کنه (جه تعهد سخت و طاقت فرسایی) او در این یک هفته هرشب در یکی از این اتاقها اقامت داره و در این مدت ازش فیلمبرداری می شه .
این آقا با حس شوخ طبعی اش جذابیت این ویدئو ها رو بالا می بره و در عین حال توضیحات کافی درباره ی امکانات و سایر چیزها می ده . همچنین امکانات هتل رو معرفی می کنه . مثل استخر و سونا ، کازینو و ...
این اقا در این یک هفته تمامی اتاقها ، سوئیتها و امکانات اون شعبه رو همراه با قیمتها ، تخفیفهای فصلی ، سرویسها و ... به شما معرفی می کنه .
حالا شیوه ی درامد ایشون چطوره ؟
ایشون یک هفته در اون شعبه زندگی می کنه و بابت معرفی هر شعبه بین 2000 تا 10.000 دلار می گیره .
این پول تنها بابت دستمزد خودشه . خود هتل کلیه هزینه ها و دستمزدهای گروه رو می ده .
در پایان کار ویدئوی تهیه شده علاوه بر اینکه برای تبلیغ رادیسون استفاده می شه . این آقا یک کپی از اون رو در کانال شخصیش می ذاره حالا در کانال شخصیش از 2 راه پول در میاره . یکی بابت ادسنس . یکی دیگه گرفتن سفارش رزور در رادیسون و یا هتلهای دیگه .
مثلا این آقا همزمان با شرایتون هم کار می کنه اما نه به صورتی که با رادیسون کار می کنه .
به این صورت که هر مشتری که برای شرایتون جور می کنه درصدی از اون می گیره .
مثلا با اونکه رادیسون چیزی از شرایتون کم نداره و حتی برخی شعبش می شه گفت از شرایتون هم بهتره اما بعضی افراد هستند که مایلند تنها در شرایتون اقامت داشته باشند (مثل خیلی از شیوخ عرب)
حالا این آقا با اسم و رسمی که بهم زده و به مدد کانال هتلداری اش بابت این نوع فعالیتها هم درامد داره
در پست بعدی درباره ی راههای احتمالی بومی سازی اینگونه فعالیت می نویسم
امیدوارم که کاربردی باشه
با ارزوی بهترینها برای همگی
شب خوش

تشکر شده توسط: Ali_954rr , user20
01-09-2015, 04:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-25-2015 06:44 PM، توسط sinap.)
ارسال: #5
نمونه ایرانیش هست که بابت هر بازدید 10 ریال به کاربران عادی و 100 ریال به کاربران ویژه میده
اسمش رو نمیگم که تبلیغ نشه

درامد از یوتیوب به شرط تولید محتوای انگلیسی میتونه خوب باشه
میدونید چیه! اصن یه حس خوبی داره شما ویدئو رو یک بار ضبط میکنید ولی سال ها میتونه برای شما درآمد زایی داشته باشه!
در مورد دریافت درآمد هم اگر از طریق وسترن یونیون واریز بشه مشکلی نیست. هستند سایت هایی که کارمزد میگیرن و انجام میدن براتون
فقط برای شروع کار باید یک آدرس و شماره تماس خارجی داشته باشید تا حساب کاربری تایید بشه بعدش دیگه میتونیید با وی پی ان اختصاصی کار کنید تا کشورتون رو نتونه تشخیص بده

منتهی باید توجه داشت که یوتیوب به شما بابت بازدید پول نمیده
شما بابت کلیک روی تبلیغات پول میگیرید
البته جدیدا نوعی تبلیغ باب شده که اول ویدئوی شما یک ویدئوی تبلیغاتی پخش میشه که بله اون فرق میکنه.

نوع اول به اصطلاح (Cost Per Click (CPC هست
و نوع دوم (Cost Per View (CPV

درمورد نوع اول شما با توجه به موضوع ویدئوتون میتونید تبلیغ بزارید
و کلمه کلیدی مورد نظر تعیین کننده درامد شماست
مثلا اگه ویدئو مربوط به وام مسکن باشه
تبلیغات مربوط به کلمه کلیدی home mortgage
حدودا 17 دلار بابت هر کلیک به شما پول میده که البته 45 درصدش سهم گوگل هست :دی بقیش واسه شما!
حالا مثلا تبلیغات مربوط به موبایل
تبلیغات مربوط به cheap phone case رو میزاری
1.38 دلار بهت میده بابت هر کلیک که باز 45 درصد سهم گوگل.

یعنی اینجا جامعه هدف مهم هست.

در مورد درآمدهای راه دوم CPV اگر 30 ثانیه دیده بشه تبلیغات ، سهمتون داده میشه اگر هم تا اونحایی که skip ad نمایش داده میشه رو کاربر ببینه کمتر هست مبلغش
جایی خوندم که بابت cpv بین 0.06 تا 0.25 دلار میدن
به نظرم این بیشتر بدرد ویدئو هایی میخوره که جنبه ی سرگرمی دارن و بازدیدکننده ها از قشر خاصی نیستند

تشکر شده توسط: مهدی 1 , shirazi021 , Ali_954rr , user20
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه کسب درامد در ایران با کلاس خوانندگی elham2020 0 229 01-12-2022 04:29 PM
آخرین ارسال: elham2020
  کسب درآمد با راه اندازی فروش لوازم جانبی ps4 minahasani 0 1,603 05-13-2020 12:24 PM
آخرین ارسال: minahasani
Heart 12 آموزش کسب درامد ارزی ( در چند قدم ساده) mortezaon 0 637 05-25-2019 01:24 AM
آخرین ارسال: mortezaon
Lightbulb چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ business_nuts 0 1,448 01-27-2016 05:39 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  دانلود کسب درآمد حرفه ای با گوگل ادسنس mohamad2011 56 28,623 10-16-2015 12:20 AM
آخرین ارسال: landsat
  6 راه مؤثر برای شروع کسب و کار arham 0 2,982 11-02-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: arham
  کسب درآمد از طریق فروش کارت تلفن با پورسانت 20 درصد khosroba 2 2,924 10-13-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: iranbano
  تولید و فروش لوازم آرایشی،همیشه پر درآمد در دنیا کامیار کاظمی 89 44,308 09-22-2014 09:02 AM
آخرین ارسال: rayan91
  پر درآمد ترین مشاغل جهان دهدار 0 2,322 04-20-2014 04:46 PM
آخرین ارسال: دهدار
  کسب درآمد دلاری برای حرفه ای ها mohammadshamosi 20 7,213 01-16-2014 08:29 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  چگونه سرگرمی ها را به درآمد تبدیل کنیم karaj 0 3,551 10-05-2013 10:10 PM
آخرین ارسال: karaj
  جاذبه ‌سازی در صنعت توریسم minoo 0 720 07-16-2013 11:46 PM
آخرین ارسال: minoo
  کسب درآمد از جمع کردن اطلاعات kamangar 0 1,843 06-06-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: kamangar
  کسب درآمد عجیب و تازه دختر تهرانی و یک عابر بانک جدید ahmad rezaee 20 12,909 01-23-2013 01:04 AM
آخرین ارسال: goldmen
  موفقیت کسب و کار”تایت”، یک کیف پول جدید mallarme 1 1,632 01-05-2013 09:56 PM
آخرین ارسال: mhe
  دختری که بخاطر هیکلش روزی 30 میلیون درآمد دارد mteam 10 6,632 01-05-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: mg4
  کسب و کار موفق، بدون آگهی تبلیغاتی mallarme 0 881 12-27-2012 08:37 PM
آخرین ارسال: mallarme
  در کدام کشورها تجارت و کسب و کار آسانتر است؟ M3HDI 0 853 12-26-2012 01:49 AM
آخرین ارسال: M3HDI
  اهداف ساده برای موفقیت در کسب‌وکار کامیار کاظمی 1 2,322 11-29-2012 09:08 PM
آخرین ارسال: mpsa
  انیمیشن سازی matarodi 3 2,875 08-15-2012 11:47 PM
آخرین ارسال: alicpu

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS