ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مغناطیس پول - گامهای دهگانه
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:46 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: karafarin
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 4
بازدید: 1050

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-21-2014, 12:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2014 11:24 AM، توسط karafarin.)
ارسال: #1

http://www.gisgolabetoon.ir/fa/money-mag.../198/step1

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-21-2014, 09:10 PM
ارسال: #2
RE: مغناطیس پول - گامهای دهگانه
سلام ودرود
لینک مشکل داره دوست عزیز

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: karafarin
12-22-2014, 03:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2014 03:36 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #3
گام اول: مسئولیت وضعیت کنونی مالی خود را بپذیرید!

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، ابتدا باید مسئولیت وضعیت کنونی مالی خود را بپذیرید. یعنی باید قبول کنید شما مسئول داشته‌ها و نداشته‌های خود هستید. دست از مقصر اعلام کردن پدر و مادر و دولت و تورم و... بردارید. دور و برتان را نگاه کنید. در همین شرایط اقتصادی عده‌ای هر روز ثروتمند‌تر می‌شوند.

خواهش می‌کنم همه ثروتمندان را دزد و دغلکار ننامید. یکی از مخرب‌ترین باور‌ها در مورد ثروت این است که «کسی نمی‌تواند از راه حلال ثروتمند شود!» اگر چنین باور غیرسازنده‌ای در مورد پول دارید، به شما قول می‌دهم همیشه هشتتان گرو نه‌تان خواهد بود. زیرا فکرتان را کار نمی‌اندازید تا از راه حلال پول بیشتری بسازید .

من تصمیم ندارم انرژی خود را صرف قانع کردن شما بکنم که از راه حلال می‌توانید پولدار شد. اگر با این نظر موافق نیستید، لازم نیست دنباله این مطالب را بخوانید، زیرا به شما کمک نخواهد کرد. من باور دارم از راه حلال و از طریق حل کردن مشکلات آدم‌ها و راحت‌تر کردن زندگی آن‌ها می‌توان پولدار شد . اگر با من موافق هستید، گام‌های دهگانه را یک به یک طی کنید تا به نتیجه‌ای چشمگیر برسید .

ابتدا اشاره‌ای کوتاه به فیزیک کوانتوم می‌کنم. اشاره‌ای بسیار کوتاه، چون می‌خواهم خیلی سریع به سراغ اصل مطلب بروم و خیال ندارم روی مباحث تئوری وقت شما را تلف کنم .

ما از انرژی ساخته شده‌ایم. در حقیقت همه چیز حتی جامد‌ترین اشیا از انرژی ساخته شده‌اند. افکار ما نیز انرژی هستند که با فرکانسی ویژه ارتعاش دارند. هر فکر پایداری، اثری قطعی در اطرافش می‌گذارد. وقتی مدام به چیزی فکر می‌کنیم، آن فکر دیر یا زود به واقعیت زندگی ما تبدیل می‌شود .

یک مثال از کتاب «چگونه مغناطیس پول شویم؟» می‌آورم :
جوانا فروشنده‌ای درجه یک بود. او در گروه خود بهترین بود. همیشه از او درخواست می‌شد به سایر افراد گروه، فروش را آموزش بدهد. بنابراین وقتی او را از کار تعلیق کردند، شوکه شد. او از کمپانی به خاطر اخراج غیرمنصفانه‌اش شکایت کرد و برنده دعوی شد. ولی احساس قربانی بودن از بین نرفت و زندگی‌اش بسیار سخت می‌گذشت .

پس از دو سال خانه نشینی و بد و بیراه گفتن به زمین و زمان، او بالاخره حاضر شد پیش مشاور امور مالی برود و مسئولیت امور مالی خود را بپذیرد. مشاور از او پرسید: «قبل از اخراج شدن نسبت به شغلت چه فکر و احساسی داشتی؟» جوانا گفت: «هر روز صبح برای سر کار رفتن عزا می‌گرفتم و به خود می‌گفتم دلم نمی‌خواهد سر این کار لعنتی بروم. مرده شور این کار را ببرند!»
ناگهان جوانا تکانی خورد و به خودش آمد. او آنقدر به این افکار چسبیده بود که عاقبت آن کار لعنتی به درک واصل شد و او توانست در خانه بماند و تا لنگ ظهر بخوابد ! وقتی جوانا متوجه نقش خود در اخراجش شد، توانست مسئولیت زندگی خود را بپذیرد و به روال عادی زندگی برگردد. در حال حاضر او در خانه‌ای زیبا زندگی می‌کند، ماشین شاسی بلند دارد و عاشق زندگی است .

به نظر شما چه کسی مسئول چیزهایی است که در زندگی شما خوب پیش نمی‌رود؟
اگر شما آب و هوا، ترافیک، وضعیت اقتصادی کشور، پدر و مادر، همسر و... را مقصر اعلام می‌کنید، از شما خواهش می‌کنم از همین لحظه این طرز فکر را‌‌ رها کنید و مسئولیت خود را در همه جنبه‌های زندگی بپذیرید. وقتی خود را مسئول زندگیتان بدانید به مغناطیس قدرتمند پول تبدیل می‌شوید و هر آنچه آرزو دارید بسرعت به زندگیتان جذب می‌کنید .

توجه ! هرگز خود را به خاطر شرایط بد مالیتان سرزنش نکنید. بلکه توجه کنید که به چه دلیل پول کمی جذب می‌کنید .

اگر عصبانی هستید که چرا شما را از کار اخراج کرده‌اند یا چرا همسرتان در کار خانه به شما کمک نمی‌کند، لحظه‌ای تامل کنید و ببینید چگونه فکر و احساس شما ممکن است این مسائل را ایجاد کرده باشد. برای مثال شاید پیش از اخراج مدام به خود می‌گفتید: «من این کار متنفرم و در اولین فرصت آن را می‌کنم.»
یا شاید باور دارید: «مرد‌ها بی‌عرضه و بی‌دست و پا هستند و نمی‌توانند یک کار کوچک خانه را درست انجام بدهند. اگر خودم کار را انجام بدهم سریع‌تر تمام می‌شود و کمتر ریخت و پاش می‌شود.»

شما اسیر سرنوشت نیستید. احساس قربانی بودن را رها کنید. چگونه؟ خیلی ساده! از همین الان تصمیم بگیرید هربار خواستید کسی را سرزنش کنید، زبان خود را گاز بگیرید! و در مورد نقش خود در ایجاد چنین وضعیتی فکر کنید. از خود بپرسید: «من چه افکار و احساسی در مورد این موضوع داشتم؟»

کارگردان زندگی خود بشوید تا بتوانید سناریوی زندگیتان را مطابق میلتان بنویسید .
تمرین:
۱ - بنویسید که چرا آنقدر که دلتان می‌خواهد پول ندارید. داستان خود را بنویسید.
۲ - حالا کلاه خودتان را قاضی کنید و بنویسید که نقش شما در کم پولی یا بی‌پولیتان چه بوده است؟
۳ - بنویسید الان چه کار کنم که اوضاع خوب شود؟
۴ - و آن کار‌ها را انجام بدهید .

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
12-22-2014, 03:46 PM
ارسال: #4
گام دوم: پول را دوست بدارتا پول هم تو را دوست داشته باشد !
به دومین گام پولدار شدن خوش آمدید .

آیا می‌خواهید بدانید در مورد پول، چه افکار و باورهایی دارید؟
نگاهی به حساب پس انداز خود بیندازید !

اگر کمتر از آنچه دلتان می‌خواهد پول دارید، یعنی شما درباره پول، باورهای محدود کننده دارید. به شما هشدار می‌دهم تا وقتی این باور‌ها را پاک نکنید و ذهن خود را سرشار از باورهای مثبت درباره پول نکنید، هرگز ثروتمند نخواهید شد؛ زیرا ناخودآگاه شما در جذب پول اخلال ایجاد خواهد کرد .

۸۰% افکار ما ناخودآگاه هستند و این افکار ناخودآگاه، واقعیت زندگی ما را خلق می‌کنند. برای مثال شاید ما آگاهانه می‌خواهیم پولدار باشیم (افکار آگاهانه) ولی در واقع افراد پولدار را دوست نداشته باشیم. (افکار ناخودآگاه) زیرا وقتی کودک بودیم داستانهای زیادی درباره افراد ثروتمند بدجنسی شنیده‌ایم که از افراد فقیر و خوب سوءاستفاده می‌کردند. ما نتیجه گرفتیم همه آدمهای ثروتمند از قدرت خود سوءاستفاده می‌کنند و به افراد فقیر و خوب ومهربان ظلم می‌کنند. (افکار ناخودآگاه) در ناخودآگاه، ما می‌خواهیم خود را از ثروتمند و ظالم بودن محافظت کنیم. پس ما فقیر وخوب باقی می‌مانیم (افکار ناخود آگاه) یا ممکن است ثروتمند شویم تا نگذاریم کسی به ما ظلم کند .

برای بسیاری از ما پول یعنی امنیت. ما معمولاً آن قدر پول جذب می‌کنیم که نیازهای اولیه‌مان برطرف شود و احساس امنیت کنیم. ولی بیش از این پول در نمی‌آوریم، زیرا افکار ناخودآگاه ما مانع ثروتمند شدنمان می‌شود. افکار ناخودآگاه ما می‌گوید ثروتمند بودن یعنی آدم بدی بودن .

وقتی می‌توانید ثروتمند شوید که افکارخودآگاه و ناخودآگاه‌تان همسو و هم جهت باشند و ثروتمند بودن، برای شما معنای خوبی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که پول به خودی خود نه شما را آدم خوبی می‌کند و نه آدم بدی، بلکه پول مثل یک ذره بین صفات شما را درشت‌تر می‌کند؛ به عبارت دیگر پول آدم خوب را به یک آدم عالی تبدیل می‌کند و یک آدم بد را به یک آدم خطرناک. پس اگر شما آدم خوبی هستید، داشتن پول به شما امکان می‌دهد که بسادگی به همه آدم‌ها خیر و خوبی برسانید .

کلمه پول می‌تواند واکنش‌های شدیدی در مردم ایجاد کند. بسیاری از مردم فکرمیکنند باید یا فقیر و معنوی باشند یا ثروتمند و خودخواه. آن‌ها از ذکر کلمه پول خودداری می‌کنند. به نظر آن‌ها پول یک موضوع کثیف و رکیک است .

پاک کردن موانع ذهنی و درونی، مهم‌ترین اقدام برای جذب پول بیشتر است. اگر برای خود دلسوزی می‌کنید، یا دیگران را برای بی‌پولی خود سرزنش می‌کنید و یا پر از افکار منفی نسبت به پول و پولدار‌ها هستید، هر قدر هم تلاش کنید، یک قران به حساب پس انداز شما اضافه نخواهد شد .

تمرین:
۱- هر چه در مورد پول از کودکی شنیده‌اید، یادداشت کنید.
۲- از حجم زیاد باورهای منفی خود در مورد پول شگفتزده خواهید شد.
۳- این عقاید محدود کننده را دوستان صمیمی و یکرنگ خود درمیان بگذارید.
۴- ببینید که این باورهای محدود کننده چگونه خود را در زندگیتان نشان می‌دهند و اقدامی برای رفع آن‌ها انجام بدهید.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد as2017 0 527 01-21-2017 08:53 PM
آخرین ارسال: as2017
  بنویسید چقدر پول می خواهید اقاي ايـــده 1 867 04-03-2012 06:50 PM
آخرین ارسال: alicpu
  پول كجاست؟ pulaki 1 954 10-17-2011 01:48 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS