ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: donenglish
پاسخ: 150
بازدید: 24044

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
07-15-2015, 09:52 AM
ارسال: #141
RE: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
مرحله بعدی بازی چی میشه ککه توی اون تاپیک گفتین؟؟؟؟

قانون زندگی قانون باورهاست زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه هاست و اندیشه ها عامل اولیه ی اقدام ها
و اقدامها عامل اصلی دستاوردهاست-تکنولوژی فکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-25-2015, 03:05 PM
ارسال: #142
(12-15-2014 06:24 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  جلسه اول و توضیح بازی:

این تمرین و بازی ظرفیت های ذهنی شما رو برای دریافت ثروت بیشتر گسترش خواهد داد

دوستان مشتاق عنایت کنند تاریخ امروز رو یادداشت کنند و اون رو تاریخ شروع ثروتمندی قرار دهند

واقعیت امر اینکه یک خیر بسیار غنی و ثروتمند از آشنایان من است
ایشون بسیار بخشنده هستند و با اینکه بذل و بخشش زیادی دارند اما از میزان ثروت ایشون کم نمیشه که خیلی بیشتر بهش اضافه میشه.

ایشون به من این اجازه رو دادند که به هر کسی که در خواست وجه مالی داره هر روز بلا عوض مبلغ 1000000 تومان بحسابشون واریز کنم ، البته یک بزرگواری دیگه هم کردند و اینکه تا مدتی که هر شخص برای دریافت تعیین می کنه هر روز بعد میزان پرداختی رو دو برابر کنم.

فقط این هدیه بلا عوض یک شرط داره و اون اینکه باید پس اندازش نکنید و اون رو خرج کنید البته باید برای دلتون خرجش کنید و هدرش ندید .
چون این شخص به پول آنقدر احترام می گذارد که اون رو نعمت خدا می دونه و برای همین صرف شادمانی دلش می کنه .

شما باید هر روز این مبلغ رو خرج چیزهایی کنید که با خرید اونها واقعا شاد بشوید

اگر این مبلغ برای شروع کم است بفرمایید میزان اونرو برایتان زیاد کنم

حالا دوستانی که با این شرط حاضر به دریافت هستند و عدد 1000000 را فرستاده اند من با اجازشون مبلغ رو بحسابشون واریز کردم
مبلغ موجودی حساب شما1000000تومان

این یک تمرین گسترش ترموستات ذهنی و بازی پول است ،هر روز مبلغ دریافتی خود را در دفتر چه ای یادداشت کنید و منتظر روز شادی آور بعدی باشید تا دو برابر مبلغ کنونی به حسابتون واریز بشه

مشکل اغلب ما اینست که حتی تصور داشتن مبلغ زیاد و دریافت آسان پول برایمان سخت است و حتی نمی توانیم آنرا براحتی خرج شادی دلمان کنیم
یاد بگیریم که گفتن و تصور مبلغ میلیارد برایمان ساده باشد

این تمرین و بازی سی روزه در حقیقت یک آزمایش واقعی است که انشالله نتایج حاصل از آن در پایان سی روز به عنوان مبنای نتیجه گیری تحقیقاتی ارائه خواهد شد

پس اگر ذهن شما در حال حاضر این بازی را نمی پذیرد و آنرا ابلهانه و کودکانه قلمداد می کند ،با اینحال شما آنرا انجام دهید و به تغییرات وضعیت مالی در این یکماهه توجه کنید
ما نتایج کسب شده را در پایان نامه از لحاظ آماری قید خواهیم کرد

دوست عزیز من میخواهم در این بازی شرکت کنم و ان مبلغ هم نیاز دارم چه باید بکنم

طراحی وبسایت[/b][/size]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-18-2016, 11:18 AM
ارسال: #143
(12-15-2014 06:24 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  جلسه اول و توضیح بازی:

این تمرین و بازی ظرفیت های ذهنی شما رو برای دریافت ثروت بیشتر گسترش خواهد داد

دوستان مشتاق عنایت کنند تاریخ امروز رو یادداشت کنند و اون رو تاریخ شروع ثروتمندی قرار دهند

واقعیت امر اینکه یک خیر بسیار غنی و ثروتمند از آشنایان من است
ایشون بسیار بخشنده هستند و با اینکه بذل و بخشش زیادی دارند اما از میزان ثروت ایشون کم نمیشه که خیلی بیشتر بهش اضافه میشه.

ایشون به من این اجازه رو دادند که به هر کسی که در خواست وجه مالی داره هر روز بلا عوض مبلغ 1000000 تومان بحسابشون واریز کنم ، البته یک بزرگواری دیگه هم کردند و اینکه تا مدتی که هر شخص برای دریافت تعیین می کنه هر روز بعد میزان پرداختی رو دو برابر کنم.

فقط این هدیه بلا عوض یک شرط داره و اون اینکه باید پس اندازش نکنید و اون رو خرج کنید البته باید برای دلتون خرجش کنید و هدرش ندید .
چون این شخص به پول آنقدر احترام می گذارد که اون رو نعمت خدا می دونه و برای همین صرف شادمانی دلش می کنه .

شما باید هر روز این مبلغ رو خرج چیزهایی کنید که با خرید اونها واقعا شاد بشوید

اگر این مبلغ برای شروع کم است بفرمایید میزان اونرو برایتان زیاد کنم

حالا دوستانی که با این شرط حاضر به دریافت هستند و عدد 1000000 را فرستاده اند من با اجازشون مبلغ رو بحسابشون واریز کردم
مبلغ موجودی حساب شما1000000تومان

این یک تمرین گسترش ترموستات ذهنی و بازی پول است ،هر روز مبلغ دریافتی خود را در دفتر چه ای یادداشت کنید و منتظر روز شادی آور بعدی باشید تا دو برابر مبلغ کنونی به حسابتون واریز بشه

مشکل اغلب ما اینست که حتی تصور داشتن مبلغ زیاد و دریافت آسان پول برایمان سخت است و حتی نمی توانیم آنرا براحتی خرج شادی دلمان کنیم
یاد بگیریم که گفتن و تصور مبلغ میلیارد برایمان ساده باشد

این تمرین و بازی سی روزه در حقیقت یک آزمایش واقعی است که انشالله نتایج حاصل از آن در پایان سی روز به عنوان مبنای نتیجه گیری تحقیقاتی ارائه خواهد شد

پس اگر ذهن شما در حال حاضر این بازی را نمی پذیرد و آنرا ابلهانه و کودکانه قلمداد می کند ،با اینحال شما آنرا انجام دهید و به تغییرات وضعیت مالی در این یکماهه توجه کنید
ما نتایج کسب شده را در پایان نامه از لحاظ آماری قید خواهیم کرد
10-18-2016, 11:20 AM
ارسال: #144
سلان و عرض ادب . من میخوام تو این بازی شرکت کنم . ممنون
01-14-2017, 02:20 PM
ارسال: #145
سلام اقای رضایی باید چیکار کنم منم خیلی دوس دارم شرکت کنم .باید چیکار کنیم تا به منم پول واریز بشه توروخدا جوابمو بدین
04-18-2017, 10:06 PM
ارسال: #146
درود بر جناب رضایی. اگر امکانش باشه جهت انجام یک امر خیر خواهانه که جزییات آن به صورت خصوصی برایتان تشریح می گردد و نیز شرکت احتمالی بنده در این بازی که البته در درجه ی دوم اهمیت قرار دارد برای بنده پیام خصوصی ارسال بفرمایید. با تشکر
04-19-2017, 09:49 AM
ارسال: #147
آقای رضایی سلام.
شما بعد از مدتی که این تکنیک رو انجام میدین . ایا به نتیجه ای هم رسیدین ؟ ممنون
10-08-2017, 05:00 PM
ارسال: #148
سلام خدمت دوستان واستاد عزیز
من این بازی رو انجام دادم ولی پولی جذب نکردم.با اینکه احساس خوبی در زمان خرج مجازی داشتم ولی بازم در دنیای واقعی به پولی نرسیدم.نمیدونم علتش چی بود وسوالاتی که برام ایجاد شدواینجا مطرح میکنم وامیدوارم بتونم با جوابایی که استاد ودوستان عزیز میدن بتونم اشتباهمو متوجه بشم.
من از روز اول با ۱۰۰۰۰۰۰تومن شروع کردم ودرجایی خوندم که حتما باید تا پایان همون روز خرجش کرد ومنم هر روز تمام پولمو خرج کردم.ایا حتما باید پول امروز رو تا پایان همین امروز خرج کنم؟
من برای خانوادم وهمسرم هم خرید میکردم ایا این کار درسته در این بازی؟
من مثلا ویلا میخریدم قسطی و هرچند روز یه مبلغی رو براش میزاشتم چون همون اول که پول کاملشو نداشتم.این روش خرید درسته؟
من قسط واجاره و...هم پرداخت کردم
همچنین تور های مسافرتی که مثلا زمان سفرش دوماه بعد بود بلیطشوامروز میخریدم
برای افراد بی بضاعت خرید میکردم(مایحتاج ضروری)
مثلا میشه خونمو بخرم وقسط بدم؟؟؟یا تا ۳۰ روز هر روز قسط خونه بدم روزی یه تومن؟
چرا من به هیچ پولی نرسیدم؟اشتباهم چی بود؟
میخام دوباره این بازیو شروع کنم.کمکم میکنید؟
10-09-2017, 03:31 PM
ارسال: #149
(10-08-2017 05:00 PM)سحرناز نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان واستاد عزیز
من این بازی رو انجام دادم ولی پولی جذب نکردم.با اینکه احساس خوبی در زمان خرج مجازی داشتم ولی بازم در دنیای واقعی به پولی نرسیدم.نمیدونم علتش چی بود وسوالاتی که برام ایجاد شدواینجا مطرح میکنم وامیدوارم بتونم با جوابایی که استاد ودوستان عزیز میدن بتونم اشتباهمو متوجه بشم.
من از روز اول با ۱۰۰۰۰۰۰تومن شروع کردم ودرجایی خوندم که حتما باید تا پایان همون روز خرجش کرد ومنم هر روز تمام پولمو خرج کردم.ایا حتما باید پول امروز رو تا پایان همین امروز خرج کنم؟
من برای خانوادم وهمسرم هم خرید میکردم ایا این کار درسته در این بازی؟
من مثلا ویلا میخریدم قسطی و هرچند روز یه مبلغی رو براش میزاشتم چون همون اول که پول کاملشو نداشتم.این روش خرید درسته؟
من قسط واجاره و...هم پرداخت کردم
همچنین تور های مسافرتی که مثلا زمان سفرش دوماه بعد بود بلیطشوامروز میخریدم
برای افراد بی بضاعت خرید میکردم(مایحتاج ضروری)
مثلا میشه خونمو بخرم وقسط بدم؟؟؟یا تا ۳۰ روز هر روز قسط خونه بدم روزی یه تومن؟
چرا من به هیچ پولی نرسیدم؟اشتباهم چی بود؟
میخام دوباره این بازیو شروع کنم.کمکم میکنید؟

سلام به همه دوستانی که این بازی را انجام داده اند و یا تمایل به انجام آن داشتند
نتیجه تحقیقات و بررسی های ما با تمام دوستانی که در کانال تلگرام و این سایت که این بازی را انجام دادند به این نتیجه ختم شد که صرفاً انجام این بازی به شما درآمدی را منتقل نخواهد کرد.

اما تاثیرات بسیار خوبی را به ارمغان آورده است
اولین نتیجه احساس عالی است که روی طرز فکر شما به عنوان ثروتمند بودن تاثیر می گذارد
دوم ایده های درخشانی که با انجام این بازی به وجود می آید
سوم یادگیری روش و منش ثروتمندانه و خصوصاً یادگیری بخشش
چهارم دانستن نیازها و آرزوها و سعی در براوردن آنها
یکی از دوستان روی همین بازی کسب وکار جدیدی را در زمینه شکلات و تولیدات آن انجام داد

پنجم دانستن این موضوع مهم است که خواستن به تنهایی کافی نیست و باید با اقدام همراه باشد . تمام قانون جذب در عمل باید به ظهور برسد. باید برای دریافت اقدام کرد.
حتی در دین اسلام هم این عبارت هست که یکقدم از تو ده قدم از سمت خداوند .

انجام این بازی می تواند آروزهای شما را شفاف سازی کنید و به شما انکیزه کافی برای تلاش را بدهد. وقتی تمرکز شما روی آنچه می خواهید کافی شد و به حد بسیار قوی رسید، راه های عمل و جذب این نعمت ها برای شما آشکار می شود.

بخواهید ، بنویسید، بگوئید ، به نداهای راهنمایی کننده گوش کنید و آنگاه مسیرها برای حرکت و رسیدن شما آشکار می شود.

تجربه من :
با انجام دادن این بازی من دقیقاً می دانم به چه چیزهایی باید برسم . اهدافم کاملاً مشخص است و البته شروع کرده ام در این مسیر حرکت کردن.
نتایج کاملاً ملموسی با حرکت برایم آشکار می شوند و البته موانعی که گاه آزاردهنده هستند.
زمان را تعیین کرده ام اما حصول کل آرزوها را به خداوند واگذار کرده ام و ایمان دارم که به قطع و یقین محقق خواهند شد .
با گذشت سه سال مبالغ بسیار عالی از راه های غیر منتظره دریافت کرده ام که البته بدون تلاش نبوده است .

سه کتاب به نام های ماشین پولسازی 1 و 2 و بسته آموزشی که ارائه شده است
سه دوره آموزشی ویژه کسب و کار که برگزار شده است
کتاب تبدیل خاکستر به طلا که به قانون جذب می پردازد و انتشار پیدا کرده است .
و همینطور فایل های ویژه برنامه ریزی ذهنی که هنوز انتشار نیافته است و به زودی ارائه خواهد شد .

3 کتاب هم در درست تالیف دارم
به نام های :
1- (تغییر 180 درجه ) که به داستان زندگی خودم و اتفاقات مسیر تغییر می پردازند و به 180 برنامه عملی برای تغییرات همه جانبه اشاره دارد که تا پایان پائیز چاپ و رونمایی خواهد شد.

( کتاب عرضه ) که به آموزش روش های نوین فروش به صورت میلیون دلاری اشاره دارد .
این کتاب به سختی های من در هنگام فروش های بزرگ اشاره دارد که بارها و بارها در هنگام عقد قراردادهای بزرگ و یا چگونگی فروش به دهها هزار نفر بر می خوردم .
در حقیقت این کتاب به شما یاد می دهد چطور در زمان واحد به افراد بیشتری بفروشید.
این کتاب طی دو ماه آینده رونمایی می شود .

3- کتاب بی نظیر ( عناوین جادوئی )
اینکه چگونه عنوان هایی مثل عنوان این تاپیک و با چه فرمول هایی بنویسیم که افراد را ترغیب به خواندن و پی گیری و تمایل به همراهی با شما کند.
این کتاب تا اواخر آبان ماه ارائه خواهد شد انشالله

انشالله تمام این محصولات با صلاحدید جناب آقای کاظمی و با تائید ایشان و با امکانات سایت میلیاردردهای آینده ایران ارائه خواهد شد .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
11-12-2018, 02:21 PM
ارسال: #150
سلام. گویا برای این بازی خیلی دیر رسیده ایم...
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسي انباشت ثروت MARYAR 3 3,378 08-13-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: (آکادمی ثروت)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS