ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: donenglish
پاسخ: 150
بازدید: 24067

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
12-18-2014, 12:47 AM
ارسال: #31
RE: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
نقل قول :"سویه بدهی چون آسودگی فکری می آورد صحیح است"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز فکر کردم با یک میلیون اول چک سی ام رو پاس کردم. حالا یکم رفتم زندان باز هم میتونم این بازی رو ادامه بدم یا بدون اینترنت و ارسال گزارش از بازی حذف میشم؟
با پول روز چندم میتونم یه خونه بخرم و سندش رو بذارم برای ضمانت؟
دکتر فرهنگ حرف خیلی خوبی میزنه. میگه الان به خودت میگی یک میلیون دارم و این کت و شلوار میشه نتیجه اش، اما ذهنت میگه چرا دروغ میگی؟کدوم کت و شلوار؟اگه کت و شلوار نو داری پس چرا اون پاره رو دادی رفوش کنن؟
توهم مثبت با مثبت اندیشی خیلی فرق میکنه...
یکی از نتایج تفکر مثبت اینکه برای انجام یک کار تنها یک دلیل کافیه هستش. اما توهم مثبت میگه تو که چک رو پاس کردی... تو که ماشینت رو بردی صافکاری.

روی خودم تفکر مثبت جواب نداده و الان وضعم داغون هستش اما دوستام رو خوب راهنمایی کردم و الان هر کدوم برای خودشون چیزی شدن.شاید من باید ازشون حق مشاوره میگرفتم تا چیزی بشم...
[/color]
سلام دوست عزیز
یه سوال ازت داشتم، لطف می کنی اگر جوابم رو بدی
به دیگران خیلی خدمت کردی درسته؟
دوست داری همیشه مثبت باشی و راهگشای بقیه؟ فکری بحال بیکارا و جوونای دیگه بکنی آره؟
کارآفرینی کنی و مشکل بقیه رو حل کنی و بتونی مسیر جامعه رو عوض کنی و حتی کشور رو نجات بدی، درسته؟
[/quote][/size]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , habib tousi
12-18-2014, 12:58 AM
ارسال: #32
سلام دوستان
امروز روز سوم دسترسی به منبع بینهایت خدا برام بود که 4 میلیون بحسابم واریز شد.
با دو میلیون اون قرضایی که از پدر، مادر و داداشم برای کار قبلیم گرفته بودم رو پرداختم.
یک دست کت و شلوار شیک سورمه ای گرفتم یک میلیون و ششصد هزار تومان
250 هزار تومان هم یک کفش چرم خریدم.
با 150 هزار باقی هم شام با دوستم رفتیم بیرون.
چرا بد نگاه می کنید؟ دوست صمیمی خودم میگم، پسره بابا
چقدر امروز خوش گذشت، خدایا شکرت
لبخند روزی لبتان دوستان
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , koruosh , habib tousi , فانیس
12-18-2014, 02:01 AM
ارسال: #33
دوستان عزیز ، دیر وقت است با اینحال لازم دیدم سوالات دوستان رو مختصرا جواب دهم ،
در این بازی که چند مرحله دارد ، ما در اولین مرحله به تنرین خود آگاهی می پردازیم که اجرای همین قسمت بازی است .

سوالی که در ذهن همه دوستان در اوایل شکل می گیرد ، اینست که این بازی ممکن است به توهم بینجامد، ما میدانیم که مرز بین تصور خلاق و توهم خلاق خیلی نزدیک است ، با اینحال این بازی علمی که الگوی کامل بازی ثروت مدرسین قوانین جذب در اروپا و آمریکا می باشد ، خیلی دقیق طراحی شده است ، تا تصورات خلاق شما را پرورش دهد و قوانین جذب را در میان بازی به شما آموزش دهد.

در توهم شما فقط رویا پردازی صرف انجام می دهید ، اما در این بازی شما باید حرکتی در جهت خواسته تان انجام بدهید که کمترین آن آنالیز خواسته تان بصورت واقعی و دقیق است.

سوال دیگری ، در مورد این بود که این بازی واقعی است و یا ذهنی که همانطور که گفتیم تنها جنبه ذهنی بازی پول است ، الباقی بازی را باید واقعی انجام دهید ، حتی برای جذب سریعتر خواسته باید بیرون بروید و خواسته خود را پیدا کنید و آنرا لمس , کنید ، قیمت کنید و پشت فرمان بنشینید و حتی تا پای قولنامه جلو بروید ، اما خرید آنرا به روز بعد مو کول کنید

این بازی احساسات شما را همراستای دریافت خواسته تان می کند

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: koruosh , Elixir , pooya 90 , habib tousi , iran
12-18-2014, 03:11 AM
ارسال: #34
سلام ، مبلغ‌ یک میلیون تومان امروز به حسابم واریز شد، ۵۰۰ هزار تومان دادم ترافیک خریدم و الان دارم با اینترنتم فیلم دانلود میکنم ببینم ، و ۵۰۰‌ تومان دیگه رو دادم برای سایتم تبلیغ کردم .
 تشکر شده توسط: Elixir , habib tousi , pooya 90
12-18-2014, 10:19 AM
ارسال: #35
امروز روز سوم هست
مبغ یک میلیون تومان دیگه به حسابم واریز شد و تا الان تقریبا 3 میلیون تومان دارم،همش رو پس انداز میکنم و تا 20 روز دیگه میخوام یه ماشین حدود 20 میلیون بخرم...
 تشکر شده توسط: Elixir , habib tousi
12-18-2014, 10:33 AM
ارسال: #36
دوست عزیز شما نمیتوانید در این بازی. پول را پس انداز کنید ، و باید آنرا برای لذت های آنی شادی آور هزینه کنید ، چون هیچکس از آینده خبر ندارد و ممکن است فردا در دنیا نباشیم، پس شما امروز شاد باش و خرج کن ، فردا دو برابر امروز دریافت کن ، مطمئنا زودتر از بیست روز به ماشین دلبخواهتان خواهید رسید.

مبالغ دوره ای دوستان بحسابهایشان واریز شد آنرا صرف شادی درونی خود کنید و عکس هایش را در این تاپیک قرار دهید

میزان واریزی دوره سوم 4میلیون تومان

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: koruosh , Elixir , habib tousi
12-18-2014, 06:03 PM
ارسال: #37
(12-18-2014 02:01 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  دوستان عزیز ، دیر وقت است با اینحال لازم دیدم سوالات دوستان رو مختصرا جواب دهم ،
در این بازی که چند مرحله دارد ، ما در اولین مرحله به تنرین خود آگاهی می پردازیم که اجرای همین قسمت بازی است .

سوالی که در ذهن همه دوستان در اوایل شکل می گیرد ، اینست که این بازی ممکن است به توهم بینجامد، ما میدانیم که مرز بین تصور خلاق و توهم خلاق خیلی نزدیک است ، با اینحال این بازی علمی که الگوی کامل بازی ثروت مدرسین قوانین جذب در اروپا و آمریکا می باشد ، خیلی دقیق طراحی شده است ، تا تصورات خلاق شما را پرورش دهد و قوانین جذب را در میان بازی به شما آموزش دهد.

در توهم شما فقط رویا پردازی صرف انجام می دهید ، اما در این بازی شما باید حرکتی در جهت خواسته تان انجام بدهید که کمترین آن آنالیز خواسته تان بصورت واقعی و دقیق است.

سوال دیگری ، در مورد این بود که این بازی واقعی است و یا ذهنی که همانطور که گفتیم تنها جنبه ذهنی بازی پول است ، الباقی بازی را باید واقعی انجام دهید ، حتی برای جذب سریعتر خواسته باید بیرون بروید و خواسته خود را پیدا کنید و آنرا لمس , کنید ، قیمت کنید و پشت فرمان بنشینید و حتی تا پای قولنامه جلو بروید ، اما خرید آنرا به روز بعد مو کول کنید

این بازی احساسات شما را همراستای دریافت خواسته تان می کند
سلام جناب رضایی.
آنالیز خواسته به صورت واقعی و دقیق یعنی چه؟
مثلا من می خوام یه خونه بخرم ، مگه نباید برم خونه رو توی واقعیت ببینم و بپسندم؟
پس تجسم خواسته قبل از اینکه اون رو توی واقعیت ببینیم چیه؟
 تشکر شده توسط: habib tousi
12-18-2014, 07:03 PM
ارسال: #38
با سلام
خوبین دوستان میشه به منم 1 میلیون بدی ممنون میشم
 تشکر شده توسط: habib tousi , pooya 90
12-18-2014, 08:12 PM
ارسال: #39
سلام من تازه کارم و می خوام این بازی رو شروع کنم

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
12-18-2014, 08:13 PM
ارسال: #40
کسی نیست جواب بده؟

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روانشناسي انباشت ثروت MARYAR 3 3,378 08-13-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: (آکادمی ثروت)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS