ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
زمان کنونی: 04-25-2024, 10:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: donenglish
پاسخ: 150
بازدید: 24219

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
01-09-2015, 07:35 PM
ارسال: #121
RE: بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما)
دوشنبه 15 دی ماه، ساعت 8:30 از خواب بیدار شدم ، یوسف و زنش نجمه از مشهد اومدن اصفهان ساعت 9:30 اومدن هتل همدیگرو تو لابی دیدیم، یوسف ماتش زده بود می گفت چه خبره؟؟ چرا اومدی اصفهان .... گفتم کلا چقدر بدهی داری گفت نزدیک 150 میلیون ، گفتم الان چند حقوق می گیری گفت ماهانه نزدیک 1.5 میلیون، نجمه هم تو بخش پذیرش یه هتله ولی کارهای رزرو هتل هم انجام می ده و ماهانه 2.5 می گیره، گفتم می خوام سه تا هتل خوب سه ستاره تو مشهد برام گارانتی کنی و مسئول فروش اطاقاش خودت بشی، گفت مسخرمون کردی تو تا یه ماه پیش 2.5 میلیون پول نداشتی بدی به من قرض الان می خوای نزدیک 500 میلیون هتل گارانتی کنی... رو تبلتم از رو اینترنت بانک مبلغ حساب امروز رو نشونش که دادم برق از چشماش پرید، 512 میلیون تومان از کجا اوردی .......... گفتم فقط خواستم ... مثل محمد سه ساعت براش توضیح دادم تا فهمید از راه حلال پولا رو در اوردم، خلاصه قرار شد من 500 میلیون بهشون بدم و اونا سه هتل سه ستاره نزدیک حرم گارانتی کنن ، ماهانه من 8 میلیون بهشون پول بدم و اونا تمام کارهای رزرو اطاقهای هتلها رو انجام بدن قرارداد هم با نجمه که تجربش بیشتر بود و مثل یوسف بی پروا پولها رو نابود نمی کرد بستم. 12 میلیونم بردم بانک ملت یه حساب باز کردم بخش پرداخت حقوقش هم فعال کردم و شماره حساب یوسف و نجمه و محمد رو به بانک دادم تا هر 25 ام حقوقشون به حسابشون واریز شه. تو قرارداد بیمه شون هم کردم و قرارشد کل سود هتلها به همین شماره حساب واریز شه.... یوسف که از خوشحالی یه لحظه آروم و قرار نداشت، هی می گفت جبران می کنم بهش گفتم خداییش فقط هزینه بی خود نکن و تمام پرسنلت باید ازت راضی باشن والا نمی بخشمت. ساعت 8 برگشتن مشهد و فقط یه سر می گفت سه تا هتل رو تا سال دیگه برات می کنم پنج تا.... دوباره حسابم صفر شد ولی فردا به اولین میلیارد زندگیم می رسم. 12_002
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , iran
01-12-2015, 01:34 AM
ارسال: #122
منم میخااااااااام بازی کنم Smile
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
01-16-2015, 11:45 AM
ارسال: #123
سه شنبه 16 دی ماه اولین میلیارد به حسابم واریز شد، با ابراهیم از لار امروز قرار دارم، یه مدیر خوب برای برند سازی فست فود است باهاش صحبت کردم که می خوام یه برند خوب برا فست فود و رستوران راه اندازی کنم، یک پکیج یک ساله تبلیغات در تمام شبکه ها تلویزیونی بهم معرفی کرد با قیمت 24 میلیارد تومان، 700 میلیون پیش پرداخت کردیم و 100 میلیون هم به ابراهیم دادم برای راه اندازی برند تنظیم منوی غذایی و آموزش ابتدایی پرسنل و سفر به تمام استانها برای گرفتن مکانهای خوب برای برندمون، قرار شد در 5 درصد برند هم ابراهیم شریک باشه، قرار شد افتتاح شعبه های فست فود رو از تهران شروع کنیم، 214 میلیون هم به حساب محمد ریختم تا بقیه پول ویلای کرمانشاه رو پرداخت کنه، راستی ویلای کرمانشاه رو محمد به قیمت یک میلیارد و دویست میلیون خریده که تا الان 464 میلیونش رو تا حالا پرداخت کردم
اسنم عکس ویلا که از طریق واتس آپ برام فرستاده
[تصویر: 2wtquxq0.jpg]
01-16-2015, 11:56 AM
ارسال: #124
چهارشنبه 17 دی ماه، دو میلیارد و چهل و هشت میلیون به حسابم واریز شد که 736 میلیون باقی ویلای کرمانشاه رو واریز کردم و یک میلیارد و سیصد میلیون هم برای پکیج صدا و سیما واریز کردم. با 12 میلیون باقی مانده یک هدیه ای خوب برای پژمان و محمد و بهزاد که هم دانشگاهیم بودن و تهران هستند خریدم. امشب ساعت 8 پرواز دارم تهران
01-16-2015, 12:17 PM
ارسال: #125
پنج شنبه 19 دی ماه ساعت نه با مسئول تبلیغات صدا و سیما قرار داشتیم، چهار میلیارد دیگه از پول پکیج پرداخت شد، و قرار شد باقی پول پکیج که 18 میلیارد میشه هفته دیگه پرداخت بشه، ابراهیم چند تا رستوران خوب پیدا کرده که قراره شنبه باهاشون در مورد خرید 30 درصد سهامشون و تغییر نامشون به برند ما صحبت کنیم رستورانها تو خیابان مطهری، بلوار آفریقا،بلوار گلستان خیابان ونک میرداماد ولیعصر هروی گوی آبادی سیمون فرحزادی پاسداران بهشتی هستند، بعضی رستورانها یک میلیارد می خواستن که با توجه به جاشون واقعا ارزشش و داره. قرار شد یه جلسه با صاحبان رستورانها که به برند ما اضاف می شن هم در برج میلاد داشته باشیم تا منوی غذایی به اونا معرفی بشه، با 96 میلیون باقی مانده هم با ابراهیم رفتیم یه مزدا سه سفید خریدیم تا راحت بتونیم تو تهران گشت بزنیم.
[تصویر: CarImage2111899_1.jpg]
01-16-2015, 12:35 PM
ارسال: #126
جمعه 20 دی ماه هشت میلیارد و 192 میلیون به حسابمون واریز شد، صاحب مجتمع 16 واحدی که تو شیراز دیده بودم اومد تهران مجتمع رو قیمت گذاشت 4 میلیارد و نهصد میلیون، 50 میلیون پیش بهش دادم و 4850 میلیون هم به حساب بهمن که دفتر اسناد رسمی داره واریز کردم تا شنبه بعد از انتقال کامل سند مبلغ رو به حسابش واریز کنه، 4 میلیار دیگه از بدهی پکیج 18 میلیاردی تبلیغات برند رو واریز کردیم و با 192 میلیون باقی مانده هم یک سانتافه خریدیم
[img]www.bama.ir/CarImages/1800k/90k/10000/CarImage1789387_1.JPG[/img]
01-16-2015, 03:11 PM
ارسال: #127
پس چرا به حساب ما واريز نميشه آقاي رضايي كجاييد
02-09-2015, 08:20 PM
ارسال: #128
این بازی خیلی زیباست
02-10-2015, 01:18 PM
ارسال: #129
آقای نعیمی و دوستان عزیز مبالغ دوره ای شما به حسابهایتان واریز شده است ، آنرا به شادی خرج کنید .

دوستانی که در گروه تلگرام بازی ثروت حضور دارند ، به خواسته های روزهای اولیه دارند واقعا دست پیدا می کنند .

توصیه می کنم این بازی را به قصد شناسایی اهداف لذتبخش زندگیتان شروع و ادامه دهید

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: iran
02-10-2015, 03:26 PM
ارسال: #130
سلام جناب رضایی
ما هم هستیم
چطور شروع کنیم؟!

.تهیه و پخش لایسنس ، نرم افزار و آنتی ویروس اورجینال.
..مایکروسافت ، ادوبی ، ای ست ، کسپراسکی ، نورتون..
........................... به قیمت همکار ...........................
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,923 04-30-2017 03:09 PM
آخرین ارسال: fnazari
  روانشناسي انباشت ثروت MARYAR 3 3,408 08-13-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: (آکادمی ثروت)
  وزن پول در ترازوی خوشبختی کامیار کاظمی 3 1,216 07-21-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: karafarin
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,874 06-16-2014 02:26 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,573 05-07-2014 10:38 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  به نظر شما انسان شرایط را می سازد یا شرایط انسان را می سازد؟ کامیار کاظمی 20 4,196 01-27-2014 01:55 PM
آخرین ارسال: Aseman
Rainbow همه چیز با خدا ممكن است صدفی 0 692 04-08-2012 01:58 AM
آخرین ارسال: صدفی
Rainbow همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون و آن قانون جاذبه است دلشاد حسین پور 0 1,176 09-26-2011 07:58 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS