ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سرمایه گذاری در پدیده
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: top-banner
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 134
بازدید: 17851

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمایه گذاری در پدیده
02-15-2015, 12:42 PM
ارسال: #131
RE: سرمایه گذاری در پدیده
تازه تو سایت پدیده هم زده که پول نداریم سهاماتونو بخریم...

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , مهدی 1
02-15-2015, 05:05 PM
ارسال: #132
(02-15-2015 12:42 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  تازه تو سایت پدیده هم زده که پول نداریم سهاماتونو بخریم...

پديده بزرگترين شركت گردشگري و ساختماني خاورميانه ست ، بانك نيست كه پولاش تو گاوصندوق باشه و بخواد پول سهامدارارو بده ! موسسه ميزاه با اون ابهت به مشكل برخورد تو بازپرداخت پول ديگه چه برسه به پديده با اين حجم ساخت و ساز !
لطفا منصف باشيد !
 تشکر شده توسط: wolf32
02-17-2015, 12:24 AM
ارسال: #133
این حرف را خیلی وقت پیش من زدم ، توی تاپیک هم هست

پول وقتی هست که املاک ساخته شده پدیده به قیمت های مورد نظر آقایون فروش بره ، اونوقت تازه می تونند قیمت فعلی سهام را پر کنند .
ولی اگر الان کل اموال و املاک را به قیمت کارشناس دادگستری و مزایده به بالاترین قیمتی که می خرند بفروشند فکر نکنم یک پنجم قیمت فعلی سهام هم تامین بشه !!!!!
سود اصلی را کسی برده که بدون یک ریال سرمایه گزاری الان صاحب 80 درصد سهام هست ، حالا پیدا کنید پرتقال فروش را

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: seyed mehdi hashemi tayeb
02-17-2015, 12:40 AM
ارسال: #134
به نظرمن اگه داره باز گشایی میشه وباز میشه بهترین بهترین موقع خرید سهامه الان... چون میشه در عرض چند ماه پولدار شد و سهام چند برابری فروخت... کسی خبر ندارع الان سهامش چقده...؟؟؟
میشه خرید وفروش کرد؟راستی من نفهمیدم توی سازمان بورس هست یا ن...؟
من که موندم. شایعه است نیست یکی میاد میگه خبر باز گشایی میگه یکی میگه دزد بودن الان میخوام ساختمونارو اب کنن...من که نمیدونم والا ولی اگه برگشته باشن بهترین موقع خریده مث این که یه چک از یه ادم ورشکسته بخری وشرخری کنی....
مثلا الان 200تا 500باشه...اگه ریسک کنی وبرگرده سرجاش وفروش بره میشه 1200قبلی البته نه الان....زمانی که دیگه از این اوضاع در بیاد خدا کنه برگردن...باید دولت حساب های. ارضی و مالی بین المللی این با پول بارا چک کنه ...که این جور اطفاق نیفته . . . من که بی طرفم ولی خوشم نمیاد یه همچین شرکت خوبی از کشور حذف بشه...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS