ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ترفند فروش ملک
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 7
بازدید: 2932

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 1.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند فروش ملک
11-26-2014, 12:44 AM
ارسال: #1
ترفند فروش ملک
در بازار فروش خانه گاهی اشتباهات کوچکی باعث ایجاد اختلال در روند فروش برای فروشندگان املاک می شود که با جلوگیری از این اشتباهات روند فروش و نیز قیمت و سود نهایی بهبود می یابد ؛
هفت اشتباهی که رایج تر هستد و دیگر اشتباهات به گونه ای در این 7 دسته قرار می گیرند به شرح زیر می باشند ؛

1 قیمت گذاری نامتناسب
بدیهی است که هر فروشنده ای می خواهد بیشترین پول ممکن را از فروش ملک خود بدست آورد اما بهترین راه، گذاشتنِ قیمتِ بسیار بالا بر روی خانه نیست؛
قیمتِ بسیار زیاد باعث می شود که مشتریان آینده نگر حتی تمایلی به دیدن خانه نداشته باشند و نیز مشتریانی که قصد بازدید از خانه را دارند باعث بالا رفتن توقع چیزی بیش از آنچه قرار است به آنها نشان دهید داشته باشند!
پس به عنوان یک نتیجه قیمت گذاری نامتناسب باعث طولانی شدن پروسه ی فروش یک خانه می شود و در نهایت اگر هم فروش رود با قیمتی پایین تر خواهد بود

ادامه دارد

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , sajjad , کامیار کاظمی , حسین فتحی , habib tousi , مهدی 1 , sinap , samiar afshari
11-26-2014, 09:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2014 09:31 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: ترفند فروش ملک
2- اشتباه در ارزیابی ارزش واقعی ملک

معمولا ارزیابی قیمت یک خانه برابر با ارزش واقعی آن نمی شود و ارزشی که واسطه های فروش و مشاوران املاک برای ملکی تخمین می زنند گرانتر یا ارزانتر از آن قیمتی خواهد بود که در نهایت با فروش آن ملک بدست می آید.
بهترین روش برای ارزیابی درست قیمت یک خانه، تخمین قیمت بر اساس آخرین قیمتهای به فروش رفته برای خانه های مشابهِ خانه ی شما در همان منطقه و محله ی شماست و می توانید با پرس وجو از چندین مشاور املاک معتبر آن حوالی آخرین فایلهای فروخته شده را بررسی کنید و با این کار شما برآورد قیمتی به روز و دقیق از خانه ی خود بدست خواهید آورد

ادامه دارد

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alireza091111 , حسین فتحی , habib tousi , مهدی 1 , م.ع , sinap , samiar afshari
11-26-2014, 02:34 PM
ارسال: #3
3 نمایشِ نامناسبِ خانه به فروشندگان

این یکی از اشتباهات رایج در فروش خانه بوده و هنوز هم هست که به سادگی قابل اجتناب است، هنگامی که شما خانه ای را برای فروش می گذارید نباید فراموش کنید که خانه برای بازدیدِ مشتریان در بهترین وضعیتِ ممکن به نمایش بگذارید ؛
تمام تعمیرات ضروری را انجام داده باشید
فضای خانه را تمیز و مرتب کنید
مطمئن شوید که همه چیز درست و عالی باشد
معمولا خانه هایی که حینِ فروش نیاز به تعمیراتی (حتی جزئی) دارند، با قیمتی پایین تر از ارزش حقیقی خود به فروش می رسند و حتی برخی از مشتریان واقعی را از دست می دهند!

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alireza091111 , habib tousi , مهدی 1 , م.ع , sinap , samiar afshari
11-26-2014, 10:08 PM
ارسال: #4
4 وادار کردنِ مشتریان به خریدِ خانه حینِ بازدید

خرید یک خانه همیشه تصمیمی سخت و حساس است، در نتیجه شما باید به مشتریان خود در بازدید از خانه اجازه دهید تا در کمال آرامش ملک شما را بررسی کنند و تاکید و اصراری برای فروش خانه به آنها نداشته باشید و در عوض، بسیار دوستانه و مهمان نواز برخورد کنید؛ بهترین کار، داشتن ملایمتی ماهرانه و پاسخگویی به سئوالات بازدید کننده است
ت

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , م.ع , sinap , samiar afshari
11-27-2014, 11:31 AM
ارسال: #5

5 تشخیص ندادن خریدارانِ واقعی

همه ی مشتریانی که برای بازدید از خانه ی شما که برای فروش گذاشته اید تمایل نشان می دهند خریداران واقعی نیستند، اغلب، افرادی با بازدید از خانه های فروشی برای ارزیابی بازار 6 تا 9 ماه خوب همه ی موارد را بررسی می کنند؛ این افراد کسانی هستند که یا هنوز خانه ی قبلی خود را نفروخته اند و توان مالی خرید خانه ی جدید را ندارند، یا هنوز حتی تصمیمی قطعی برای جابجایی از محل قبلی خود ندارد.
مشاور املاک یا عامل فروش خانه ی شما باید بتواند خریدارانی که پتانسیل واقعی برای خرید دارند را از مشتریانِ صرفا بازدید کننده تشخیص دهد و اگر در هر صورتی شما خودتان بدون واسطه اقدام به فروش خانه تان می کنید باید با بررسی و تحقیق این کار را انجام دهید چرا که از هدر رفتنِ زمانِ شما برای بازدیدکنندگانی که خریدار نیستند جلوگیری می کند

ادامه دارد

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sinap , Ali 59 , مهدی 1 , samiar afshari
11-27-2014, 11:01 PM
ارسال: #6
6 اطلاع نداشتن از مسئولیت های قانونیِ فروشنده

این نکته بسیار مهم است که شما اطلاع دقیق از تمام مفادِ قرارداد فروش خانه تان داشته باشد، قرارداد های معامله ی املاک، اسنادی حقوقی هستند که در صورتی که شما از تمام مواردی که در قرارداد ذکز شده اطلاع دقیقی نداشته باشید می تواند برایتان بهایی چند میلیونی برای تعمیرات و جزئیاتی شود که مسئولیتِ آنها را در متنِ قرارداد قبول کرده اید.

پیش از امضای قرارداد حتما باید پاسخ پرسشهای زیر را بدانید؛

شما در قبال چه مواردی مسئول هستید
شما دقیقا خانه با چه امکاناتی را می فروشید
چه محدودیت ها و قوانینی روی قرارداد شما اثرگذار است

ندانستن پاسخ هر یک از سئوالات فوق می تواند بهایی سنگین برای شما داشته باشد و نیز عدم آمادگی شما می تواند خریدرانِ حقیقی را منصرف کند

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: samiar afshari
11-28-2014, 02:32 PM
ارسال: #7

7 محدود کردن تبلیغات و بازاریابی برای فروش خانه

مشاور املاک یا عامل فروشِ شما باید مجموعه ای از تکنیهای متوع بازاریابی را برای تبلیغ خانه ی شما به کار ببندد.
اگر خودتان خانه ی خود را می فروشید حتما برای تبلیغاتِ فروش خانه ی خود به نیازمندی هایی که می توانند مشتری ملک شما باشند زنگ بزنید و دامنه ی تبلیغات خود را اینگونه گسترده کنید، مراقب باشید دچار این اشباه نشوید که یک آگهی در یک روزنامه یا سایت می تواند برای دیده شدن کافی باشد، رسانه ها و زمینه های موجود برای تبلیغات و بازاریابی بیشمارند و مطمئن باشید که تاثیر تبلیغات گسترده روی قیمتِ فروش شما بسیار قابل توجه و چشمگیر خواهد بود

http://piredana.com/blog/seven-home-sellers-mistakes/

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: samiar afshari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش مالکیت بازی کارتی انلاین simorghsoft 0 516 06-13-2017 06:11 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  فروش عمده ی لباس به مغازه دارها elena95 1 1,844 12-05-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: elena95
  چند سوال درباره تعمیر و فروش خودروهای تصادفی yunespc 2 1,575 11-17-2016 10:45 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) davaran 8 4,218 10-07-2016 08:04 PM
آخرین ارسال: reza 13
  مرکز فروش عمده خرما elena65 0 1,806 12-26-2015 04:01 PM
آخرین ارسال: elena65
  کافی نت یا فروش گوشی king_tesla 0 843 09-04-2015 03:26 AM
آخرین ارسال: king_tesla
  فوری-مرکز فروش کارتن و جعبه مقوایی در تهران sinap 2 4,120 07-14-2015 05:04 AM
آخرین ارسال: sinap
  راهنمایی برای تولید و فروش انواع ذغال چوب abnilboy 2 1,668 02-17-2015 08:51 PM
آخرین ارسال: abnilboy
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,664 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  ترفندهاي خريد و فروش خودرو در عبدل آباد تهران jahanagahi 12 16,915 12-01-2014 02:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  درخواست همفکری درخصوص فروش تجهیزات شبکه saeed74 3 1,086 10-28-2014 10:51 PM
آخرین ارسال: saeed74
  فروش ویژه سبزی خشک قورمه سبزی مهندس روح الله زاهد 25 8,018 08-20-2014 03:24 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
Exclamation زدن مغازه فروش تزئینات منزل و یا کافینت (درخواست مشاوره ) a6543210 11 5,005 05-09-2014 09:01 AM
آخرین ارسال: alaska_teh
  شروع بکار از طریق فروش اموزش مالتی مدیا Suma 2 1,289 12-08-2013 10:46 PM
آخرین ارسال: Suma
  نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد SHAYAN.IRANI 19 6,571 07-21-2012 09:40 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS