ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خانواده منفی
زمان کنونی: 04-20-2024, 03:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: goldokhtar2
آخرین ارسال: aligharagezlou
پاسخ: 12
بازدید: 2480

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانواده منفی
11-20-2014, 05:47 PM
ارسال: #11
RE: خانواده منفی
من چی باید بگم.چرا اینقدر ترسو..
وقتی ناخودآگاه جلوی پیشرفتم را میگیرن چیکار میتونم کنم

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-05-2016, 09:50 PM
ارسال: #12
RE: خانواده منفی
سلام من الان 18 ساله ام از بچگی خواستم برم تو سینما اولش زیاد علاقم شدید نبود ولی از 14 سالگی شدید شد خانواده راضی نبودن قبول شدن در دبیرستان نمونه دولتی متحرکی بر بد تر شدن اوضاع و سختگیری بیشتر خونواده ام شدم . اول دیبرستان را تمام کردم تا رسیدم به دوم دبیرستان که به اجبار بین ریاضی و تجربی رفتم تجربی سال دوم رو با نمره متوسط قبول شدم سوم خواستم تغییر رشته بدم نه مشاور ها و نه خانواده راضی نبودن و این جور شد که سوم تجربی خوندم اما چه خواندی با دو تبصره و بقیه درس ها از هفت تا 12 شدم و این کار رو با تفکر قبلی و یک حرکت اعتراضی به قول خودم انجام دادم(پسر خالم برای این که کمتر تو خونه ازش کار بکشن زیاد منت میزاشت و منو نصیحت کرده بود که تا میتونی بد کار کن تا کم کار بدن و من در کار خودم استفاده کردم) اما از تابستان سال دوم دبیرستان به یک آموزشگاه سینمایی معتبر رفتم و علم سینماییم رو تقویت کردم تاکید میکنم تقویت چون قبلا تو اینترنت خواندم و عملی کار کردم و از زمانی که آموزشگاه سینمایی رفتم شروع به کانال زنی کردم و کار ارزان انجام دادم در بخش تدوین و جلوه های ویژه که تا هفت ماه پیش درامد خاصی نداشتم که با یک پروژه کلیپ فوتبالی با 800 هزار تومان سفارش گرفتنم که از طریق کار آموز طراحی وبم بود ( نصب وسایت و طراحی قالب وردپرس رو از اینترنت یاد گرفتم و یک بار کلاس گذاشتم که 600 گیرم اومد) و این پروژه ها از طرف دوستان هنوز هم به من پیشنهاد می شه که پانزده روز پیش دو تا پروژه انیمیشن یک دقیقه ای به قیمت هر کدام یک میلیون و پاپصد هزار تومان خورد که اگر راضی باشند قرار داد یک سریال میبندن که این قرارداد در سن 18 سالگی و با کمک استاد سینمایی ام بهم خورد و سال چهارم هم اصلا سر کلاس ها نبودم هفته ای دو روز و با یک تبصره و به کمک تقلب قبول شدم و الان کنکور هنر میدم که امسال قبول نمیشم ولی میام تهران کلاس های خصوصی انیمیشن حرفه ای و میخونم برای کنکور سال بعد هنر خودم رو اماده می کنم و الان خانواده با کم شدن نمرات درس هام نا امید شدن از تجربی که از پسرخالم ممنونم و الان با دیدن موفقیتم کم کم دارن تغییر جبهه میدن برای بهتر درک کردن نوع رفتار خانواده این رو بگم که از مهر ماه تو شرکت فامیلمون زندگی می کردم تا دو ماه پیش که توی این مدت زندگی مجردی تحریم مالی هم بودم ولی باعث شد که راه خودم رو برم و حدود 10 سال آینده نام علی جی (علی قراگوزلو) را همیشه به عنوان ریس کل شرکت ...(اسمش رو چون ثبت نکردم نمیگم) جز ده شرکت برتر تبلیغاتی دنیا بشنوید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS